Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ψάχνω στην ιστοσελίδα της Wind και δεν βρίσκω καμία προσφορά για ίντερνετ. Και στην cosmote , vodafone τα 60 MBytes έχουν 3 ευρώ. Μου φαίνεται πως οι καλοκαιρινές προσφορές τελειώσαν για πάντα. Ξέρει κανείς για καμιά προσφορά;
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε σμσ να ανανεωσω σε καταστημα wind και θα μου πιστωσουν εως 50% επιπλεον...εβαλα 5 ευρω κ δεν εγινε τπτ...ισχυει μονο για 15 κ πανω?

Ναι με 15 ευρώ θα πάρεις 20% (3 ευρώ ) . Μόνο αν βάλεις 50 θα πάρεις 50%

 

Ψάχνω στην ιστοσελίδα της Wind και δεν βρίσκω καμία προσφορά για ίντερνετ. Και στην cosmote , vodafone τα 60 MBytes έχουν 3 ευρώ. Μου φαίνεται πως οι καλοκαιρινές προσφορές τελειώσαν για πάντα. Ξέρει κανείς για καμιά προσφορά;

Η προσφορά του 1Gb με 15 ευρώ ισχύει ακόμα

στέλνεις 1GB στο 19595

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία μου είναι πολύ χρήσιμη. (Η προσφορά του 1Gb με 15 ευρώ ισχύει ακόμα στέλνεις 1GB στο 19595)
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία μου είναι πολύ χρήσιμη. (Η προσφορά του 1Gb με 15 ευρώ ισχύει ακόμα στέλνεις 1GB στο 19595)

Αυτό όμως δεν ισχύει σε q, αλλά μόνο σε wind, έτσι δεν είναι;

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Oukitel K6000 Pro

LG G3

Link to comment
Share on other sites

Αυτο θα ισχυει μονο για wind και για οσους το ειχαν ενεργοποιησει απο παλια.

Δεν νομιζω να ισχυει για τους νεους, γιατι οπως κοιταξα στο σαιτ τα νεα προγραμματα δεν περιλαμβανουν 1gb.Υπαρχει το daily, τα 60 και τα 100mb, ειτε εχουμε wind καρτοκινητη ειτε q δεν εχει καμια διαφορα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο θα ισχυει μονο για wind και για οσους το ειχαν ενεργοποιησει απο παλια.

Δεν νομιζω να ισχυει για τους νεους, γιατι οπως κοιταξα στο σαιτ τα νεα προγραμματα δεν περιλαμβανουν 1gb.Υπαρχει το daily, τα 60 και τα 100mb, ειτε εχουμε wind καρτοκινητη ειτε q δεν εχει καμια διαφορα.

 

Αν δεν το πιστεύεις υπάρχει και άλλος τρόπος να το πιστέψεις:

στείλε κενό μήνυμα στο 19595 (από WIND) χωρίς χρέωση και θα σου έρθει η λίστα με τις εφικτές επιλογές.

 

[ATTACH]21876[/ATTACH]

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το πιστεύεις υπάρχει και άλλος τρόπος να το πιστέψεις:

στείλε κενό μήνυμα στο 19595 (από WIND) χωρίς χρέωση και θα σου έρθει η λίστα με τις εφικτές επιλογές.

 

[ATTACH]21876[/ATTACH]

 

Ισχύει κανονικά! Απλώς δεν πρέπει να ισχύει από Q CARD

Είμαστε σε λάθος thread

Link to comment
Share on other sites

χαζομαρες..μεχρι να βγαλουν ενα πακετακι με 2-3 ευρω ομιλισ-σμσ-ΜΒ ,δεν ανανεωνω...
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ παιδιά πληροφοριακά, χρησιμοποιούσα κανονικά το APN της Q και είχα δωρεάν Internet εδώ και πολύ καιρό... μέχρι που το βάλανε σε μια "προσφορά" του τύπου 1 euro / 10 MB και σταμάτησα να το χρησιμοποιώ... :|
Giorgos K. | 1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d
Link to comment
Share on other sites

Μία προσφορά ιντερνετ τύπου 1€ την ημέρα όπως κάνει νομίζω η βονταφον θα ήταν μία πολύ καλή εναλλακτική.

Οχι με περιορισμό όμως τα 10-20ΜΒ αλλά τα 50-100.

 

Οπως έχω τώρα ασύρματο της κοσμοτε στο νετμπουκ με 5€ την ημέρα αλλά με 1gb όγκο. Για 1 στο τόσο που

το χρησιμοποιώ είναι ιδανικό.

 

Δεν χάνω εγώ, η wind χάνει από μένα ευρώ.:rolleyes:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Ναι με 15 ευρώ θα πάρεις 20% (3 ευρώ ) . Μόνο αν βάλεις 50 θα πάρεις 50%

 

μόνιμος διπλασιασμός ή μπόνους που λήγει σε 30 μέρες;;;; ευχαριστώ

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Να κανω και εγω μια ερωτηση... Εβαλα προχθες 5 ευρω και εστειλα 4 μυνηματα, μπηκα για ενα 10λεπτο στο facebook και εξαφανιστηκαν τα 5 ευρω... Αυτο μου εχει συμβει πολλες φορες μεσα στο καλοκαιρι... Τοσο υψηλες χρεωσεις εχει η Q για το ιντερνετ? Τι μπορω να κανω? Ευχαριστω πολυ!
Link to comment
Share on other sites

Αν μπήκες ιντερνετ εκτός κάποιου προγράμματος σε τσεκουρώνουν ΟΛΑ τα δίκτυα.

Γιατί δεν έβαλές με 1€ τα 10ΜΒ αφού ήθελες να μπεις για λίγο; Να ξέρεις εκτός προγράμματος αν μπεις έχει χρέωση 1€/1ΜΒ (!!) :X

Δες τα προγράμματα εδώ αναλυτικά.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδεια το facebook δεν ειναι δωρεαν απο το κινητο? καλα πως τον χρεωσε τον αλλον?
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς δωρεάν; Οταν σερφάρεις κατεβάζεις και ανεβάζεις δεδομένα. Δεν είναι τσάμπα τίποτα σε αυτό τον κόσμο.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Δελτίο Τύπου: Η Wind ανακοίνωσε σήμερα πως από τις 19 Μαΐου 2010 προσφέρει στους συνδρομητές της δωρεάν πλοήγηση από το κινητό στη νέα ιστοσελίδα 0.facebook.com. Υποστηρίζοντας το 0.facebook.com, η Wind δίνει τη δυνατότητα στους πελάτες της να μένουν συνδεδεμένοι μέσω Facebook με τους φίλους και την οικογένειά τους

από το κινητό τους τηλέφωνο χωρίς καμία χρέωση δεδομένων(*).

Ο ιστότοπος δεν έχει γραφικά ή φωτογραφίες και οι σελίδες του 0.facebook.com έχουν σχεδιαστεί για να υποστηρίζονται από το δίκτυο της Wind. Οι φωτογραφίες που «ανεβαίνουν» στο Facebook είναι μόνο ένα κλικ μακριά από το 0.facebook.com. Για να δει κάποιος μια φωτογραφία το μόνο που χρειάζεται είναι να κάνει κλικ στο σύνδεσμό της λαμβάνοντας σχετική ενημέρωση ότι φεύγει από το 0.facebook.com. Οι καθιερωμένες χρεώσεις δεδομένων θα ισχύσουν όταν κάποιος φύγει από το 0.facebook.com για να δει φωτογραφίες.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=273710

(*)Η Wind προσφέρει δωρεάν πρόσβαση (χωρίς χρεώσεις δεδομένων μέσω κινητού) στην υπηρεσία 0.facebook.com στους συνδρομητές της για τουλάχιστον ένα έτος. Η διάρκεια της προσφοράς είναι στη διακριτική ευχέρεια του παροχου.

Ακομη ειναι σε ισχυ σημερα το δοκιμασα ,για τις φωτογραφιες σε ρωταει.

Edited by evangelos1214
Link to comment
Share on other sites

Έχει τελειώσει η προσφορά των 200 mb με 5 ευρώ;

 

 

 

Sent from my Google Nexus S using Tapatalk

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Έχει τελειώσει η προσφορά των 200 mb με 5 ευρώ;

 

 

 

Sent from my Google Nexus S using Tapatalk

 

Ναι εχει 100ΜΒ με 5 ευρω...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδεια το facebook δεν ειναι δωρεαν απο το κινητο? καλα πως τον χρεωσε τον αλλον?

 

Μόνο το 0.facebook.com είναι δωρεάν. Αν μπεις από το m.facebook.com σε χρεώνει κανονικότατα.

Link to comment
Share on other sites

καλα κ πότε πρόλαβε κ κατανάλωσε 4ΜΒ στο fb σ 10 λεπτά? :blink:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, εβαλα το Mobile Internet 100 (5 ευρω, 100 mb για ενα μηνα)... Εστειλα "ΥΠ" στο 1210 για να δω το υπολοιπο μου και μου ηρθε sms λεγοντας μου οτι μου εχουν απομηνει 100 mb... Μπαινω για δευτερολεπτα στο Facebook απο το facebook app του Android market, βλεπω τον τοιχο μου και κλεινω την λειτουργια δικτυου απο το κινητο μου (για να μην τραβαει τζαμπα mb)... Κλεινω επισης και το facebook απο τα processes... Ξαναστελνω μυνημα στο 1210 και μου λεει οτι εχω 98,99 MB... Δηλαδη ελεος! Δεν κατεβασα καν 1 MB! Πηρα τηλεφωνο στο κεντρο εξυπηρετησης πελατων και μου ειπαν οτι ειναι φυσιολογικο... Τι ειναι φυσιολογικο? Να χρεωνει 1 mb οταν με το ζορι κατεβασα 200 kb? Ντροπη!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, εβαλα το Mobile Internet 100 (5 ευρω, 100 mb για ενα μηνα)... Εστειλα "ΥΠ" στο 1210 για να δω το υπολοιπο μου και μου ηρθε sms λεγοντας μου οτι μου εχουν απομηνει 100 mb... Μπαινω για δευτερολεπτα στο Facebook απο το facebook app του Android market, βλεπω τον τοιχο μου και κλεινω την λειτουργια δικτυου απο το κινητο μου (για να μην τραβαει τζαμπα mb)... Κλεινω επισης και το facebook απο τα processes... Ξαναστελνω μυνημα στο 1210 και μου λεει οτι εχω 98,99 MB... Δηλαδη ελεος! Δεν κατεβασα καν 1 MB! Πηρα τηλεφωνο στο κεντρο εξυπηρετησης πελατων και μου ειπαν οτι ειναι φυσιολογικο... Τι ειναι φυσιολογικο? Να χρεωνει 1 mb οταν με το ζορι κατεβασα 200 kb? Ντροπη!

Κάθε κινητό έχει ένα μετρητή για τα ΜΒ που καταανλώνει . Αυτόν να συμβουλεύεσαι ώστε να έχεις σίγουρο μέτρο σύγκρισης. Διότι η εντύπωση είναι κακός οδηγός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...