Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με 12αρα κάρτα από περίπτερο δεν δίνουν τα 1500 προς Q?Δεν έδωσαν κάτι...

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με 12αρα κάρτα από περίπτερο δεν δίνουν τα 1500 προς Q?Δεν έδωσαν κάτι...

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Online μόνο. Την έβαλες την κάρτα μέσω της εφαρμογής ή από το κινητό;
Link to comment
Share on other sites

Online μόνο. Την έβαλες την κάρτα μέσω της εφαρμογής ή από το κινητό;
Από εφαρμογή αλλά όχι από το ίδιο κινητό. Είναι της μητέρας μου με πλήκτρα. Έχω ένα παλιό αφής αχρησιμοποιητο και έχω βάλει την εφαρμογή να το ελέγχω από το σπίτι μου να μην μένει ποτέ κτλ..

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από εφαρμογή αλλά όχι από το ίδιο κινητό. Είναι της μητέρας μου με πλήκτρα. Έχω ένα παλιό αφής αχρησιμοποιητο και έχω βάλει την εφαρμογή να το ελέγχω από το σπίτι μου να μην μένει ποτέ κτλ..

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχω ακούσει ότι δεν δίνει όλα τα δώρα αν είναι κάρτα από περίπτερο, αλλά δεν είχα ακούσει κάτι τέτοιο.

Στείλε παράπονα στην φόρμα στην σελίδα και στο φβ.

Μην το αφήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακούσει ότι δεν δίνει όλα τα δώρα αν είναι κάρτα από περίπτερο, αλλά δεν είχα ακούσει κάτι τέτοιο.

Στείλε παράπονα στην φόρμα στην σελίδα και στο φβ.

Μην το αφήσεις.

Έτσι νόμιζα ότι έστω τα 1500 προς Q τα δίνει. Τα giga δεν την ενδιαφέρουν εννοείται

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά :)

Μηπως γνωρίζει κανείς το κόστος εκτροπής από νούμερο Q σε νουμερο Cosmote ?

Θέλω να κάνω εκτροπή για λίγες μέρες το νούμερο Q

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις δωρεάν λεπτά προς όλους καταανλώνει από αυτά . Αλλιώς 0,82 το λεπτό.
Link to comment
Share on other sites

Για τους συνδρομητές καρτοκινητής, η ενεργοποίηση ισχύει από τη Δευτέρα 4 Μαΐου 2020 έως και την Δευτέρα 11 Μαΐου 2020 με αγορά πακέτων ομιλίας, SMS, MB μέσα από τις εφαρμογές myQ App και myF2G App (ή και από τα sites f2g.gr και myQ.gr).

 

https://www.wind.gr/gr/wind/media/deltia-tupou/deltio-tupou/1526316406744/

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με ενεργοποίηση όλων των μόνιμων πακέτων το δίνει. Ούτε με τα countdown ούτε με τις ειδικές προσφορές.

Να ενεργοποιήσω ένα πακέτο δηλαδή στην κανονική (υψηλή) τιμή του για να πάρω για 15 μέρες τα δώρα και επί της ουσίας το πακέτο να μείνει για τις άλλες 15. Το οποίο θα έχει πράγματα τα οποία μάλλον δεν με πολυβολεύουν και δεν θα καταναλωθούν όλα. Ασύμφορο. Εκτός αν τα δώρα τα χρειάζεσαι για αυτές τις 15 μέρες οπωσδήποτε.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς δεν τα παίρνεις ούτε με το data ΣΚ ούτε και με τα βραδινά πακέτα. Καλύτερα να το έδινε με μία ανανέωση...
Link to comment
Share on other sites

Με ενεργοποίηση όλων των μόνιμων πακέτων το δίνει. Ούτε με τα countdown ούτε με τις ειδικές προσφορές.

 

Να ενεργοποιήσω ένα πακέτο δηλαδή στην κανονική (υψηλή) τιμή του για να πάρω για 15 μέρες τα δώρα και επί της ουσίας το πακέτο να μείνει για τις άλλες 15. Το οποίο θα έχει πράγματα τα οποία μάλλον δεν με πολυβολεύουν και δεν θα καταναλωθούν όλα. Ασύμφορο. Εκτός αν τα δώρα τα χρειάζεσαι για αυτές τις 15 μέρες οπωσδήποτε.

αυτή η πρακτική των 15 ημερών ειλικρινά με ξεπερνάει και μένα

ποιος φωστήρας το σκέφτηκε πάλι

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς από την προσφορά οφελουνται οι μόνιμοι συνδρομητές, αυτοί που το έχουν σαν κύριο νούμερο και ενεργοποιούν κάθε μήνα πακέτα, και όχι όσοι την έχουν 2η sim για περιστασιακή χρήση ή μόνο για τα countdown και τις προσφορές (όπως και εγώ). Εδώ αξίζει μπράβο στην κόκκινη που το εδώσε σε όλους τουλαχιστον.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

αυτή η πρακτική των 15 ημερών ειλικρινά με ξεπερνάει και μένα

ποιος φωστήρας το σκέφτηκε πάλι

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Και πόσο ήθελες να στο κάνουν? 1 μήνα? Μα έτσι θα ήταν σαν να έκαναν δώρο ένα κανονικό πακέτο και μάλιστα με πολύ καλές παροχές (20gb +1000'). Οι 15 μέρες είναι πολύ καλύτερα από τις 7 η και λιγότερες που δίνουν συνήθως στα δώρα.

Link to comment
Share on other sites

είμαι μόνιμος δεν έχω δεύτερη δεν με εξυπηρετει και δεν έχω καν WiFi,να ήταν για ένα μήνα τουλάχιστον θα έλεγα ναι

από μένα τρώει ακυρο

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

είμαι μόνιμος δεν έχω δεύτερη δεν με εξυπηρετει και δεν έχω καν WiFi,να ήταν για ένα μήνα τουλάχιστον θα έλεγα ναι

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Εγώ θα έλεγα να μας πληρώνουν για να χρησιμοποιούμε τις υπηρεσίες τους και τους πόρους του δικτύου. Έτσι θα ήταν όλοι ευχαριστημένοι :)

Link to comment
Share on other sites

δεν θα ήταν άσχημα ξέρεις,και άλλη φορά να μη μιλάς για πάρτη μου το μπλοκ δουλεύει κανονικά

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα δεν με εξυπηρετεί γιατί έβαλα πακέτο ομιλίας και GB πρίν 2 μέρες. Σιγά μην ενεργοποιήσω κι άλλο κανονικό πακέτο μόνο για το "δώρο". Για όποιον όμως είναι να βάλει πακέτο ομιλίας ή ίντερνετ τις επόμενες ημέρες καλή προσφορά είναι. Βέβαια ακόμα καλύτερα θα ήταν να είναι εντελώς δωρεάν αλλά δεν πειράζει, το προηγούμενο διάστημα που το χρειαζομουν ειδικά το ίντερνετ το είχα δωρεάν από την Q και το αξιοποίησα στο έπακρο.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις δωρεάν λεπτά προς όλους καταανλώνει από αυτά . Αλλιώς 0,82 το λεπτό.

 

Πολύ ωραία .

Ναι έχω όποτε μια χαρά .

Σε ευχαριστω πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

:cry::cry::cry:

 

παιδια ενω στο τηλεφωνο ειχα 220 λεπτα ομιλιας μεχρι τις 20/5 και 0,5 ευρω μεχρι εχθες αν δε κανω λαθος απο ανανεωσεις των 6 ευρω που κανω και count offer που περνω ανα τακτικα διαστηματα εντοπισα σημερα να εχει 0 λεπτα ομιλιας σε ανανενωση που ειχα κανει προ 10 μερων

Επιπλεον εχω χασει και 0,5 ευρω ...και αναγκαστηκα εβαλα εκ νεου 6 ευρω ανανεωση και ευτυχως εβαλα καουντ οφφερ με 3 ευρω

 

 

ΓΙΑΤΙ συνεβει αυτο?

:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Μετά την παρέλευση 60ημερου από την τελευταία ανανέωση χάνονται-μηδενιζονται και το υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας και τυχον αγορασμένα πακέτα ακόμα κι αν αυτά λήγουν αργότερα, αν δεν κάνω λάθος. Edited by Frpix
Link to comment
Share on other sites

Μετά την παρέλευση 60ημερου από την τελευταία ανανέωση χάνονται-μηδενιζονται και το υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας και τυχον αγορασμένα πακέτα ακόμα κι αν λήγουν αργότερα.

 

Τα τυχόν αγορασμενα πακετα χανονται μόνο στην κιου, οι άλλες δύο εταιρίες δεν τα ακυρώνουν.

Link to comment
Share on other sites

Τα τυχόν αγορασμενα πακετα χανονται μόνο στην κιου, οι άλλες δύο εταιρίες δεν τα ακυρώνουν.

 

Οι άλλες δύο δεν έχουν ανανέωση από 6€ κτλ κτλ. Μην τα ξαναλέμε. Η κάθε μία έχει τα θετικά και τα αρνητικά της. Ο κάθε ένας επιλέγει οποία θέλει ανάλογα με τις ανάγκες του.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...