Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα. Με καθε ανανεωση πχ 10€ παιρνουμε δωρο καποια mb; Ειμαι καινουργιος γιαυτο ρωταω

 

Με online ανανέωση 10€ παίρνεις δώρο 1000 λεπτά προς Q και 1 GB για 30 ημερες

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.......είχα πολλά χρόνια cosmote συμβόλαιο και το γυρισα σε καρτοκινητο για να μη χασω το νουμερο και πηρα και ενα Q. με 1500 ' και 1500mb.

 

'Οταν παίρνω τηλέφωνο από την Q βγαίνει μια τύπισα και μου λέει πως "your account balance is too low"

Το λεει και στα Ελληνικά φυσικά........

'Εχει ενα δίκιο γιατι έχω 0,20€ στο λογαριασμό μου..........αλλά αφού έχω 1500' γιατι μου σπάει τα νεύρα????:mad:

Link to comment
Share on other sites

Θα συνεχίσεις να το σκούς καθημερινά στην πρώτη κλήση της ημέρας μόνο.
Link to comment
Share on other sites

Θα συνεχίσεις να το σκούς καθημερινά στην πρώτη κλήση της ημέρας μόνο.

 

 

Αν ειναι για μια φορά τότε παλεύεται.......;)

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι για μια φορά τότε παλεύεται.......;)

 

Μην ανησυχείς, όπως αναφέρθηκε θα το ακούς μόνο στην πρώτη κλήση. Αυτό θα γίνεται κάθε μέρα για όσο το υπόλοιπό σου είναι κάτω από 1 ευρώ.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εδώ και μερικές μέρες κάτοχος κάρτας q και ακόμα δεν έχω "δει" 4G. Πρέπει να ζητήσω κάποιου είδους ενεργοποίηση? Η συσκευή έπαιζε μια χαρά με 4G σε vodafone που ήμουν πριν. Θενξ!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εδώ και μερικές μέρες κάτοχος κάρτας q και ακόμα δεν έχω "δει" 4G. Πρέπει να ζητήσω κάποιου είδους ενεργοποίηση? Η συσκευή έπαιζε μια χαρά με 4G σε vodafone που ήμουν πριν. Θενξ!

Αν δεν πάρεις τηλέφωνο δεν πρόκειται να δεις

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις. Η αλήθεια ειναι οτι 500 κλήσεις των 3 λεπτων max για 30 μέρες δεν είναι και λίγες.

Οι 30 ημέρες μας χαιρέτησαν.

Το σημερινό μήνυμα έγραφε ότι η διάρκεια είναι 4 εβδομάδες (μέσα σε παρένθεση).

Link to comment
Share on other sites

Οι 30 ημέρες μας χαιρέτησαν.

Το σημερινό μήνυμα έγραφε ότι η διάρκεια είναι 4 εβδομάδες (μέσα σε παρένθεση).

 

28 μερες δηλαδη. Και εκεί που λίγο ξεχνάς τα αρνητικά της wind/q, έρχεται κάτι νέο να "μην ξεχνιόμαστε"...

Link to comment
Share on other sites

28 μερες δηλαδη. Και εκεί που λίγο ξεχνάς τα αρνητικά της wind/q, έρχεται κάτι νέο να "μην ξεχνιόμαστε"...

ψιλοασημαντη πρακτικα μεν , υπουλη μεταβολη δε.

Σημειωνω επισης οτι το προηγουμενο μυνημα ηταν 6 Μαϊου χωρις την παρενθεση για τις 4 εβδομαδες.Οποτε σας μετεφερα φρεσκοτατα νεα.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και εμένα το μήνυμα με τις 4 εβδομάδες. Ευτυχώς και δεν έδωσα το νούμερο της πράσινης που έχει τα 1500 +1500 με 8,5€ για 30 μέρες. Ήθελα να το κάνω δώρο πριν από 1,5 μήνα, αλλά τελικά λέω να το κρατήσω επειδή κατά καιρούς βγάζει προσφορές στο ίντερνετ. Τώρα λέω να βάζω εκεί τα 1500 και όχι στην κιου. Ικανή την έχω και την πράσινη να το κάνει και αυτή 4 εβδομάδες.
Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Σιγά-σιγά μας το φέρνουν για να την πετσοκόψουν και την Κίου στις 25 μέρες σα το f2g

 

Στάλθηκε από Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν ΔΕΝ ανανεωσω την καρτα μου για ποσο καιρο θα εχω εισερχόμενες?

 

Στάλθηκε από το SM-N9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Αν ΔΕΝ ανανεωσω την καρτα μου για ποσο καιρο θα εχω εισερχόμενες?

 

Στάλθηκε από το SM-N9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

12-13 μήνες...

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω..Δεν προκειτε να δουν φραγκο

 

Στάλθηκε από το SM-N9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Αν ΔΕΝ ανανεωσω την καρτα μου για ποσο καιρο θα εχω εισερχόμενες?

 

Στάλθηκε από το SM-N9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ έχω να κάνω ανανέωση 8 μήνες και δέχομαι κανονικά εισερχόμενες. Είχαν ανακοινώσει ότι στο 4μηνο θα μπαίνει φραγή αλλά δεν ισχύει.

Edited by Abab
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πιο αξίζουν πιο πολύ η f2go ή Q; πιος στέλνει πιο πολύ ΠΡΟΣΦΟΡΈΣ ΜΌΝΟ ΓΙΑ ΣΈΝΑ από το 12410; σας παρακαλώ πολύ βοηθήστε με να διαλέξω το καλύτερο που μάς δεινει πιο πολύ ΠΡΟΣΦΟΡΈΣ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πιο αξίζουν πιο πολύ η f2go ή Q; πιος στέλνει πιο πολύ ΠΡΟΣΦΟΡΈΣ ΜΌΝΟ ΓΙΑ ΣΈΝΑ από το 12410; σας παρακαλώ πολύ βοηθήστε με να διαλέξω το καλύτερο που μάς δεινει πιο πολύ ΠΡΟΣΦΟΡΈΣ.

 

Η Q, είναι σίγουρα πιο οικονομική, αλλά αυτό εξαρτάται από τις ανάγκες σου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πιο αξίζουν πιο πολύ η f2go ή Q; πιος στέλνει πιο πολύ ΠΡΟΣΦΟΡΈΣ ΜΌΝΟ ΓΙΑ ΣΈΝΑ από το 12410; σας παρακαλώ πολύ βοηθήστε με να διαλέξω το καλύτερο που μάς δεινει πιο πολύ ΠΡΟΣΦΟΡΈΣ.

Φίλε μου αυτο δεν μπορει κάνεις να σου απαντήσει καθώς οι προσωπικές προσφορές είναι προσωπικές και απλά έρχονται σε κάποια νούμερα,π.χ πριν μια βδομάδα είχα μια και τώρα τέσσερις

Άλλες φορές καμία,το σίγουρο είναι το countdown σε σχέση με το f2g,το οποίο με έχει βολεψει πολύ κατά καιρούς

Και οι προσφορές του 12410 άλλες φορές συμφέρουν άλλες όχι

Έχω πάντως την εντύπωση ότι η Q είναι σε γενικές γραμμές πιο οικονομική

 

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι 30 ημέρες μας χαιρέτησαν.

Το σημερινό μήνυμα έγραφε ότι η διάρκεια είναι 4 εβδομάδες (μέσα σε παρένθεση).

 

Κι εγώ ενεργοποίησα σήμερα το πακέτο με τα 1500 και μου ήρθε το μήνυμα για 4 εβδομάδες. Σε συνδυασμό με το χαράτσι 0.30€ για κάθε ονλαιν ανανέωση μόλις τελειώσει το πακέτο που έβαλα τον άλλο μήνα σταματάω να ασχολούμαι πλέον μαζί τους. Θα ξαναρχίσω να τα δίνω στο CU και θα το αφήσω μόνο να με παίρνουν τηλέφωνο το Q. Έτσι που τα κάνανε αυτό τους χρειάζεται...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...