Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

0.37ευρω/λεπτο ποσο πιο πανω να το παει; Αυξηση 10λεπτων με τη μια που ακουστηκε; Ουτε καν σταδιακα.

Δεν θα επρεπε να στειλουν μηνυμα να ειδοποιησουν γι αυτη την αυξηση;

Εμενα ο πατερας μου αν δεν το μαθαινε απο μενα που θα το μαθαινε; Τι να του πω τωρα κατσε γιατι εχει πακετα;

 

Μπες εσυ online να του ενεργοποίησεις το πακέτο με τα 60' προς όλους ή το 300' προς WIND. Λύσεις υπάρχουν αν είμαστε πρακτικοι.

myq.gr

Link to comment
Share on other sites

To μεσημέρι είχα εντοπίσει 3 κομμάτια σε κατάστημα και την ώρα που τα αγόραζα τους πήραν τηλέφωνο και τους είπαν ότι η προσφορά λήγει άμεσα και ακόμη και αν υπάρχουν κομμάτια διαθέσιμα δε θα μπορούν να τα πουλήσουν με την προσφορά. ΤΕΛΟΣ!

Σε εμένα στην Καστοριά δεν έφεραν ποτέ. Είπαν ότι θα παραγγείλουν μέσα στην εβδομάδα. Στην Κοζάνη μου είχαν πει ότι θα έφερναν 3 τεμάχια το Σάββατο που μας πέρασε και ότι από Τρίτη θα φέρνανε και άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλάβατε τι έγραψα! Δεν είναι θέμα το αν έχουν ή αν θα φέρουν συσκευές!!! Η συσκευή κάνει 119 ευρώ! Η Wind δεν την επιδοτεί πλέον στον καταστηματάρχη! Δεν πα' να έχει 200 συσκευές! Θα πρέπει να πουληθούν κανονικά προς 119 ευρώ! Εγώ πάντως πρόλαβα και πήρα 5 συνολικά! ;)

 

Το να υπάρχουν ολόκληροι νομοί που να μη ισχύουν οι διαφημιζόμενες προσφορές όμως είναι κάτι που πρέπει να απασχολήσει την wind και την κάθε wind. Και όταν ρώτησα το κατάστημα ρώτησα για την προσφορά και μου είπαν από Τρίτη..όχι για το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

0.37ευρω/λεπτο ποσο πιο πανω να το παει; Αυξηση 10λεπτων με τη μια που ακουστηκε; Ουτε καν σταδιακα.

Δεν θα επρεπε να στειλουν μηνυμα να ειδοποιησουν γι αυτη την αυξηση;

Εμενα ο πατερας μου αν δεν το μαθαινε απο μενα που θα το μαθαινε; Τι να του πω τωρα κατσε γιατι εχει πακετα;

 

καλεσε απο το κινητο του το 12200 και αγορασε 60 λεπτα προς ολα τα δικτυα με 3 ευρω. Με αυτο το πακετο, σου βγαινει 0,05/λεπτο ;) Και εχει χρεωση ΑΝΑ 1 ΛΕΠΤΟ, ΟΧΙ 3ΛΕΠΤΑ

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση

μπορω να συνδιασω ταυτοχρονα δυο πακετα; δλδ με ενα € 300λεπτα σε wind/Q κ με 3€ 60' προς ολους;και αν ναι μετα πως μαθαινω το υπολοιπο του χρονου ομιλιας για το καθε πακετο; αρχαριος βλεπετε... σημερα εκανα αιτηση για Q απο Δευτερα θα το εχω.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς. Και με εγγραφη στο myq σου δίνει αρχικά 300 προς wind/q και μπορεις να βλέπεις απο εκει τα υπόλοιπα χωρις να στελνεις sms. Επισης μπορεις εκει να ενεργοποιεις τα πακετα του 1 ευρω με επιπλεον λεπτα ή sms.
Link to comment
Share on other sites

μεσα στο myq εμφανιστικαν καποια στιγμη 100' προς wind/q που ισχύουν ως 1/8,αλλα ούτε στα μηνύματα ούτε στο 12200 φαίνεται το υπόλοιπο αυτό.:confused:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά φορητότητα από cosmote σε Q γίνεται; Έψαξα στο site της Q αλλά δεν βρήκα κάτι!
Sony Ericsson T630 - Nokia 5300 - Samsung M3510 - Samsung Monte S5620 - Nokia Lumia 620 - Huawei G620s
Link to comment
Share on other sites

μεσα στο myq εμφανιστικαν καποια στιγμη 100' προς wind/q που ισχύουν ως 1/8,αλλα ούτε στα μηνύματα ούτε στο 12200 φαίνεται το υπόλοιπο αυτό.:confused:

κι εμένα:p

Παιδιά φορητότητα από cosmote σε Q γίνεται; Έψαξα στο site της Q αλλά δεν βρήκα κάτι!
εννοείται πως γίνεται.

 

Με το νετ που τελειωνει 31 ιουλ εχουμε νεα;

ποιο εννοείς?

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα στην WIND Αργους και κανονισα αυριο με 59 ευρω να παρω samsung galaxy των 120 ευρω...

 

Ξερετε αν εχει καποια κρυμμενη χρεωση η ιστορια αυτη?

Link to comment
Share on other sites

Στο ένα νούμερο της Q που έχω μου παρουσιάζεται ένα περίεργο θεματάκι.

Κάθε φορά που κάνω μια κλήση, λαμβάνω ένα sms οτι το νούμερο στο οποίο κάλεσα δεν υπάρχει.

Παρόλα αυτά η κλήση γίνεται κανονικά.

Σήμερα που πήγα όμως να καλέσω ένα νούμερο της Viva μου ακυρώνει την κλήση μολις πατήσω το κουμπί για την πραγματοποίησή της.

Όταν απο το νούμερο της Viva καλέσω το συγκεκριμένο νούμερο Q το κινητό φυσικά χτυπά κι εμφανίζεται το νούμερο της viva στην αναγνώριση κλήσης.

what the ****?

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Τα πακέτα του 1 μηνα από το 12200 ενεργοποιούνται κάθε μήνα αυτόματα,αφαιρωντας το ευρω από την κάρτα?

Στην αναγγελία λεει: Για 300'/sms προς wind/q κάθε μηνα με 1 ευρώ πάτησε το τάδε...

Link to comment
Share on other sites

Τα πακέτα του 1 μηνα από το 12200 ενεργοποιούνται κάθε μήνα αυτόματα,αφαιρωντας το ευρω από την κάρτα?

Στην αναγγελία λεει: Για 300'/sms προς wind/q κάθε μηνα με 1 ευρώ πάτησε το τάδε...

 

Οχι, δεν υπαρχει αυτόματη ενεργοποίηση

Link to comment
Share on other sites

Τα πακέτα του 1 μηνα από το 12200 ενεργοποιούνται κάθε μήνα αυτόματα,αφαιρωντας το ευρω από την κάρτα?

Στην αναγγελία λεει: Για 300'/sms προς wind/q κάθε μηνα με 1 ευρώ πάτησε το τάδε...

όχι βέβαια

Link to comment
Share on other sites

Στα πακέτα του 1 ευρω εννοουσα πιο πανω,τελος παντων,απλά με μπέρδεψε η διατύπωσή τους.
Link to comment
Share on other sites

θα δούμε. ίσως συνεχιστεί η παράταση,πάντως όσοι θέλουν για τον αύγουστο,βάζουν τελευταία μερα το πακέτο κι ειναι καλυμμένοι

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα στην WIND Αργους και κανονισα αυριο με 59 ευρω να παρω samsung galaxy των 120 ευρω...

 

Κι εγώ που πήγα χθες σε κατάστημα WIND να βάλω κάρτα στο Q, μου λέει η κοπέλα "γιατί δεν περιμένεις μέχρι την Πέμπτη μήπως και γίνει ξανά κάτι με την προσφορά των €59,00; Θα σε πάρω τηλ. στο κιν., τα έχω τα στοιχεία σου".

Ρε, λέτε να υπάρχει κάποια σιωπηλή παράταση και να ξαναδούμε ξαφνικά επανεμφάνιση της προσφοράς; :happy:

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...