Jump to content

Samsung GT-i8510 INNOV8


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια χιλια συγνωμη αλλα δεν εχω προλαβει να κανω κατι ακομα γιατι τρεχω εδω με την σχολη. Λοιπον απο καινουριες εντυπωσεις αυτο που εχω να προσθεσω ειναι οτι ειναι σουπερ το mouse που διαθετει συν πολυ καλη ποιοτητα στα ακουστικα. Απο μπαταρια δεν μπορω να πω πολλα παρα μονο οτι απο χθες το μεσημερι μεχρι τωρα εχουν μεινει 2/7 της μπαταριας και απλα επαιξα λιγο τραβηξα βιντεο και κατι φωτο. Το βιντεο που τραβηξα χθες απο μια συναυλια ηταν αρκετα καλο αλλα συνηδειτοποιησα οτι το μικροφωνο του ειναι πολυ ευαισθητο και ακουγοταν ενα βουητο και τιποτα αλλο.Με την πρωτη ευκαρια θα κανω την συγκριση με το Ν95.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τελικα φιλε μου απο την USB φορτιζει ή οχι? ΕΠισης περιλαμβανει καμια εφσρμογη για να γινεται το led της καμερας φακος (οπως στο ΟΜΝΙΑ)?
Link to comment
Share on other sites

Τελικα φιλε μου απο την USB φορτιζει ή οχι? ΕΠισης περιλαμβανει καμια εφσρμογη για να γινεται το led της καμερας φακος (οπως στο ΟΜΝΙΑ)?

 

Οχι δεν εχει τετοιο προγραμμα και ναι οταν το συνδεεις με το usb φορτιζει. Εντωμεταξυ για καποιο λογο νομιζα οτι εχει accelerometer αλλα δεν διαθετει τελικα (εκτος αν ειμαι τοσο βλακας και δεν βρισκω καποια επιλογη):p.Tωρα ψαχνω λιγο να δω τι θα κανω με χαρτες μιας και δεν εχω ξαναασχοληθει...Μεσα το κινητο εχει route66 αλλα χωρις χαρτες

Link to comment
Share on other sites

... Εντωμεταξυ για καποιο λογο νομιζα οτι εχει accelerometer αλλα δεν διαθετει τελικα (εκτος αν ειμαι τοσο βλακας και δεν βρισκω καποια επιλογη...

 

Απ' ότι δείχνει σε αυτό το βιντεάκι (στο 0:56),έχει.

http://www.mobileburn.com/youtube_video.jsp?v=cWVJ5jh8-8s&title=Samsung+i8510+INNOV8+-+optical+joystick%2C+browser%2C+and+apps

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι δείχνει σε αυτό το βιντεάκι (στο 0:56),έχει.

http://www.mobileburn.com/youtube_video.jsp?v=cWVJ5jh8-8s&title=Samsung+i8510+INNOV8+-+optical+joystick%2C+browser%2C+and+apps

Ναι οκ...Ειναι μια επιλογη που λεγεται Auto pivot..Λειτουργει τελεια.Η αληθεια ειναι οτι δεν ηξερα την επιλογη στα αγγλικα.Παντως παιδια σχετικα με το slide μην βλεπεται τι λενε με το Ν85...Εδω απλα ειναι ποιοτητα samsung.Δεν υπαρχει ο πραμικρος τζογος ουτε με ανοιχτο ουτε με κλειστο slide

Link to comment
Share on other sites

Την εφαρμογή Διαχείριση Συσκευής που έχουν τα fp2 της Nokia για αναβάθμιση over the air την έχει;
Link to comment
Share on other sites

Την εφαρμογή Διαχείριση Συσκευής που έχουν τα fp2 της Nokia για αναβάθμιση over the air την έχει;

Toxω βαλει σβηστο να φορτιζει και θα το δω αυριο.Τοχω απορια αυτο με τις αναβαθμισεις απο μερος samsung....Η μπαταρια του με χαλασε λιγακι...κρατησε 1,5 μερα εχοντας το σβηστο το βραδυ με 40 λεπτα ομιλια σε 2g 15 μηνυματα λιγο fifa:p 20 λεπτα βιντεο και καμια 20αρια φωτο....μερικες με φλας

Link to comment
Share on other sites

Όποτε έχεις στα χέρια σου και το Ν95, κάνε συγκριτικό στην λήψη βίντεο. Και αν τα καταφέρεις, τράβηξε και με τα 2 τα ίδια βίντεο για να έχουμε ένα μέτρο σύγκρισης. Και αν μας τα ανεβάσεις κάπου, θα ήταν ακόμα καλύτερα. :) :D
Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ...Ειναι μια επιλογη που λεγεται Auto pivot..Λειτουργει τελεια.Η αληθεια ειναι οτι δεν ηξερα την επιλογη στα αγγλικα.Παντως παιδια σχετικα με το slide μην βλεπεται τι λενε με το Ν85...Εδω απλα ειναι ποιοτητα samsung.Δεν υπαρχει ο πραμικρος τζογος ουτε με ανοιχτο ουτε με κλειστο slide

 

αυτο ειναι βασικο.ποιοτητα samsung.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

asmodeus να'σε καλά!!!!!Συνέχισε έτσι αν μπορείς!!Όταν έχεις και το Ν95 κάνε μια σύγκριση στην ποιότητα-ένταση της μουσικής καθώς και σε κάμερα φωτό-video μέρα-νύχτα!!Και πάλι ευχαριστώ!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με ελληνικα παντως ακομα πουθενα απο καποιο ελληνικο eshop.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Pictures: Samsung INNOV8 At IFA

 

http://dailymobile.se/wp-content/uploads/2008/09/samsunginnov8-08.jpg

 

http://dailymobile.se/2008/10/21/pictures-samsung-innov8-at-ifa/

Link to comment
Share on other sites

Θερμότατη παράκληση asmodeus Κάνε λήψη 5-10 δευτερόλεπτα σε ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ χωρο με γρήγορη pan Κίνηση και τράβα κανα 2 φωτογραφίες ΔΙΧΩΣ φλας πάλι σε εσωτερικό χώρο και ανέβασέ τες σε rapidshare η όπου αλούσε βολεύει! :O

 

Επίσης κάνε τον κόπο και δοκίμασε κάνα βαρύ trailer και πεχτο με το coreplayer Να μας πεις από ταχύτητα πως τα πάει.. πέζει σούπερ ομαλά η σπάει η κίνηση?

 

Είμαι βέβαιος ότι θα είναι τέλειο σε όλα.. απλά να είμαστε σίγουροι ... :D

Διαφήμιση χωρίς άδεια/spamming απαγορεύεται από τους ΟΠΧ. Αν θέλετε διαφήμιση επικοινωνήστε με το marketing@myphone.gr.
Link to comment
Share on other sites

Θερμότατη παράκληση asmodeus Κάνε λήψη 5-10 δευτερόλεπτα σε ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ χωρο με γρήγορη pan Κίνηση και τράβα κανα 2 φωτογραφίες ΔΙΧΩΣ φλας πάλι σε εσωτερικό χώρο και ανέβασέ τες σε rapidshare η όπου αλούσε βολεύει! :O

 

Επίσης κάνε τον κόπο και δοκίμασε κάνα βαρύ trailer και πεχτο με το coreplayer Να μας πεις από ταχύτητα πως τα πάει.. πέζει σούπερ ομαλά η σπάει η κίνηση?

 

Είμαι βέβαιος ότι θα είναι τέλειο σε όλα.. απλά να είμαστε σίγουροι ... :D

Mολις ηρθα σπιτι παιδες απο τις 9 η ωρα στην σχολη.Αυριο θα εχω αρκετη ωρα να συγκρινω με το Ν95.Λοιπον βιντεο που εχει μεσα κατι trailer ειναι τελεια και δεν σπανε πουθενα.Εγω δεν εχω περασει κατι ακομα.Σε εσωτερικο χωρο θα σου τραβιξω και φωτο και βιντεο nectons απλα πες μου αν θες μερα ή νυχτα.?θα τραβηξω και με 640x320 (30 καρε) και 320x240 (120 καρε)

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση. Πώς κανουμε update για τυχον νεα firmware στη samsung?

Τελικα γινεται μεσω pc, οπως στα nokia?

Link to comment
Share on other sites

οχι δυστυχώς, έχει άλλο pc suite (καμμία σχέση με αυτο του Νοκια), και αναβάθμιση κάνεις μόνο απο την σελίδα της samsung ή απο την Ευρωηλεκτρονική.

Αναμένουμε το ελληνικό firmware!

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό ρωτάμε. Δηλαδή γίνεται απο το σπίτι μέσω καλωδίου; Το firmware over the air το υποστηρίζει;
Link to comment
Share on other sites

Απο τα λεγόμενά σου (γραφόμενά σου μάλλον) αφήνεις να εννοηθεί οτι μέσα απο την σελίδα της Samsung, απο τον υπολογιστή σου δηλαδή, μπαίνοντας στην επίσημη σελίδα της εταιρίας, κάνεις την αναβάθμιση. Τουλάχιστον εγώ αυτό κατάλαβα.

οχι δυστυχώς, έχει άλλο pc suite (καμμία σχέση με αυτο του Νοκια), και αναβάθμιση κάνεις μόνο απο την σελίδα της samsung ή απο την Ευρωηλεκτρονική.

Για το firmware over the air δεν απάντησες.

Link to comment
Share on other sites

Απο τα λεγόμενά σου (γραφόμενά σου μάλλον) αφήνεις να εννοηθεί οτι μέσα απο την σελίδα της Samsung, απο τον υπολογιστή σου δηλαδή, μπαίνοντας στην επίσημη σελίδα της εταιρίας, κάνεις την αναβάθμιση. Τουλάχιστον εγώ αυτό κατάλαβα.

 

Για το firmware over the air δεν απάντησες.

 

Και εγω ΑΥΤΟ καταλαβα:D

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

1.Παιδια ξερει κανεις αν η αγγλικη εκδοση υποστιριζει ελληνικους χαρακτιρες στα μηνύματα??

 

2.Επισεις ξερει κανεις αν μπορω να κανω αναζητιση στις επαφες μου γραφοντας ελληνικα για να πηγαινει στο ονομα αμεσος γιατι τις επαφες τις εχω ελληνικα??

 

Πηρα στο play247 και με ειπε οτι πρεπει να υποστυριζει ξερει κανεις??

Εχει παρει κανεις την αγγλικη εκδοση???

 

Σκεφτομαι να το παραγγειλω γιαυτο...Δεν με ενδιαφερει αν ειναι το μενου στα Αγγλικα αρκει να υποστιριζει ελληνικους χαρακτιρες για τα μηνυματα και τις επαφες

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει ελληνική γλώσσα, δεν μπορεί να υποστηριχθεί η ελληνική ως γλώσσα γραφής και δεν υπάρχει και αντίστοιχο πρόγραμμα που να επιτρέπει κάτι τέτοιο.

 

Αν δεν βγεί η ελληνική αναβάθμιση, δε νομίζω να μπορέσεις να γράψεις με κάποιο τρόπο ελληνικούς χαρακτήρες. Αλλά, για πιο σίγουρα, ας το επιβεβαιώσουν και τα παιδιά που το έχουν πάρει.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλος...

 

Ας πει καποιος ρε παιδια που πηρε στην αγγλικη εκδοση αν υποστυριζει??

 

Αν ναι να το παραγγειλω

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλος...

 

Ας πει καποιος ρε παιδια που πηρε στην αγγλικη εκδοση αν υποστυριζει??

 

Αν ναι να το παραγγειλω

 

δεν εχει ελληνικα σιγουρα? και εγω το κοιταγα να το φερω απο αγγλια και υπολογιζα οτι εχει ελληνικά. οτι εχω φερει απο εξωτερικο (κ800, κ850, lg viewty) ειχαν ολα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8510 INNOV8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...