Jump to content

Samsung GT-i8510 INNOV8


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κανενα νεο απο το κινητο?

Αν κρίνω απο αυτό το άρθρο, το κινητό θα αργήσει να κυκλοφορήσει μιας και αντιμετοπίζει αρκετά προβληματάκια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν κρίνω απο αυτό το άρθρο, το κινητό θα αργήσει να κυκλοφορήσει μιας και αντιμετοπίζει αρκετά προβληματάκια.

 

Κυκλοφορησε ηδη στην Αγγλια και σε κανενα μηνα το περιμενουμε και εδω.

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορησε ηδη στην Αγγλια και σε κανενα μηνα το περιμενουμε και εδω.

 

αντε.....ωραια!!

να δουμε και τι θα πουνε για την

συσκευη.:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορησε ηδη στην Αγγλια και σε κανενα μηνα το περιμενουμε και εδω.

 

έλα ??? ρε γ@***** στο τέλος δεν θα πάρω κινητό. Θέλω το ένα βγαίνει το άλλο και μετά το άλλο. Έχεις καμιά άλλη πληροφορία ??? Που το είδες αυτό?

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

έλα ??? ρε γ@***** στο τέλος δεν θα πάρω κινητό. Θέλω το ένα βγαίνει το άλλο και μετά το άλλο. Έχεις καμιά άλλη πληροφορία ??? Που το είδες αυτό?

Στην ιδια μοιρα ειμαστε....και εγω ειμαι αναμεσα σε πολλα νεα μοντελα και δεν ξερω τι να παρω!!!

το αναφερει σε διαφορα site. δες στο mobile-review στο forum της Samsung.

Link to comment
Share on other sites

έλα ??? ρε γ@***** στο τέλος δεν θα πάρω κινητό. Θέλω το ένα βγαίνει το άλλο και μετά το άλλο.

 

+1000! :dash:

Link to comment
Share on other sites

Για μενα ενα κινητο με τετοιες ικανοτητες στην καμερα ειναι τραγικη ή βλακώδες να μην εχει xenon και οπτικο ζουμ x3 αφου τα εχει σε και αλλα κατωτερα κινητα της οπως και να εχει αναληση οθονης 240x320.με τοσα χρηματα επρεπε να το βγαζουν πληρες!και για να μην παρεξηγηθω δεν ειμαι οπαδος ουτε του Ν96 που εκει ειναι χειροτερα τα πραγματα....:(
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό ειδικά με το xenon flash είναι ότι ποιο χειρότερο. Μην περιμένεις να δεις την τέλεια συσκευή. Πάντα έτσι θα γίνετε. Αν την βγάλουν τέλια μετά τι θα βγάλουν /???? Δεν τους συμφέρει
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Πάντα οι τιμές των νεων μοντέλων είναι πολύ ψήλες. Σε ένα μήνα αρχίζουν να μειόνονται και στο τέλος έχεις μια τιμή 550-600 ευρώ για ένα κινητό που αξίζει τόσα λεφτά.
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

οι φωτος απο την καμερα στο MR ειναι εξαιρετικες για 8mp και κινητο. αν εξαιρεσεις τις βραδυνες βεβαια.
Link to comment
Share on other sites

Οι βραδινές είναι πολύ κάτω του μετριου. Κριμα για τέτοιο κινητό. Έγκλημα το μονό led.
Link to comment
Share on other sites

Εγω θαμαι Αγγλια απο 25 του μηνα και πολυ με ψηνει να παω να το τσιμπησω..Δεν ξερω βεβαια που να το αναζητησω..Αλλα σιγουρα θα ψαξω εστω να το δω απο κοντα
Link to comment
Share on other sites

Βρήκατε κάνα unboxing video ή κάνα review από κάποιο που το αγόρασε ??? ή ακόμα να το αγοράσει κανείς ?
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Απλα φοβερο...Μπραβο στη samsung που βγαζει πολυ καλες προτασεις..οχι σαν μερικες μερικες που εχουν μεινει πισω(βλ.SE)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι κατοχος ενος Nokia N95 8G. Αξιζει να το αντικαταστησω με το Ι8510 η Ν96 ?

Τι λετε ?

Με το innov8 εγώ ΣΙΓΟΥΡΑ θα το αντικαταστήσω (το n95-8gb).. για το n96 βρίσκομαι υπό σκέψη :)..

 

Για περισσότερες απόψεις και για να μην βγαίνουμε εκτός θέματος, άνοιξε ένα νέο θέμα ΕΔΩ ;).

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι κατοχος ενος Nokia N95 8G. Αξιζει να το αντικαταστησω με το Ι8510 η Ν96 ?

Τι λετε ?

Αυτό θα το κρίνεις εσύ. Βλέπεις τι νέο προσφέρουν οι 2 συσκευές σε σχέση με το δικό σου και, όταν κυκλοφορήσουν και στην ελληνική αγορά, αποφασίζεις αν αξίζει αυτό το έξτρα κόστος.

Link to comment
Share on other sites

αντικειμενικα ομως δεν συγκρινονται τα Ι8510,Ν96.Κι αν υπαρχει διαφορα που δεν πιστευω(απο nokia shop μου ειπαν για 750 το Ν96) και ειναι μεχρι 100 τοτε παλι το samsung ειναι καλυτερη προταση
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

και τα 2 ειναι φοβερα τηλ.

το μονο + που εχει το n96 ειναι

οτι εχει tv.

περιμενω να τα δω απο κοντα....:ninja::ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8510 INNOV8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...