Jump to content

Samsung GT-i8510 INNOV8


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πλεον γινεται αλλαγη γλωσσας στα Ελληνικα.Τα μελη που μου ειχαν στειλει ΡΜ σχετικα με την γλωσσα,ας ξαναστειλουν γιατι τα εχω σβησει.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

πηρα τηλ σημερα στην mls για το προγραμμα destinator για κινητα symbial και μου ειπαν οτι δεν ειναι συμβατο με το innov8.θελω να αγορασω ενα απο τα τρια συστηματα πλοηγησεις αυθεντικο. το route66 8,το garmin η το sygic.θελω να με βοηθησετε για την συμβατοτητα των τριων αυτων με το innov8. και αν ξερεται πιο ειναι καλυτερο.
Link to comment
Share on other sites

πηρα τηλ σημερα στην mls για το προγραμμα destinator για κινητα symbial και μου ειπαν οτι δεν ειναι συμβατο με το innov8.θελω να αγορασω ενα απο τα τρια συστηματα πλοηγησεις αυθεντικο. το route66 8,το garmin η το sygic.θελω να με βοηθησετε για την συμβατοτητα των τριων αυτων με το innov8. και αν ξερεται πιο ειναι καλυτερο.

Εχω το Garmin (Αυθεντικό!!) είναι πολύ καλό. Δεν του λείπει τίποτα. (Καίει βέβαια (λίγη?!?!?! ) μπαταρία παραπάνω.... αλλά πιστεύω ότι ηλύση θα βρεθεί πολύ σύντομα!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω το Garmin (Αυθεντικό!!) είναι πολύ καλό. Δεν του λείπει τίποτα. (Καίει βέβαια (λίγη?!?!?! ) μπαταρία παραπάνω.... αλλά πιστεύω ότι ηλύση θα βρεθεί πολύ σύντομα!!

 

ειναι το garmin xt αυτο που πουλανε στα vodafone shops

Link to comment
Share on other sites

πηρα τηλ σημερα στην mls για το προγραμμα destinator για κινητα symbial και μου ειπαν οτι δεν ειναι συμβατο με το innov8.θελω να αγορασω ενα απο τα τρια συστηματα πλοηγησεις αυθεντικο. το route66 8,το garmin η το sygic.θελω να με βοηθησετε για την συμβατοτητα των τριων αυτων με το innov8. και αν ξερεται πιο ειναι καλυτερο.

 

Αυτό πως γίνεται;

Είναι φτιαγμένο για συσκευές με FP1 μόνο; Είναι δυνατόν; Μην τρελαθούμε τώρα.. θα θέλουν πολύ κράξιμο.

 

Πάντως, το Garmin (αυθεντικό σε κάρτα) τρέχει κανονικά, με μερικές φορές μια καθυστέρηση στην οθόνη που είδα σήμερα, δεν ξέρω γιατί, κάνω δοκιμές...

Το καλό με το Garmin είναι οτι όταν το έχεις σε κάρτα, κάνεις αναβαθμίσεις πολύ εύκολα και του χάρτη αλλά και του λογισμικού όταν υπάρχουν διαθέσιμες.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

"καλησπερα κ απο εμενα παιδια.

πιο θεμα του pizero εχεις βαλει? δωσε κ σωσε

please "

 

Eχω το "Dark Star" 2,5 μέρες χωρίς να κλείσει το τλφ. το βράδι, και τώρα έχει ακόμη 2 γραμμές.Χρήση normal.Ακόμα τσεκάρω

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Για ρίξε μια ματιά εδώ. Μπορεί να λυθεί το πρόβλημα που λές και να διορθωθεί λίγο η κατάσταση με την μπαταρία.

 

Ευχαριστώ, θα το ψάξω αναλυτικά.

 

Τώρα, έχω το εξής σημαντικό προβλημα (για τους έμπειρους στα symbian γιατί εγώ ακόμα μαθαίνω):

 

Εχτές, δέχθηκα "επίθεση" απο ιό στον υπολογιστή μου (Windows XP SP3) και για να αντιμετωπίσω ριζικά το θέμα, έκανα επαναφορά συστήματος σε 1 ημέρα πριν.

Όλα οκ στον υπολογιστή, αλλά σήμερα συνδέοντας το κινητό μου για να κάνει συγχρονισμό, μου βγάζει σφάλμα και τον τερματίζει. Έκανα αλλαγή ρυθμίσεων συγχρονισμού, αλλά το ίδιο.

Στα WM ήξερα πως να το αντιμετωπίσω, με κατάργηση της σύνδεσης και δημιουργία νέας.

Εδώ όμως τι γίνεται; Δεν βλέπω κάτάργηση σύνδεσης...

Τι να κάνω;;

(ο συγχρονισμός για' μένα είναι καθημερινός και σημαντικός...)

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, θα το ψάξω αναλυτικά.

 

Τώρα, έχω το εξής σημαντικό προβλημα (για τους έμπειρους στα symbian γιατί εγώ ακόμα μαθαίνω):

 

Εχτές, δέχθηκα "επίθεση" απο ιό στον υπολογιστή μου (Windows XP SP3) και για να αντιμετωπίσω ριζικά το θέμα, έκανα επαναφορά συστήματος σε 1 ημέρα πριν.

Όλα οκ στον υπολογιστή, αλλά σήμερα συνδέοντας το κινητό μου για να κάνει συγχρονισμό, μου βγάζει σφάλμα και τον τερματίζει. Έκανα αλλαγή ρυθμίσεων συγχρονισμού, αλλά το ίδιο.

Στα WM ήξερα πως να το αντιμετωπίσω, με κατάργηση της σύνδεσης και δημιουργία νέας.

Εδώ όμως τι γίνεται; Δεν βλέπω κάτάργηση σύνδεσης...

Τι να κάνω;;

(ο συγχρονισμός για' μένα είναι καθημερινός και σημαντικός...)

 

το ιδιο επαθα κ εγω προχθες....κολλησα ιο την ωρα που ημουν στο ipmart...το nod το adware κ οτι αλλο δοκιμασα δεν κανανε τπτ κ τελικα αναγκαστικα να κανω φορματ εχθες :mad:

KERAS δοκιμασε να κανει απεγκατασταση το pc studio να το ξαναπερασεις απο την αρχη...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Αυτό πως γίνεται;

Είναι φτιαγμένο για συσκευές με FP1 μόνο; Είναι δυνατόν; Μην τρελαθούμε τώρα.. θα θέλουν πολύ κράξιμο.

 

Πάντως, το Garmin (αυθεντικό σε κάρτα) τρέχει κανονικά, με μερικές φορές μια καθυστέρηση στην οθόνη που είδα σήμερα, δεν ξέρω γιατί, κάνω δοκιμές...

Το καλό με το Garmin είναι οτι όταν το έχεις σε κάρτα, κάνεις αναβαθμίσεις πολύ εύκολα και του χάρτη αλλά και του λογισμικού όταν υπάρχουν διαθέσιμες.

 

μου ειπε εκει ενας τεχνικος οτι υπαρχει λεει ενα προβλημα με το πληκτρολογιο.να σου πω την αληθεια ουτε και εγω το καταλαβα.μου ειπε οτι ενδεχετε λεει να διορθωθει σε μελλοντικες αναβαθμησεις του destinator

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχουμε και λεμε. Χωρις πληρης φορτισεις και αποφορτισεις με θεμα της μαμας του και αφαιρωντας το full screen caller που μετα κουφαθηκα γιατι με επαιρναν τηλ και εβγαινε σε ολη την οθονη η φωτο, απο τις 8 η ωρα το πρωι σημερα με μηνυματα αρκετα, τηλεφωνα 5-6 και λιγο ψαχουλεμα, εχει πεσει μια μπαρα η μπαταρια. Εχω κουφαθει. Για να δουμε. Μακαρι.
Link to comment
Share on other sites

Εχω το Garmin (Αυθεντικό!!) είναι πολύ καλό. Δεν του λείπει τίποτα. (Καίει βέβαια (λίγη?!?!?! ) μπαταρία παραπάνω.... αλλά πιστεύω ότι ηλύση θα βρεθεί πολύ σύντομα!!

Πόσο κοστίζει?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι αληθεια.Πηρα κ εγω τλφ σημερα στην mls κ μου ειπαν οτι δεν ειναι συμβατο.Τωρα πως γινεται να ειναο το n96 k οχι αυτο δεν ξερω.
Link to comment
Share on other sites

Ειναι αληθεια.Πηρα κ εγω τλφ σημερα στην mls κ μου ειπαν οτι δεν ειναι συμβατο.Τωρα πως γινεται να ειναο το n96 k οχι αυτο δεν ξερω.

παιδια ακυρο.το μηνφορουσε προηγουμενη σελιδα.

Link to comment
Share on other sites

Εχω το Garmin (Αυθεντικό!!) είναι πολύ καλό. Δεν του λείπει τίποτα. (Καίει βέβαια (λίγη?!?!?! ) μπαταρία παραπάνω.... αλλά πιστεύω ότι ηλύση θα βρεθεί πολύ σύντομα!!

Πως το εγκατεστησες?Εγω το πηρα σημερα κ ενω εγκατεστησα το αρχειο sis δεν ανοιγει με τιποτα..

Link to comment
Share on other sites

Πως το εγκατεστησες?Εγω το πηρα σημερα κ ενω εγκατεστησα το αρχειο sis δεν ανοιγει με τιποτα..

 

Στην αρχή , όντως δεν υπάρχει αρχείο sis. Κατέβασα λοιπόν τη νεά έκδοση λογισμικού από το Site της Garmin (downloads) 5.00(10) , συνέδεσα το τηλ σε κατάσταση μεταφοράς δεδομένων και έτρεξα από τον υπολογιστή το ZIP αρχείο που είχα κατεβάσει από τη Garmin. (προσοχή , όταν θα σας ζητηθεί να επιλέξετε ανάμεσα σε δύο τόπους αποθήκευσης, επιλέξτε αυτον στον οποίο υπάρχει το αγορασμένο προγραμμα με τους χάρτες.π.χ. micro SD).

 

Επέλεξα να το αγοράσω γιατί όσες φορές κι αν προσπάθησα , δεν κατάφερα να το κάνω βνα δουλέψει σαν "σπασμένο".

Link to comment
Share on other sites

Όπως ανέφερα και παραπάνω, κι εγώ στην αρχή δεν έβρισκα sis αρχείο για να κάνω εγκατάσταση της εφαρμογής (Garmin) απο την κάρτα. Έκανα αναβάθμιση του προγράμματος (γίνεται και στην κάρτα κατ' ευθείαν με card reader) και μετά απο αυτό εμφανίστηκε το sis αρχείο και έγινε η εγκατάσταση κανονικά. Το πρόγραμμα δουλεύει αρκετά καλά, αν εξαιρέσεις τα γενικά ψιλοκολλήματα που έχει η συσκευή.

 

Με το πρόβλημα που είχα με την επαναφορά συστήματος στον υπολογιστή μου που δεν γινόταν συγχρονισμός, λύθηκε, κάνοντας αλλαγές στις συναντήσεις του ημερολογίου, σήμερα, χωρίς να ξαναεγκαταστήσω το PC Studio...

Όλα καλά. Το πιο βασικό πρόβλημα αυτή τη στιγμή είναι η γρήγορη κατανάλωση της μπαταρίας...

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Όπως ανέφερα και παραπάνω, κι εγώ στην αρχή δεν έβρισκα sis αρχείο για να κάνω εγκατάσταση της εφαρμογής (Garmin) απο την κάρτα. Έκανα αναβάθμιση του προγράμματος (γίνεται και στην κάρτα κατ' ευθείαν με card reader) και μετά απο αυτό εμφανίστηκε το sis αρχείο και έγινε η εγκατάσταση κανονικά. Το πρόγραμμα δουλεύει αρκετά καλά, αν εξαιρέσεις τα γενικά ψιλοκολλήματα που έχει η συσκευή.

 

Με το πρόβλημα που είχα με την επαναφορά συστήματος στον υπολογιστή μου που δεν γινόταν συγχρονισμός, λύθηκε, κάνοντας αλλαγές στις συναντήσεις του ημερολογίου, σήμερα, χωρίς να ξαναεγκαταστήσω το PC Studio...

Όλα καλά. Το πιο βασικό πρόβλημα αυτή τη στιγμή είναι η γρήγορη κατανάλωση της μπαταρίας...

Συμφωνώ απολύτως!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΙα οποιον ενδιαφερεται αμεταχειριστο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=226519 απλα δεν με βολεψε το πληκτρο[στα 500]
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

ΓΙα οποιον ενδιαφερεται αμεταχειριστο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=226519 απλα δεν με βολεψε το πληκτρο[στα 500]

 

Κριμα κριμα που το δινεις....Εγω σημερα του περασα Ελληνικα και ειναι αλλο κινητο...Τοχα που τοχα σε ιδιαιτερη συμπαθεια τωρα το ερωτευτικα:)

Link to comment
Share on other sites

πως τα περασες τα ελληνικα?

Ας ειναι καλα ο φιλος platijet!!!:)

 

ελληνικα δεν εχει αμα το

παρω απο ελλαδα??

η το εχετε απο εξωτερικο??:confused:

 

Εγω το ειχα αγορασει απο Αγγλια.Αν το παρεις απο Ελλαδα εχει κανονικοτατα Ελληνικα

Link to comment
Share on other sites

Ειχα σκοπο να το αγορασω

Το ειχα δει το τηλεφωνακι απο καιρο σε παρα εισαγωγης αλλα δε το ειχα περιεργαστει καλα.

Σημερα στο Mall (Fnac και Γερμανο)το τσεκαρα πιο καλα.

Γνωμη μου ειναι οτι η ποιοτητα κατασκευης και υλικων τουλαχιστον στα 2 ενεργα δειγματα δεν ειναι αυτη που γνωριζω απ τα κορυφαια μοντελα της Σαμυ.

Ουτε ομως και το 1ο που ειχα δει(οχι Ελληνικο) ηταν κορυφαιο.

Εκπτωσεις και η Σαμυ?Μου εφερε πιο πολυ στη πλαστικουρα του Ν96 δεν εχει αυτα τα υλικα και το δεσιμο που περιμενα.:(

 

Κατα τα αλλα ομως σχεδον σε ολα θα το προτιμουσα απ το Ν96 αλλα δυστυχως(η ευτυχως) ΔΕ μου εκανε κλικ.

Παμε παρακατω:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8510 INNOV8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...