Jump to content

Samsung GT-i8510 INNOV8


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια 2 προβληματα εχω :

 

1. Πως γινεται να μην κλειδωνει καθε λιγο και λιγακι το πληκτρολογιο απο μονο του?

 

2. Σημερα πηγα να γραψω ενα sms, μου δειχνει οτι εχω 160 χαρακτηρες. Γραφω 3-4 γραμματα και μετα παει στους 60! Δηλαδη μου εφαγε 100 χαρακτηρες. Γιατι αυτο??

 

Ευχαριστω

 

1.Δεν γίνεται,θα κλειδώνει θες δε θες-συνήθισε το.

2.Μηνύματα>Επιλογές>Ρυθμίσεις>Συντομο Μήνυμα>Κωδικ. χαρακτήρων>Περιορ.υποστήρ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μενου>Ρυθμισεις>Ρυθμισεις>Γενικες>Ασφαλεια>Τηλεφωνο και καρτα sim>Περιοδος αυτ. κλειδωματος>Καμια. ;)

 

Κι ομως δεν ειναι αυτο, το ειχα ψαξει κι εγω. Δεν λειτουργει. Παλι μου κλειδωνει!!

Link to comment
Share on other sites

Το υποτιθεμενο Divx player που διαφημιζει οτι εχει το κινητο που το βρισκουμε,γιατι οποτε παω να αναπαραγαγω καποιο βιντεακι αναλαμβανει το real player να το κανει κι αυτο με οχι τοσο επιτυχια...:(:mad:
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Το υποτιθεμενο Divx player που διαφημιζει οτι εχει το κινητο που το βρισκουμε,γιατι οποτε παω να αναπαραγαγω καποιο βιντεακι αναλαμβανει το real player να το κανει κι αυτο με οχι τοσο επιτυχια...:(:mad:

 

Γιατί δεν βάζεις τον core player που τα κάνει όλα?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κι ομως δεν ειναι αυτο, το ειχα ψαξει κι εγω. Δεν λειτουργει. Παλι μου κλειδωνει!!

Είπαμε ΔΕΝ μένει ξεκλείδωτο το πληκτρολόγιο εκτός και αν το έχεις σβηστό τελείως......:lol::lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ddr2..και κατι τελευταιο..πως κανω αναβαθμιση στην τελευταια εκδοση λογισμικου μιας κ εχω την ι8510ι0XXHK1?Ευχαριστω
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ddr2..και κατι τελευταιο..πως κανω αναβαθμιση στην τελευταια εκδοση λογισμικου μιας κ εχω την ι8510ι0XXHK1?Ευχαριστω

Α, αυτά δεν τα κατέχω. Δεν το έχω το κινητό.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

..και κατι τελευταιο..πως κανω αναβαθμιση στην τελευταια εκδοση λογισμικου μιας κ εχω την ι8510ι0XXHK1?Ευχαριστω

Μένεις με αυτήν γιατί δεν υπάρχει άλλη ελληνική αναβάθμιση και μάλλον δεν θα υπάρξει....τώρα αν θες πιο νέα αναβάθμιση αλλά να μην δουλεύουν όλα σωστά πας εδώ και κουράγιο.......;):lol: http://samsungi8510.com/forum/samsung-i8510-innov8-firmware-discussion.html

Link to comment
Share on other sites

παιδια σος.......................στο βιντεο..οταν ειναι σχετικα σκοτεινα..το φλας κανει καποια ιδιαιτερη διαφορα???αναβει κ σχεδον σαν να μην υπαρχει ειναι σε μενα..κ αλλαξα κιολας μολις καμερα γιατι τα ειχε παιξει απ τα πεσιματα!για πειτε..το φλας δν ειναι σαν να μην υπαρχει στο βιντεο?οταν δν υπαρχει πολυ φως?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ξέρει κανείς πως γίνεται να αναβαθμιστεί το PC Studio? Όταν προσπάθησα να εγκαταστήσω την καινούργια έκδοση μου είπε ότι υπάρχει ήδη μια παλαιότερη και ότι θα έπρεπε να την απεγκαταστήσω. Το ζήτημα όμως είναι ότι όταν πάω να ξεκινήσω την απεγκατάσταση, ουσιαστικά ξεκινάει πάλι η διαδικασία εγκατάστασης.

 

Η μόνη λύση που έχω βρει ψάχνοντας είναι να τρέξω το installer της έκδοσης που έχω εγκατεστημένη (7.2.20.9), αλλά δε μπορώ να βρώ πουθενά το αρχείο.

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου, μόλις είδα αγγελία όπου κάποιος ζητά Innov8 με 120 ευρώ...

Τι ξεφτίλα είναι αυτή για αυτή τη συσκευή... Είναι άδικο.

Απορώ, η Samsung δε νοιάζεται για το μέλλον της; Πως κάποιος θα ξαναπάρει μια συσκευή που από 600 ευρώ σε λιγότερο από ένα χρόνο θα κοστίζει 170 ολοκαίνουργια;

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

To κινητό που μπορώ να το βρω στα 170 ευρώ? Το βρηκα στα oteshop αλλά με τιμή 373 ευρώ!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πουλάω το κινητό μου! innov 8! Είναι σε άριστη κατάσταση, αγορασμένο πριν 3 μήνες από πλαίσιο! Σαν καινούριο με την εγγύηση του, το κουτί του και τα συμπράκαλά του! Εμένα μου κρατάει περίπου 2 μέρες! Ο λόγος που το δίνω είναι ότι μιλάω τουλάχιστον 2 με 3 ώρες κάθε μέρα λόγω δουλειάς, χρησιμοποιώ πολύ το internet! Απλά χρειάζομαι κάποιο κινητό που να κρατάει περισσότερο! Τιμή 240 ευρώ!
Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου, μόλις είδα αγγελία όπου κάποιος ζητά Innov8 με 120 ευρώ...

Τι ξεφτίλα είναι αυτή για αυτή τη συσκευή... Είναι άδικο.

Απορώ, η Samsung δε νοιάζεται για το μέλλον της; Πως κάποιος θα ξαναπάρει μια συσκευή που από 600 ευρώ σε λιγότερο από ένα χρόνο θα κοστίζει 170 ολοκαίνουργια;

 

Είναι θέμα πολιτικής της εταιρίας.

Κάποτε, η τιμή των samsung δεν έπεφτε με τίποτα, ακόμα και μετά από 1 χρόνο.

Σήμερα τα πράγματα άλλαξαν. Και εδώ που τα λέμε, με την οικονομική κρίση που υπάρχει η "καρριέρα" μιας συσκευής ουσιαστικά αρχίζει από τότε που η τιμή της θα πέσει, γιατί με τιμή 600 ευρώ ποιός θα το πάρει?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Πουλάω το κινητό μου! innov 8! Είναι σε άριστη κατάσταση, αγορασμένο πριν 3 μήνες από πλαίσιο! Σαν καινούριο με την εγγύηση του, το κουτί του και τα συμπράκαλά του! Εμένα μου κρατάει περίπου 2 μέρες! Ο λόγος που το δίνω είναι ότι μιλάω τουλάχιστον 2 με 3 ώρες κάθε μέρα λόγω δουλειάς, χρησιμοποιώ πολύ το internet! Απλά χρειάζομαι κάποιο κινητό που να κρατάει περισσότερο! Τιμή 240 ευρώ!

 

 

Αγόρασε μια δεύτερη μπαταρία από ebay μαζί με το φορτιστή της ;)

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Είναι θέμα πολιτικής της εταιρίας.

Κάποτε, η τιμή των samsung δεν έπεφτε με τίποτα, ακόμα και μετά από 1 χρόνο.

Σήμερα τα πράγματα άλλαξαν. Και εδώ που τα λέμε, με την οικονομική κρίση που υπάρχει η "καρριέρα" μιας συσκευής ουσιαστικά αρχίζει από τότε που η τιμή της θα πέσει, γιατί με τιμή 600 ευρώ ποιός θα το πάρει?

 

Δεν έγινε το ίδιο με το Omnia...

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Πουλάω το κινητό μου! innov 8! Είναι σε άριστη κατάσταση, αγορασμένο πριν 3 μήνες από πλαίσιο! Σαν καινούριο με την εγγύηση του, το κουτί του και τα συμπράκαλά του! Εμένα μου κρατάει περίπου 2 μέρες! Ο λόγος που το δίνω είναι ότι μιλάω τουλάχιστον 2 με 3 ώρες κάθε μέρα λόγω δουλειάς, χρησιμοποιώ πολύ το internet! Απλά χρειάζομαι κάποιο κινητό που να κρατάει περισσότερο! Τιμή 240 ευρώ!

 

Απλά να επισημάνω οτι το συγκεκριμένο κινητό πλέον πωλείται ολοκαίνουργιο για 249 ευρώ σε saturn/media markt.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Δεν έγινε το ίδιο με το Omnia...

 

Όντως. Παρόλο που το omnia είναι υποδεέστερο και ήταν και φθηνότερο από το innov8 όταν προτοκυκλοφόρησαν, δεν έχει πάρει την ίδια κατρακίλα. Μάλλον φταίει η μόδα που λέγεται οθόνη αφής...

 

edit:

 

τώρα που το ξαναβλέπω στα ίδια λεφτά είναι, αν εξαιρέσουμε την προσφορά των 170€ και των 250€ του saturn.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έγινε το ίδιο με το Omnia...

 

Έχει πέσει η τιμή του.

Το βρίσκεις και με 350. Η τιμή αυτή είναι πολύ καλή νομίζω.

Θα λάβετε υπόψη ότι τα τηλέφωνα με symbian παραδοσιακά είναι φτηνότερα από τα τηλέφωνα με wm.

Δείτε τα htc. Όλα έχουν ή 600 ή 700 ευρώ.

Σπάνια ένα symbain φτάνει τόσο ψηλά

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια..

 

ψαχνω για νεο κινητο και σκονταψα πανω στο συγκεκριμενο.. ειμαι χρηστης του N82 και πολυ ευχαριστημενος.. εχει απο αποψη λειτουργικου τις ιδιες δυνατοτητες (ισως και καλυτερες?)

δλδ, παιρνει τις ιδιες εφαρμογες?

συγκεκριμενα με νοιαζει πιο πολυ αν μπορω να μεταφερω εκει το garmin mobile XT

 

α, φανταζομαι το gps του λειτουργει αυτονομα χωρις ενεργοποιηση του a-gps, ε?

 

ευχαριστω

μέτρον άριστον
Link to comment
Share on other sites

Εφοσον ειναι symbian 9.3 παιρνει εφαρμογες τις ιδιες σχεδον σε σχεση με το Ν82.ναι το gps δουλευει και χωρις agps και ναι παιρνει και το garmin,αν και λογω bug του garmin,τρωει ολη την μπαταρια.δεν ξερω αν το εφτιαξαν...
Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθεί να τη ρουφάει...

Το είχα δύο μέρες και με σκληρή χρήση μόνο multimedia (χωρίς κάρτα μέσα) έπεσε 2 τουβλάκια.

Μόλις πέρασα το Garmin, το βράδι (ενώ σταμάτησα να το χρησιμοποιώ) έπεσε ΟΛΗ η μπαταρία...

Ας είναι αυτό μόνο, το κινητό τα σπάει!

 

Υ.Γ> όλις βγήκε το Garmin, όλα ξαναγύρισαν στην προηγούμενη κατάσταση. Αν κάνω format το κινητό, τα δύο παιχνίδια που ήταν προγκατεστημένα, χάνονται; Στο προηγούμενο Innov που είχα, τα παιχνίδια δεν υπήρχαν, οπότε και παρότι έβγαλα το Garmin, δεν κάνω και format ην τυχόν και τα χάσω.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8510 INNOV8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...