Jump to content

Τα πάντα για το Cosmote my view


hexagon
 Κοινοποίηση

Θα κάνετε χρήση του My View;  

226 members have voted

  1. 1. Θα κάνετε χρήση του My View;

    • NAI θα κάνω. Είναι πολύ καλη υπηρεσία όπως είναι τώρα.
    • Θα κάνω χρήση μόνο εάν καταργηθεί το όριο των 40Mb το μήνα εκτός view.
    • Δεν θα κάνω χρήση.Με καλύπτει άλλη εταιρία στον τομέα αυτό.
    • ΟΧΙ.Περίμενα κατι καλύτερο απο την Cosmote.


Recommended Posts

Πολύ καλο στην εμφάνιση αλλά πολύ αργο!:(:(.Πάντως απο τι είδα χθές οι υπηρεσίες του ακόμα δεν δουλεύουν.Μαλλόν δεν μετέφεραν τις παλιές Wap σελίδες στο καινούργιο My View.Τέλος Πάντως.Α!!Δωρεάν πλοήγηση στο COSMOTE MyView μέχρι τις 15/07/2008!!:):)

Μήπως αυτό ισχύει και στα εξωτερικα WAP SITES? Εγώ εχω κατεβάσει πάνω από 40ΜΒ και ακόμα κατέβαζω...

Μήπως είναι δωρεάν κ η πλοήγηση εκτός my view?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 684
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κ με ποιό τρόπο αποκτάμε πρόσβαση?? Δεν το έχω ψάξει καθόλου. Μπορώ να μπώ με τις ρυθμίσεις που έχω για το wap ή πρέπει να κατεβάσω καινούργιες??
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν μπορουσα να μπω με τις παλιες ρυθμισεις wap μεχρι που εστειλα WAP στο 1333..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Άρα στέλνω στο 1333 κ μου στέλνουν τις ρυθμίσεις κ μετά πως μπαίνω στο My View?? Απλά μπαίνω στο wap? Θα μου το έχει ορίσει σαν homepage?
Link to comment
Share on other sites

Όπως και αρκετοί άλλοι έτσι και εγώ στην Cosmote πιστός τόσα χρόνια! Εκτεταμένος χρήστης του imode από τότε που πρωτοήρθε στην Ελλάδα (λίγο πριν τους Ολυμπιακούς αν θυμάμαι καλά) περίμενα τόσον καιρό να αλλάξει κάτι σε εκείνο το ρημάδι το portal! Δεν λέω καλή η απεριόριστη χρήση που είχε για όλα τα wap sites αλλά οι εποχές αλλάξανε! Τόσο καιρό ακούγαμε έρχεται! Και νάτο! Την επόμενη βδομάδα είναι εδώ! Θα μαμήσει τον ανταγωνισμό! Και όλα τα ωραία τα γλυκανάλατα!

 

Και διαβάζω σήμερα ότι βγήκε! Δόξα σοι αναφωνώ! Διαβάζω τις χρεώσεις και παγώνω! Όχι μόνο δε δίνει απεριόριστο internet όπως η Wind, αλλά κόβει και το απεριόριστο σερφάρισμα σε wap sites! Εκπληκτικός ο κόφτης των 40mb! Πληροφορικός είμαι και 40mb δε φτάνουν ούτε για ζήτω!

 

Δε βαριέσαι λέω! Ας το ενεργοποιήσω! Δεν μπορεί, κάτι καλό θα υπάρχει! Μπαίνω (από τον browser του n82 το οποίο όταν το έφτιαξαν οι φίλοι μας οι Φινλανδοί αποκλείεται να σκέφτηκαν ότι κάποιοι πρωτόγονοι θα το χρησιμοποιούν για να μπαίνουν σε wap portal) και τι βλέπω;;; Το imode! Ίδιο! Ούτε τα χρώματα δεν αλλάξανε οι *αλάκε* έτσι για το ****το! Για το εφέ ρε παιδάκι μου!

 

Ένα έχω να πω! Συγχαρητήρια στο marketing της Cosmote! Εύγε!

Link to comment
Share on other sites

Όπως και αρκετοί άλλοι έτσι και εγώ στην Cosmote πιστός τόσα χρόνια! Εκτεταμένος χρήστης του imode από τότε που πρωτοήρθε στην Ελλάδα (λίγο πριν τους Ολυμπιακούς αν θυμάμαι καλά) περίμενα τόσον καιρό να αλλάξει κάτι σε εκείνο το ρημάδι το portal! Δεν λέω καλή η απεριόριστη χρήση που είχε για όλα τα wap sites αλλά οι εποχές αλλάξανε! Τόσο καιρό ακούγαμε έρχεται! Και νάτο! Την επόμενη βδομάδα είναι εδώ! Θα μαμήσει τον ανταγωνισμό! Και όλα τα ωραία τα γλυκανάλατα!

 

Και διαβάζω σήμερα ότι βγήκε! Δόξα σοι αναφωνώ! Διαβάζω τις χρεώσεις και παγώνω! Όχι μόνο δε δίνει απεριόριστο internet όπως η Wind, αλλά κόβει και το απεριόριστο σερφάρισμα σε wap sites! Εκπληκτικός ο κόφτης των 40mb! Πληροφορικός είμαι και 40mb δε φτάνουν ούτε για ζήτω!

 

Δε βαριέσαι λέω! Ας το ενεργοποιήσω! Δεν μπορεί, κάτι καλό θα υπάρχει! Μπαίνω (από τον browser του n82 το οποίο όταν το έφτιαξαν οι φίλοι μας οι Φινλανδοί αποκλείεται να σκέφτηκαν ότι κάποιοι πρωτόγονοι θα το χρησιμοποιούν για να μπαίνουν σε wap portal) και τι βλέπω;;; Το imode! Ίδιο! Ούτε τα χρώματα δεν αλλάξανε οι *αλάκε* έτσι για το ****το! Για το εφέ ρε παιδάκι μου!

 

Ένα έχω να πω! Συγχαρητήρια στο marketing της Cosmote! Εύγε!

Κάθε αρχή και δύσκολη. Σίγουρα δεν είναι imode που κατά την γνώμη μου μακάρι να ήταν διότι και ποιό φθηνό από χρεώσεις ήταν και ποιό ολοκληρωμένο. Τώρα για το νέο μενου υπηρεσιών βλέπω ότι όλοι σχολιάζουν τις χρεώσεις και όχι το μενού. Όταν θα μπορέσει και η cosmote να μπλοκάρει κάποια πράγματα όπως η wind και η vodafone τότε θα αλλάξει κάτι.

Λειτουργεί και το απευθίας site των υπηρεσιών που είναι το http://www.cosmotemyview.gr

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε μου συγγνώμη κιόλας! Με κάθε σεβασμό! Αλλά για ποια αρχή μιλάς; Είμαι 1000% σίγουρος ότι έχουν χρησιμοποιήσει πολλά της πλατμφόρμας imode! Είμαι πολύ ειλικρινής όταν λέω ότι χρησιμοποιούσα πάρα πολύ το imode και είμαι ακόμα πιο ειλικρινής όταν σου λέω ότι το υπερασπιζόμουν μέχρι εκεί που δεν έπαιρνε άλλο! Όμως φτάνει!

 

Και εσύ ο ίδιος βλέπεις ότι μέχρι και στις χρεώσεις είναι πιο ακριβό! Μα 4 χρόνια δεν έμαθαν τίποτα εκεί στην Cosmote; Ένα πράγμα βλέπω: 'το imode πέθανε! Ζήτω το imode'!

 

Ας σεβαστούν λίγο και εμάς τους *αλάκε* που τόσα χρόνια τρέχουμε πίσω από την Cosmote! Είμαι ένας από αυτούς! Και το χειρότερο είναι ότι θα παραμείνω ένας από αυτούς! Και εσύ από ότι καταλαβαίνω είσαι ένας από αυτούς! Και δεν το λέω για να σε θίξω! Ελπίζω να καταλαβαίνεις πώς το λέω!Ανήκουμε στην ίδια κατηγορία συνδρομητών που ότι και να γίνει θα παραμείνουμε σε αυτήν τη ρημάδα την εταιρεία. Η Cosmote πρέπει να γίνει καλύτερη. Αντί να κάνει 1 βήμα μπροστά έκανε 1,5 πίσω με αυτήν της την επιλογή. Λυπάμαι...

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να μεινεις?Κανε φορητοτητα για αλλου.Οταν οπως λες δεν σ'εξυπηρετει.Δε καταλαβα αυτο που λες:Θα μεινω οτι και αν γινει!!!Ελεος..Σκεψου τι θες και τι σε συμφερει.
Link to comment
Share on other sites

Γιατι να μεινεις?Κανε φορητοτητα για αλλου.Οταν οπως λες δεν σ'εξυπηρετει.Δε καταλαβα αυτο που λες:Θα μεινω οτι και αν γινει!!!Ελεος..Σκεψου τι θες και τι σε συμφερει.

 

Το μόνο που δεν με συμφέρει πάντως είναι η wind. Τόσο για το σήμα της όσο και για τα υπόλοιπα ( χρεώσεις, αλλαγές προγραμμάτων κτλ).

Link to comment
Share on other sites

Αν έβγαινε πριν 5 χρόνια θα ήταν καλό. Τώρα είναι πολύ πρωτόγονο. Για τις χρεώσεις δεν το συζητάω, απλά απαράδεκτο... Όριο 40ΜΒ το έτος 2008 !!! Και εις ανώτερα!

 

ΥΓ: Από αξιόπιστες πηγές γνωρίζω ότι μαζί με τις συσκευές θα σου δίνουν και μια κουβέρτα, ξύλα και σπίρτα για τη νέα πρωτοποριακή υπηρεσία "ειδοποίησε τους φίλους σου με σήματα καπνού" !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω το κ810 και απο οτι βλεπω καθε φορα που μπαινω μονο σε wap sites "καταναλωνω" καποια KBs.Αυτα ειναι μεσα στα 40 MB οριο που δινουν ή οχι;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε σκεφτεί πως τα δωρεάν ΜΒ είναι μόνο για περιήγηση και όχι για download στο wap? Αυτό το επιβεβαιώνω γιατί εδώ και μέρες κατέβαζω συνέχεια και ακόμα δεν χρεώνομαι !;) έτσι είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα!
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβα ακριβως τι εννοεις Μητσο. Εγω με εναν προχειρο υπολογισμο ειμαι στα 35ΜΒ αλλα εχω συνδεση και δεν θελω να περασω το οριο μηπως γινει καμια στραβη.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου Sideras1985 για να εκτιμήσεις κάθε εταιρεία πρέπει να συνυπολογίσεις πολλά πράγματα. Την ποιότητα ομιλίας, την γεωγραφική κάλυψη, τον όγκο του σήματος και τις τρίτες υπηρεσίες που η εταιρεία παρέχει. Αυτήν τη στιγμή το MyView αποτελεί ένα παρακλάδι του μπουκέτου υπηρεσιών. Μπορεί να το κατακρίνω (και να είμαι απογοητευμένος από την Cosmote στο συγκεκριμένο θέμα), όμως τα 3 πρώτα που αναφέρω είναι και τα σημαντικότερα για μένα! Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο το απολαμβάνω όταν πηγαίνω σε διάφορα μέρη (κυρίως νησιά) με κολλητούς μου που έχουν άλλους παρόχους και δεν έχουν το 1/4 της ημέρας σήμα! Πολλές φορές η Cosmote έχει σώσει όχι μόνο εμένα αλλά και πολλούς άλλους στο συγκεκριμένο θέμα. Για αυτό φίλε μου δεν πρόκειται να φύγω από την Cosmote.

 

Κρίνω το MyView γνωρίζοντας πώς η Cosmote μου έχει δώσει τη δυνατότητα να το έχω παντού και πάντα. Τυχαίνει τα μειονεκτήματα του αυτήν τη στιγμή ως υπηρεσία, να είναι περισσότερα των πλεονεκτημάτων του. Τυχαίνει επίσης να είμαι ένας πολύ απαιτητικός συνδρομητής.

 

ΥΓ. Ο κόφτης των 40MB αφορά σε οποιαδήποτε κίνηση υπάρχει εκτός του επίσημου MyView. Δε διαχωρίζει πλοήγηση από κατέβασμα, επομένως φίλε Mitsos_the_great να είσαι πιο προσεκτικός με το τι κίνηση έχεις!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και προτείνω στους λάτρεις του browsing να χρησιμοποιούν καρτοκινητά για να έχουν τον έλεγχο. Μπορεί τώρα στις πρώτες μέρες να το έχουν αφήσει ελεύθερο και να μην χρεώνουν κάτι επιπλέον αλλά με τις χρεώσεις που έχουν ανακοινώσει καλύπτονται ανα πάσα στιγμή να χρεώσουν κάποιον και να είναι εντάξει απέναντι στους πελάτες τους.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το όριο είναι χαμηλό... Η μόνη χρήση που μπορώ να βρω είναι να κατεβάζεις επιλεκτικά headers από pop3 mail. Για browsing φοβάμαι πως μπορείς πολύ εύκολα να ξεφύγεις... Και φυσικά όπως είπε ο φίλος παραπάνω δεν θα το δοκίμαζα παρά μόνο από καρτοκινητό για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο!!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου Sideras1985 για να εκτιμήσεις κάθε εταιρεία πρέπει να συνυπολογίσεις πολλά πράγματα. Την ποιότητα ομιλίας, την γεωγραφική κάλυψη, τον όγκο του σήματος και τις τρίτες υπηρεσίες που η εταιρεία παρέχει. Αυτήν τη στιγμή το MyView αποτελεί ένα παρακλάδι του μπουκέτου υπηρεσιών. Μπορεί να το κατακρίνω (και να είμαι απογοητευμένος από την Cosmote στο συγκεκριμένο θέμα), όμως τα 3 πρώτα που αναφέρω είναι και τα σημαντικότερα για μένα! Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο το απολαμβάνω όταν πηγαίνω σε διάφορα μέρη (κυρίως νησιά) με κολλητούς μου που έχουν άλλους παρόχους και δεν έχουν το 1/4 της ημέρας σήμα! Πολλές φορές η Cosmote έχει σώσει όχι μόνο εμένα αλλά και πολλούς άλλους στο συγκεκριμένο θέμα. Για αυτό φίλε μου δεν πρόκειται να φύγω από την Cosmote.

 

Κρίνω το MyView γνωρίζοντας πώς η Cosmote μου έχει δώσει τη δυνατότητα να το έχω παντού και πάντα. Τυχαίνει τα μειονεκτήματα του αυτήν τη στιγμή ως υπηρεσία, να είναι περισσότερα των πλεονεκτημάτων του. Τυχαίνει επίσης να είμαι ένας πολύ απαιτητικός συνδρομητής.

 

ΥΓ. Ο κόφτης των 40MB αφορά σε οποιαδήποτε κίνηση υπάρχει εκτός του επίσημου MyView. Δε διαχωρίζει πλοήγηση από κατέβασμα, επομένως φίλε Mitsos_the_great να είσαι πιο προσεκτικός με το τι κίνηση έχεις!

 

Εδω και 1 μηνα στην cosmote ειδικα στα καρτοκινητα μια στο τοσο καταφερνεις να κανεις επιτυχης κληση.Εσυ αυτο το θεωρεις αξιοπιστια?Τι να το κανεις το σημα οταν δεν μπορεις να κανεις επιτυχης κληση.Και μην αναφερεις ποιοτητα ομιλιας γιατι ο ηχος της cote δεν ειναι καλος.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε κανεις να συνδεθει μεσω laptop, και μεσω του cosmote myview, στο internet?

Με το wind plus, εχω internet, απεριοριστο, οχι μονο στο κινητο, αλλα και στο laptop μου, εστω και αν χρειαζεται να αλλαζω encoding σε καποιες σελιδες.

 

Με την cosmote γίνεται παρομοια πατεντα, ή όχι?

 

Στη wind αρκουν να περαστουν στο αντιστοιχο προγραμμα(νοκια αλλά και καποια αλλα) τα εξης, για συνδεση υπολογιστη στο ιντερνετ μεσω της 'κερκοπορτας' του wap(η wind, λογικα το ξερει, αλλα το εχει αφησει free για οσους συνδεονται με laptop):

 

telephone number: *99***1#

account name: wap

password: wap

apn: gwap.b-online.gr

 

Στην cosmote ποια ειναι τα αντιστοιχα?

Link to comment
Share on other sites

Εδω και 1 μηνα στην cosmote ειδικα στα καρτοκινητα μια στο τοσο καταφερνεις να κανεις επιτυχης κληση.Εσυ αυτο το θεωρεις αξιοπιστια?Τι να το κανεις το σημα οταν δεν μπορεις να κανεις επιτυχης κληση.Και μην αναφερεις ποιοτητα ομιλιας γιατι ο ηχος της cote δεν ειναι καλος.

 

Σιδερά βλέπω έχεις και καρτοκινητό cosmote. Το πρόβλημα παρουσιάζόταν κατά τις ώρες 19:00 έως 21:30.

Δοκιμασε κανεις να συνδεθει μεσω laptop, και μεσω του cosmote myview, στο internet?

Με το wind plus, εχω internet, απεριοριστο, οχι μονο στο κινητο, αλλα και στο laptop μου, εστω και αν χρειαζεται να αλλαζω encoding σε καποιες σελιδες.

 

Με την cosmote γίνεται παρομοια πατεντα, ή όχι?

 

Στη wind αρκουν να περαστουν στο αντιστοιχο προγραμμα(νοκια αλλά και καποια αλλα) τα εξης, για συνδεση υπολογιστη στο ιντερνετ μεσω της 'κερκοπορτας' του wap(η wind, λογικα το ξερει, αλλα το εχει αφησει free για οσους συνδεονται με laptop):

 

telephone number: *99***1#

account name: wap

password: wap

apn: gwap.b-online.gr

 

Στην cosmote ποια ειναι τα αντιστοιχα?

 

Βλέπε λίγο την υπογραφή μου. Δεν χρειάζεται username και password και για αριθμό κλήσης βάλε *99#

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω (καθοτι εντελως ασχετος) εαν μπορω μεσα απο το myview να εχω τον οπερα. Για μενα ειναι πολυ σημαντικο αυτο οποτε αν καποιος ξερει ακριβεις ρυθμισεις και μπορει να με βοηθησει, θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα. Εχω ενα motorola v3i.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγω δεν μπορώ να συνδεθώ. Προσπαθώ να συνδεθώ από τον browser του κινητού αλλά δεν κάνει τίποτα. Πηγαίνω στο μετάβαση στην σελίδα, βάζω τη σελίδα του myview κ δe γίνεται τίποτα. Βασικά σε καμία σελίδα δεν μπαίνει.

Any help??

 

ΥΓ

Έχω κατεβάσει τις τελευταίες ρυθμίσεις για το wap.

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζω:

 

Η πλοήγηση στο νέο μενού χρεώνεται με 0,49€ [3] ανά είσοδο και ισχύει μέχρι και για 24 ώρες συνεχόμενης πλοήγησης. Η πλοήγηση σε περιβάλλον εκτός “COSMOTE my view” χρεώνεται με 0,0119€/ Kbyte. Εναλλακτικά, ο συνδρομητής μπορεί να επιλέξει το μηνιαίο πάσο My View ‘n’ Web με κόστος 4,0€/μήνα για ένα μήνα απεριόριστης πλοήγησης στο μενού “COSMOTE my view” και μέχρι 40MB πλοήγηση σε WAP και Internet sites που δεν ανήκουν στο “COSMOTE my view”.

 

Και ρωτω:

 

πως δηλωνεις ενεργοποιηση οταν θες περιηγηση μονο για 1 μερα?

και πως οταν θες για ενα μηνα?

Δεν υπαρχει καποια διαφοροποιηση?

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζω:

 

Η πλοήγηση στο νέο μενού χρεώνεται με 0,49€ [3] ανά είσοδο και ισχύει μέχρι και για 24 ώρες συνεχόμενης πλοήγησης. Η πλοήγηση σε περιβάλλον εκτός “COSMOTE my view” χρεώνεται με 0,0119€/ Kbyte. Εναλλακτικά, ο συνδρομητής μπορεί να επιλέξει το μηνιαίο πάσο My View ‘n’ Web με κόστος 4,0€/μήνα για ένα μήνα απεριόριστης πλοήγησης στο μενού “COSMOTE my view” και μέχρι 40MB πλοήγηση σε WAP και Internet sites που δεν ανήκουν στο “COSMOTE my view”.

 

Και ρωτω:

 

πως δηλωνεις ενεργοποιηση οταν θες περιηγηση μονο για 1 μερα?

και πως οταν θες για ενα μηνα?

Δεν υπαρχει καποια διαφοροποιηση?

Ισχύει ακόμα η δωρεάν πλοήγηση για τις πρώτες 15 μέρες επομένως δεν είναι ακόμα διαθέσιμες οι επιλογές. Μετά το πέρας των 15 ημερών η διαδικασία θα γίνεται μέσα από το μενού 'οι χρεώσεις μου'.

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν μπορουσα να μπω με τις παλιες ρυθμισεις wap μεχρι που εστειλα WAP στο 1333..

 

Η Μάμα μου που έχει το LG KE500 επειδή είναι και αποκλειστικότητα του ΓΕΡΜΑΝΟΥ είχε προεγκατεστημένες τις ''παλιές'' ρυθμίσεις γιατί το αγόρασε το Δεκέμβριο του 2007 και τις προάλλες που προσπάθησα να μπω στο MyView μπήκε κανονικά!Το ίδιο κανονικά δούλεψε και με SΛMSUNG X660 που όπως είναι γνωστό τα SΛMSUNG έχουν και αυτά προεγκατεστημένες ρυθμίσεις και μάλιστα τις ''παλιές''.Όχι θα περιμένουμε την Sony Ericsson που δεν έχει ιδέα στις ρυθμίσεις Wap.Αλλιώς θα έβαζε εκτός και εάν δεν μπορούν να κάνουν αυτή την απλή πράξη.Μου αρέσει που τα Sony Ericsson δέχονται και αυτόματες φανταστείτε να δέχονταν μόνο ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΕΣ:mad::mad::down::down:.

Αυτό που πρέπει να κάνει η Sony Ericsson είναι αυτό::sorry:!

Έχω παρατηρήσει ότι στο COSMOTE MyView δέν λειτουργεί η υπηρεσία ''Μουσική''!.Δεν δουλεύει και σε εσάς;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλα, ημουν που ημουν αρνητικος με το κολοπακετο της cosmote, τωρα τα πηρα στο κρανιο.

 

Δοκιμασα να συνδεθω, οπως κανω και με τη wind, στο ιντερνετ, μεσω κινητου, με το myview.

Πως ειναι δυνατον, σε περιοδο δωρεαν πλοηγησης, να εχω χασει 10 ευρω απο το λογαριασμο μου, απλα επειδη μπηκα σε 2-3 sites?

 

Επισης παρατηρησα, οτι μετα απο σερφαρισμα ενος λεπτου ας πουμε, μετα, αν παρω αμεσως να μαθω το υπολοιπο μου, μου λεει αλλο νουμερο, μετα απο 10 λεπτα μου λεει αλλο!

Αλλα αντι αλλων!

 

Οπως και να χει δεν επρεπε να χρεωνει καθολου!

 

Το συστημα χρεωσης, δεν επρεπε να ειναι ανενεργο ή μηπως ειναι για το γαμο του καραγκιοζη σαν το πακετο της cosmote?

 

Μηπως, εκτος απο το απαραδεκτο οριο των 40mb, εχουν βαλει και κοφτες για μη-χρηση ιντερνετ απο υπολογιστες?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...