Jump to content

Sony Ericsson C905


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άνετο είναι.Το μόνο που με χαλάει εμένα είναι τα σκληρά πλήκτρα του γενικότερα.Και ισχύει σε όσα C905 έχω πιάσει,όχι μόνο στο δικό μου!Δεν είναι άνετο για μηνύματα όπως το Κ850!Αυτή είναι η μόνη διαφωνία που έχω προσωπικά,αν και άλλοι χρήστες λένε ότι τα πλήκτρα τους φαίνονται μια χαρά! :)

 

Όντως, αν και το k850i είχε επικριθεί για την ευκολία γραφής του τελικά είναι μια χαρά και καλύτερο από το C905 σε αυτόν τον τομέα.

Αλήθεια kotsianis7 τι σπουδάζεις και είσαι τόσο ενήμερος στα περί κινητών και αγοράζεις από την πρώτη κιόλας μέρα κάθε νέο camera phone (k850i, C905)?

:)

[sIGPIC][/sIGPIC] ►http://www.totobay.com◄ Ολοκαίνουρια κινητά από Κίνα. Τιμές?.. Απλά δείτε!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Paidia na rwthsw,sto gps mono me internet mpainw?egw molis mpainw wayfinder m leei pws dn uparxei shma apo gps..

k kati allo,pws kanw anava8mish logismikou? 8a allaksei kati an kanw?

Link to comment
Share on other sites

Όντως, αν και το k850i είχε επικριθεί για την ευκολία γραφής του τελικά είναι μια χαρά και καλύτερο από το C905 σε αυτόν τον τομέα.

Αλήθεια kotsianis7 τι σπουδάζεις και είσαι τόσο ενήμερος στα περί κινητών και αγοράζεις από την πρώτη κιόλας μέρα κάθε νέο camera phone (k850i, C905)?

:)

 

Όταν λέω γω ότι το C905 είναι για τα μπάζα στη σύνταξη μηνυμάτων..Επιτέλους,μαζί με το Chris85 αν δεν κάνω λάθος είστε 2 άτομα που συμφωνούν μαζί μου!! :p Έλεγα και γω:τόσο μουρλό είμαι και θεωρώ ότι είναι τελείως αντι-εργονομικό το πληκτρολόγιο του 905; :lol: Του Κ850 μπορεί να είναι μικρά,αλλά έχουν αποστάσεις μεταξύ τους και έχουν πάτημα που αποκρίνεται περισσότερο!

 

Πληροφορική σπουδάζω!Έχω φάει στα μούτρα Java και c++ αυτά τα χρόνια που πάει σύννεφο! :lol: Όσο για το 2ο σκέλος,υπερ-καταναλωτισμός για τα προιόντα της SE λέγεται(βεβαια το κόλλημα είναι δικαιολογημένο,αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία...αν διαβάσεις τα spec sheets των πλατφορμών της Ericsson που χρησιμοποιούνται στα κινητά της SE θα καταλάβεις....)Απλά,δεν έχουν πόρους ακόμη για να υλοποιήσουν όλα αυτά τα τρομερά πράγματα! :)

Link to comment
Share on other sites

katsianis7 πρεπει να εισαι πολυ κολημενος μετα κινητα για να πας να περνεις οτι καινουργιο βγαινει και να σπαταλας πολλα λεφτα....και εγω αλλα μου αρεσει να τα φτιαχνω...

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Αν τα στερουμουν δε θα τα έδινα,πίστεψέ με! :) Αλλά,ούτως ή άλλως,αξιοποιώ τις επιπλέον δυνατότητες όπως φαντάζομαι κάνουν και οι περισσότεροι,οπότε πιστεύω ότι δεν παν χαμένα τα λεφτά! :) Ευτυχώς είμαι κωλόφαρδος και ολες οι συσκευες μου δεν παρουσίασαν ποτέ το παραμικρό πρόβλημα hardware! :lol:
Link to comment
Share on other sites

παιδια στο estato γραφουν για ειδικους camera drivers που μπορει να κανουν την συσκευη να τραβα ακομα καλλιτερες φωτογραφιες (πχ στην περιπτωση του κ850 με τους drivers αυτους τραβας ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ) ξερει κανενας κατι ??

οχι οτι τωρα δεν τραβα τρομερες φωτογραφιες

[/img]

[/img]

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

ειμαι εγω πλεον κατοχος του c905 μεγια μεγια μου!!!

ειναι R1BA034 παλιο καινουργιο? για πειτε μου

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

kapoios filos eixa grapsei sxetika me to wayfinder:

 

"In order to have the maps downloaded to your phone, you need to log on to http://www.mywayfinder.com, (with the username and password that you can find in your phone, in the main menu of the Wayfinder application, by choosing Settings > Comm/User). Once you are logged on, you need to choose Service > Downloads > "Maps to your mobile". You will be directed towards a page where you should download the Maploader."

 

pao ta brisko alla mesa ekei exei mono username, to password einai keno....giati?

 

Kaneis den xerei???

kotsianis7 oute esy?!?

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

oι οδηγιες για το wayfinder ειναι γενικες , oσο αφορα το C905 δεν απαιτειται ενεργοποιηση με username / password !!! αρα δεν χρειαζεται να το ψαχνετε !! η ενεργοποιηση γινεται με την πρωτη πλοηγηση αυτοματα!! [ http://www.wayfinder.gr]

 

οσο αφορα το wifi δεν ξερω εαν λυθηκε το προβλημα που ειχε ο φιλος , παντως μια προταση που εχω να κανω ειναι να βαλει τις ρυθμισεις του δικτυου με το "χερι" , εαν και παλι δεν παιζει ΤΟΤΕ να παει πισω την συσκευη !!! εγω στο σπιτι που εχω ενεργοποιημενα διαφορα πραγματα στο router για θεματα ασφαλειας δεν μπορεις να συνδεθεις αυτοματα , ετσι εβαλα τις ρυθμισεις με το χερι και ολα καλα , σε hot spot που το δοκιμασα δουλεψε αμεσως χωρις καμια ρυθμιση απο εμενα!!!

 

οσο αφορα τα προγραμμα μιλαω για το λινκ που υπαρχει νομιζω αρκετες σελιδες ποιο πισω οπου αναφερονται διαφορα προγραμματα για το κινητο !!!

 

οσο αφορα το πληκτρολογιο , εμενα δεν με χαλαει , δεν μπορω να πω οτι ειναι καλο ή κακο , αλλα δεν στελνω πολλα μυνηματα , τι πολλα ούτε λιγα δε στελνω , εαν στειλω 1 μυνημα την μερα πολυ ειναι !!! απο την αλλη θεωρω οτι δεν ειναι κινητο για να το κλικαρεις ολη την ωρα , χωρις να ειμαι ειδικος , αρα πιθανολογο οτι μαλλον δικιο εχουν οι φιλοι που λενε οτι ειναι δυσκολη η πληκτρολογηση!!!

 

οσο αφορα τον φιλο με την 5λεπτη καθηστερηρη , την μετρησες με το ρολοϊ ? το λεω γιατι καμια φορα ο χρονος περνα διαφορετικα οταν περιμενεις κατι , παντως και σε εμενα κανει την καθυστερηση αυτη , αλλα διαρκει 30-60 δευτερολεπτα , κατι που ειμαι σχεδον σιγουρος οτι δεν το εκανε πριν την αναβαθμιση , επισης να αναφερω οτι εχω για background/theme αυτο που καταλαβαινει την κινηση του κινητου (ηλιοβασιλεμα) δεν ξερω εαν αυτο το επιρεαζει , ισως ,,, αλλα τα 30-60 δευτερα δεν ειναι προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη μπορει καποιος να μου πει πως ενεργοποιω τα mms γιατι σπασαν τα νευρα μπαινω στην σελιδα τις wind δεν ειχε το μοντελο, περνω τηλ στην εξυπηρετηση πελατων περιμενα 20 λεπτα και το εκλεισα. pls ας μου πει καποιος γιατι με νευριασε απιστευτα!
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

παιδια στο estato γραφουν για ειδικους camera drivers που μπορει να κανουν την συσκευη να τραβα ακομα καλλιτερες φωτογραφιες ξερει κανενας κατι ??

 

Προς το παρόν δεν μπορεί να επιτευχθεί πρόσβαση στο λειτουργικό του c905 για τροποποίηση του driver της κάμερας.

 

ειμαι εγω πλεον κατοχος του c905 μεγια μεγια μου!!!

ειναι R1BA034 παλιο καινουργιο? για πειτε μου

 

Είναι παλιό το λογισμικό του.Η πιο πρόσφατη έκδοση είναι η R1BA042.Κατεβάζεις την Υπηρεσία αναβάθμισης,κρατάς αντίγραφα ασφαλείας με το myphoneexplorer απ’το http://www.fjsoft.at/en/ και είσαι οκ! :)

 

Kaneis den xerei???

kotsianis7 oute esy?!?

 

Θα πρέπει να δημιουργησεις έναν λογαριασμό στο wayfinder και μετά θα σου επιτρέψει να κατεβάσεις το πρόγραμμα.Κάπου υπάρχει μια επιλογή Sign Up!

 

οσο αφορα τον φιλο με την 5λεπτη καθηστερηρη , την μετρησες με το ρολοϊ ? το λεω γιατι καμια φορα ο χρονος περνα διαφορετικα οταν περιμενεις κατι , παντως και σε εμενα κανει την καθυστερηση αυτη , αλλα διαρκει 30-60 δευτερολεπτα , κατι που ειμαι σχεδον σιγουρος οτι δεν το εκανε πριν την αναβαθμιση , επισης να αναφερω οτι εχω για background/theme αυτο που καταλαβαινει την κινηση του κινητου (ηλιοβασιλεμα) δεν ξερω εαν αυτο το επιρεαζει , ισως ,,, αλλα τα 30-60 δευτερα δεν ειναι προβλημα.

 

Τα 30 δεύτερα μπορεί να μην είναι,αλλά τα 60 δεύτερα είναι πολλά ακόμη και με κινούμενο background! :confused:

Link to comment
Share on other sites

Kaneis den xerei???

kotsianis7 oute esy?!?

Ekei p exei keno to password, Grafeis esu opoio 8es(5 k panw xarakthres) k meta patas save k logika molis mpeis ap to pc sou 8a ton dextei sto site

Link to comment
Share on other sites

oι οδηγιες για το wayfinder ειναι γενικες , oσο αφορα το C905 δεν απαιτειται ενεργοποιηση με username / password !!! αρα δεν χρειαζεται να το ψαχνετε !! η ενεργοποιηση γινεται με την πρωτη πλοηγηση αυτοματα!! [ http://www.wayfinder.gr]

 

οσο αφορα το wifi δεν ξερω εαν λυθηκε το προβλημα που ειχε ο φιλος , παντως μια προταση που εχω να κανω ειναι να βαλει τις ρυθμισεις του δικτυου με το "χερι" , εαν και παλι δεν παιζει ΤΟΤΕ να παει πισω την συσκευη !!! εγω στο σπιτι που εχω ενεργοποιημενα διαφορα πραγματα στο router για θεματα ασφαλειας δεν μπορεις να συνδεθεις αυτοματα , ετσι εβαλα τις ρυθμισεις με το χερι και ολα καλα , σε hot spot που το δοκιμασα δουλεψε αμεσως χωρις καμια ρυθμιση απο εμενα!!!

 

οσο αφορα τα προγραμμα μιλαω για το λινκ που υπαρχει νομιζω αρκετες σελιδες ποιο πισω οπου αναφερονται διαφορα προγραμματα για το κινητο !!!

 

οσο αφορα το πληκτρολογιο , εμενα δεν με χαλαει , δεν μπορω να πω οτι ειναι καλο ή κακο , αλλα δεν στελνω πολλα μυνηματα , τι πολλα ούτε λιγα δε στελνω , εαν στειλω 1 μυνημα την μερα πολυ ειναι !!! απο την αλλη θεωρω οτι δεν ειναι κινητο για να το κλικαρεις ολη την ωρα , χωρις να ειμαι ειδικος , αρα πιθανολογο οτι μαλλον δικιο εχουν οι φιλοι που λενε οτι ειναι δυσκολη η πληκτρολογηση!!!

 

οσο αφορα τον φιλο με την 5λεπτη καθηστερηρη , την μετρησες με το ρολοϊ ? το λεω γιατι καμια φορα ο χρονος περνα διαφορετικα οταν περιμενεις κατι , παντως και σε εμενα κανει την καθυστερηση αυτη , αλλα διαρκει 30-60 δευτερολεπτα , κατι που ειμαι σχεδον σιγουρος οτι δεν το εκανε πριν την αναβαθμιση , επισης να αναφερω οτι εχω για background/theme αυτο που καταλαβαινει την κινηση του κινητου (ηλιοβασιλεμα) δεν ξερω εαν αυτο το επιρεαζει , ισως ,,, αλλα τα 30-60 δευτερα δεν ειναι προβλημα.

οχι δεν το εχω μετρησει κ εχεις δικιο σ αυτο π λες ειναι μαλλον λιγοτερος ο χρονος απο 5 λεπτα απλα σ αυτο το διαστημα το κινητο εχει παραδωσει ψυχη δεν ανοιγει δεν κλεινει δεν εχει φωτισμο αστα κ ακομα δεν βρηκα τον χρονο να του κανω αναβαθμιση

 

@κοτσιανης ναι ρε συ συμφωνουμε απολυτα το κινητο αυτο να το παρει καποιος για σμσ μονο αν θελει να κανει εντονη κ επιπονη γυμναστικη στα δαχτυλα του!

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν δεν μπορεί να επιτευχθεί πρόσβαση στο λειτουργικό του c905 για τροποποίηση του driver της κάμερας.

 

και ομως γινεται :happy:

http://www.akshayy.com/sonyericsson/others/a2uploader-tutorialguide/

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Για βοηθα!!! Aποσυμπιεζω το rar αρχειο και μου διμηουργει δυο αρχεια .dat. Αυτα τη τα κανουμε;
nikos
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν δεν μπορεί να επιτευχθεί πρόσβαση στο λειτουργικό του c905 για τροποποίηση του driver της κάμερας.

 

και ομως γινεται :happy:

http://www.akshayy.com/sonyericsson/others/a2uploader-tutorialguide/

 

Αυτό αφορά τηλέφωνα της DB3150 πλατφόρμας!Το 905 ανήκει στην DB3210!

Link to comment
Share on other sites

Paidia edw kai mia vdomada exw to c905 kai exw kapoies apories...

1o To Gps mono me internet mporeis na to anikseis?P.X O bro m exei to Htc(diamond) kai mpike mia fora kai meta htan gia 6 hmeres dld ana 6 hmeres ekane update(kati tetoio)

2on h mpataria m krataei 1 mera kai kati.... :S exw klisei tin leitourgia tou 3G kai fotinotita 60%..

3on exw logismiko R1BA038 na kanw kapoio update? gia to new logismiko???

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδία!

 

Σήμερα το πάω πίσω στην Cosmote γιατί έχω και εγώ πρόβλημα με το GPS με δυσκολία βρίσκει δορυφόρους και ούτε καν το στίγμα μου δεν μου βγάζει .

 

Θα σας πω τα νεότερα αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτό αφορά τηλέφωνα της DB3150 πλατφόρμας!Το 905 ανήκει στην DB3210!

και ομως εγω το εβαλα και δες

[/img]

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδία!

 

Σήμερα το πάω πίσω στην Cosmote γιατί έχω και εγώ πρόβλημα με το GPS με δυσκολία βρίσκει δορυφόρους και ούτε καν το στίγμα μου δεν μου βγάζει .

 

Θα σας πω τα νεότερα αργότερα.

 

Λοιπόν το πήγα στην Cosmote και εκείνοι με παρέπεμψαν στην SonyEricsson ,πήρα τηλ την εταιρία και μου είπε πως θα μου στείλει κάποιες ρυθμίσεις που αφορούν την συγκεκριμένη λειτουργία επίσης μου είπαν ακόμη πως η υπηρεσία της πλοήγησης ΧΡΕΩΝΕΤΑΙ και πως η SonyEricsson δίνει δωρεάν μόνο το πρόγραμμα . το μήνυμα ήρθε και έγινε εγκατάσταση έκανα restart αλλά και πάλι τίποτα βέβαια μπορεί να φταίει και η συννεφιά λέω εγώ τώρα .!:D

Link to comment
Share on other sites

το gps ειναι απλα αδυναμο , δεν εχει κανενα προβλημα σε ταρατσες και ανοιχτους χωρους , οταν ομως εισαι σε κλειστους χωρους , πχ αναμεσα σε πολυκατοικιες , σε μια μικρη χαραδρα στο βουνο , οταν εισαι στο μπαλκονι του σπιτου , εκει δυσκολα τα πραγματα !!! αλλωστε η ιδια η ΣΕ προς τους πωλητες λεει οτι το GPS θα το προτυνεται ως κατι το ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ !!! ενω στα βασικα πρεπει να λενε την φωτογραφικη + την ποιοτητα του τηλεφωνου και την περιορισμενη ακτινοβολια ...

 

παντως περιμενα με αγωνια να ακουσω τι θα σου πουνε ... καθως ειχα την ελπιδα οτι διορθωνονταν η κατασταση .. κριμα :(

Link to comment
Share on other sites

το gps ειναι απλα αδυναμο , δεν εχει κανενα προβλημα σε ταρατσες και ανοιχτους χωρους , οταν ομως εισαι σε κλειστους χωρους , πχ αναμεσα σε πολυκατοικιες , σε μια μικρη χαραδρα στο βουνο , οταν εισαι στο μπαλκονι του σπιτου , εκει δυσκολα τα πραγματα !!! αλλωστε η ιδια η ΣΕ προς τους πωλητες λεει οτι το GPS θα το προτυνεται ως κατι το ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ !!! ενω στα βασικα πρεπει να λενε την φωτογραφικη + την ποιοτητα του τηλεφωνου και την περιορισμενη ακτινοβολια ...

 

παντως περιμενα με αγωνια να ακουσω τι θα σου πουνε ... καθως ειχα την ελπιδα οτι διορθωνονταν η κατασταση .. κριμα :(

 

Εγώ αυτό δεν το δέχομαι η το υποστηρίζει η όχι ,το λέω γιατί δεν είναι η μόνη υπηρεσία η οποία δεν λειτουργεί σωστά είναι και η Videoκλήση ,ας το γράφανε στα χαρακτηριστικά του τηλεφώνου πως το GPS είναι μόνο για πλοήγηση με ελικόπτερο :lol: και πως η Videoκλήση γίνετε μόνο μα καθρέπτη .:wacko:

 

Έλεος πια ας κάνουν κάτι στην SonyEricsson δεν μπορεί το ένα να λειτουργεί όποτε θέλει και το άλλο να υπολειτουργεί . Aυτό σηκώνει καταγγελία για παραπλανητική διαφήμιση πάντως . Αν κάνω λάθος διορθώστεμε οι πιο έμπειροι .

Link to comment
Share on other sites

το δεχομαστε ή οχι , μαλλον δεν μπορουμε να κανουμε κατι !!!

 

και εγω δεν περιμενα οτι το GPS θα ηταν τοσο χαλια , συνηθησμενος δε απο ενα μικρο MIO που εχω , οταν ανεβηκα στην ταρατσα και εκανε 5 λεπτα να πιασει δορυφορο :mad: ... εεε λιγα τα ειδα ,θα μου πεις με μια κεραια μερκιων χιλιοστων τι περιμενεις ... εεε δεν ξερω σιγουρα κατι καλυτερο , οπως δεν ξερω που στο καλο το δοκιμασαν οι τεχνικοι :ninja: της ΣΕ :!: !!!!

 

 

απαραδεκτο ειναι και το γεγονος οτι για να λειτουγρησεις το GPS ΑΠΑΙΤΕΙ χρεωση !!!! αυτο και εαν ειναι η ΠΑΤΑΤΑ ειδικα οταν μπορεις να εχεις εξωτερικη μνημη , αρα να μπορεις να βαλεις οτι προγραμμα θες !!!! περιμενω ποτε θα βγει καποιο αλλο προγραμμα να βαλω !!!!

Link to comment
Share on other sites

το δεχομαστε ή οχι , μαλλον δεν μπορουμε να κανουμε κατι !!!

 

Μωρέ πολλά μπορείς να κανείς αλλά το θέμα είναι ότι παίρνουμε ένα κινητό για να κάνουμε την δουλειά μας πιο εύκολα και όχι για κυνηγάμε την κάθε εταιρεία που μας κοροϊδεύει :mad:. Χρόνος δυστυχώς δεν υπάρχει για κυνήγημα .

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά.παρεξηγήσατε μερικά πράγματα!Πρώτον,οι χάρτες μπορούν να αποθηκευτούν στη συσκευή!Διαβάστε 1-2 σελίδες πιο πίσω!Κατ'αυτόν τον τρόπο δε χρειάζεται να κατεβαίνουν κάθε φορά που θα χρησιμοποιείται το GPS!Δεύτερον,το να φωνάζει κάποιος ότι το GPS δεν κλειδώνει σε 2 δευτέρα είναι σα να λέει ότι περιμένει ποιότητα φωτογραφικής μηχανής απ'την κάμερα του τηλεφώνου...Τι παραπλανητική διαφήμιση μου λέτε;Περιμένατε να έχει την απόδοση ενός δέκτη GPS?Κανένα τηλέφωνο προς το παρόν δεν την έχει!Εγώ πάντως όταν κάτσω δίπλα στο παράθυρο συνδέεται το πολύ σε 2-3 λεπτά!Μέσα στο φόρουμ υπάρχουν και άτομα που δεν κλειδώνει καν σε ανοιχτούς χώρους το GPS!Σ'αυτές τις περιπτώσεις επισκεφθείτε καλύτερα ένα σέρβις μήπως τυχόν υπάρχει πρόβλημα υλικού!Όλα τα υπόλοιπα τώρα περί παραπλανητικής διαφήμισης,προσωπικα τ'ακούω βερεσέ!Ο καθένας μπορεί να κρίνει κατά πόσο τα λόγια της κάθε εταιρίας ανταποκρίνονται στα προϊόντα της!Σα να μου λέτε ότι η σειρά Ν της ΝΟΚΙΑ είναι πραγματικοί υπολογιστές,επειδή έτσι διαφημίζει η εταιρία..Άλλωστε,καλό θα είναι να δοκιμάζουμε τα προϊόντα πριν τ'αγοράσουμε..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C905

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...