Jump to content

Sony Ericsson C905


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ιδιο μενου με c902 κ c702 εχει.οχι ομως κ με το κ850.ενοοω για κεντρικο μενου.οπου υπαρχουν επιλογες για το πως θες να βλεπεις τα εικονιδια.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

2. Δεν υπάρχει μπροστινή κάμερα για βιντεοκλήσεις

 

αδιάβαστο σε βλέπω ... lol :p ... υπάρχει μπροστινή κάμερα για βιντεοκλήσεις πως δεν υπάρχει ??? κάτι άλλο ήθελες να πεις μάλλον

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

αδιάβαστο σε βλέπω ... lol :p ... υπάρχει μπροστινή κάμερα για βιντεοκλήσεις πως δεν υπάρχει ??? κάτι άλλο ήθελες να πεις μάλλον

 

Δεν ήθελε να πει τίποτα άλλο. Είναι απλό: Δεν υπάρχει, απλά. Το επιβεβαιώνω και εγώ :p

 

Τώρα αν δεν (θες να) το πιστεύεις... περίμενε να το δεις από κοντά. :)

Link to comment
Share on other sites

αδιάβαστο σε βλέπω ... lol :p ... υπάρχει μπροστινή κάμερα για βιντεοκλήσεις πως δεν υπάρχει ??? κάτι άλλο ήθελες να πεις μάλλον

 

Όταν πας να κάνεις βιντεοκλήση, το κινητό ζητάει να ανοίξεις το κάλυμμα της κάμερας. Επειδή μου φάνηκε και εμένα παράξενο, το έψαξα μπας και έχει μπροστινή κάμερα και δεν φαίνεται, και δεν βρήκα τίποτα. Θα το ξαναψάξω για να είμαστε 100% σίγουροι.

 

EDIT: Ξέρει κανένας κάποιο site που να μπορώ να ανεβάσω τις photos από το C905; Είναι περίπου 2,3 με 2,5 ΜΒ η κάθε μία και όσα έχω δει ως τώρα έχουν όριο έως 1,5 με 2.

 

Άκυρο, την βρήκα την άκρη :p

 

Ορίστε μερικές photos από το C905:

 

http://www.turboimagehost.com/p/562727/DSC00028.jpg.html

 

http://www.turboimagehost.com/p/562729/DSC00030.jpg.html

 

http://www.turboimagehost.com/p/562730/DSC00035.jpg.html

 

http://www.turboimagehost.com/p/562743/DSC00037.jpg.html

 

http://www.turboimagehost.com/p/562747/DSC00052.jpg.html

 

Enjoy :)

Link to comment
Share on other sites

@ΤΝ97,μήπως είχες το πρωτότυπο που δεν έχει μπροστινή κάμερα;Είχε κανονικά μέσα στο μενού τη δυνατότητα βιντεο-κλήσης όμως;Επίσης,είχες το πρωτότυπο με την QVGA ή με την VGA ανάλυση στο βίντεο;
Link to comment
Share on other sites

Δλδ ΤΝ97 αν κανει πανω απο 400€ ειναι κλεψια... αφου παλι το ιδιο κινητο ειναι με περισσοτερα ΜΠΧ στην καμερα!! (Για τα GPS/Wi-Fi δεν συζητω καν για ευνοητους λογους απο τη στιγμη που ειναι κλειστο το λειτουργικο!)

 

Αληθεια ποτε βγαινει? Καλα Χριστουγεννα? Εχω την εντυπωση οτι μεχρι να βγει στην αγορα δεν θα αξιζει με την καμια να το παρει καποιος με βαση αυτα που θα εχουν βγει ή που θα βγουν ταυτοχρονα!

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

@ΤΝ97,μήπως είχες το πρωτότυπο που δεν έχει μπροστινή κάμερα;Είχε κανονικά μέσα στο μενού τη δυνατότητα βιντεο-κλήσης όμως;Επίσης,είχες το πρωτότυπο με την QVGA ή με την VGA ανάλυση στο βίντεο;

 

 

 

Αυτη την ελπιδα οτι η SE "κυκλοφορει" γυρω γυρω δυο ειδων πρωτοτυπα απο καποιες συσκευες δεν μπορω να την καταλαβω . Οι ελπιδες μερικων οτι καποια πραγματα υπαρχουν σε καποιο "τρομερο" πρωτοτυπο εχουν καταντησει εκνευριστικες .

Το τηλεφωνο δεν εχει , και δεν θα εχει ποτε μπροστινη καμερα για βιντεο κλησεις , δεν γραφει και δεν θα γραψει και ποτε VGA βιντεο .

 

Εκαναν ελαχιστες αλλαγες στην Α200 , ασημαντες οι περισσοτερες , αυξησαν τον αριθμο των Mpixels , προσθεσαν το wifi μαζι με GPS και βγηκε αλλο ενα κινητο .

 

 

Αργοτερα που δεν θα βαριεμαι θα γραψω και αλλα.

Link to comment
Share on other sites

 

Υαπρχουν ηδη κινητα με καλυτερη καμερα, δεν χρειαζεται καν να το περιμενει καποιος!

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

@ΤΝ97,μήπως είχες το πρωτότυπο που δεν έχει μπροστινή κάμερα;Είχε κανονικά μέσα στο μενού τη δυνατότητα βιντεο-κλήσης όμως;Επίσης,είχες το πρωτότυπο με την QVGA ή με την VGA ανάλυση στο βίντεο;

 

Έγραψα και πιο πριν ότι έχει κανονικά στο μενού την δυνατότητα της βιντεοκλήσης. Ωστόσο, όταν πας να κάνεις, σου ζητάει να ανοίξεις το καπάκι της κάμερας. Το κινητό ΔΕΝ έχει μπροστινή κάμερα και, όπως είπε και ο R.I.P., ούτε VGA video γράφει.

 

Από κει και πέρα εάν η SE αποφασίσει να έχει και μπροστινή κάμερα και να γράφει και VGA video, δεν μπορώ να το ξέρω.

 

Δλδ ΤΝ97 αν κανει πανω απο 400€ ειναι κλεψια... αφου παλι το ιδιο κινητο ειναι με περισσοτερα ΜΠΧ στην καμερα!! (Για τα GPS/Wi-Fi δεν συζητω καν για ευνοητους λογους απο τη στιγμη που ειναι κλειστο το λειτουργικο!)

 

Αληθεια ποτε βγαινει? Καλα Χριστουγεννα? Εχω την εντυπωση οτι μεχρι να βγει στην αγορα δεν θα αξιζει με την καμια να το παρει καποιος με βαση αυτα που θα εχουν βγει ή που θα βγουν ταυτοχρονα!

 

Αποκλείεται να κάνει μόνο 400 ευρώ, τόσα κάνει το W902 που είναι ένα C902 με άλλα πλαστικά. Γύρω στα 500-550 το κόβω να το τιμολογήσουν.

Link to comment
Share on other sites

ε καλά ρε παιδιά δεν είναι λογικό αυτό για τις βιντεοκλήσεις ( εννοώ να πρέπει να ανοιξεις το πισινό καπάκι ... ε και πως θα βλέπεις τον άλλο ?? μάλλον κάτι θα κάνουν μέχρι να βγει )
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

να δείτε στο gsmarena ... http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_c905-2427.php ... μήπως , λέω μήπως , λέει secondary videocall camera ???? αν έχω λάθος διορθώστε με ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

βγαινει ο καθενας κ λεει δεν αξιζει.χαλια το ενα τι να το κανω το αλλο.πριν ενα χρονο οταν βγηκε κ850 ελεγαν καποιοι wifi δε μπορουσαν να του βαλουν ξεχνοντας οτι προκειται για φωτοκινητο με κλειστο λειτουργικο.βαζουν σε αυτη τη συσκευη.αχρηστο αφου εχει κλειστο λειτουργικο.μα βρε παιδια.για φωτοκινητο το προοριζει η εταιρια.πηγαινετε παρτε το g900 η Ρ1 αν θελεται σονυ η απο νοκια το Ν96 μιας κ προσφερει πολλα περισσοτερα απο Ν95....οσο για την καμερα μπροστα.δε ξερω τι συμβαινει η αν βαλουν η οχι αλλα για το 95 %τ των αγοραστων ειναι αχρηστο.εχει καταντησει σαν τις υπερυθρες.ενα αχρηστο περιττο εξαρτημα.οσο για την κανονικη καμερα κ η συγκριση με φωτο απο κανονικη ψηφιακη ειναι ακυρη.οσα mp κ αν βαλουν στα κινητα ψηφιακες φωτογραφικες δε θα γινουν.κ το λεω εγω που ειχα κ Ν82 κ εκανα συγκρισεις.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τσεκαρεσ μηπως το σαρ?

http://www.myspace.com/alexis747

http://www.alexis747.hi5.com

 

Η μεγαλυτερη αποδειξη της αγαπης, ειναι να αφηνουμε αυτους που αγαπαμε ν να ζησουν ελευθεροι ....

Link to comment
Share on other sites

Αυτη την ελπιδα οτι η SE "κυκλοφορει" γυρω γυρω δυο ειδων πρωτοτυπα απο καποιες συσκευες δεν μπορω να την καταλαβω . Οι ελπιδες μερικων οτι καποια πραγματα υπαρχουν σε καποιο "τρομερο" πρωτοτυπο εχουν καταντησει εκνευριστικες .

Το τηλεφωνο δεν εχει , και δεν θα εχει ποτε μπροστινη καμερα για βιντεο κλησεις , δεν γραφει και δεν θα γραψει και ποτε VGA βιντεο .

 

Εκαναν ελαχιστες αλλαγες στην Α200 , ασημαντες οι περισσοτερες , αυξησαν τον αριθμο των Mpixels , προσθεσαν το wifi μαζι με GPS και βγηκε αλλο ενα κινητο .

 

 

Αργοτερα που δεν θα βαριεμαι θα γραψω και αλλα.

 

Καταρχήν,υπάρχουν 2 prototypes αυτήν τη στιγμή,εκ των οποίων το ένα γράφει σε ανάλυση VGA!Το ότι υπάρχει δε σημαίνει ότι έτσι θα είναι και το τελικό!Είναι μια απ'τις "μορφές" του C905,οπότε δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο καταντάει τόόόσο μα τόσο ενοχλητικό για σένα να ρωτάει κάποιος αυτά τα πράγματα!Όπως και το Κ850 το οποίο σε κάποια μορφή prototype έγραφε κανονικότατα σε VGA ανάλυση,κάτι το οποίο δε συνέβη στην τελική έκδοση!Αν δε θέλετε να σας ρωτάν οι υπόλοιποι εδώ μέσα διάφορες ερωτήσεις,πολύ απλά μην ποστάρετε εντυπώσεις!Είναι αναμενόμενο να υπάρχουν απορίες απ'τον καθένα που παρακολουθεί το θέμα,οποτε αν δε θέλετε να εκνευρίζεστε,απλά μην ποστάρετε τις απόψεις σας!Δε χάθηκε κι ο κόσμος!Θα έρθει το μοντέλο,θα το δούμε και θα αποφασίσουμε αν θα το παρουμε!Απλά τα πράγματα!

 

Υ.Γ.:Πάντως,2ο πρωτότυπο υπάρχει.Αν δεν το έχετε εσείς,δε σημαίνει ότι είναι και ανύπαρκτο! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν,υπάρχουν 2 prototypes αυτήν τη στιγμή,εκ των οποίων το ένα γράφει σε ανάλυση VGA!Το ότι υπάρχει δε σημαίνει ότι έτσι θα είναι και το τελικό!Είναι μια απ'τις "μορφές" του C905,οπότε δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο καταντάει τόόόσο μα τόσο ενοχλητικό για σένα να ρωτάει κάποιος αυτά τα πράγματα!Όπως και το Κ850 το οποίο σε κάποια μορφή prototype έγραφε κανονικότατα σε VGA ανάλυση,κάτι το οποίο δε συνέβη στην τελική έκδοση!Αν δε θέλετε να σας ρωτάν οι υπόλοιποι εδώ μέσα διάφορες ερωτήσεις,πολύ απλά μην ποστάρετε εντυπώσεις!Είναι αναμενόμενο να υπάρχουν απορίες απ'τον καθένα που παρακολουθεί το θέμα,οποτε αν δε θέλετε να εκνευρίζεστε,απλά μην ποστάρετε τις απόψεις σας!Δε χάθηκε κι ο κόσμος!Θα έρθει το μοντέλο,θα το δούμε και θα αποφασίσουμε αν θα το παρουμε!Απλά τα πράγματα!

 

Υ.Γ.:Πάντως,2ο πρωτότυπο υπάρχει.Αν δεν το έχετε εσείς,δε σημαίνει ότι είναι και ανύπαρκτο! ;)

 

Φίλε kotsianis7, το μοντέλο που έχουμε στα χέρια μας δεν είναι τόσο... πρωτότυπο όσο νομίζεις. Επέτρεψέ μου να μην σου πω περισσότερα, εάν θέλει θα σου πει ο R.I.P.

 

Ο R.I.P. ειδικά :p αλλά και εγώ, σε μικρότερο βαθμό, «εκνευριζόμαστε» (εάν μπορείς να το πεις έτσι) γιατί κάθε φορά που μοιραζόμαστε μαζί σας κάτι που βλέπουμε από κοντά και διατρέχοντας τον κίνδυνο να εκθέσουμε κάποιους ανθρώπους, διάφοροι πετάγονται και, όχι, δεν κάνουν ερωτήσεις όπως λες αλλά αμέσως προσπαθούν να μας βγάλουν το λιγότερο βλάκες.

 

Για παράδειγμα, λέω ότι το κινητό δεν έχει κάμερα για βιντεοκλήσεις, το λέει και ο Trobocop, το λέει και ο R.I.P. και παρόλαυτά ένας φίλος πιο πάνω μας λέει τί γράφει το gsmarena λες και το gsmarena είναι τέρας αξιοπιστίας. Άρα είτε λέμε ψέμματα είτε είμαστε τόσο χαζοί που δεν μπορούμε να ξεχωρίσουμε εάν έχει ένα κινητό δευτερεύουσα κάμερα.

 

Λέμε ότι το κινητό τραβάει QVGA video, το δοκιμάσαμε, αμφισβήτηση και εκεί.

 

Να σου θυμίσω τί έχουμε γράψει στα υπόλοιπα θέματα;

 

Ψάξε το θέμα του Κ850. Θα δεις ότι σε ένα post μου στις αρχές του θέματος, είχα πει ότι το καπάκι της κάμερας θα βγάλει πρόβλημα σε πολλούς, όπως και έγινε.

 

Πήγαινε στο θέμα του G900. Είπαμε από την αρχή ότι η κάμερά του ήταν για σφαλιάρες, έπρεπε να το πάρουν διάφοροι για να δουν ότι όντως έτσι είναι.

 

Πιάσε όποιο θέμα θέλεις. Κάθε φορά που καλώς ή κακώς ένα κινητό φτάνει στα χέρια μας πριν κυκλοφορήσει και ποστάρουμε εντυπώσεις για να ξέρει ο κόσμος τι πάει να πάρει, τα ίδια και τα ίδια.

 

Κάθε φορά είτε διαβάζουμε απόλυτα πράγματα όπως «είναι πρωτότυπο και όταν βγει κανονικά θα είναι σούπερ», «υπάρχουν διάφορα πρωτότυπα που έχουν διαφορές», λες και δεν έχουμε το μυαλό εμείς οι ίδιοι να σας πούμε εάν το Χ μοντέλο που έχουμε είναι στα αρχικά στάδια της σχεδίασης ή όχι. Έχουν περάσει πρωτότυπα από τα χέρια μας τα οποία ουσιαστικά δεν δούλευαν, όπως και πρωτότυπα ένα σκαλί πριν πάνε στον Γερμανό.

 

Και ο R.I.P. και εγώ, έχουμε κάθε καλή διάθεση να απαντάμε σε ερωτήσεις, όταν αυτές γίνονται με καλή θέληση και νομίζω ότι το έχουμε αποδείξει πολλές φορές αυτό. Βεβαίως, όταν ο καθένας προσπαθεί να μας βγάλει τουλάχιστον βλάκες, εγκάθετους της Nokia/Motorola/Samsung κτλ, ή απλά θέλει να μας κάνει τον έξυπνο, λογικό είναι να απαντάμε σε πιο έντονο ύφος.

 

Ελπίζω να σε κάλυψα. :)

Link to comment
Share on other sites

@ΤΝ97,

 

δε διαφωνώ με τίποτα σε όσα λες και ούτε αμφιβάλλω για την αξιοπιστία σας.Το θέμα είναι απλά πως κάποιοι κάνουν διάφορες ερωτήσεις για το οτιδήποτε.Το σωστότερο επομένως,αν έχετε την ευγενή καλοσύνη,είναι να απαντάτε έστω με ναι ή όχι,χωρίς πολλές επεξηγήσεις,αλλά να απαντάτε όσο το δυνατόν πιο νορμάλ.Προς Θεού,δεν εχω προσωπικά πρόβλημα με κανέναν απ΄τους 2 σας,μιλάτε πάντοτε με αποδείξεις και σας ευχαριστούμε που μας λέτε τι περίπου να περιμένουμε.Αλλά,ορισμένες φόρές το ύφος μπορεί να είναι λίγο απότομο και αυτό δεν είναι σωστό,δεδομένου ότι οι υπόλοιποι όταν κάνουν ερωτήσεις τις κάνουν επειδή δεν ξέρουν και ζητάνε απάντηση απ'τους testers.Ελπίζω να έγινα σαφής και να μην παρεξηγήθηκαν τα λεγόμενά μου.Αν δε ρωτήσει κανείς τους δοκιμαστές,πώς να γνωρίζει ορισμένα πράγματα;;Αυτό ήθελα να γράψω και ελπίζω να έγινα κατανοητός.

 

Επιστροφή στο θέμα:δεν είναι λίγο κουφό να λείπει η μπροστινή βιντεο-κάμερα από το τελικό μοντέλο;Άλλωστε,και στο white-paper αναφέρει για κάμερα βιντεο-κλήσεων.Προφανώς δε θα την έβαλαν στο πρωτότυπο.Α!Μπορείς να δεις στο κρυφό μενού αν γράφει την έκδοση driver?

 

Επίσης,αν μπορείτε δοκιμάστε τις κοντινές και με το ISO στο 100...Θα βγουν ακομη πιο καθαρές!

Link to comment
Share on other sites

η ελλειψη της μπροστινης καμερας λιγο με ενδιαφερει,το χα συνηθισει απο την nokia ετσι κι αλλιως.

στα υπολοιπα δεν εχω καποιο λογο ωστε να μην μου αρεσει το κινητο περα του αν κανει 550 ευρω που δε θα το παρω αμεσως γιατι δεν τα αξιζει απλα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

@ΤΝ97,

 

δε διαφωνώ με τίποτα σε όσα λες και ούτε αμφιβάλλω για την αξιοπιστία σας.Το θέμα είναι απλά πως κάποιοι κάνουν διάφορες ερωτήσεις για το οτιδήποτε.Το σωστότερο επομένως,αν έχετε την ευγενή καλοσύνη,είναι να απαντάτε έστω με ναι ή όχι,χωρίς πολλές επεξηγήσεις,αλλά να απαντάτε όσο το δυνατόν πιο νορμάλ.Προς Θεού,δεν εχω προσωπικά πρόβλημα με κανέναν απ΄τους 2 σας,μιλάτε πάντοτε με αποδείξεις και σας ευχαριστούμε που μας λέτε τι περίπου να περιμένουμε.Αλλά,ορισμένες φόρές το ύφος μπορεί να είναι λίγο απότομο και αυτό δεν είναι σωστό,δεδομένου ότι οι υπόλοιποι όταν κάνουν ερωτήσεις τις κάνουν επειδή δεν ξέρουν και ζητάνε απάντηση απ'τους testers.Ελπίζω να έγινα σαφής και να μην παρεξηγήθηκαν τα λεγόμενά μου.Αν δε ρωτήσει κανείς τους δοκιμαστές,πώς να γνωρίζει ορισμένα πράγματα;;Αυτό ήθελα να γράψω και ελπίζω να έγινα κατανοητός.

 

Μα αυτό κάνουμε, απαντάμε. Απλά, είναι λίγο... σπαστικό να απαντάμε και να προσπαθούν ενώ το χουμε στα χέρια μας να μας πουν - ουσιαστικά - ότι δεν ξέρουμε τι λέμε. Έλα στην θέση μας και θα καταλάβεις πόσο εκνευριστικό είναι να σου κάνει τον έξυπνο ο καθένας. Τέσπα...

 

Επιστροφή στο θέμα:δεν είναι λίγο κουφό να λείπει η μπροστινή βιντεο-κάμερα από το τελικό μοντέλο;Άλλωστε,και στο white-paper αναφέρει για κάμερα βιντεο-κλήσεων.Προφανώς δε θα την έβαλαν στο πρωτότυπο.Α!Μπορείς να δεις στο κρυφό μενού αν γράφει την έκδοση driver?

 

Το είπα, και εμένα μου φάνηκε παράξενο που δεν έχει κάμερα για βιντεοκλήσεις. Όμως πρόσεξε, το λέω για 3η φορά, όταν πας να κάνεις βιντεοκλήση, το τηλέφωνο σου ζητάει να ανοίξεις το καπάκι της κάμερας. Άρα; Άρα, για μένα έχουν αποφασίσει να λειτουργεί έτσι η βιντεοκλήση, δεν είναι ότι δεν έβαλαν την κάμερα στο πρωτότυπο, ή ότι δεν λειτουργεί κάτι ή ότι ξέχασαν κάτι άλλο. Το software είναι έτοιμο και προβλέπει να γίνονται οι βιντεοκλήσεις έτσι. Κατάλαβες;

 

Τώρα γιατί το έκαναν έτσι, δεν ξέρω. Ίσως και να μην χωρούσε η κάμερα. Άμα το δεις, το πάνω κομμάτι του κινητού που έχει την οθόνη είναι πολύ λεπτό (δες τις photos που τράβηξα κρατώντας το) ή να μην τους βόλευε σε κάτι. Ποιος ξέρει;

 

Επίσης,αν μπορείτε δοκιμάστε τις κοντινές και με το ISO στο 100...Θα βγουν ακομη πιο καθαρές!

 

Θα το δοκιμάσουμε. :)

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτό που έχουν ανέβει δεν με εντυπωσιάζουν...Όντως υπάρχουν ήδη κινητά που τραβάνε καλύτερες!Το ηχείο του πώς είναι?Για το C902 έχω ακούσει θετικά σχόλια...Είναι παρόμοιος?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν,υπάρχουν 2 prototypes αυτήν τη στιγμή,εκ των οποίων το ένα γράφει σε ανάλυση VGA!Το ότι υπάρχει δε σημαίνει ότι έτσι θα είναι και το τελικό!Είναι μια απ'τις "μορφές" του C905,οπότε δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο καταντάει τόόόσο μα τόσο ενοχλητικό για σένα να ρωτάει κάποιος αυτά τα πράγματα!Όπως και το Κ850 το οποίο σε κάποια μορφή prototype έγραφε κανονικότατα σε VGA ανάλυση,κάτι το οποίο δε συνέβη στην τελική έκδοση!Αν δε θέλετε να σας ρωτάν οι υπόλοιποι εδώ μέσα διάφορες ερωτήσεις,πολύ απλά μην ποστάρετε εντυπώσεις!Είναι αναμενόμενο να υπάρχουν απορίες απ'τον καθένα που παρακολουθεί το θέμα,οποτε αν δε θέλετε να εκνευρίζεστε,απλά μην ποστάρετε τις απόψεις σας!Δε χάθηκε κι ο κόσμος!Θα έρθει το μοντέλο,θα το δούμε και θα αποφασίσουμε αν θα το παρουμε!Απλά τα πράγματα!

 

Υ.Γ.:Πάντως,2ο πρωτότυπο υπάρχει.Αν δεν το έχετε εσείς,δε σημαίνει ότι είναι και ανύπαρκτο! ;)

 

 

Το ξερεις οτι αυτο αν το hatdware το υποστηριζει ειναι απλα θεμα λογισμικου ετσι δεν ειναι?

 

Να υπενθυμισω οτι και στην περιπτωση των P5 και G902 πολλοι εδω και οχι μονο ειχαν αποθεσει τις ελπιδες τους στον βουδα οτι υπαρχουν και καλυτερες εκδοσεις ειδικα του Ρ5 . Μαλιστα ηταν τοσο καλυτερες που στο τελος η εταιρεια μονη της εστω και μεταξυ αλλαγων στο λειτουργικο αποφασισε να τα ακυρωσει και τα δυο .

 

Τελος , θα ηθελες να μου αναφερεις μια συσκευη για την οποια αναφεραμε εγω και ο ΤΝ97 οτιδηποτε εδω και στην συνεχεια αυτο το οτιδηποτε βελτιωθηκε οταν η συσκευη βγηκε στην αγορα?

Ακομα θυμαμαι τα τρελα και απιστευτα που ειχα διαβασει οταν τολμησα να πω ποσο ******* ηταν το Ρ990 , οπως θυμαμαι τελικα το τι εγινε οταν η συσκευη βγηκε στην αγορα .

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό λέω και γω..Ότι είναι θέμα λογισμικού η ανάλυση VGA..Απλά,αυτή η εταιρία με τις εμμονές που έχει,κατήντησε μη-ανταγωνιστική..Αν υποστηρίζεται απ'το υλικό,τη βάζεις την ανάλυση αυτή..Ιδίως τώρα,που πέρασε 2 εξάμηνα με δυσκολίες που οφείλονται καθαρά και μόνο σε δική της ηλιθιότητα..Σε τελική ανάλυση,TI τους πειράζει να βάλουν τέτοια ανάλυση;;
Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό λέω και γω..Ότι είναι θέμα λογισμικού η ανάλυση VGA..Απλά,αυτή η εταιρία με τις εμμονές που έχει,κατήντησε μη-ανταγωνιστική..Αν υποστηρίζεται απ'το υλικό,τη βάζεις την ανάλυση αυτή..Ιδίως τώρα,που πέρασε 2 εξάμηνα με δυσκολίες που οφείλονται καθαρά και μόνο σε δική της ηλιθιότητα..Σε τελική ανάλυση,TI τους πειράζει να βάλουν τέτοια ανάλυση;;

 

Και πως θα πουλήσουν το, ας το πούμε έτσι, C910; ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C905

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...