Jump to content

Sony Ericsson C905


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια θελω να ρωτησω κατι.

Μπορω απο καπου να κατεβασω το MSN για το C905 και να συνδεομε με WiFi σε αυτο?

 

Edit: Ξερει κανεις αν το ebuddy δουλευει και με WiFi? Η πρεπει να συνδεεσε στο Ιντερνετ αναγκαστηκα και να πληρωνεις?

Edited by MaZzzZ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το ebyddy λειτουργεί άψογα με WiFi!

Ανοίγεις το WiFi του κινητού, συνδέεσαι σε κάποιο δικτυο και κατόπιν ενεργοποιείς το πρόγραμμα.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να ρωτησω κατι.

Μπορω απο καπου να κατεβασω το MSN για το C905 και να συνδεομε με WiFi σε αυτο?

 

Edit: Ξερει κανεις αν το ebuddy δουλευει και με WiFi? Η πρεπει να συνδεεσε στο Ιντερνετ αναγκαστηκα και να πληρωνεις?

ολες οι εφαρμογες δουλευεουν με wifi.τωρα το ebuddy το θεωρω το καλυτερο messenger! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας ρωτήσω :

 

Έχω ένα C905 και κάθεται καθώς έχω πάρει νέα συσκευή.( το εγκατέλειψα για να πάρω touchscreen κινητό )

 

Αν το πουλούσα 120 ευρώ λογική τιμή δεν θα ήταν? 15 μηνών είναι και σε μια χαρά σε κατάσταση.

Κι επίσης από το να μπαίνω σε διαδικασία να βάλω αγγελία μήπως θα ήταν καλύτερα να το πουλούσα σε κατάστημα μεταχειρισμένων?

 

Έκανα ένα search σε αγγελίες και είδα τιμές από 150 ευρώ και πολύ παραπάνω για το C905.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας ρωτήσω :

 

Έχω ένα C905 και κάθεται καθώς έχω πάρει νέα συσκευή.( το εγκατέλειψα για να πάρω touchscreen κινητό )

 

Αν το πουλούσα 120 ευρώ λογική τιμή δεν θα ήταν? 15 μηνών είναι και σε μια χαρά σε κατάσταση.

Κι επίσης από το να μπαίνω σε διαδικασία να βάλω αγγελία μήπως θα ήταν καλύτερα να το πουλούσα σε κατάστημα μεταχειρισμένων?

 

Έκανα ένα search σε αγγελίες και είδα τιμές από 150 ευρώ και πολύ παραπάνω για το C905.

199 εχει κανουργιο τωρα,το δικο σου ειναι 15 μηνων και η προηγουμενη εκδοση με τα προβληματα. Εχει βγει νεα παρτιδα c905. 100-120 ειναι καλα. Αλλα ο καθενας μπορει να βαλει οτι θελει.

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να το δώσεις 100 ευρώ, δεν τα έχεις άμεση ανάγκη και το κινητό που έχεις πάρει δεν είναι ένα εκ των Satio-Omnia HD-Pixon 12, κράτησέ το ως δεύτερη συσκευή (διακοπές, φωτογραφιούλες).... Αξίζει.
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πηρα πισω απο το service και στο χαρτι αναφερεται οτι μονο αναβαθμιση λογισμικου εγινε....μακαρι αυτο να ηταν το κακο(αν και δυσκολο να το πιστεψει κανεις) .....και να μην χρειαστει να επανελθω .......οψομεθα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι θελω.

Συνδεομαι με το κινητο με WiFi στο YouTube και προσπαθω να ανοιξω ενα videaki απο εκει περα, και δεν μπορω, μου βγαζει αυτο εδω το μηνυμα "Αποτυχια συνδεης με το διακοσμητη πολυμεσων" ξερετε τι μπορει να παιζει? Πως μπορω να το κανω να μπορω να τα βλεπω? Εχω κανει κατι λαθος? Πρεπει να αλλαξω καμια ρυθμιση και δεν το ξερω? Οποιος ξερει ας με βοηθησει παρακαλω.

Link to comment
Share on other sites

Κανεις τιποτα ε?

Τελικα απο οτι καταλαβα δεν φταιει το κινητο, γιατι δοκιμασα απο εναν φιλο μου που εχει WiFi και αυτος στο σπιτι, και μπηκα YouTube και παιζουνε κανονικα τα Video, τι μπορει να φταιει σε εμενα? Πρεπει να αλλαξω τιποτα απο το Router μου μηπως?

Link to comment
Share on other sites

μηπως οταν δοκιμαζες στο ρουτερ σου κατεβαζες τιποτα στο pc? χρισιμοποιουσε εκεινη την ωρα τιποτα αλλο τη συνδεση σου?
Link to comment
Share on other sites

μηπως οταν δοκιμαζες στο ρουτερ σου κατεβαζες τιποτα στο pc? χρισιμοποιουσε εκεινη την ωρα τιποτα αλλο τη συνδεση σου?

 

Οχι τιποτα, το δοκιμασα και με κλειστο υπολογιστη και παλι δεν παιζει.

Κοιταξα το Router μου αλλα δεν καταφερα να βρω καμια τετια επιλογη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

Bmw 116i , ανέφερες ότι καινούργιο κοστίζει 199€.

Σε ηλεκτρονικό κατάστημα μάλλον , γιατί στα άλλα δεν πρέπει να υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

Bmw 116i , ανέφερες ότι καινούργιο κοστίζει 199€.

Σε ηλεκτρονικό κατάστημα μάλλον , γιατί στα άλλα δεν πρέπει να υπάρχει.

αμα σε ενδιαφερει η αγορα της συσκευης απο ηλεκτρονικο καταστημα μπορεις να την βρεις και με 175 ευρο ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια , τα φοβάμαι αυτά τα καταστήματα.Δεν ξέρω τι παίζει με εγγυήσεις κ.α.

Πάντως το κινητό νομίζω πως έχει αυτά που θέλω:

πολύ καλή κάμερα , αρκετά καλή αυτονομία , ωραία σχεδίαση ειδικά στο χρυσαφί, gps για χρήση 1-2 φορές το χρόνο, χαμηλό sar, και δεν αλλάζω εταιρεία.

Πράγμα που θα κάνω αν πάω στο Νοκια 6700slide...

 

Τώρα πάω να διαβάσω 250 σελιδες για το c905 :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια , τα φοβάμαι αυτά τα καταστήματα.Δεν ξέρω τι παίζει με εγγυήσεις κ.α.

Πάντως το κινητό νομίζω πως έχει αυτά που θέλω:

πολύ καλή κάμερα , αρκετά καλή αυτονομία , ωραία σχεδίαση ειδικά στο χρυσαφί, gps για χρήση 1-2 φορές το χρόνο, χαμηλό sar, και δεν αλλάζω εταιρεία.

Πράγμα που θα κάνω αν πάω στο Νοκια 6700slide...

 

Τώρα πάω να διαβάσω 250 σελιδες για το c905 :wacko:

κανενα προβλημα δεν εχεις με τα ηλεκτρονικα καταστημα.η αποδειξη αγορας με το αυτοκολλητο απο το κουτι της συσκευασιας κολλημενο πανω στην αποδειξη..και πας σε οποιαδηποτε sony ericsson service center και εισαι ok ;)

στο λεω γιατι τα περισσοτερα κινητα τα εχω παρει απο ξλεκτρονικα καταστηματα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα παιδια

εχω ενα προβλημα πα το c905 μου :cry:

συγκεκριμενα οταν παταω το πανω δεξια πλικτρο (αυτο με την παυλα)

στο οποιο εχω τη συντομευση για της επαφες)μου εμφανιζει τον player :confused:

τι γινετε,αφινει χρονους? ειναι η καλωδιοταινια?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια

εχω ενα προβλημα πα το c905 μου :cry:

συγκεκριμενα οταν παταω το πανω δεξια πλικτρο (αυτο με την παυλα)

στο οποιο εχω τη συντομευση για της επαφες)μου εμφανιζει τον player :confused:

τι γινετε,αφινει χρονους? ειναι η καλωδιοταινια?

μηπως εχεις αλλαξει το πληκτρο συντομευσης! θελω να πω οτι εχεις βαλει αλλη επιλογη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν δε κανω λαθος αυτη τη συντομευση την ειχε εκει απο οταν το εκανα update :wacko:

λετε να δοκιμασω update ξανα?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια εχω το σονυ ερικσσον σ905 και το εκανα μια αναβαθμυση και απο τοτε δν λιτουργει το ακουστικο ουτε η καμερα μπροστινη καμερα τι μπορω να κανω για να το φτιαξω>????
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη λειτουργούσε πριν ας πούμε η μπροστινή κάμερα?

 

Γιατί νομίζω δεν έχει το κινητό τέτοια...

Opel Astra OPC
Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν παταω το ''πισω'' με παει στον player :cry:

μηπως ξερει κανενας αν μπορω να το φτιαξω?

ειχε κανεις το ιδιο προβλημα?

να το πεταξω και να παρω αλλο?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C905

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...