Jump to content

Sony Ericsson C905


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα!:)

θα ήθελα προσωπικές εκτιμήσεις για το πόσο θα αγοράζατε εσείς ενα C905 σε πολυ καλή κατάσταση και με ένα εξάμηνο ακόμα εγγύηση.

ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

αμα ειναι αριστο εξωτερικα,εχει την εγγυηση οπως λες και στο δινουν σε καλη τιμη,μη το αφησεις..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συγκεκριμενα εγω το εχω το κινητο και ενδιαφερομαι να το πουλησω απλα θα ηθελα ετσι ενα ευρος τιμων που καποιος ενδιαφερομενος θα ηταν διατεθημενος να πληρωσει :)
Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμενα εγω το εχω το κινητο και ενδιαφερομαι να το πουλησω απλα θα ηθελα ετσι ενα ευρος τιμων που καποιος ενδιαφερομενος θα ηταν διατεθημενος να πληρωσει :)

εγω παραπανω απο 80-100 ευρο δεν θα εδινα.ομως δεν θα το πουλαγα κιολας!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω παραπανω απο 80-100 ευρο δεν θα εδινα.ομως δεν θα το πουλαγα κιολας!

 

100 είναι πολύ πολύ λίγα για αυτή τη συσκευή.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

100 είναι πολύ πολύ λίγα για αυτή τη συσκευή.

εγω τοσο το κοστολογω για μεταχειρησμενο κινητο 1.5 χρονων...και με μπαταρια οτι να ναι..και..μικροφωνο..και..τελος παντων.με 200 ευρο οποιος θελει το εχει καινουργιο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι η αληθεια ειναι οτι και εγω εκει περιπου προσανατολιζομαι.. γυρω στα 100.

βασικα ειναι απο τα καλυτερα κινητα οσον αφορα την φωτογραφικη του απλα θελω να το πουλησω για να παρω το iphone to 3gs.

ευχαριστω παντως για τις συμβουλες!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει περίπτωση να το βρω σε κανονικό κατάστημα;

Ψάχνω στα ελληνικά e-shop αλλά δεν βρίσκω αυτό που θέλω.

Κάνα κατάστημα του εξωτερικού μήπως έχετε να μου συστήσετε;

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστώ φίλε μου αλλά θέλω να δοκιμάσω να βρω το άσπρο ή το χρυσό.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To κινητό το έχει το πλαίσιο στο stock house 126,75 € με 6 μήνες εγγύηση stock house Πλαίσιο.

Τι λέτε;

 

Πάνω που ήμουν έτοιμος να πάω σε smartphone (wildfire), το είδα και άρχισα να τρώγομαι...

Edited by DimBoud
Link to comment
Share on other sites

To κινητό το έχει το πλαίσιο στο stock house 126,75 € με 6 μήνες εγγύηση stock house Πλαίσιο.

Τι λέτε;

 

Πάνω που ήμουν έτοιμος να πάω σε smartphone (wildfire), το είδα και άρχισα να τρώγομαι...

 

πλακα κανεις??φοβερη τιμη τσιμπα το κατευθειαν..σε ποιο Πλαισιο..?

Link to comment
Share on other sites

πλακα κανεις??φοβερη τιμη τσιμπα το κατευθειαν..σε ποιο Πλαισιο..?

Στης Μεταμόρφωσης.. Εκεί είναι το Stock House. Το θέμα είναι ότι ήμουν έτοιμος να πάρω smartphone στα 250-300€.. Εδώ που τα λέμε 126€ τα δίνεις κι έτσι..

Link to comment
Share on other sites

Στης Μεταμόρφωσης.. Εκεί είναι το Stock House. Το θέμα είναι ότι ήμουν έτοιμος να πάρω smartphone στα 250-300€.. Εδώ που τα λέμε 126€ τα δίνεις κι έτσι..

 

τα στελνουν και αντικαταβολη τα κινητα ή πρεπει να τα παρεις απο κει?μιλαμε για σφραγισμενα ετσι..?

Link to comment
Share on other sites

τα στελνουν και αντικαταβολη τα κινητα ή πρεπει να τα παρεις απο κει?μιλαμε για σφραγισμενα ετσι..?

Πας εκεί, δεν ξέρω περισσότερα, γι'αυτό ρωτάω κι εγώ...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια θελω να το αγορασω αλλα εχω ακουσει οτι εχει προβλημα στο ακουστικο η κατι τετοιο!μπορει καποιος να μου πει?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια θελω να το αγορασω αλλα εχω ακουσει οτι εχει προβλημα στο ακουστικο η κατι τετοιο!μπορει καποιος να μου πει?ευχαριστω

κανενα προβλημα δεν εχει.αντιθετως θα ελεγα οτι εχει απο τα καλυτερα ακουστικα ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδάκια !

Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάνεις , αν μπορώ να κάνω " μπλόκ " κάποιον αριθμό έτσι ώστε να μην μπορεί να μου στλενει μηνύματα ή να με πάιρνει τηλέφωνο ! Κάτι σαν φραγή δηλαδή άλλα για ενα μόνο νούμερο οχι για όλους τους αριθμούς ! Είναι εφικτό κάτι τέτοιο παρακαλώ ? Υπαρχει κάποια ρύθμιση ? Ευχαριστώ !

Edited by multiPetros
Αφαίρεση δυσανάγνωστης μορφοποίησης κειμένου
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδάκια !

Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάνεις , αν μπορώ να κάνω " μπλόκ " κάποιον αριθμό έτσι ώστε να μην μπορεί να μου στλενει μηνύματα ή να με πάιρνει τηλέφωνο ! Κάτι σαν φραγή δηλαδή άλλα για ενα μόνο νούμερο οχι για όλους τους αριθμούς ! Είναι εφικτό κάτι τέτοιο παρακαλώ ? Υπαρχει κάποια ρύθμιση ? Ευχαριστώ ![/font]

Αυτο δεν μπορεις να το κανεις σε ενα συγκεκριμενο αριθμο.αυτο που μπορεις να κανεις..ειναι μια λιστα αριθμων και να επιλεξεις εσυ τις επαφες που θελεις να δεχεσαι τηλεφωνηματα.(ομως π.χ. αμ δεχθεις απο ενα σταθερο και δεν περασμενο στην λιστα,δεν θα μπορεις να απαντησεις.)

Edited by multiPetros
Αφαίρεση δυσανάγνωστης μορφοποίησης κειμένου
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΩ ΕΝΑ SONY ERICSSON C905 KAI EKANA THN ΠΡΟΣΟΨΗ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ.ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ(ΜΕΡΕΣ)ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕΙ????

 

:!:Θα σε παρακαλούσα θερμά να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.:!:

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν μπορεις να το κανεις σε ενα συγκεκριμενο αριθμο.αυτο που μπορεις να κανεις..ειναι μια λιστα αριθμων και να επιλεξεις εσυ τις επαφες που θελεις να δεχεσαι τηλεφωνηματα.(ομως π.χ. αμ δεχθεις απο ενα σταθερο και δεν περασμενο στην λιστα,δεν θα μπορεις να απαντησεις.)

 

Ναι την ξέρω αυτη την λειτουργία αλλα όπως κατάλαβες κ εσύ δεν είναι πρακτική ! Μηπως κάποιoς ξέρει για κάποια extra application με κάποια blacklist απο τα προγραμματάκια που κυκλοφορούν κ να μπορώ να το εμπιστευτώ κιόλας ? μην είναι κανένας ιός !!!! thanks ! :p

Edited by multiPetros
Αφαίρεση δυσανάγνωστης μορφοποίησης κειμένου
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΩ ΕΝΑ SONY ERICSSON C905 KAI EKANA THN ΠΡΟΣΟΨΗ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ.ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ(ΜΕΡΕΣ)ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕΙ????

 

http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=34523 Εμπρος

http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=42138 Πισω

 

Καταστημα στο γαλατσι, η σπιτι σου με αντικαταβολη. Παρε τους ενα τηλ πρωτα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι την ξέρω αυτη την λειτουργία αλλα όπως κατάλαβες κ εσύ δεν είναι πρακτική ! Μηπως κάποιoς ξέρει για κάποια extra application με κάποια blacklist απο τα προγραμματάκια που κυκλοφορούν κ να μπορώ να το εμπιστευτώ κιόλας ? μην είναι κανένας ιός !!!! thanks ! :p

Δυστηχως σε αυτο το κινητο οι εφαρμογες που μπορεις να βαλεις ειναι λιγοστες.απ'την αντιληψη μου δεν εχει περασει καποια τετοια.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γεια σας παιδιά! Πριν 3 μέρες το κάτω κουμπί του σταυρού χάλασε και πλέον λειτουργεί σαν το κουμπί που πατάω για τον τερματισμό των κλήσεων. Έχει συμβεί κάτι παρόμοιο και σε κάποιον άλλο; Πρέπει να το πάω για service ή μπορεί (ως δια μαγείας) να ξαναγίνει όπως πριν;
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Πριν 3 μέρες το κάτω κουμπί του σταυρού χάλασε και πλέον λειτουργεί σαν το κουμπί που πατάω για τον τερματισμό των κλήσεων. Έχει συμβεί κάτι παρόμοιο και σε κάποιον άλλο; Πρέπει να το πάω για service ή μπορεί (ως δια μαγείας) να ξαναγίνει όπως πριν;

 

Δοκιμασες να το αναβαθμισεις απο το σπιτι?

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C905

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...