Jump to content

[Επίσημο] Nokia E71


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Μπορεί κάποιος να μου πει αν γίνεται να βάλω διαφορετικό ήχο κλήσης σε μία επαφή χωρίς

να πρέπει να την βάλω σε ομάδα;

Nαι μπορείς. Πήγαινε στις επαφές, άνοιξε την επαφή που θες να βάλεις συγκεκριμένο ήχο κ μετά πάτα Επιλογές > Ήχος κλήσης.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια καλημερα!!!Το απιστευτο αυτο κινητο το ειχα και το πουλησα!!!:(

Μου φαινεται ομως οτι ηρθε η ωρα να το ξανααποκτησω!!!!!!!!:p:D

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

είχα βάλει καταχωρίσεις ημερολογίου με outlook και φαίνονταν στην κεντρική οθόνη τρεις ημέρες μπροστά ποιές γιορτές υπάρχουν αφού βέβαια είχα ρυθμίσει στην κεντρική οθόνη να μην φαίνονται άλλες εφαρμογές. τώρα μετά από ένα φορμάτ που έκανα περνόντας ξανά το ημερολόγιο μου δείχνει μόνο την τρέχουσα ημέρα στην κεντρική οθόνη και όχι τρεις. να σημειώσω έχω κάνει τις ίδιες ρυθμίσεις στο κινητό που είχα πριν.

Πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση επιπλέον;(υπόψιν έχω την τελευταία αναβάθμιση)

 

ευχαριστώ

frastgr
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι εσας που έχετε το συγκεκριμένο κινητό και το χρησιμοποιείτε καιρό....αξίζει να το αγοράσω?παρουσιάζει προβλήματα?υπάρχουν γενικά πολλά προγράμματα και εφαρμογές?
Link to comment
Share on other sites

πιστεψε με αξιζει!!!!!εγω το ειχα και εκανα την βλακεια και το πουλησα!!!!!τωρα θα το ξαναπαρω!!!!αυριο πρωτα ο Θεος!!!!απλα τελειο!!!!πηγαινε σε ενα καταστημα ωστε να το δεις απο κοντα και θα πιστεις!!!!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

είχα βάλει καταχωρίσεις ημερολογίου με outlook και φαίνονταν στην κεντρική οθόνη τρεις ημέρες μπροστά ποιές γιορτές υπάρχουν αφού βέβαια είχα ρυθμίσει στην κεντρική οθόνη να μην φαίνονται άλλες εφαρμογές. τώρα μετά από ένα φορμάτ που έκανα περνόντας ξανά το ημερολόγιο μου δείχνει μόνο την τρέχουσα ημέρα στην κεντρική οθόνη και όχι τρεις. να σημειώσω έχω κάνει τις ίδιες ρυθμίσεις στο κινητό που είχα πριν.

Πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση επιπλέον;(υπόψιν έχω την τελευταία αναβάθμιση)

 

ευχαριστώ

 

Πώς το ειχες κάνει να δειχνει 3 μέρες μπροστά??

Γίνεται?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Nαι μπορείς. Πήγαινε στις επαφές, άνοιξε την επαφή που θες να βάλεις συγκεκριμένο ήχο κ μετά πάτα Επιλογές > Ήχος κλήσης.

 

Δεν έχει επιλογή Ηχος κλήσης όπως τα υπόλοιπα symbian.

Το βρήκα ο.κ.

Link to comment
Share on other sites

και όμως είχε γίνει - το πλάτος της περιοχής του ημαρολογίου στην αρχική οθόνη ήταν μεγαλύτερο. τώρα δεν γίνεται μετά το φορμάτ!!!!
frastgr
Link to comment
Share on other sites

Γιατι καθε φορα που βαζω την καρτα μνημης ή κανω ρισταρτ ξεκιναει αυτοματα να κανει μια περιεργη "εγκατασταση" αγωστο τι;
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Γιατι καθε φορα που βαζω την καρτα μνημης ή κανω ρισταρτ ξεκιναει αυτοματα να κανει μια περιεργη "εγκατασταση" αγωστο τι;

 

Μήπως έχεις κανένα sis αρχείο στο root της κάρτας;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας είμαι και εγώ ένας ευτυχής κάτοχος του κινητού απλά εκτός Ελλάδας με AZERTY keyboard αλλά τι να κάνουμε. Ερώτηση, εχω βάλει να κατεβάζει notifications για νέα emails και δεν εμφανίζει επιλογή να ρυθμίσω μέρα και ώρες, είναι μήπως γιατί είναι πολύ μικρού μεγέθους? Πραγματικά πολύ καλό κινητό. Η λειτουργία να φωτογραφίζει κείμενο και να το κάνει text πολύ επιτυχημένη. Η εφαρμογή με τον τηλεφωνητή είναι δωρεάν ή trial? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Γιατι καθε φορα που βαζω την καρτα μνημης ή κανω ρισταρτ ξεκιναει αυτοματα να κανει μια περιεργη "εγκατασταση" αγωστο τι;

 

Μηπως εχεις εγκατεστημενα τα θεματα στην καρτα μνημης. Μερικα θεματα δημιουργουν αυτο το προβλημα..

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Με BlueTooth ανοιχτό συνέχεια πόσο σας κρατάει η μπαταριά του?

Δεν τρωει πολυ μπαταρια το bt.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το παράγγειλα και εγώ και αύριο-μεθαύριο θα το έχω στα χέρια μου. Ελπίζω αυτή τη φορά να έκανα την σωστή επιλογή (μετά το storm). Όταν θα το πάρω αρχικά στα χέρια μου χρειάζεται να του περάσω κανένα καινούργιο λογισμικό??
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το παράγγειλα και εγώ και αύριο-μεθαύριο θα το έχω στα χέρια μου. Ελπίζω αυτή τη φορά να έκανα την σωστή επιλογή (μετά το storm). Όταν θα το πάρω αρχικά στα χέρια μου χρειάζεται να του περάσω κανένα καινούργιο λογισμικό??

 

Καλοριζικο :)

 

Αυτο εξαρτατε απο την εκδοση λογισμικου που θα εχει!

 

S60 3rd Edition Platform FAQ ερωτηση #11

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το παράγγειλα και εγώ και αύριο-μεθαύριο θα το έχω στα χέρια μου. Ελπίζω αυτή τη φορά να έκανα την σωστή επιλογή (μετά το storm). Όταν θα το πάρω αρχικά στα χέρια μου χρειάζεται να του περάσω κανένα καινούργιο λογισμικό??

Πριν το στήσεις, κοίταξε την έκδοση λογισμικού που φοράει.

Αυτό θα το κάνεις πατώντας *#0000#

Η τελευταία έκδοση λογισμικού είναι η 210.21.006.

Επίσης φόρτωσαι από το cd του το Nokia Suite στον υπολογιστή σου.

Κλαρίζικο και θα μείνεις πολύ ευχαριστημένος

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιος τρόπος, ρύθμιση να γίνουν μεγαλύτεροι οι αριθμοί της μνήμης (στο πάνω μερος της οθόνης) στον jbaktaskman; είναι πολύ μικρά και δεν φαίνονται καλά.

ευχαριστώ

frastgr
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχεις εγκατεστημενα τα θεματα στην καρτα μνημης. Μερικα θεματα δημιουργουν αυτο το προβλημα..

 

Ολα στη μνημη ειναι, ουτε εχω sis στο root.:confused:

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Πάρε ό,τι έχεις και το θεωρείς σημαντικό από τη κάρτα και κάνε της μορφοποίηση.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

οταν χρησιμοποιώ το internet radio σχεδον παντα μου κανει επανακκινηση. Tι να συμβαινει;

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

οταν χρησιμοποιώ το internet radio σχεδον παντα μου κανει επανακκινηση. Tι να συμβαινει;

 

Κάποιες φορέ μου συμβαίνει και εμένα αυτό.Ακόμα δεν το έχω βρει.

Αλλά μετά το reboot είναι οκ

Link to comment
Share on other sites

παιδια εμενα μου κραταει χαλαρα 3 μερες,και μαλιστα με υπερβολικη χρηση!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου κρατάει πολύ λίγο η μπαταρία γύρω στις 12 ώρες.

είχε κάποιος το ίδιο πρόβλημα;

αν κάποιος είχε το ίδιο πρόβλημα και με κάποιο τρόπο το έλυσε,

παρακαλώ να με βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...