Jump to content

[Επίσημο] Nokia E71


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στην επιλογη "καμια" τοτε οντως η ωρα που δειχνει ειναι απο την τελευταια φορα που πειραξες το κινητο. Στην επιλογη "παιζονται τωρα" σου δειχνει την κανονικη ωρα.

 

Αυτα σε Ε71 εκδοση 3.0.

 

Παντως φιλε ddr2 δεν εχει καποιο προβλημα η εκδοση 3, ισα ισα μου ελυσε και ενα προβλημα με το κουμπι του μενου που ειχα.

Link to comment
Share on other sites

Στην επιλογη "καμια" τοτε οντως η ωρα που δειχνει ειναι απο την τελευταια φορα που πειραξες το κινητο. Στην επιλογη "παιζονται τωρα" σου δειχνει την κανονικη ωρα.

 

Αυτα σε Ε71 εκδοση 3.0.

 

Παντως φιλε ddr2 δεν εχει καποιο προβλημα η εκδοση 3, ισα ισα μου ελυσε και ενα προβλημα με το κουμπι του μενου που ειχα.

 

 

Ναι, απλα εμφανισιακα, ετσι οπως φαινεται οταν εχω επιλεξει το καμια, ειναι πιο ομορφο και πιο ευαναγνωστο, ενω στην επιλογη "παιζονται τωρα", βγαζει την ωρα με πιο μικρους αριθμους και εχει και κατι διακοσμητικες κακασχημες γραμμες....ετσι δεν ειναι? Ή παλι μονο σε μενα το βγάζει αυτό? :)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα στο καμία η οθόνη μένει μαύρη και άραχνη:p

Επιπλέον, γιατί να κάνω αναβάθμιση, από τη στιγμή μάλιστα που ακούω τόσα προβλήματα, ενώ εγώ δεν έχω κανένα.:worry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

@ddr2: Μήπως έχεις τη λυχνία αναμονής(breathing) ενεργοποιημένη?? Εμένα μόνο έτσι η οθόνη μου γίνεται μαύρη.

@sakissalonica: Όπως τα λες ακριβώς είναι και σε μένα φίλε. Αν θέλεις να έχεις την ώρα σε αυτό το στυλ και να λειτουργεί κανονικά επέλεξε το κινούμενο σχέδιο στην εξοικονόμηση ενέργειας. Στην αρχή θα σου βγαίνει το κινούμενο σχέδιο που θα επιλέξεις για κάποιο χρονικό διάστημα (το οποίο ρυθμίζεται στις επιλογές) αλλά μετά θα έχεις το ρολόι που θες.

Link to comment
Share on other sites

@ddr2: Μήπως έχεις τη λυχνία αναμονής(breathing) ενεργοποιημένη?? Εμένα μόνο έτσι η οθόνη μου γίνεται μαύρη.

@sakissalonica: Όπως τα λες ακριβώς είναι και σε μένα φίλε. Αν θέλεις να έχεις την ώρα σε αυτό το στυλ και να λειτουργεί κανονικά επέλεξε το κινούμενο σχέδιο στην εξοικονόμηση ενέργειας. Στην αρχή θα σου βγαίνει το κινούμενο σχέδιο που θα επιλέξεις για κάποιο χρονικό διάστημα (το οποίο ρυθμίζεται στις επιλογές) αλλά μετά θα έχεις το ρολόι που θες.

 

Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου!!

Και ναι, η ώρα κολλάει και σε μένα:lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

@ddr2: Μήπως έχεις τη λυχνία αναμονής(breathing) ενεργοποιημένη?? Εμένα μόνο έτσι η οθόνη μου γίνεται μαύρη.

@sakissalonica: Όπως τα λες ακριβώς είναι και σε μένα φίλε. Αν θέλεις να έχεις την ώρα σε αυτό το στυλ και να λειτουργεί κανονικά επέλεξε το κινούμενο σχέδιο στην εξοικονόμηση ενέργειας. Στην αρχή θα σου βγαίνει το κινούμενο σχέδιο που θα επιλέξεις για κάποιο χρονικό διάστημα (το οποίο ρυθμίζεται στις επιλογές) αλλά μετά θα έχεις το ρολόι που θες.

 

 

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου.

 

 

Τελικα, καταληγουμε οτι ολοι μας εχουμε το συγκεκριμενο προβλημα,σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου.

 

 

Τελικα, καταληγουμε οτι ολοι μας εχουμε το συγκεκριμενο προβλημα,σωστα?

 

Ναι. Και το οποίο δεν πρόκειται να λυθεί.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

πάω αναζήτηση και όλο με πετάει έξω....το αντιμετωπίζει κανείς αυτό?

 

έκανα και soft reset και πάλι τίποτα!

έχω περίπου 1800 επαφές!λέτε να φταίει αυτό?

Link to comment
Share on other sites

πάω αναζήτηση και όλο με πετάει έξω....το αντιμετωπίζει κανείς αυτό?

 

έκανα και soft reset και πάλι τίποτα!

έχω περίπου 1800 επαφές!λέτε να φταίει αυτό?

 

Δεν ξέρω.

Δεν έχω τόσες επαφές, αλλά έχω περίπου 2000 μέιλ και δεν έχω πρόβλημα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Πως μπορώ να αφαιρέσω τα θέματα που έχω αποθηκεύσει στην κάρτα μνήμης του κινητού μου? Πήγα κανονικά στη "Διαχείριση αρχείων" και δεν μπορώ να τα βρω πουθενά, πήγα ακόμα και στη "Διαχείριση εφαρμογών" και δεν μπόρεσα ούτε από εκεί να τα βρω για να τα σβήσω.

 

Ευχαριστώ

Διακόσμηση σπιτιού - www.homeguide.gr
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Πως μπορώ να αφαιρέσω τα θέματα που έχω αποθηκεύσει στην κάρτα μνήμης του κινητού μου? Πήγα κανονικά στη "Διαχείριση αρχείων" και δεν μπορώ να τα βρω πουθενά, πήγα ακόμα και στη "Διαχείριση εφαρμογών" και δεν μπόρεσα ούτε από εκεί να τα βρω για να τα σβήσω.

 

Ευχαριστώ

Δοκίμασε να κάνεις το παρακάτω από τον οδηγό Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 3rd Edition Platform FAQ

Διαγραφή εγκαταστημένων εφαρμογών, θεμάτων και παιχνιδιών

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους:)

Σκεφτομαι να πουλησω το e51 που εχω και να παρω Ε71(μεταχειρισμενο)....

Το Ε51 το χρησιμοποιω τους τελευταιους 6 μηνες(απο τους 12 που το εχω) σαν δευτερο τηλ. και κατα 90% σαν usb modem για να το συνδεω με το mac και να εχω ιντερνετ...

αν κ σε ταχυτητες δεν θα δω διαφορα(τα ιδια πρωτοκολλα νομιζω υποστηριζουν,μεχρι 3,6Μbps)...με ενδιαφερει πολυ:

1)το σημα του ε71 σε σχεση με ε51

2)μπαταρια του(αν κ μεγαλυτερη σε χαρακτηριστικα..το οτι εχει αρκετα μεγαλυτερη οθονη επηρεαζει??...)

 

Πληρως ευχαριστημενος απο το ε51...αλλα υπερκαταναλωτισμος βλεπετε...:)

 

ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους:)

Σκεφτομαι να πουλησω το e51 που εχω και να παρω Ε71(μεταχειρισμενο)....

Το Ε51 το χρησιμοποιω τους τελευταιους 6 μηνες(απο τους 12 που το εχω) σαν δευτερο τηλ. και κατα 90% σαν usb modem για να το συνδεω με το mac και να εχω ιντερνετ...

αν κ σε ταχυτητες δεν θα δω διαφορα(τα ιδια πρωτοκολλα νομιζω υποστηριζουν,μεχρι 3,6Μbps)...με ενδιαφερει πολυ:

1)το σημα του ε71 σε σχεση με ε51

2)μπαταρια του(αν κ μεγαλυτερη σε χαρακτηριστικα..το οτι εχει αρκετα μεγαλυτερη οθονη επηρεαζει??...)

 

Πληρως ευχαριστημενος απο το ε51...αλλα υπερκαταναλωτισμος βλεπετε...:)

 

ευχαριστω!!

 

 

Η μπαταρια του ειναι για μενα το μεγαλυτερο ατου του, ειναι φανταστικη.

Απο σημα επισης μια χαρα, δεν ειχα ποτε καποιο προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

σευχαριστω για την αμεση απαντηση.....!!

αν εχει κανεις εμπειρια κ απο τα 2 κινητα για το σημα ...ακομα καλυτερα!!

 

Ειχα το Ε51 και τωρα εχω το Ε71, και μπορω να πω οτι το πρωτο, μου εδειχνε οτι ειχα σημα, καλυτερο σε σχεση με το Ε71, αλλα το θεμα ειναι οτι το Ε71 παρολο που μπορει να μην εχει καμια γραμμη, δεν θα κανει ουτε μια διακοπη. Πιστευω οτι εχει καλυτερο σημα απο οτι σου δειχνει με τις γραμμουλες. Αρα και τα δυο, για μενα, εχουν το ιδιο καλο σημα.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου!!

Και ναι, η ώρα κολλάει και σε μένα:lol:

 

Μετα απο hard format που εκανα χτες, τυχαια παρατηρησα οτι το συγκεκριμενο προβλημα με την ωρα λύθηκε, σταματησε να κολλαει και δειχνει κανονικα!

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο hard format που εκανα χτες, τυχαια παρατηρησα οτι το συγκεκριμενο προβλημα με την ωρα λύθηκε, σταματησε να κολλαει και δειχνει κανονικα!

Δεν προβλέπεται να κάνω μόνο και μόνο για αυτό το λόγο format στο κινητό. Θέλω μια μέρα να το στήσω!!!!

 

σευχαριστω για την αμεση απαντηση.....!!

αν εχει κανεις εμπειρια κ απο τα 2 κινητα για το σημα ...ακομα καλυτερα!!

 

Τα ίδια είναι από θέμα σήματος. Δουλεύουν απροβλημάστιστα και τα 2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αλλο κουλο διαπίστωσα παλι σήμερα. Δεν συνδεεται με το ασυρματο ρουτερ μου. Ο explorer του κινητου μου βγαζει το "Καμια απόκριση πύλης". Το msn που έχω δεν συνδέεται. Μαιλ δεν μπορω να κατεβάσω. Ενώ το HTC HD που έχω, συνδέεται κανονικότατα. Έχει κανείς καμιά ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

Διέγραψε το σημείο πρόσβασης του δικτύου σου και επιχείρησε να συνδεθείς ξανά.

Τα σημεία πρόσβασης βρίσκονται στις Ρυθμίσεις > Σύνδεση > Σημεία Πρόσβασης.

Αν και πάλι δεν κάτι... δοκίμασε να θέσεις χειροκίνητα διευθύνσεις ip.

Αυτό το κάνεις μέσα από τις ρυθμίσεις του σημείου πρόσβασης.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια ερωτηση!!!Το μαυρο nokia E71 εχει ερθει?????Υπαρχει κανενας που να το εχει αποκτησει????Αν δεν εχει ερθει,γνωριζετε κανενα καταστημα online απο οπου μπορω να το παρω?????

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Διέγραψε το σημείο πρόσβασης του δικτύου σου και επιχείρησε να συνδεθείς ξανά.

Τα σημεία πρόσβασης βρίσκονται στις Ρυθμίσεις > Σύνδεση > Σημεία Πρόσβασης.

Αν και πάλι δεν κάτι... δοκίμασε να θέσεις χειροκίνητα διευθύνσεις ip.

Αυτό το κάνεις μέσα από τις ρυθμίσεις του σημείου πρόσβασης.

 

 

Τιποτα δεν καταφερα τελικα. :(

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια ερωτηση!!!Το μαυρο nokia E71 εχει ερθει?????Υπαρχει κανενας που να το εχει αποκτησει????Αν δεν εχει ερθει,γνωριζετε κανενα καταστημα online απο οπου μπορω να το παρω?????

ρε παιδια κανενας δεν γνωριζει κατι?????:(

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κανενας δεν γνωριζει κατι?????:(

 

Στην Ελλαδα δεν εχει ερθει το μαυρο δυστυχως, τωρα αν το βρεις σε καποιο ξενο ονλαιν καταστημα..

Μπορεις να παρεις και το grey steel και να αγορασεις μια μαυρη προσοψη και να του βαλεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
χτες πηγα να κανω κρυπτογραφηση στην καρτα μνημης και η διαδικασια διεκοπη.χρειαστηκε βεβαια να κανω αποκρυπτογραφηση αλλα κανενα αρχειο δεν εμφανιζοταν και μου βγηκε το μηνυμα οτι ισως εχουν καταστραφει δεδομενα.απο την αλλη μπηκα στην καρτα μνημης και ειναι κατελλημενος μεγαλος χωρος αλλα δεν φαινεται καποιο απο τα αρχεια που ειχα.τι να κανω;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...