Jump to content

[Επίσημο] Nokia E71


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το προβλημα με το συγχρονισμο των επαφων αφορα στη συσκευη μονο το στοιχειο "τηλεφωνο" που αντιστοιχα στο outlook γινεται "αλλο". Ολα τα υπολοιπα συχρονιζονται κανονικα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Mεσα από το SITE ONRADIO υπάρχει η δυνατότητα ακρόασης αρκετών ραδιοφ. Σταθμών. Oμως έχω καταφέρει να ακούω μόνο όσοι έχουν εικονάκι του winamp ενώ όσοι έχουν εικονάκι WINDOWS media player δεν μπορώ. Πως μπορώ να ακούσω; Πρέπει να εγκαταστήσω κάτι σχετικό;

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια, θέλω να συνδεθώ, με GPRS έχω σύνδεση εταιρική Cosmote μίλησα με το 1200 μου έστειλαν με μήνυμα WAP με τις ρυθμίσεις αλλά τίποτα.

Έχω δυο λογαριασμούς email έναν εταιρικό και gmail, όταν συνδέομε με WiFi όλα είναι ΟΚ αλλά με GPRS τίποτα, καμία ιδέα ?

Με το G900 δεν είχα κανένα πρόβλημα γιατί συνδεόμουνα με active sync.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια, θέλω να συνδεθώ, με GPRS έχω σύνδεση εταιρική Cosmote μίλησα με το 1200 μου έστειλαν με μήνυμα WAP με τις ρυθμίσεις αλλά τίποτα.

Έχω δυο λογαριασμούς email έναν εταιρικό και gmail, όταν συνδέομε με WiFi όλα είναι ΟΚ αλλά με GPRS τίποτα, καμία ιδέα ?

Με το G900 δεν είχα κανένα πρόβλημα γιατί συνδεόμουνα με active sync.

Δεν νομιζω οτι με wap θα κατεβάσεις Mail μάλλον θα χρειαστείς ρυθμίσεις για internet οχι για wap.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Αγόρασα το Ε71 πριν από 4 ημέρες.Σήμερα τοποθέτησα το USB για να κάνω synch και μου έμεινε το USB βάσης στο χέρι!!

Βάζω, βγάζω και το πήρα στην παλάμη μαζί με το καλώδιο. Για μεγάλη μου έκπληξη είδα ότι έχει αποκολληθεί τελείως από την πλακέτα της συσκευής!!

1. Πήγα στη ΝΟΚΙΑ Χανιά και μου είπαν ότι πρέπει να σταλεί στα κεντρικά του Ηρακλείου για να το δουνε

2. Επίσης με ενημέρωσαν ότι 99% ΔΕΝ καλυπτεται από Εγγύηση..ΓΙΑΤΙ???

Απίστευτο, το έχω ούτε 5 μερες και μου είναι εντελώς άχρηστο..

 

Έχει κανείς ποτέ αντιμετωπίσει τέτοιο πρόβλημα?

Δεν καταλαβαίνω τι διάολο τελικά καλύπτει η εγγύηση...Είναι το πρώτο ΝΟΚΙΑ που αγοράζω (και το τελευταίο)....

 

 

Μανος

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα!

 

Υπαρχει κανενα προγραμμα για πλοηγηση για το κινητο μας; Το Route66 το εχει κανεις; ή το TomTom;

 

Ποιος μπορει να μου το στειλει ή να μου πει απο που μπορω να το "κατεβασω";

 

Επειδη το θελω για εξωτερικο και ξερω οτι οι συγκερκιμενοι χαρτες ειναι καλυτεροι σε αυτα τα προγραμματα θα σας ημουν υποχρεος αν μπορουσατε να μου πειτε που θα μπορουσα να βρω κατι...

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς με αυτό που λες? Το συγκριτικό είναι ανάμεσα σε Ε71 και Ε66.

Και στο ποστ μου διόρθωσα το λάθος που έκανα.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να αλλάξουμε τις γραμματοσειρές (ενδιαφέρομαι για μεγαλύτερες, ειδικά στα sms). Αν κάποιος φίλος γνωρίζει την διαδικασία, παρακαλώ ας με κατατοπίσει....Ευχαριστώ....:)
http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει σχετικό θέμα: Fonts για ελληνικα 3rd edition κινητα

Αλλά ως προς το μέγεθος δεν θα δεις αξιόλογη διαφορά.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει παρόμοιο πρόγραμμα με το activesync για S60

 

Nokia PC Suite

http://europe.nokia.com/A41073165

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Όταν γράφω βίντεο μου κόβεται ο ήχος για τα τελευταία 15 με 20 δευτερόλεπτα...άλλαξα κάρτα sd μήπως ήταν απ την κάρτα....τζίφος...πάλι τα ίδια...

επίσης η ποιότητα του βίντεο δεν είναι εξίσου καλή με άλλα κινητά με 3,2 mpxels κάμερα...το ίδιο και οι φωτογραφίες στο σκοταδι...Επίσης όταν το συνδέω με το pc πολλές φορές χάνονται οι λίστες αναπαραγωγής...Με το Gps εξακολουθώ να έχω πρόβλημα γιατί δεν μπαίνει καθόλου στους χάρτες όσες φορές και αν πήγα να εγκαταστήσω το Map loader...θα μου πείς είναι επαγγελματικό τηλ...τι τα θες όλα αυτά....αλλα κάτσε ρε φίλε ...410 ευρω έδωσα και έχω απαιτήσεις απ τη μούφα...ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΝΟ Η ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΑΞΙΖΕΙ...

Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδιά, καλή χρονιά...

 

Κάποιος από εσάς κατάφερε να λειτουργήσει το Psiloc irRemote?

 

Κατέβασα ήδη δυο versions από το xxxxxxxxxxxxx αλλά τίποτε.. δεν δουλεύει.. κάποιος τα φώτα του;

 

ακόμα και το λινκ αν γίνετε σε PM.

 

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα χρονια πολλα καλη χρονια με υγεια σας ευχομαι!!!!

Τελικα το βαρεθηκα το Ε71 και θα το πουλησω ..

Link to comment
Share on other sites

Με τις multimedia δυνατότητες του τηλεφώνου είστε ευχαριστημένοι;

Μπορεί π.χ να παίξει μουσική ικανοποιητικά όταν π.χ πάς ένα ταξίδι;

Τα βιντεάκια τα παίζει ομαλά ή κάνει διακοπές όπως έχουν αναφέρει άλλοι χρήστες;

Είναι εύχρηστο στο να περνάς μέσα του multimedia περιεχόμενο (π.χ εύχρηστος music player).

Χρόνια πολλά σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Ο music player είναι όμοιος με των N series και του λείπυν λίγες μόνο δυνατότητες όπως εξώφυλλο άλμπουμ και επεξεργασία ετικετων. Αν μετατρέψεις τα βίντεο που θέλεις να δεις, δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα να παρακολουθήσεις και ολόκληρες ταινίες. Άλλωστε η μπαταρία του σου επιτρέπει κάτι τέτοιο. Μπορείς να βάλεις και video players για να έχεις υποστήριξη και άλλων video formats.

 

Για μουσική σου προτείνω να πάρεις έναν αντάπτορα 2,5 σε 3,5 και να αγοράσεις καλύτερης ποιότητας ψείρες. Θα δεις τεράστια διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται πως έχω κάποιο πρόβλημα... το κουμπί !/? δεν δίνει ούτε ! ούτε ? .... όταν το πατώ δεν δίνει τίποτα και όταν το πατήσω δυο φορές μου δίνει κάτι σαν '

 

το αντιμετωπίζει και κάποιος άλλος; ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία είναι η 110.07.127 (09-10-2008).

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία είναι η 110.07.127 (09-10-2008).

 

Καλησπέρα και από μένα και καλή χρονιά. Έχω το εξής θεματάκι με το κινητό . Μπαίνει από μόνο του στο Wind Internet και πάει να κατεβάσει πακέτα δεδομένων. Ξέρει κάποιος, κάποια ρύθμιση για απενεργοποίηση???? Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Link to comment
Share on other sites

Να κάνει σύνδεση μόνο του στα καλά καθούμενα, δεν νομίζω...

Προφανώς όταν κάνεις κάτι συγκεκριμένο προσπαθεί να συνδεθεί με πακέτα δεδομένων.

Προσπάθησε να εντοπίσεις πότε κάνει σύνδεση και πήγαινε στις ρυθμίσεις του προγράμματος και απενεργοποίησε την αυτόματη σύνδεση ώστε να σε ρωτά με ποιο σημείο πρόσβασης θέλεις να συνδέεσαι.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...