Jump to content

Είστε ευχαριστημένοι από την Wind;


crazy_4
 Κοινοποίηση

Είστε ευχαριστημένος/η από την TIM;  

521 members have voted

  1. 1. Είστε ευχαριστημένος/η από την TIM;

    • ΝΑΙ
      323
    • ΟΧΙ
      198


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 448
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

exw ena xrono syndesh tim190!ena einai to basiko moy problhma,alla entono,den exei kalh kalypsh!xalia shma!kai se merh basika

opws nhsia to kalokairi,taygetos(poy ama pa8eis tipota thn ekatses),se polla merh se e8nikoys dromoys!genika otan to eixa anagkh den htan ekei!epidothsh metria!alla exei kal e3yphrethsh,eyenia,taxythta kai sxetika kales xrewseis

makiaveli27:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bob_24 (23 Οκτ. 2004 , 03:24)

 

exw ena xrono syndesh tim190!ena einai to basiko moy problhma,alla entono,den exei kalh kalypsh!xalia shma!kai se merh basika

opws nhsia to kalokairi,taygetos(poy ama pa8eis tipota thn ekatses),se polla merh se e8nikoys dromoys!genika otan to eixa anagkh den htan ekei!epidothsh metria!alla exei kal e3yphrethsh,eyenia,taxythta kai sxetika kales xrewseis

 

 

Ta alla diktya eixane kalypsh h kai ayta sta idia epipeda me TIM?giati kai egw sto xwrio mou den exw sima ka8olou alla kai ta alla diktya einai nekra,an yparxei xalia kalypsh se sxesh me ta alla diktya tote paw paso

To 8ema einai oti to diktyo beltiwnete alla h TIM den einai cosmote na bazei sta8mous sa manitaria :confused:

Link to comment
Share on other sites

Για τον ταυγετο που αναφερει ο φιλος δυστυχως μπορω να πω πως η κοσμοτε και η βονταφον εχουν καλυψει πληρως την διαδρομη απο καλαματα μεχρι και το τουριστικο (κορυφη ταυγετου) τοσο ομοια που με εχει βαλει σε υποψιες για κοινη εγκατασταση ιστου/κεραιας. Μαλιστα η κεραια φαινεται, ειναι βορειοδυτικα του τουριστικου γυρω στα 600-1000μετρα σε μια βουνοκορυφη. Τα τελευταια 2 χρονια ισχυει αυτο. Πριν δεν επιανε καμια πουθενα (λιγο στα 2 μαγαζακια στο τουριστικο κοσμοτε και βονταφον αλλα μονο για να στειλεις/λαβεις μηνυμα μονο με καλο κινητο). Μου εχει κανει εντυπωση πως μεχρι και στα λαγκαδια πιανει τωρα πια. Η ΤΙΜ ηταν και εξακολουθει να ειναι απουσα παντελως κυριολεκτικα ομως (εχω να παω κανα 6μηνο οποτε επιφυλασομαι για τωρα κοντα).

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Panagioths (23 Οκτ. 2004 , 04:14)

 

Για τον ταυγετο που αναφερει ο φιλος δυστυχως μπορω να πω πως η κοσμοτε και η βονταφον εχουν καλυψει πληρως την διαδρομη απο καλαματα μεχρι και το τουριστικο (κορυφη ταυγετου) τοσο ομοια που με εχει βαλει σε υποψιες για κοινη εγκατασταση ιστου/κεραιας. Μαλιστα η κεραια φαινεται, ειναι βορειοδυτικα του τουριστικου γυρω στα 600-1000μετρα σε μια βουνοκορυφη. Τα τελευταια 2 χρονια ισχυει αυτο. Πριν δεν επιανε καμια πουθενα (λιγο στα 2 μαγαζακια στο τουριστικο κοσμοτε και βονταφον αλλα μονο για να στειλεις/λαβεις μηνυμα μονο με καλο κινητο). Μου εχει κανει εντυπωση πως μεχρι και στα λαγκαδια πιανει τωρα πια. Η ΤΙΜ ηταν και εξακολουθει να ειναι απουσα παντελως κυριολεκτικα ομως (εχω να παω κανα 6μηνο οποτε επιφυλασομαι για τωρα κοντα).

 

 

Πράγματι έχει πρόβλημα η περιοχή αλλά με τις βροχές που έχουν πέσει στην Πελοπόννησο κάτι θα έχει φτιάξει,δεν μπορεί....

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος resurection_boy (23 Οκτ. 2004 , 23:55)

 

vasika oute apo sima ta paei kala. oute apo exipiretisi oute apo times oute oute oute oute oute oute.....

 

 

Pia ta phgainei kala tote?

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι όλοι σε αυτό το thread πρέπει να καταλάβουμε τη διαφορά μετάξυ αυτού που έχουμε στο μυαλό μας σαν "κορυφαία εταιρία" και αυτό που έχουν στο μυαλό τους οι οκονομικοί σύμβουλοι των εταιρειών! Κορυφαία είναι η εταιρία που έχει κορυφαία κέρδη, όχι η εταιρία που δίνει flat rate GPRS. :whistle: :whistle: :whistle:

 

Ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δε θίγουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω το εξής παρόλα αυτά με της δημοσκόπησης της απάντησης της στέλνετε στην TIM;

 

Πάντως εγώ που είμαι από την Άρτα κάθε φόρα που πηγαίνω στο χωριό δεν έχω σήμα πρέπει να διανύσω μια απόσταση 15 χιλιόμετρων για να πιάσω σήμα ενώ η cosmote απέναντι στο χωριό έχει κεραία 4 γραμμές δείχνει το σήμα δεν καταλαβαίνω τους λόγους που η TIM και η Vodafone δεν έχει.

Link to comment
Share on other sites

εγω παντος ξερο οτι μεσα στο σπιτι , μεσα σε μπαρ , μπιλιαρδαδικα κτλ δεν πιανει σημα σε χωρους που ειναι καπος χαμηλα δεν πιανει αμα φυγισ αρκετα μακρια απο την πολη δεν πιανις... ενω με ψοσμοτε οταν ηχα επιανα μια χαρα. ισως εκει που μενεται να πιανι καλα αλλα εδω δεν εχι καθολου καλο σημα
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος resurection_boy (24 Οκτ. 2004 , 11:42)

 

εγω παντος ξερο οτι μεσα στο σπιτι , μεσα σε μπαρ , μπιλιαρδαδικα κτλ δεν πιανει σημα σε χωρους που ειναι καπος χαμηλα δεν πιανει αμα φυγισ αρκετα μακρια απο την πολη δεν πιανις... ενω με ψοσμοτε οταν ηχα επιανα μια χαρα. ισως εκει που μενεται να πιανι καλα αλλα εδω δεν εχι καθολου καλο σημα

 

 

πιθανό!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gkr41 (18 Ιαν. 2004 , 20:01)

 

Όταν η αδερφή μου έχει μηδενικό σήμα στο σπίτι της στο Περιστέρι (την στιγμή που με τις άλλες 2 έχει κανονικά) και όταν διάφορες άσχετες στιγμές έχω κανονικό σήμα και οι άλλοι δε μπορούν να με πάρουν τηλ, ας περιμένουν να τους προτιμήσω και του χρόνου. :mad:

 

Kai ego Peristeri meno kai isxuei akrivos to antitheto :D :D

Ego kampana piano Tim, eno oi filoi mou pou exoun alla diktia den pianoun oute mia grammi kai etsi vgainoun exo kai pigenoun mia volta gia na paroun tilefono :D :D :D :D

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος TIM-RANGER (31 Οκτ. 2004 , 19:13)

 

Kai ego Peristeri meno kai isxuei akrivos to antitheto :D :D

Ego kampana piano Tim, eno oi filoi mou pou exoun alla diktia den pianoun oute mia grammi kai etsi vgainoun exo kai pigenoun mia volta gia na paroun tilefono :D :D :D :D

 

:blink: υπάρχει στην Ηλεία περιοχή Περιστέρι :p :p :p
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (NEC N331i)

 

Ας το γράψουμε και δω μήπως συγκινηθεί η ΤΙΜ: WAP over gprs στα καρτοκινητά πότε;Τελευταία φορά που ρώτησα επίσημα μου είπαν 'από φθινόπωρο'...Λέτε να'ναι το ίδιο με αυτό που θα βάλει η Q;;;!!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Έφυγα από την ΤΙΜ γιατί θεωρούσα ότι δεν έχει καλή κάλυψη στο Π. Φάληρο, και τελικά η COSMOTE που την υμνούνε όλοι είναι 3χειρότερη...Αφήστε που την ξεσκίζει την μπαταρία..
Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι, τουλάχιστον η ΤΙΜ προσπαθεί να βελτιώσει το δίκτυο και τις υπηρεσίες της! Όταν βλέπω τέτοια προσπάθεια, προτιμώ να την ενισχύσω, παρά πχ την κοσμοτέ που έχει επαναπαυθεί εδώ και πολύ καιρό στην 1η θέση και τη voda που το μόνο πιθανώς χρήσιμο που έκανε πρόσφατα ήταν οι συσκευές vf simply!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Η ΤΙΜ το 2000 στην Αθηνα και στον πειραια ηταν αψογη,τωρα θα ειναι τελεια φανταζομαι,η βονταφον μας τα χαλαγε... :confused:

 

Η ΤΙΜ στην Αθήνα είναι αρκετά καλύτερη σε σήμα από την Vodafone. Η Vodafone υπερτερούσε πριν κάποια χρόνια στα νησιά αλλά τώρα τα έχει καλύψει και η ΤΙΜ. Πάντως οι τρύπες της Vodafone στην Αθήνα υπήρχαν ακόμαι πέρσι τον Ιούνιο.

Link to comment
Share on other sites

Είναι ευκαιρία τώρα που οι περισσότεροι ταξιδεύουν σε διάφορα μέρη της Ελλάδας να μας πουν τις απόψεις τους όσον αφορά το σήμα της ΤΙΜ. Και που δεν έχει αλλά και που υπερτερεί σε σχέση με τις άλλες.
Life is a game
Link to comment
Share on other sites

Η ΤΙΜ στην Αθήνα είναι αρκετά καλύτερη σε σήμα από την Vodafone. Η Vodafone υπερτερούσε πριν κάποια χρόνια στα νησιά αλλά τώρα τα έχει καλύψει και η ΤΙΜ. Πάντως οι τρύπες της Vodafone στην Αθήνα υπήρχαν ακόμαι πέρσι τον Ιούνιο.

αυτό βλέπω και εγώ στην Αθήνα...καμιά σχέση ΤΙΜ με vodafone...! TIM>Cosmote>>Vodafone...στο 3g είναι λίγο καλύτερη η cosmote από όλες..

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

είμαι συνδρομητής καρτοκινιτής ΤΙΜ για πολλά χρόνια. (Νομίζω 5) δεν αλλάζω δύκτιο γιατί χρησιμοποιώ το κινητό Ελλάδα μόνο Χριστούγεννα, Πάσχα και καλοκαίρι. Αν ήμοθν ελλάδα μόνιμα σίγουρα θα άλλαζα λόγω της κάλυψης δυκτίου στην περιοχή μου. Στο κέντρο της καβάλας ενώ έχω σήμα με πέρνουν τηλέφωνο και αντί για την κλήση πέρνω μύνημα ότι με πήρε τηλ ο τάδε την τάδε ώρα. Άσε στη Θάσο που για να ωρώ σήμα πρέπει να ανεβώ στο πλοίο για να φύγω. (Αν και μερικές φορές ενώ είσαι διακοπές είναι καλό να μην σε βρίσκουν) :)
Link to comment
Share on other sites

είμαι συνδρομητής καρτοκινιτής ΤΙΜ για πολλά χρόνια. (Νομίζω 5) δεν αλλάζω δύκτιο γιατί χρησιμοποιώ το κινητό Ελλάδα μόνο Χριστούγεννα, Πάσχα και καλοκαίρι. Αν ήμοθν ελλάδα μόνιμα σίγουρα θα άλλαζα λόγω της κάλυψης δυκτίου στην περιοχή μου. Στο κέντρο της καβάλας ενώ έχω σήμα με πέρνουν τηλέφωνο και αντί για την κλήση πέρνω μύνημα ότι με πήρε τηλ ο τάδε την τάδε ώρα. Άσε στη Θάσο που για να ωρώ σήμα πρέπει να ανεβώ στο πλοίο για να φύγω. (Αν και μερικές φορές ενώ είσαι διακοπές είναι καλό να μην σε βρίσκουν) :)

Πιστεύω φίλε 3_Giannis φέτος το καλοκαίρι που θα έρθεις να έχει βελτιωθεί το σήμα της ΤΙΜ εκεί που πηγαίνεις.

Life is a game
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...