Jump to content

Είστε ευχαριστημένοι από την Wind;


crazy_4
 Κοινοποίηση

Είστε ευχαριστημένος/η από την TIM;  

521 members have voted

  1. 1. Είστε ευχαριστημένος/η από την TIM;

    • ΝΑΙ
      323
    • ΟΧΙ
      198


Recommended Posts

h wind einai super........pisteuw pws me ton kairo kai logw antagwnistikothtas 8a ri3ei kiallo tis times.....to mono parapono pou exw einai pou den exei ftia3ei paketa non stop pros cosmote kai vodafone:(

osa den ftanei h alepou ta kanei kremastaria......

t'akouteeeeee??????????:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 448
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

(wireless post via Wind Plus Non-Stop)

 

Eimai uper-euxaristimenos me thn Wind:

 

- Wind Plus Non-Stop (me 3,5eur aperioristi xrisi wap)

- Desmeusi timis sta kartokinita (pleon me ti Desmeusi timis sta kartokinita amfivallw an sumferoun ta sumvolaia, me ti mia dwrean allagh ana mhna sta F2G1-8. Eidika to F2G 5 me to 30' kai 30 sms me 5eur kai ta F2G 1 & 2 me xrewsh 0,0042/sec (idia me ta sumvolaia) kai pamf8ino sms (0,04eur)

- F2G Non-Stop paketa. Ola polu sumferonta.

- Oi "hackeries" tis Wind (vlepe dwrean TV, dwrean wirelless internet sto laptop klp)

- Polla kai omorfa katastimata (an kai den exei to proswpiko polu kali ekseidikeusi, vevaia auto isxuei se ola ta katastimata kinitis tilefwnias), me grigori kukloforia suskeuwn.

- E-billing

- Sumvolaia Wind Max 300 kai 600

- Wind Flexy sumvolaia me enimerwsi upoloipou, prwtoporiaka kai monadika stin agora

- 3G sta kartokinita

 

 

8a mporouse na exei epipleon:

- Kaluteri kalupsi diktuou, idiws gia 3G

- Kaluteres epidotiseis stis anaba8miseis (se en8arrunei na kaneis nea sumvolaia kai oxi na ananewneis)

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

Τα link αυτά είναι της wind, μου τα έδωσες τί να δώ και με ποιά να τα συγκρίνω??

Δε τα βάζεις δίπλα με τις cosmokartas να τα συγκρίνουμε?

Μόνο να σβήνουν -34% κεράκια ξέρουν και μετά το -40% της cosmote πολύ ησυχία, Δεν ακούμε τπτ πλέον.

Κάποτε είχαν καλές χρεώσεις 10 χρόνια πριν περίπου, τώρα ήρθε άλλος

 

ΤΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΙΣ ΧΡΕΩΣΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ -40% ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΟΙ.ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΝΑΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ(ΧΡΕΩΣΕΙΣ)

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

katholou euxaristhmenos!!!:mad:

eidsika meta ta teleutea pou epatha me thn anavathmhsh mou pou kateliksa na thn parw meta apo treis mhnes apo thn stigmh pou thn dikaioumouna kai na alaksw kai noumero gia na thn parw!

afiste xalia ta neura mou...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αλλαξες νουμερο? Σαν κομπινα μου ακουγεται για να παρεις νεα συνδεση...για πες τι εγινε!!Γιατι εαν αλλαξες νουμερο και πηρες νεα συνδεση, τοτε αναβαθμιση στην παλια που διεκοψες, δεν εκανες!
Link to comment
Share on other sites

Αλλαξες νουμερο? Σαν κομπινα μου ακουγεται για να παρεις νεα συνδεση...για πες τι εγινε!!Γιατι εαν αλλαξες νουμερο και πηρες νεα συνδεση, τοτε αναβαθμιση στην παλια που διεκοψες, δεν εκανες!

Μην το λες... μπορεί να του ανανέωσαν την παλιά γραμμή, να τη χαμήλωσαν πάγιο και να του έκαναν μία νέα ώστε να πάρει δύο επιδοτήσεις ;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

den exei kalo sima stin perioxi mou kai gia ayto den eimai. alla exei kales times sxetika se sxesi me tous kleftes stin vodafone.

kai polla programata mou olous ligo poli, volevoun

 

i cosmote einai i xeiroteri . poli akrivi mou fenete opote makriaaaaa

Link to comment
Share on other sites

Μην το λες... μπορεί να του ανανέωσαν την παλιά γραμμή, να τη χαμήλωσαν πάγιο και να του έκαναν μία νέα ώστε να πάρει δύο επιδοτήσεις ;)

 

Εχεις δικιο...εαν απλα του χαμηλωσαν το παγιο, γινεται αυτο...ετσι που το ειπε, νομιζα οτι διεκοψε το παλιο, εαν οντως διεκοψε το παλιο, και οχι απλα να χαμηλωσει το παγιο, τοτε σιγουρα δεν πηρε την επιδοτηση!!!

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξες νουμερο? Σαν κομπινα μου ακουγεται για να παρεις νεα συνδεση...για πες τι εγινε!!Γιατι εαν αλλαξες νουμερο και πηρες νεα συνδεση, τοτε αναβαθμιση στην παλια που διεκοψες, δεν εκανες!

 

akou ti ekanan ta atoma:

ena mhna prin teliosh to simvoleo mou kai parw thn anavathmhsh pou dikaioumouna (eixa diakopsh to oikogeniako programa me thn guneka treis(3) mhnes prin thn anavathmhs) kai ws edw kala!

otan phga na kanw thn anavathmhsh (kai kserwntas oti meta apo treis mhnes afou diakopso to oikogeniako tha dikaioumouna anavathmhsh sumfona me auta pou mou eipane)mpenoun sto shsthma kai vlepoun oti eixa akoma oikogeniako programa kai den mporoun na mou dosoun anavathmhsh:cry:

tous lew oti sto logariasmomou pleon mono to diko mou noumero uparxei kai oxi ths gunekas mou kai pos einai dinaton na exw to oikogeniako!!!

mou lene oti sto allo katasthma ths wind pou eixa paei kai eixa kanei thn diakoph kanane lathos kai den vgalane to oikogeniako programa alla apla diakopsane to ena noumero!!!:wacko:

tous lew egw ti fteo kai pws mporo na parw thn anavathmhsh pou dikaioume?

mou leme pigene apo ekei pou ekanes thn diakoph kai zhta apo to katasthme na kanoun sta kentrika prosopika gia sena mia ethsh gia na sou dosoune thn anavathmhsh sou eksigontas tous pws kanane lathos!!!

kanoun th ethsh kai perimena duo mhnes gia na mou poune telika oti ethsh den eftase sta kentrika kai oti malon xathike to fax!!!:blink:

mou lene na ksanakanoun!

tous lew ksanakante kai meta apo ena mhna akoma tipota!!!:cry:

telika kanw diakoph kai ksana kainourgia shndesh pernontas allo noumero kai mou dosane to poso gia thn shskeuh pou dikaioumouna:!::!::!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ε, αρα λοιπον, δεν εκανες χρηση της αναβαθμισης, αλλα νεα συνδεση....

Τα καταστηματα ειναι Online, και επικοινωνουν με email τα προβληματα τους, οπως και τα κεντρικα, εαν υπαρχει προβλημα που τους εχει δηλωθει απο πελατη, το επικοινωνουν στο καταστημα με email. Σε καθε περιπτωση, αυτο που επρεπε να κανεις, ειναι να απαιτησεις να διορθωθει το προβλημα, και στην περιπτωση που εβλεπες πως ακρη δεν εβρισκες με το καταστημα, να μιλησεις κατευθειαν με το 1260 ωστε να κανουν καταχωρηση για το προβλημα σου, και να επικοινωνησει η ιδια η εταιρεια στο καταστημα ! Εαν για οποιοδηποτε λογο γινει λαλακια απο καταστημα, δεν μενεις εσυ με το παραπονο, μιλας στα κεντρικα!

Το οτι εγινες μπαλα για τοσους μηνες, ειναι απαραδεκτο.

Επειδη γνωριζω πως λειτουργει η εταιρεια, μπορουσες να ζητησεις την διορθωση του προβληματος, και πιθανοτατα αυξηση της επιδοτησης λογω της πολυμηνης ταλαιπωριας σου...

 

Το οτι η αιτηση δεν εφτασε στα κεντρικα, και οτι μαλλον χαθηκε κτλ, ειναι αηδιες στο τετραγωνο...Δεν ειναι η Wind κανενα μπακαλικο, λειτουργουν ποσα fax server, οπου καταχωρουνται ηλεκτρονικα ολα τα φαξ, οπως αλλωστε σε καθε σοβαρη εταιρεια, και μπορει να δει το φαξ που εστειλες εσυ η το οποιοδηποτε καταστημα πολυ γρηγορα. Γιαυτο, εαν πχ στειλεις φαξ στην Wind, και καλεσεις στο 1260 να ρωτησεις εαν πχ φαινονται καθαρα τα στοιχεια που χρειαζονται κτλ, και σου λενε μισο λεπτο να το κοιταξουν στο συστημα, πιστεψε με, δεν τρεχουν σε μια στοιβα με χαρτια φαξ να το βρουνε!! :p:p

 

Το πιο πιθανο, ειναι οτι πολυ απλα, δεν σταλθηκε ποτε αιτημα για αλλαγη οπως ζητησες....

Link to comment
Share on other sites

Ε, αρα λοιπον, δεν εκανες χρηση της αναβαθμισης, αλλα νεα συνδεση....

Τα καταστηματα ειναι Online, και επικοινωνουν με email τα προβληματα τους, οπως και τα κεντρικα, εαν υπαρχει προβλημα που τους εχει δηλωθει απο πελατη, το επικοινωνουν στο καταστημα με email. Σε καθε περιπτωση, αυτο που επρεπε να κανεις, ειναι να απαιτησεις να διορθωθει το προβλημα, και στην περιπτωση που εβλεπες πως ακρη δεν εβρισκες με το καταστημα, να μιλησεις κατευθειαν με το 1260 ωστε να κανουν καταχωρηση για το προβλημα σου, και να επικοινωνησει η ιδια η εταιρεια στο καταστημα ! Εαν για οποιοδηποτε λογο γινει λαλακια απο καταστημα, δεν μενεις εσυ με το παραπονο, μιλας στα κεντρικα!

Το οτι εγινες μπαλα για τοσους μηνες, ειναι απαραδεκτο.

Επειδη γνωριζω πως λειτουργει η εταιρεια, μπορουσες να ζητησεις την διορθωση του προβληματος, και πιθανοτατα αυξηση της επιδοτησης λογω της πολυμηνης ταλαιπωριας σου...

 

Το οτι η αιτηση δεν εφτασε στα κεντρικα, και οτι μαλλον χαθηκε κτλ, ειναι αηδιες στο τετραγωνο...Δεν ειναι η Wind κανενα μπακαλικο, λειτουργουν ποσα fax server, οπου καταχωρουνται ηλεκτρονικα ολα τα φαξ, οπως αλλωστε σε καθε σοβαρη εταιρεια, και μπορει να δει το φαξ που εστειλες εσυ η το οποιοδηποτε καταστημα πολυ γρηγορα. Γιαυτο, εαν πχ στειλεις φαξ στην Wind, και καλεσεις στο 1260 να ρωτησεις εαν πχ φαινονται καθαρα τα στοιχεια που χρειαζονται κτλ, και σου λενε μισο λεπτο να το κοιταξουν στο συστημα, πιστεψε με, δεν τρεχουν σε μια στοιβα με χαρτια φαξ να το βρουνε!! :p:p

 

Το πιο πιθανο, ειναι οτι πολυ απλα, δεν σταλθηκε ποτε αιτημα για αλλαγη οπως ζητησες....

auto pisteuw kai egw sthn telikh!

pantos epeidh den ta pa olla prin,prepei na sou pw oti epishs epikhnonhsa me to 1260 ouk oliges fores apetontas na mathw ti eghne kai kathe fora (epidi mhlousa me diaforetiko atomo)eite me parepemte sto telos sto katasthma pou eghne to lathos eite den euriske thn anafora h aithsh h oti allo telos panton ekane to katasthma me apotelesma sto telos tipota!!!

apethsa epishs na milhsw kai me kapoion pou na einai stelexos telos panton kai oxi aplos upalhlos sta kentrika alla den eitane dunato oute auto!

to lathos mou einai opws eipes to oti den epemhna sto na diekdikisw kati kalhtero alla pistepseme aganakthsa!!!!:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν θες τη γνώμη μου δεν το χειρίστηκες καλά το ζήτημα.Έπρεπε να απαιτήσεις να γίνει καταχώριση του προβλήματος και όχι να ζητάς να μάθεις αν προχωράει η διαδικασία.

Εάν γινόταν η καταχώριση, όχι μόνο θα έπαιρνες καλύτερη επιδότηση από ότι έπρεπε, αλλά θα έπαιρνες και ένα δώρο από το κατάστημα που έκανε το λάθος.

Επίσης εγώ δεν ήμουν ευχαριστημένος από την επιδότησή μου στη Wind, πήρα τηλέφωνο τους είπα ότι είναι τζαμπατζήδες και μου την αύξησαν κατά πολύ...

Ωστόσο εγώ έφυγα το χαϊβάνι.

Έχω δει να καλεί και ο υπεύθυνος καταστημάτων βορείου Ελλάδος(ή κάτι τέτοιο) σε πελάτη και να του λέει να διαλέξει ότι θέλει(χωρίς να βάζει όριο) ως δώρο από το κατάστημα!!!

Έπρεπε να έβλεπες τα μούτρα που είχαν οι υπάλληλοι του καταστήματος, όταν το άκουσαν!

Link to comment
Share on other sites

Αν θες τη γνώμη μου δεν το χειρίστηκες καλά το ζήτημα.Έπρεπε να απαιτήσεις να γίνει καταχώριση του προβλήματος και όχι να ζητάς να μάθεις αν προχωράει η διαδικασία.

Εάν γινόταν η καταχώριση, όχι μόνο θα έπαιρνες καλύτερη επιδότηση από ότι έπρεπε, αλλά θα έπαιρνες και ένα δώρο από το κατάστημα που έκανε το λάθος.

Επίσης εγώ δεν ήμουν από την επιδότησή μου στη Wind πήρα τηλέφωνο τους είπα ότι είναι τζαμπατζήδες και μου την αύξησαν κατά πολύ...

Ωστόσο εγώ έφυγα το χαϊβάνι.

Έχω δει να καλεί και ο υπεύθυνος καταστημάτων βορείου Ελλάδος(ή κάτι τέτοιο) σε πελάτη και να του λέει να διαλέξει ότι θέλει(χωρίς να βάζει όριο) ως δώρο από το κατάστημα!!!

Έπρεπε να έβλεπες τα μούτρα που είχαν οι υπάλληλοι του καταστήματος, όταν το άκουσαν!

ontos oi perisoteroi auto mou eipane!

to thema einai oti twra den mporw na kanw kati pleon alla mta apo auto pou epatha egina sofoteros gia thn epomenh fora!

pantos esei kala tous ekanes!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

2 χρόνια περίπου στην τιμ και τώρα wind δεν περίμενα να σας πω την αλήθεια να μείνω ευχαριστημένη.. Αρχικά το χα ως δεύτερο νούμερο (λόγω non stop τη χρυσή εποχή που ήταν όντως non stop:p) αλλά αυτό που με κράτησε ήταν οι υπηρεσίες της.

Τελικά παρέμεινα και εξακολουθώ να είμαι ευχαριστημένη. (απόλυτα δεν είσαι με καμία εταιρεία.. αλλά σε μεγάλο ποσοστό τουλάχιστον)

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

oso kairo eixa wind monimos mou epernan monades apo thn proplhromenh kartokiniti.ayto eixe tuxei na to kanei kai se filous mou. polles fores eixe tuxei na exw kleistw to thl gia 2 me 3 hmers kai na exei 2 eyrw monades mesa kai na to anoigw meta kai na exei 60 lepta..polu apateoniarikh etairia..
Link to comment
Share on other sites

oso kairo eixa wind monimos mou epernan monades apo thn proplhromenh kartokiniti.ayto eixe tuxei na to kanei kai se filous mou. polles fores eixe tuxei na exw kleistw to thl gia 2 me 3 hmers kai na exei 2 eyrw monades mesa kai na to anoigw meta kai na exei 60 lepta..polu apateoniarikh etairia..

 

Γιατί δεν τους έπαιρνες ένα τηλέφωνο να τους ενημερώσεις και να σου βάλουν πίσω τις μονάδες σου? Απείλησέ τους ότι θα κάνεις και φορητότητα σε άλλη εταιρεία και θα στα βάλουν, μην σκας...

Link to comment
Share on other sites

oso kairo eixa wind monimos mou epernan monades apo thn proplhromenh kartokiniti.ayto eixe tuxei na to kanei kai se filous mou. polles fores eixe tuxei na exw kleistw to thl gia 2 me 3 hmers kai na exei 2 eyrw monades mesa kai na to anoigw meta kai na exei 60 lepta..polu apateoniarikh etairia..

 

καποιο λαθος εχεις κανει...τυγχανει να εχω πολλα νουμερα WIND..(βλεπεις δινει μηνυματα διπλασιασμου :lol::lol::lol:)...και βεβαια κραταω αναλυτικο ημερολογιο με υπολοιπα και ημερομηνιες....ποτε δεν ειδα ολα αυτα τα χρονια ουτε ενα λεπτο διαφορα.....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα μου φάγαν μονάδες!

Όχι μόνο η wind αλλά όλες, μιάς και έχω εκτός από το συμβόλαιο Flexy, καρτοκινητά νούμερα σε όλες τις εταιρίες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμενα παιδια πραγματικα με χρεωσαν λαθος γιατι το συστημα μπερδευτηκε και μου χρεωσε κλησεις για roaming χωρις να εχω παει εξωτερικο (που μακαρι να ειχα παει) ετσι μου γυρισαν πισω το 1,5€!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Βασικά, συγκρινόμενα με τις άλλες εταιρίες, θα έλεγα πως ναι, είμαι ικανοποιημένος... Μέχρι τώρα τουλάχιστον.

Χρησιμοποιώ WIND εδώ και λίγους μήνες...

 

Ανατρέχοντας στο παρελθόν, Κάπου το 1999 ή 2000, θυμάμαι ότι είχα κάνει το πρώτο μου συμβόλαιο και ήταν στην TELESTET.

Τότε, είχα επιλέξει την εταιρία καθαρά για την επιδότησή της στο Nokia 8210. Περίμενα να λήξει και στη συνέχεια έβαλα Cosmote.

Ακολούθησε η Vodafone και τώρα WIND.

 

Έχοντας περάσει από τις τρις αυτές εταιρίες, έχω να πω ότι σαν σήμα προτιμούσα την Cosmote, σαν υπηρεσίες, (μέχρι πρόσφατα), την Vodafone.

Βάζοντας όμως ξανά WIND, διαπίστωσα ότι έχει βελτιώσει το σήμα της, (σε βαθμό που να μη με απασχολεί καθόλου πλέων η θέση του κινητού),

έχει πλέων ανταγωνιστικές υπηρεσίες και όλα αυτά στις καλύτερες τιμές.

 

Συγκριτικά λοιπόν ναι. Είμαι ικανοποιημένος.

Δε σας κρύβω όμως ότι έχω και τις επιφυλάξεις μου.

Έχω ακούσει εδώ μέσα διάφορους να λένε για λάθος χρεώσεις...

Πράγμα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ στις μέρες μας :mad:

Ο σημαντικότερος λόγος που επέλεξα να βάλω κάρτα F2G και όχι να κάνω συμβόλαιο, είναι ότι φοβάμαι αυτές ακριβός τις χρεώσεις...

Χρησιμοποιώ την υπηρεσία WIND PLUS NON STOP και έχω διαβάσει ότι σε πολλούς αργεί να έρθει μήνυμα λήξης της υπηρεσίας!!!

Σε μένα μέχρι τώρα, έρχεται την επόμενη μέρα.

 

Με λίγα λόγια, βλέπω μια εταιρία να δείχνει ότι θέλει να πιάσει την κορυφή, (που ποτέ δεν είχε μέχρι τώρα) αλλά να φρενάρει η ίδια τον εαυτό της.

Τα "κακός κείμενα" θα πρέπει να διορθωθούν αν θέλει πραγματικά να γίνει η No1 στη χώρα μας.

Peace... Love... Freedom...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
προς το παρον ναι,καλο σημα κι οτι λεει το δινει,κι εννοω τα λεπτα ομιλιας που εχω βαλει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Έχω τη Wind εδώ και 4 χρόνια.Πριν είχα vodafone.Έφυγα όταν μετά από ετήσιο λογαριασμό 3.000 ευρώ μου δώσανε επιδότηση 120 (να τα χαίρονται) ευρώ.Από τότε συμβόλαιο στη Wind (Flexy 75 τώρα) και απόλυτα ικανοποιημένος.Έχω non stop,σερφάρω στο ιντερνετ με wap και οι λογαριασμοί έχουν μπει σε μια σειρά.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Είμαι συνδρομητής της WIND από τον Μάϊο.Σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος αλλά θα ήθελα καλύτερο σήμα 3G και χαμηλότερες χρεώσεις στο Mobile TV.
Link to comment
Share on other sites

εαν διορθωθει σ'αυτα τοτε θα ειναι η Νο1 εταιρεια στην Ελλαδα.. Ετσι να παρει τον τιτλο απο την cosmote.!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...