Jump to content

Συζητήσεις για... οτιδήποτε!


t300
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σας παιδια! Σας παρακαλω πολυ οποιος μπορει να με βοηθησει... Βρηκα προσφατα σε ενα ξεχασμενο πορτοφολι καποιες paysafecard (100 + 50 ευρω, νομιζα τις ειχα χασει) που τις χρησιμοποιουσα πριν καιρο για να παιζω ποκερ. Πλεον δεν ασχολουμαι εχω σταματησει. Το ερωτημα ειναι απλο. Υπαρχει καποιος τροπος να κανω τις paysafe παλι cash γιατι χρειαζομαι τα χρηματα? Για παραδειγμα δυο τροποι που σκεφτηκα ειναι ενας τα τις εβαζα στην pokerstars που επαιζα να εμπαινα σε ενα παιχνιδι cash για λιγη ωρα και μετα να εβγαινα και να μου εμεναν πχ 146 ευρω και να τα εκανα αναληψη-cashout αλλα δεν ξερω αν θα με αφηναν απο την εταιρεια, και ο δευτερος να τις πουλουσα σε αγγελια σε χαμηλοτερη τιμη... Επισης εχω ακουσει κατι και για ενα site που λεγεται skrill οποιος ξερει ας με διαφωτησει... Ολες οι γνωμες ευχαριστως δεκτες... Να ειστε καλα ευχαριστω εκ των προτερων! :)
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν γίνεται με πόκερ η με όλες τις εταιρίες,αλλα όταν κάποτε χρειάστηκε να κανω το ίδιο με μια pay safe 50€ την εβαλα στην bet365 και εβγαλα τα χρήματα.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση. Εχω bet365 λογαριασμο απο παλια λες να ειναι τοσο απλο απλα να τις βαλω στην εταιρεια και μετα να πατησω απλα να κανω αναληψη στην τραπεζα..?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!! Εχω ξεκινήσει αυτό το πρόγραμμα γυμναστικής για strength και cardio.Είναι λίγο παλούκι στην αρχή άλλα θα καταλάβετε την διαφορά! Ειναι σαν crossfit άλλα χωρίς όργανα γυμναστικής.Θα σας στείλω το πρόγραμμα της 1ης εβδομάδας και θα στείλω και των υπολοίπων αν βλέπω ότι σας αρέσει και ενδιαφέρεστε! :p :D

 

(Επειδή είμαι νέος στο forum αν μπορείτε να μου πείτε πως προσθέτω αρχεία για να βάλω το πρόγραμμα :happy:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν υπάρχει παρόμοιο θέμα αλλά πιστεύω θα ήταν καλό να μπορεί ο καθένας να παραθέτει το προσωπικό του link στο onedrive και να τον βοηθούν τα μέλη της κοινότητας να αποκτήσει επιπλέον δωρεάν αποθηκευτικό χώρο. Ας κάνω λοιπόν εγώ την αρχή. https://onedrive.live.com?invref=5945e750255d2ce3&invsrc=90
Link to comment
Share on other sites

Ο δικός μου: https://onedrive.live.com?invref=e173fbadb4466f41&invsrc=90

Όποιος μπορεί, ας το πατήσει γιατί το χρησιμοποιώ ως βασικό. Ευχαριστώ.

Twitter: twitter.com/gerakinasson
Link to comment
Share on other sites

αν και δεν το χρησιμοποιω παρτε και απο μενα

https://onedrive.live.com?invref=69f6928a74f39360&invsrc=90

 

πατησα και στους 2 σας^^

ROM:ViperS 5.3.0 JB Sense 5 | Sense 6 Blinkfeed (HTC SENSATION)

KERNEL:Liberty kernel sense JB (HTC SENSATION)

BOOTLOADER:S-OFF/3,33 Universal - version 1.27.1100 (HTC SENSATION)

RECOVERY:4EXT recovery touch v.1.0.0.6 RC3 testing build: 8 (HTC SENSATION)

Νεα συσκευη: SAMSUNG GALAXY S7

Link to comment
Share on other sites

Καλή ιδέα αυτή!Όσο μπορούμε βοηθάμε παλιούς και νέους σαν μια αλυσίδα!Ορίστε και το δικό μου:

https://onedrive.live.com?invref=1e76f98866fdc950&invsrc=90

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δουλεύει ο κολλητός μου σε τέτοιο μαγαζί οπότε ότι θέλεις μπορεί να μας εξυπηρετήσει άλλα και να μας πει και να μας βοηθήσει...

 

Απεστάλη από LG-D802 μέσω Greek Forums, δημιουργήθηκε απο το appyet.com

Link to comment
Share on other sites

Καλα,αυτο το thread εχει τις πιο αμεσες και γρηγορες απαντησεις

1o post:Νοεμβριος 2011

2ο post: Απαντηση 1 χρονο μετα

3ο post:Απαντηση στο 1ο post μετα απο 1,5 χρονο

4ο post:Απαντηση μετα απο 11 μηνες στο 3ο post

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ όσους χρησιμοποίησαν το link μου για να κάνουν εγγραφή. Να είστε καλά παιδιά. Και για όσους δεν ενδιαφέρονται για cloud υπηρεσίες, αφιερώστε 2-3 λεπτά να κάνετε μια εγγραφή μέσα από τα links που μοιράζουν τα παιδιά στο forum. Αν κάποια στιγμή χρειαστείτε το onedrive θα έχετε 0,5 GB επιπλέον ενώ ταυτόχρονα βοηθάτε αυτούς που χρειάζονται τον επιπλέον αποθηκευτικό χώρο.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα, έκλεψαν μια συνάδελφό μου στο μετρό χθές. Συγκεκριμένα στο μετρό της κόκκινης γραμμής και στη στάση μεταξύ Αλίμου και Ηλιούπολης. Την χτύπησαν και της έκλεψαν ένα iphone. Δεν είχε βάλει κάποιο tracker αλλά έχει το ΙΜΕΙ. Τώρα πρόσφατα έμαθα ότι μπορείς να κάνεις κάτι για να μην μπορεί να λειτουργεί το κινητό σε αυτόν που το έχεικλέψει. Μπορείτε να μας βοηθήσετε; Ξέρετε κάτι; Αν πρέπει να μεταφερθεί αλλού το post να γίνει, γιατί δεν ξέρω αν το έχω γράψει εδώ σωστά. Ευχαριστώ
Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα, έκλεψαν μια συνάδελφό μου στο μετρό χθές. Συγκεκριμένα στο μετρό της κόκκινης γραμμής και στη στάση μεταξύ Αλίμου και Ηλιούπολης. Την χτύπησαν και της έκλεψαν ένα iphone. Δεν είχε βάλει κάποιο tracker αλλά έχει το ΙΜΕΙ. Τώρα πρόσφατα έμαθα ότι μπορείς να κάνεις κάτι για να μην μπορεί να λειτουργεί το κινητό σε αυτόν που το έχεικλέψει. Μπορείτε να μας βοηθήσετε; Ξέρετε κάτι; Αν πρέπει να μεταφερθεί αλλού το post να γίνει, γιατί δεν ξέρω αν το έχω γράψει εδώ σωστά. Ευχαριστώ

 

Καλυτερα ρωτα εδω φιλε: http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=94 Αν και νομιζω,κατι μπορει να γινει,αρκει,αυτος που το εκλεψε ν ανοιξει το ιντερνετ,ειτε ασυρματα,ειτε μεσω δικτυου...Και εσυ να το μπλοκαρεις μεσω icloud...Τεσπα,κανε καλυτερα μια ερωτηση εκει που σου ειπα και αν θελεις ρωτα και στο iphonehellas...

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα, έκλεψαν μια συνάδελφό μου στο μετρό χθές. Συγκεκριμένα στο μετρό της κόκκινης γραμμής και στη στάση μεταξύ Αλίμου και Ηλιούπολης. Την χτύπησαν και της έκλεψαν ένα iphone. Δεν είχε βάλει κάποιο tracker αλλά έχει το ΙΜΕΙ. Τώρα πρόσφατα έμαθα ότι μπορείς να κάνεις κάτι για να μην μπορεί να λειτουργεί το κινητό σε αυτόν που το έχεικλέψει. Μπορείτε να μας βοηθήσετε; Ξέρετε κάτι; Αν πρέπει να μεταφερθεί αλλού το post να γίνει, γιατί δεν ξέρω αν το έχω γράψει εδώ σωστά. Ευχαριστώ

 

Sorry για την ασχετη ερωτηση, δεν μπορω να σε βοηθησω σε αυτο που ψαχνεις γιατι δε γνωριζω, αλλα οταν λες τη χτυπησαν στη σταση τι εννοεις; Οσο περιμενε το συρμο; Δεν εχει καμερες εκει; Οχι τιποτα αλλο να ξερουμε να προσεχουμε!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν ζητάει το υλικό από τις κάμερες, ειδικά αφού το πήραν με τη βια ;;;
Link to comment
Share on other sites

Δεν είχε βάλει το find my iPhone??? Μεγα λάθος.. Τέλος πάντων αν μπορεί να πάει στα καταστήματα και των 3 εταιρειών και αν μπορούν να μπλοκάρουν το συγκεκριμένο imei.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

 

 

Αν αυτο το video παρει 1.000.000 views θα γινει αλλη μια δωρεα χειρος σε εναν ανθρωπο που το χρειαζεται! παρακαλω μοιραστητε το!

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το θεωρώ κατάπτιστο.

Το χείριστο είδος διαφήμισης,εκμεταλεύονται κάποιες καταστάσεις και επενδύουν στην συναισθηματικότητα των ανθρώπων με πρόσχημα την βοηθεια εκ των υστέρων σε κάποιον που την έχει ανάγκη.

 

Αν ήταν μάγκες και άνθρωποι θα βοηθούσαν όποιν ήθελαν,αν το ήθελαν,χωρίς ανταλλάγματα.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Αν αυτο το video παρει 1.000.000 views θα γινει αλλη μια δωρεα χειρος σε εναν ανθρωπο που το χρειαζεται! παρακαλω μοιραστητε το!

 

Για ποιο λογο χρειαζεται τα views για να δωσει βοηθεια?Θα του δωσουν λεφτα τα views?Aν παρει μονο 999,000 και δεν φτασει ποτε το 1,000,000 τι θα κανει?Θα γραψει πολυ απλα αυτον τον ανθρωπο στα @@ του?Εφοσον ο ανθρωπος το χρειαζεται το σωστο θα ηταν να τον βοηθησει απο μονος του,χωρις ουτε views ουτε likes.Ντροπη του εφοσον το κανει μονο για την προβολη στο youtube και την διασημοτητα και ειναι τουλαχιστον απαραδεκτο να παιζουν με τα συναισθηματα και την συμπονοια του κοσμο μονο και μονο για να κερδισουν λιγη προβολη στο διαδικτυο.

Edited by NetSurfer_g7
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις για... οτιδήποτε!
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...