Jump to content

Καλοκαιρινές διακοπές


leo123
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φευγω σε μισω ωριτσα για το 2ο 3ημερο(σχεδον) που καταφερα να ξεκλεψω:)

 

 

χαλκιδικη Mode on :)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 958
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα σε ολους. εχω κλεισει να παω διακοπες 7 με 14 αυγουστου κεφαλλονια. εχετε να προτεινετε τπτ καλο? παραλιες μαγαζια κτλ. το ξενοδοχειο μου ειναι στην σκαλα.
Link to comment
Share on other sites

την αλλη πεμπτη "πεταω" για Χανια!

δεν μπορω να περιμενω να περασουν οι μερες.θελω να φυγω τωρα...

Link to comment
Share on other sites

21/7 με 18/8 θα ειμαι Κω(για δουλεια) και 19/8 ως 22/8 μυκονο για να τα σπασουμε!:D

 

Όταν λες δουλειά υποθέτω εννοείς ότι ειναι για δουλειά των γονιών σου..ετσι; όχι δίκη σου.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Οι διακοπές μου ξεκίνησαν αυτό το Σαββατοκύριακο με Ναύπλιο. Καταπληκτικό μέρος, ωραίες παραλίες, νυχτερινή ζωή και γενικά ότι πρέπει για ένα Σαββατοκύριακο μακριά από την Αθήνα. Γενικά μέχρι τέλος Ιουλίου θα το πηγαίνω με Σαββατοκύριακο. Αύγουστο όμως που ξεκινάει η άδειά μου έχω κλείσει 2 εβδομάδες Χίο, και μετά 3-4 μέρες Πήλιο.

Οι πρώτες μου διακοπές μετά από 3 χρόνια…

 

Καλό Καλοκαίρι…

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες δουλειά υποθέτω εννοείς ότι ειναι για δουλειά των γονιών σου..ετσι; όχι δίκη σου.

 

μια φορα τη βδομαδα σε beach bar και πεντε φορες στη δουλεια του πατερα μου...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μολις γυρισα απο ενα τετραημερο στην ευβοια..ρε παιδια τι βρωμικο αερα εχει η αθηνα?:blink:&πολυ ζεστη..ελεος!ξεσυνηθισα:lol::p..ευτυχως το σαββατο παω για μια εβδομαδα σαμο&οταν γυρισω την κανω για 1 μηνα ευβοια&καμια βολτα απο σκιαθο:cool:...
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

μολις γυρισα απο ενα τετραημερο στην ευβοια..ρε παιδια τι βρωμικο αερα εχει η αθηνα?:blink:.

 

Οτι εχει βρώμικο αέρα έχει..αλλά αν εξαιρέσεις τα καυσαέρια έχει το καλύτερο κλίμα ,στην Ελλάδα τουλάχιστον.....το μόνο μέρος στην Ελλάδα που κοιμάμαι πολύ καλά.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Οτι εχει βρώμικο αέρα έχει..αλλά αν εξαιρέσεις τα καυσαέρια έχει το καλύτερο κλίμα ,στην Ελλάδα τουλάχιστον.....το μόνο μέρος στην Ελλάδα που κοιμάμαι πολύ καλά.

 

πλακα μου κανεις?:blink:..την προηγουμενη εβδομαδα δεν μπορουσα να κοιμηθω αθηνα!&τωρα πηγα επαρχια&κοιμομουν ανετα οπου γουσταρες νυσταζα δεν νυσταζα:wacko:!ανυπομονω να ξαναφυγω...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

μολις γυρισα απο ενα τετραημερο στην ευβοια...

 

Euboia pou?

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

Euboia pou?

 

βορεια ευβοια,ιστιαια..&εσυ απο ευβοια?απο που?

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτόμαστε να πάμε Ίο. Μπορεί κανείς που έχει πάει ή γνωρίζει το νησί να μου πει περίπου σε ποιά περιοχή είναι καλά να μείνουμε. Απ' ότι είδα υπάρχουν ξενοδοχεία στον Όρμο και στη χώρα της Ίου. Από τον Όρμο είναι κοντινές οι αποστάσεις να μετακινηθείς με τα πόδια;

 

Γενικά ότι πληροφορία έχετε για Ίο καλοδεχούμενη. Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτόμαστε να πάμε Ίο. Μπορεί κανείς που έχει πάει ή γνωρίζει το νησί να μου πει περίπου σε ποιά περιοχή είναι καλά να μείνουμε. Απ' ότι είδα υπάρχουν ξενοδοχεία στον Όρμο και στη χώρα της Ίου. Από τον Όρμο είναι κοντινές οι αποστάσεις να μετακινηθείς με τα πόδια;

 

Γενικά ότι πληροφορία έχετε για Ίο καλοδεχούμενη. Thanks!

 

Mεσα στη χωρα να μεινεις.

Link to comment
Share on other sites

βορεια ευβοια,ιστιαια..&εσυ απο ευβοια?απο που?

 

Ksiroxwri? Exw paei kai ekei :P Genika m aresei h euboia kai kuriws h notia :P:P

 

Io na pas far out. Diamoni sxedon tsampa.

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ερωτηση...παιζει να πω στην κυθνο...καναλα συγκεκριμενα...ξερετε κανα ξενοδοχειο για φτηνη διαμονη?...ειναι ωραια εκει?...
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

gyrizontas apo mia ebdomada diakopwn se paro k amorgo tha fygw meta apo liges meres alla dn exw kleisei akomi gt epsaxa se kapoia nisia k de brhka tpt!!!!elpizw na brw kapou,an oxi se nisi,se ena meros me thalassitsa na perasw merikes meres isixa me kapoious filous!
Link to comment
Share on other sites

αυριο βραδυ πλεω για Χανια για κανα 10ημερο και μετα στην πατριδα τα Κυθηρα. Μετα Αθηνα και διαβασμα :p

 

ρε παιδια, παντως ακριβα ειναι τα damn εισητηρια. Φαρμακι σκετο

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, παντως ακριβα ειναι τα damn εισητηρια. Φαρμακι σκετο

 

εχεις δικιο φιλε μου....και το κακο ειναι πως δε μπορει να σου δωσει καποιος το δικο του,οπως γινεται στο μετρο!:lol::lol:!!!σοβαρα τωρα,ειδικα το εισιτηριο για το αυτοκινητο εινα πανακριβο,σε σημειο που σκεφτεσαι να νοικιασεις στο νησι,εαν σκοπευεις να μεινεις για λιγο καιρο...ασε που δε θα φοβασαι μη το βρεις τρακαρισμενο το αμαξι σου μες στο πλοιο!!!!

Link to comment
Share on other sites

αυριο βραδυ πλεω για Χανια για κανα 10ημερο και μετα στην πατριδα τα Κυθηρα. Μετα Αθηνα και διαβασμα :p

 

ρε παιδια, παντως ακριβα ειναι τα damn εισητηρια. Φαρμακι σκετο

 

Για Χανιά πάντως υπάρχει προσφορά με τα ημερήσια για το αμάξι. Πήγαινε έλα πληρώνεις μόνο το πήγαινε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...