Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5320 XpressMusic


varsamis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλως ηλθες :)

 

Γινεται να βαλεις ελληνικα αλλα δεν ξερω εαν θα λειτουργει στην ελλαδα..

 

Απ ό,τι ξέρω, δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμη στις ΗΠΑ αλλά και ούτε πρόκειται.

Αλλά αν τελικά το βρεις στο εξωτερικό θα λειτουργεί στα ελληνικά 2G δίκτυα εάν υποστηρίζει τις μπάντες GSM 1800/GSM 900. Για δίκτυα 3G θα πρέπει να υποστηρίζει WCDMA 2100.

 

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Όντως σε μαγαζιά της Νέας Υορκης που ψάχνω δεν το βρίσκω :(. Όπότε μάλλον θα αρκεστώ στο κόκκινο χρώμα αν και βάζελος :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 272
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αγοράζεις το τλφ από εδώ 'Ελλάδα' και μετά αγοράζεις αυτό

http://cgi.ebay.ie/Blue-Housing-Cover-Fascia-Case-for-Nokia-5320-5320MX-UK_W0QQitemZ300275342454QQcmdZViewItemQQptZUK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches?hash=item300275342454&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1301|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

 

και άμα το βαρεθείς αλλάζεις χρώμα :D:D

 

 

.

 

ναι ειναι κ αυτο μια λυση αλλα θα πρεπει να διαλυσεις τελειως το κινητο γιατι δεν ειναι προσοψη..ειναι ολα τα πλαστικα του..θα πρεπει να το κανει καποιος εμπειρος..

 

παντως σε ηλεκτρονικα καταστηματα πχ ebay υπαρχει σε μπλε και μπορει να βρεις καλη τιμη..αλλα αλλο να το παρεις απο το καταστημα που εχεις εγγυηση κλπ..

My dream is to fly Over the rainbow so high!:music:
Link to comment
Share on other sites

πώς μπορώ να βάλω εφραμογές μόλις πήρα το κινητό και δεν μπορώ να βάλω τα παιχνίδια!!!

--

Nokia 3310 -> Nokia 5300 -> Nokia 5320 -> Nokia C6-00 -> iPhone 3GS -> Samsung Galaxy SIII Neo -> Nokia Lumia 520 -> Xiaomi RN2 -> Xiaomi Mi A1 -> Xiaomi Mi 10 Lite

Link to comment
Share on other sites

πώς μπορώ να βάλω εφραμογές μόλις πήρα το κινητό και δεν μπορώ να βάλω τα παιχνίδια!!!

 

Kαλως μας ηλθες.. :)

 

Διαβαστε πριν ρωτησετε: S60 Platform FAQ

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα την περιγραφή του platform αλλά δεν βρήκα πουθενά πως να εγκαταστήσω ένα θέμα?? Είναι σε μορφή .sis και δεν είμαι σίγουρος πως 8α γίνει!

--

Nokia 3310 -> Nokia 5300 -> Nokia 5320 -> Nokia C6-00 -> iPhone 3GS -> Samsung Galaxy SIII Neo -> Nokia Lumia 520 -> Xiaomi RN2 -> Xiaomi Mi A1 -> Xiaomi Mi 10 Lite

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253345#post2253345

Πιο απλά δεν γίνεται.:O

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα την περιγραφή του platform αλλά δεν βρήκα πουθενά πως να εγκαταστήσω ένα θέμα?? Είναι σε μορφή .sis και δεν είμαι σίγουρος πως 8α γίνει!

 

Εγω μεσω του Nokia PC suite εγκαθιστω παιχνιδια (εγκατασταση εφαρμογων java/sis). Και ολα μπαινουν, εκτος απο μερικα που εχουν ληξει λολ! :p

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτές που έχει λήξει το πιστοποιητικό τους δες εδώ τι πρέπει να κάνεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Σκέφτομαι να το πάρω.Υπάρχει στην αγορά μήπως κάποια μεγαλύτερη μπαταρία ή κάποιο "κόλπο" οπως στο 6300(να "προσαρμόσουμε" δηλαδή κάποια από άλλο κινητό)?
Link to comment
Share on other sites

Για πείτε μου ρε παιδιά, το καπάκι της υποδοχής του καλωδίου usb το αφαιρείτε εντελώς όταν βάζετε το καλώδιο; Ή το τραβάτε λίγο προς τα έξω και το αφήνετε έτσι;

Δοκίμασα το δεύτερο, αλλά δεν μπορώ να βάλω το καλώδιο. Για να μπει πρέπει να βγάλω εντελώς το καπάκι...

Τι κάνετε εσείς; Φοβάμαι μήπως του κάνω κάποια ζημιά...

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε μου ρε παιδιά, το καπάκι της υποδοχής του καλωδίου usb το αφαιρείτε εντελώς όταν βάζετε το καλώδιο; Ή το τραβάτε λίγο προς τα έξω και το αφήνετε έτσι;

Δοκίμασα το δεύτερο, αλλά δεν μπορώ να βάλω το καλώδιο. Για να μπει πρέπει να βγάλω εντελώς το καπάκι...

Τι κάνετε εσείς; Φοβάμαι μήπως του κάνω κάποια ζημιά...

 

Εγω το τραβαω και το λυγιζω προς τα κατω για να βαλω το καλωδιο. Μην ανυσηχεις, δεν ειναι κολημενο πουθενα μεσα. Δοντακια εχει που το κρατανε και αν σου βγει καταλαθος μπαινει ευκολα ξανα στην θεση του.

 

γραφει 03.26.κατα τα αλλα ειναι αστερι

 

Ιδια Version εχω και εγω και μεχρις στιγμης δεν εχει κολλησει πουθενα.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλημέρα!

Σκέφτομαι κι εγώ να το αγοράσω αυτό το τηλέφωνο για κάποιον που μου το ζήτησε.

 

Απο μπαταρία πως πάει? Στα τραγούδια με ενδιαφέρει.

Εσείς που το έχετε και ακούτε τραγούδια, ελληνικούς τίτλους/tag δείχνει;

Επίσης, με το ηχείο σε λειτουργία πόση ώρα αντέχει (στο περίπου);

Ευχαριστώ προκαταβολικα!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Βγηκε καινουργια εκδοση 4.13

Δεν βρηκα τι αλλαξανε απο την 3.26.

Τεσπα... την περασα στο δικο μου και λειτουργει μια χαρα. Δεν ειχα προβλημα με την παλια... αλλα ειπα να βαλω την καινουρια για να ειμαι ενημερωμενος :-D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! χθες πηρα το κινητακι και μου φαινεται αρκετα καλο.. σκεφτομαι να του βαλω μια καρτουλα 8Gb.. τι λετε? να το κανω η μηπως αρχισει αν μου κανει νουμερα?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχει ενα μικρο προβλημα με τον ηχο... κανει κατι "σκασιματα" οταν παιζει σε μετρια ενταση.. το χει κανεις αλλος αυτο το προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...