Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5320 XpressMusic


varsamis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι λεει το κινητο απο θεμα μπαταριας..... 24 ωρες ανοικτο και με χρηση ομιλιας ποσο κραταει? αξιζει? σκεφτομαι για 5320 ή 5220
Vespa
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 272
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για πειτε γενικοτερες πληροφοριες για το 5320... κραταει η μπαταρια? ειναι ανθεκτικο? απο φωτογραφιες και βιντεο τι λεει? σε συγκριση με το 6280 που εχω τωρα. οταν το συνδεεις μεσο usb φορτιζει κι ολας? εχετε να προτηνετε αλλο κινητο στην τιμη που κανει το 5320?
Vespa
Link to comment
Share on other sites

τι λεει το κινητο απο θεμα μπαταριας..... 24 ωρες ανοικτο και με χρηση ομιλιας ποσο κραταει? αξιζει? σκεφτομαι για 5320 ή 5220

 

Σε θέμα μουσικής πώς τα πάει το κινητάκι?Ένταση-ποιότητα ηχεία-ακουστικά?

 

Λοιπον σε θεμα ηχου.... Απο τα ακουστικα ειναι απλα αξεπεραστο πραγματικα μπορει ανετα να αντικαταστισει το mp3 player. Απο το μεγαφωνο δεν ενθουσιαζει μιας και παρολο που ειναι αρκετα δυνατος ο ηχος εκανε μικρο-διακοπες χωρις λογο, κατι που το εκαναν και αλλα σειρας 60. Η μπαταρια βγαζει ανετα μια μερα με πολλη χρηση κυριως στη μουσικη μια ωρα τηλεφωνα και καμια 10ρια μηνυματα

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

φιλε chryant τα hands free που εχει ειναι με jack 3.5mm? οταν το συνδεεις μεσω usb φορτιζει κι ολας? εχεις να προτηνεις αλλο κινητο στην τιμη που κανει το 5320?
Vespa
Link to comment
Share on other sites

φιλε chryant τα hands free που εχει ειναι με jack 3.5mm? οταν το συνδεεις μεσω usb φορτιζει κι ολας? εχεις να προτηνεις αλλο κινητο στην τιμη που κανει το 5320?

Τα ακουστικα ειναι 3,5 αλλα δεν φορτιζει μεσω usb δυστιχως. Για να σου προτηνω δεν ειμαι ο καταλληλος καλυτερα ρωτα στους διαξιφισμους διοτι εγω το πηρα 66 ευρω με συνδεση.

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

κανενα νεο για το κινητο εχουμε απο καποιον χρηστη? λειτουργει καλα? η μπαταρια καλη? ποιοτητα πλαστικων και κτλ καλο?
Vespa
Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

κανενα νεο για το κινητο εχουμε απο καποιον χρηστη? λειτουργει καλα? η μπαταρια καλη? ποιοτητα πλαστικων και κτλ καλο?

Δες τα πιο πανω μυνηματα πιστευω θα σε καλυψουν πληρως. Η ποιοτητα των πλαστικων ειναι αρκετα καλη χωρις τριξηματα κτλ.

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηρα και εγω το 5320 σε Red.

Πολυ καλο θα ελεγα. Αλλα θελω να ρωτησω το εξεις,

 

Πως μπορω να μεταφερω ή τουλαχιστον να μου δειχνει τα τραγουδια που εχω στην καρτα μνημης στον καταλογο Μουσικη? (Menu>Εκθεση>Μουσικη). Επειδη μπορω να τα ακουσω ή να τα δω μονο απο την "Αναζητηση" οπου μαλλον ειναι η περιηγηση στην καρτα μνημης. Ο λογος που θελω να τα περασω στον φακελο μουσικη, ειναι οτι μονο εκει μπορω να φτιαξω playlists ή να ρυθμισω τον equalizer, να βαλω shuffle, repeat...κλπ.

 

Any ideas?

 

Sorry για το Double Post... καταλαθος :/

Link to comment
Share on other sites

Θα ανοίξεις το μενού Μουσική και θα πατήσεις επιλογές- Ανανέωση βιβλιοθήκης και θα σου βρεί όλα τα τραγούδια.
Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ!!!

(απο το μεσημερι εψαχνα πως να το κανω αυτο... :-D)

Φιλε κανε μου μια χαρη σε παρακαλω. Πληκτρολογισε σε κατσταση αναμονησ τον κωδικο *#0000# και πες μου τι εκδοση λογησμικου σου βγαζει λογικα θα ειναι κατι με 3,χχ

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε κανε μου μια χαρη σε παρακαλω. Πληκτρολογισε σε κατσταση αναμονησ τον κωδικο *#0000# και πες μου τι εκδοση λογησμικου σου βγαζει λογικα θα ειναι κατι με 3,χχ

 

Το δικό μου είναι 03,08. Λέει κάτι αυτό?

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου είναι 03,08. Λέει κάτι αυτό?

 

 

.

Λεει οτι ακομη περιμενουμε αναβαθμηση του λογισμικου:O

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Εκδοση 3.26 μου λεει.

 

Αναβάθμιση!! γιατί έχετε παρατηρήσει κάποιο πρόβλημα ??

 

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξερω το αλλο, αν δεν εχει προβλημα μην το πειραζεις... που ξερεις? Μπορει η επομενη εκδοση να σου βγαζει ποιο πολλα προβληματα... 50-50 ειναι!
Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση!! γιατί έχετε παρατηρήσει κάποιο πρόβλημα ??

 

 

 

.

Εκτος απο μερικα κολληματα στην αναπαραγωγη, ενα στατικο ηχο αταν η μουσικη αναπαραγετε απο το ηχειο, προβλημα με τα θεματα και γεννικα αλλα κολληματα, η συσκευη ειναι μια χαρα :p

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Α, τοσο λιγο?! Εμενα παντως μεχρι στιγμης (3 μερες το εχω) δεν εχει παρουσιασει καπoιο προβλημα... και το εχω γεμησει με ΠΑΡΑ πολλα themes/games και καμια 150αρια τραγουδια ασε που ολη την ωρα το περιεργαζομαι...

 

Αρα για το οτι σε εμενα ειναι σταθερο, ειναι επειδη εχω μεγαλυτερη εκδοση? Οταν πας να κανεις update σου λεει απλα οτι δεν υπαρχει κατι διαθεσιμο? Λογικα δεν θα επρεπε να σου εμφανιζει σαν διαθεσιμη εκδοση τουλαχιστον την δικια μου (3.26)?

Link to comment
Share on other sites

Α, τοσο λιγο?! Εμενα παντως μεχρι στιγμης (3 μερες το εχω) δεν εχει παρουσιασει καπoιο προβλημα... και το εχω γεμησει με ΠΑΡΑ πολλα themes/games και καμια 150αρια τραγουδια ασε που ολη την ωρα το περιεργαζομαι...

 

Αρα για το οτι σε εμενα ειναι σταθερο, ειναι επειδη εχω μεγαλυτερη εκδοση? Οταν πας να κανεις update σου λεει απλα οτι δεν υπαρχει κατι διαθεσιμο? Λογικα δεν θα επρεπε να σου εμφανιζει σαν διαθεσιμη εκδοση τουλαχιστον την δικια μου (3.26)?

Ναι λογικα θα διορθοθικαν καποια πραγματα. Θα ελενξω σε μερικες μερες αν γινετε η αναβαθμηση διοτι εως πριν 3 μερεςσ δεν ηταν διαθεσιμη

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Nokia 5320 Reviewed And Exposed

http://www.symbian-guru.com/wp-content/uploads/2008/10/5320_xpressmusic_gets_feature.jpg

http://www.symbian-guru.com/welcome/2008/10/nokia-5320-reviewed-and-exposed.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Εκδοση 3.26 μου λεει.

Φιλε μου λες σε παρακαλω το prouct code της συκευης σου το οποιο βρισκετε κατω απο την μπαταρια της και αρχιζει απο 05........ ?

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό είναι το product code.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...