Jump to content

Αυτοκίνητα που έχετε δει στο δρόμο (Supercars κ.α.)


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Audi RS2 και Audi RS4 σήμερα στον Ασπρόπυργο.

Δυστυχώς ενώ έκατσα και κοίταζα το 4 κόλλησα και δεν έβγαλα φώτο.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω δει: προσφατα μια ferrari 575 στου ζωγραφου που μενω μια ferrari 355 παλι στου ζωγραφου μια ferrari 456 στην β.σοφιας

φαινεται οτι η περιοχη μου εχει νεοπλουτους και δεν το ηξερα

Link to comment
Share on other sites

Το ακριβότερο αυτοκίνητο είναι το δικό μου που κοντεύει να γίνει αντίκα! Ώρες ώρες απορώ πως με πηγαίνει σε διάφορες δουλειές! Για να καταλάβετε τι σπάνιο αμάξι που έχω, ένα θα σας πω! Όταν βρέχει μέσα στην καμπίνα πρέπει να κρατάω και ομπρέλα! Μπάζει νερό απο τέσσερις τρύπες! Ευτυχώς που απόκτησα πρόσφατα μιχανή και δεν το χρησιμοποίω και πολύ το αμάξι! Α ναι, ξεχασα να σας αναφέρω την μάρκα του αυτοκινήτου μου! Εχω ενα Ford Escord 1.4 μοντέλο του 1985, και δίπορτο παρακαλώ! Όποιος ενφιαφέρεται να το αποκτήσει, να μου το πει! Θα τα βρούμε στην τιμή σίγουρα!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ακούστε και το κορθφαίο..έχω πετύχει έναν τύπο με ένα Hummer να ψάχνει θέση για πάρκινγκ στην Κυψέλη!! Άν είναι δυνατόν....Πού πας ρε κακομοίρη με αυτό το ογκώδες αμάξι?? Τελικά υπάρχουν περισσότεροι άμυαλοι από :D εμένα!!
Link to comment
Share on other sites

Το ακριβότερο αυτοκίνητο είναι το δικό μου που κοντεύει να γίνει αντίκα! Ώρες ώρες απορώ πως με πηγαίνει σε διάφορες δουλειές! Για να καταλάβετε τι σπάνιο αμάξι που έχω, ένα θα σας πω! Όταν βρέχει μέσα στην καμπίνα πρέπει να κρατάω και ομπρέλα! Μπάζει νερό απο τέσσερις τρύπες! Ευτυχώς που απόκτησα πρόσφατα μιχανή και δεν το χρησιμοποίω και πολύ το αμάξι! Α ναι, ξεχασα να σας αναφέρω την μάρκα του αυτοκινήτου μου! Εχω ενα Ford Escord 1.4 μοντέλο του 1985, και δίπορτο παρακαλώ! Όποιος ενφιαφέρεται να το αποκτήσει, να μου το πει! Θα τα βρούμε στην τιμή σίγουρα!! :lol:

 

antallagi me ena paketo tsigara dehese? :p :)

 

Ακούστε και το κορθφαίο..έχω πετύχει έναν τύπο με ένα Hummer να ψάχνει θέση για πάρκινγκ στην Κυψέλη!! Άν είναι δυνατόν....Πού πας ρε κακομοίρη με αυτό το ογκώδες αμάξι?? Τελικά υπάρχουν περισσότεροι άμυαλοι από :D εμένα!!

 

:lol: ela re su o tupos mporei na ehei kamia gomena pou tha menei ekei ;) :lol:

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Χθες βράδυ Μαύρη F430, επί της Κηφησίας, στο ύψος της διασταύρωσης Μελισσίων, και το ίδιο πρωϊ, επίσης μαύρη F430 πηγμένη στη κίνηση του ανισόπεδου στο Φάρο.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω δει: προσφατα μια ferrari 575 στου ζωγραφου που μενω μια ferrari 355 παλι στου ζωγραφου μια ferrari 456 στην β.σοφιας

φαινεται οτι η περιοχη μου εχει νεοπλουτους και δεν το ηξερα

 

eksw apo to millenium???:D

Link to comment
Share on other sites

σε 100 μετρα αποσταση ειδα..

1 porsche carrera 4

2 porsche carrera S

3 bmw m3

4 z4 :what:

πεινανεεεε!!

ολα αυτα στο cosmos!

Link to comment
Share on other sites

Lamborghini Gallardo Κίτρινη στη Χίο..ένας 50ρης την οδηγούσε με φαλάκρα κ γυαλάκια..
Link to comment
Share on other sites

Ξανά την μαύρη Ferrari F430, Κηφησίας, στο ύψος του President, ξανά και την μαύρη BMW Z4 M στην Κηφησιά.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Lotus ασημί με γερμανικές πινακίδες και οδηγό συνοδηγό 2 γυναίκες στο πάρκινγκ της Πλ.Δημοκρατίας, χθες κατά τις 17.30.

Δυστυχώς δεν θυμάμαι πιο μοντέλο ήτανε...:O

Link to comment
Share on other sites

στα γνωστα goodys στην εθνικη οδο εγω με 130 περιπου και ξαφνικα μολις παω στηνα ριστερη για να ανοιξω λιγο

1) μαυρη supra να μην το παταει και πολυ...

2)sl55

3)cls 55

4)f355

5)celica μαυρου χρωματος αγνωστον λοιπον στοιχειων αλλα πρεπει να ειναι πανω απο 250 αλογα

6)μετα απο ενα λεπτο και ενω ειχα πιασει περιπου 160 στην μεσαια περναει ενα κοκκινο τερατακι δεν ξερω ποιο ηταν απο αριστερα και ο ηχος απλα θεικος... (παιζει και να ειχε πιασει καμια 230)

Link to comment
Share on other sites

στα γνωστα goodys στην εθνικη οδο εγω με 130 περιπου και ξαφνικα μολις παω στηνα ριστερη για να ανοιξω λιγο

1) μαυρη supra να μην το παταει και πολυ...

2)sl55

3)cls 55

4)f355

5)celica μαυρου χρωματος αγνωστον λοιπον στοιχειων αλλα πρεπει να ειναι πανω απο 250 αλογα

6)μετα απο ενα λεπτο και ενω ειχα πιασει περιπου 160 στην μεσαια περναει ενα κοκκινο τερατακι δεν ξερω ποιο ηταν απο αριστερα και ο ηχος απλα θεικος... (παιζει και να ειχε πιασει καμια 230)

 

me ti amaksi hsoun esy?

Link to comment
Share on other sites

την παρασκευη ειδα μια merc S350 καθως πηγαινα στα carrefur και οταν εφευγα μια S500!!! (μαλιστα εβγαινε απο το πληντυριο που ειχα δει και την Elise...) και σημερα στον πειραια ειδα αλλη μια S250 παλια...παντως πρωτη φορα ειδα S class απο κοντα...Α! και την κυριακη οταν γυρνουσα απο το χωριο μου μια Jaguar XK!!! κομματια πηγαινε!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

BMW M6 παρκαρισμένη πανω σε πεζοδρόμιο σε κάθετο της Στουρνάρα, κοντά στο Πολυτεχνείο...

Ο τύπος πιθανότατα είχε πάει για τις εκλογές στο ΤΕΕ

Link to comment
Share on other sites

To Τοyota Auris που θα βγει την άνοιξη:

 

http://img501.imageshack.us/img501/9281/photo0004ns7.th.jpg

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...