Jump to content

Αυτοκίνητα που έχετε δει στο δρόμο (Supercars κ.α.)


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κυριακη πρωι, μια μπορντω Murcielago στο Γαλατσι και λιγο αργοτερα μια κοκκινη καινουργια Viper στο Ολυμπιακο Κεντρο Αντισφαιρισης... Ο τυπος με το Viper σταματαει εξω απο το parking, τραβαει ενα burn-out και φευγει... Δυστυχως καμια φωτο...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το πρωι στη Χρυσουπολη Καβαλας ειδα μια Porsche 911 ιδια με αυτη

http://thumbs.autoextra.com/imgs/ag/autoextra/cst/509/2253509/641/40174641/feed/thumb/10275020655001030.jpg

ωραιο χρωμα ξεχωριζει.

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη υπαρχει vette με δυο αποληξεις? :p

 

Θα σε γελασω, απλα το ανεφερα διοτι ηταν πολυ ιδιαιτερες εξατμισεις.

Hydro, ισως το εχεις δει, εξω απο το οκιο στη μαρινα ζεα.

Link to comment
Share on other sites

Μία ασημί Maserati (το μοντέλο με τα αισχρά πίσω φώτα) στην Κηφισίας, μία μαύρη BMW M6 convertible στη Συγγρού και ένα μαύρο Audi Q7 επίσης στην Κηφισίας. Α, και ένα μαύρο Jeep, δεν ξέρω αν είναι το Grand Cherokee ή το πιο μεγάλο μοντέλο, θα το ψάξω και θα επανέλθω.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μία ασημί Maserati (το μοντέλο με τα αισχρά πίσω φώτα) στην Κηφισίας, μία μαύρη BMW M6 convertible στη Συγγρού και ένα μαύρο Audi Q7 επίσης στην Κηφισίας. Α, και ένα μαύρο Jeep, δεν ξέρω αν είναι το Grand Cherokee ή το πιο μεγάλο μοντέλο, θα το ψάξω και θα επανέλθω.

 

mhpws les to commander??pantws afth h maserati(4200gt )exei poly athlia fwta,se antithesh vevaia me th prokatoxo ths (3200gt)me ta fwta-boomerang h opoia htan ergo texnhs..to sygekrimeno amaksi to xei ferei enas mantras sth glyfada kai to poulaei 50000euro...:blink: :X :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη Maserati λέω, πράγματι χάλια τα φώτα, όπως είπαν και το Top Gear μοιάζει με Hyundai...

 

Μπορεί να είναι το Commander, αλλά δεν είμαι σίγουρος...

 

edit: Τελικά ήταν το Grand Cherokee, αλλά στη Limited έκδοση με τον κινητήρα των 4,7 λίτρων.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Το Commander δεν είναι ρε παιδιά ανάμεσα στο απλό Cherokee και στο Grand Cherokee? Δεν είναι μεγαλύτερο από το 2ο νομίζω...
Link to comment
Share on other sites

μια μωβ lambo gallardo πριν απο κανενα διωρο εσκιζε τη θησεως και πηγαινε προς πειραια...

εμεινα κοκκαλο, απιστευτο το μωβ και μοναδικος ο ηχος της.:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Για του λόγου το αληθές, η Bentley Continental GTC στην οποία αναφέρθηκα δις, υπάρχει σε φωτογραφία στο περιοδικό on/off της Ελευθεροτυπίας.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

malista afti ine CAYENNE GAMBALLA BITURBO! oxi san tin alli tin apesia tin aspri me tis trypitses!

 

poso kani ena tetoio?

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

600.000 €πουλα..αν θυμαμαι καλα..

εν τω μεταξυ..το αμαξι ειχε και πορτες που ανοιγαν με αποτυπωμα και οι θεσεις ειχαν στο πισω μερος οθονες..φανταστικο εργαλειο!!

και εναν ηχο ρε παιδια,ονειροοοο!!!!:love:

Link to comment
Share on other sites

Μία μαύρη Ferrari F430 στην Μεσογείων κατά το μεσημεράκι και μία μαύρη SL55 AMG στην Κηφισίας πριν μία ώρα.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

malista afti ine CAYENNE GAMBALLA BITURBO! oxi san tin alli tin apesia tin aspri me tis trypitses!

poso kani ena tetoio?

 

Πλεον ειναι ξανα μαυρη χωρισ τρυπιτσες... Τα αυτοκολητα αφαιρεθηκαν!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί έξω από το ξενοδοχείο Astoria αυτή η ταπεινή Mercedes.

http://img225.imageshack.us/img225/4508/17112006gv0.th.jpg

 

Επίσης έξω από το Meditteranean Palace παρκαρισμένες μία μπλε Corvette με πινακίδες Αθηνών και μία ευμεγέθης Chrysler "λιμουζίνα" αγνώστων λοιπών στοιχείων.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω το μονο που εβλεπα το καλοκαιρι ειναι σουπερ καρ γιατι δουλευα στον αστερα βουλιαγμενης και εχω δει τα παντα φεραρι 430, λαμποργκινι ντιαμπλο,γκαλαρντο ,μπεμβε Μ6...........................

Ουτε που μπορω να τα απαριθμησω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω το μονο που εβλεπα το καλοκαιρι ειναι σουπερ καρ γιατι δουλευα στον αστερα βουλιαγμενης και εχω δει τα παντα φεραρι 430, λαμποργκινι ντιαμπλο,γκαλαρντο ,μπεμβε Μ6...........................

Ουτε που μπορω να τα απαριθμησω.

 

Καμία φωτό έβγαλες;:shifty:

Αν όχι, τότε να ξέρεις από τώρα ότι αν δουλέψεις ξανά του χρόνου εκεί θα πρέπει να μας στέλνεις "υλικό"!:p

Link to comment
Share on other sites

Οκ αλλα αν τα βλεπεις καθε μερα βαριεσαι μωρε και δεν τους δινεις σημασια γι'αυτο δεν εχω και φοτο. Τι να πουν και οι γκρουμ που τα οδηγανε κιολας, εστω και για παρκινκ αν και το βραδυ τα καθικια πανε καμια βολτα
Link to comment
Share on other sites

χθες ειδα για πρωτη φορα την ferrari f430 σε μαυρο χρωμα στο imperial hotel της

Λαρισας.απο οτι εμαθα ανηκει στον γιο του Δασκαλαντωνακη στον ομιλο του οποιου ανηκει και το συγκεκριμενο ξενοδοχειο.ηρθε για επιθεωρηση και μετα αναχωρησε για το macedonia palace της Θεσ/νικης.αυτο το λεω μηπως και την πετυχε κανενας επανω.

ηταν καινουργια μιας και δεν ειχε πινακιδες κυκλοφοριας και μου εκαναν εντυπωση τα ζαντολαστιχα οι κιτρινες δαγκανες και οι 2 διπλες εξατμισεις.το αμαξωμα και το εσωτερικο δεν ειχα και πολυ ωρα να το δω πιο λεπτομερως,αλλα μπορω να πω πως δεν φαινονται οι γραμμες του τοσο εντυπωσιακα οπως στο κοκκινο χρωμα.παντως οτι και να πεις ειναι λιγο.

 

επισης ειδα το mercedes G-class 5θυρο σε ασημι χρωμα στο ιδιο ξενοδοχειο.

Link to comment
Share on other sites

Πλεον ειναι ξανα μαυρη χωρισ τρυπιτσες... Τα αυτοκολητα αφαιρεθηκαν!

 

 

kai me 854 aloga ston troxo dynamometrimena symfwna me ton ypevthino service tis Porsche!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Για του λόγου το αληθές, η Bentley Continental GTC στην οποία αναφέρθηκα δις, υπάρχει σε φωτογραφία στο περιοδικό on/off της Ελευθεροτυπίας.

 

Εαν υποθεσω οτι λεμε την ιδια (λογω πινακιδας)την ειδα και εγω,και αν δεν με απατουν οι κοσμικες μου γνωσεις:p :lol: Ο ανθρωπος που ειδα να την οδηγει ηταν ο Π.Βαρδ. Το αυτο/το ειναι απο αλλο πλανητη...

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

το αμαξι το πηρε ο βαρδινογιαννης δωρο στην γυναικα του τζινα αλιμονου...

και ειναι το πρωτο που κυκλοφορησε στην ελλαδα

το ειχε ρεπορταζ το πρωτο θεμα την προηγουμενη κυριακη.

 

η ειρωνια ειναι πως πριν η μοντελα αλιμονου παντευτει τον βαρδινογιαννη οδηγουσε ενα citroen c3....:knife:

 

οχι και ασχημα απο την μια στιγμη στην αλλη να βρεθεις με ενα οχημα 270.000+ευρω απο ενα οχημα των 10.000+ευρω...

 

αλλα μην τον φαμε τον ανθρωπο κιολας,το ρεπορταζ λεει πως το πηρε με leasing μεσω των εταιριων του...:p

 

αραγε τον τζιγκερ τον εχει πετυχει κανενας να οδηγει την enzo του?ειχα δει μια λιστα κατοχων της enzo και ηταν και αυτος μεσα

Link to comment
Share on other sites

τα σχολια δικα σας...:X

 

Κυκλοφορεί και μία 750 ή κάνω λάθος;

Τη συγκεκριμένη την έχω πετύχει κι εγώ να βγαίνει από ένα παρκιγκ στο κέντρο.

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...