Jump to content

Αυτοκίνητα που έχετε δει στο δρόμο (Supercars κ.α.)


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

forf focus rs 0-100:5,9

έχεις δει πόσο έχει το νέο s3...και μη κοιτάξεις το s-tronic γιατί θα τρομάξεις...δες το manual??? :rolleyes: :)

 

Έχει 5.7 το χειροκίνητο s3 αλλά το focus έχει 500 κυβικά, 40 άλογα και σχεδόν 10 κιλά ροπής περισσότερα. Βάλε και τις απώλειες του S3 λόγω τετρακίνησης...αυτά πιστεύω είναι αρκετά για να μείνει πίσω από το rs.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το οτι εχει 4κινηση δεν ειναι παντα μειον.Σκεψου οτι με σωστη ρυθμιση 4κινησης ποσα αλογα μπορουν να βγουν ευκολα στο δρομο με την μεταφορα βαρους στους πισω τροχους και με την βοηθεια των μπροστινων τροχων.
Link to comment
Share on other sites

καλά τα νούμερα που μου παραθέτεις, αλλά όλα συμπικνώνονται στο ρεζουμέ ότι...είναι πιο αργό το focus! αδιαμφισβήτητα!! το τι πιστεύεις εσύ βέβαια είναι άλλη ιστορία.

και το Lexus RX400 είναι 272 άλογα και 3200κκ αλλά δεν είναι γρηγορότερο...;)

και το carrera είναι καμιά 200αριά άλογα περίπου λιγότερα από μια Μ6, αλλά αν τα βάλεις σε πίστα θα κλάψουνε οι Βαυαροί...

anyway...στο θέμα μας...

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Και έλεγα που πήγε το σηματάκι που μου πήραν από το Punto μου... :shifty:

 

 

:lol: :lol:

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

 

και εγω ελεγα ποιος μου πηρε το αμαξι και μου αφησε το σηματακι???:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο και ιστορικό

 

http://img2.imageshack.us/img2/8485/dsc001952.jpg

 

Με ψοφησες. Απο τα αγαπημενα μου αυτοκινητα.:cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μοσχα, αυτη τη βδομαδα! Οι nouveau riche σουλατσαρουν με Audi R8, Rolls Royce, Aston Martin και Maybach!

 

Μόνο η Aston Martin λείπει...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

χτες το βραδυ κατα τις 00.30 στην πλατεια μπουρναζιου ενα μαυρο GTR! το πρωτο που βλεπω live και το χαζευω..

 

55+ ο οδηγος, αντιστοιχης ηλικιας η συνοδηγος...

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

χτες το βραδυ κατα τις 00.30 στην πλατεια μπουρναζιου ενα μαυρο GTR! το πρωτο που βλεπω live και το χαζευω..

 

55+ ο οδηγος, αντιστοιχης ηλικιας η συνοδηγος...

 

Φίλε μήπως οι πινακίδες του άρχιζαν ΥΒΟ ή ΥΝΟ ? Γιατί ένα τέτοιο είδα εγώ στα φανάρια Θηβών Καβάλας προχθές. Το χρώμα του ήταν μαύρο ματ?

Hello !
Link to comment
Share on other sites

χτες το βραδυ κατα τις 00.30 στην πλατεια μπουρναζιου ενα μαυρο GTR! το πρωτο που βλεπω live και το χαζευω..

 

55+ ο οδηγος, αντιστοιχης ηλικιας η συνοδηγος...

ελα μωρε, σουπα εχει γινει..ειδα κι εγω παλι προχθες ενα ασπρο...χεχε :grin:

Link to comment
Share on other sites

θα σε γελασω αδερφε.. ισα που κοιταξα μια να δω τι καθεται μεσα, και μετα καθισα και το χαζευα. πινακιδα δεν προλαβα να δω. μαυρο μεταλικο ηταν, οχι ματ...

 

απιστευτο αμαξι! πωπωπω...

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μήπως οι πινακίδες του άρχιζαν ΥΒΟ ή ΥΝΟ ? Γιατί ένα τέτοιο είδα εγώ στα φανάρια Θηβών Καβάλας προχθές. Το χρώμα του ήταν μαύρο ματ?

 

Μήπως αυτό που λες είχε πινακίδα με νούμερο ***-5000; Γιατί ένα τέτοιο πετυχαίνω πολύ συχνά στο Καματερό έξω από την Nissan και πρέπει να είναι του Λουγιάκη.

Link to comment
Share on other sites

Εχθές στην Πειραιώς στο φανάρι για Ιερά Οδό στις 00:30 περίπου πέτυχα lotus exige και κολλητά πίσω της ένα Audi R8.
Link to comment
Share on other sites

haki το θέμα ονομάζεται «Αυτοκίνητα που έχετε δει στο δρόμο». Δεν αναφέρεται σε «Supercars που έχετε δει στο δρόμο».

 

Συνεχίστε on topic και με ουσιώδη μηνύματα παρακαλώ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

haki το θέμα ονομάζεται «Αυτοκίνητα που έχετε δει στο δρόμο». Δεν αναφέρεται σε «Supercars που έχετε δει στο δρόμο».

 

Συνεχίστε on topic και με ουσιώδη μηνύματα παρακαλώ.

Φυσικα ομως αυτα τα αυτοκινητα να εχουν κατι το ξεχωριστο...;)

Αν ειναι εχω καμποσες φωτο με κατι Νισαν πριμερα, Γκολφ 4 κτλ:O

 

 

 

τωρα εγινες σαφης....με το απο κατω ποστ

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα ομως αυτα τα αυτοκινητα να εχουν κατι το ξεχωριστο...;)

Αν ειναι εχω καμποσες φωτο με κατι Νισαν πριμερα, Γκολφ 4 κτλ:O

 

H Jaguar αν μη τι άλλο είναι ασυνήθιστη, ομοίως και το Ford, ομοίως και η Ferrari. Ο τίτλος του θέματος είναι «Αυτοκίνητα που έχετε δει στο δρόμο (Supercars κ.α.)».

 

Στο κ.α. όπως έχουμε αναφέρει πολλές φορές στο παρελθόν, εμπίπτουν αυτοκίνητα που δεν είναι supercars, τα οποία όμως δεν βλέπεις κάθε μέρα.

 

Νομίζω περαιτέρω συζήτηση επ' αυτού δεν χρειάζεται. Έχω την εντύπωση ότι ήμουν σαφής.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...