Jump to content

Αυτοκίνητα που έχετε δει στο δρόμο (Supercars κ.α.)


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω photo απο Porsche Carrera GT στην Αθηνα αλλα δε ξερω πως να την αναβασω.

 

μπες στο www.imageshack.us κανε broswe την φωτο,πατα host it&θα σου βγαλει διαφορα link!εγω συνηθως διαλεγω το τελευταιο γιατι σου βγαζει κατευθειαν την φωτο(οπως φαινεται δηλαδη η μπεμπα παρακατω)...μετα παιρνεις το link&το βαζεις στο φορουμ!αντε περιμενουμε ανυπομονα...:rolleyes:

 

εδω η ασπρη φτιαγμενη cabrio m6 που πετυχα χτες

http://img218.imageshack.us/img218/1684/m6ti8.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

 

:up:

Που την πέτυχες;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 2 μερες παραδοθηκε στον ιδιοκτητη της.Επισης θελω να πω οτι οι φωτογραφιες την αδικουν.Απο κοντα το αυτοκινητο ειναι απιστευτο.
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 2 μερες παραδοθηκε στον ιδιοκτητη της.Επισης θελω να πω οτι οι φωτογραφιες την αδικουν.Απο κοντα το αυτοκινητο ειναι απιστευτο.

 

Φίλε μου, απίστευτο είναι από τις φωτογραφίες, από κοντά πρέπει να είναι ακόμη καλύτερο... :wink: :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

μπες στο www.imageshack.us κανε broswe την φωτο,πατα host it&θα σου βγαλει διαφορα link!εγω συνηθως διαλεγω το τελευταιο γιατι σου βγαζει κατευθειαν την φωτο(οπως φαινεται δηλαδη η μπεμπα παρακατω)...μετα παιρνεις το link&το βαζεις στο φορουμ!αντε περιμενουμε ανυπομονα...:rolleyes:

 

εδω η ασπρη φτιαγμενη cabrio m6 που πετυχα χτες

http://img218.imageshack.us/img218/1684/m6ti8.jpg

 

 

 

Καλα, πώς την εκανε ετσι??:( Γουστο θα μου πειτε βεβαια, αλλά οσο να' ναι, ενα τετοιο αυτοκινητο δε χρειαζεται φουσκωμα..

Link to comment
Share on other sites

Καλα, πώς την εκανε ετσι??:( Γουστο θα μου πειτε βεβαια, αλλά οσο να' ναι, ενα τετοιο αυτοκινητο δε χρειαζεται φουσκωμα..

 

Συμφωνω,πως ειναι δυνατον να δωσει καποιος τοσα λεφτα για ενα τετοιο αυτοκινητο και μετα να παει να το πειραξει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πολυ μαγκας ο τυπος θα ελεγα με αυτο το αυτοκινητο θα το ξαναπω αλλη μια φορα παιδες,μπορει να γινομαι κουραστικος αλλα ετσι ειναι......ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.......κουκλα ειναι,μακαρι να ειχα και γω ενα τετοιο :lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

^δεν εχεις&αδικο...

 

μα τι καγκουρας ειναι ο τυπος...

δε φτανει που εχει βαλει το πιο καγκουρικο σετ εξατμισεων της σνιτζερ,πεταξε και την ασπρη ζαντα λες και προκειται για κανα σαξοραλλο..

.Να γινει η κατασχεση....

 

για τις εξατμισεις θα συμφωνησω,ειναι ελεεινες!χαλια..η ζαντουλα δεν με χαλαει:D!ουτε με τρελαινει...βασικα τωρα που τις προσεξα λιγο πιο πολυ μοιαζουν(ή ειναι) με τις στοκ σε ασπρη αποχρωση!

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

μα τι καγκουρας ειναι ο τυπος...

δε φτανει που εχει βαλει το πιο καγκουρικο σετ εξατμισεων της σνιτζερ,πεταξε και την ασπρη ζαντα λες και προκειται για κανα σαξοραλλο..

.Να γινει η κατασχεση....

 

+1...

 

Οι ζάντες είναι απερίγραπτες, οι εξατμίσεις απαίσιες... :X

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

πολυ μαγκας ο τυπος θα ελεγα με αυτο το αυτοκινητο θα το ξαναπω αλλη μια φορα παιδες,μπορει να γινομαι κουραστικος αλλα ετσι ειναι......ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.......κουκλα ειναι,μακαρι να ειχα και γω ενα τετοιο :lol::lol:

 

Το να παρει καποιος ενα golf για παραδειγμα και να αλλαξει τις ζαντες απο εκεινες που ειχε με τα τασια νταξει λογικο ειναι οπως και να βαλει μια εξατμισουλα για να δειξει λιγο πιο ωραιο αλλα το να παρει καποιος ενα αυτοκινηττο τετοιας αξιας και τετοιας ομορφιας και να αλλαξει καποια πραγματα για να το κανει πιο ωραιο δεν εχει ιδεα απο αυτοκινητα.Αυτα τα αυτοκινητα θεωρουνται τελεια επωμενως οτιδηποτε και να αλλαξει καποιος το μονο που καταφερνει ειναι να τα καταστρεφει και να και το αποτελεσμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το να παρει καποιος ενα golf για παραδειγμα και να αλλαξει τις ζαντες απο εκεινες που ειχε με τα τασια νταξει λογικο ειναι οπως και να βαλει μια εξατμισουλα για να δειξει λιγο πιο ωραιο αλλα το να παρει καποιος ενα αυτοκινηττο τετοιας αξιας και τετοιας ομορφιας και να αλλαξει καποια πραγματα για να το κανει πιο ωραιο δεν εχει ιδεα απο αυτοκινητα.Αυτα τα αυτοκινητα θεωρουνται τελεια επωμενως οτιδηποτε και να αλλαξει καποιος το μονο που καταφερνει ειναι να τα καταστρεφει και να και το αποτελεσμα.

+1 :)

Link to comment
Share on other sites

Το να παρει καποιος ενα golf για παραδειγμα και να αλλαξει τις ζαντες απο εκεινες που ειχε με τα τασια νταξει λογικο ειναι οπως και να βαλει μια εξατμισουλα για να δειξει λιγο πιο ωραιο αλλα το να παρει καποιος ενα αυτοκινηττο τετοιας αξιας και τετοιας ομορφιας και να αλλαξει καποια πραγματα για να το κανει πιο ωραιο δεν εχει ιδεα απο αυτοκινητα.Αυτα τα αυτοκινητα θεωρουνται τελεια επωμενως οτιδηποτε και να αλλαξει καποιος το μονο που καταφερνει ειναι να τα καταστρεφει και να και το αποτελεσμα.

 

Σοβαρά τώρα, ασχολείσαι ακόμη; :rolleyes:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Τι ώρα μπορώ να περάσω για να την παραλάβω?

Αν δεν προλάβω σήμερα θα περάσω απο Δευτέρα:p

 

Mεχρι την Δευτερα θα την εχω κλεψει:lol::lol::lol::p

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

BMW M3 E46,Ferrari Maranello και Porsche Carrera Turbo πήγαιναν μαλλιοκούβαρα και κάνανε τρελλές σφήνες κτλ πριν λίγο στη Βουλιαγμένη...

 

Φοβερό να ακούς τα μοτέρ και των τριών να λυσσομανάνε...

Link to comment
Share on other sites

Βασικα μηχανικα σκαραβαιου εχει σε σουλουπι της karmann.παιζει να ειναι και η εκδοση ghia.πανεμορφο αυτοκινητο.που το ειδες?πινακιδες εχει επανω?
Link to comment
Share on other sites

Βασικα μηχανικα σκαραβαιου εχει σε σουλουπι της karmann.παιζει να ειναι και η εκδοση ghia.πανεμορφο αυτοκινητο.που το ειδες?πινακιδες εχει επανω?

 

εχει πινακιδα πισω και το ειδα στην οδο μαιζωνος και γουναρη εξω απο μια καφετερια στη Πατρα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η Μ6 για μένα είναι πανέμορφη και καθόλου καγκούρικη. Και όλα αυτά παρόλο που δεν μου αρέσουν οι πολλές και υπερβολικές επεμβάσεις στην εμφάνιση ενός αυτοκινήτου.
Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη Scuderia στην Ελλάδα έτοιμη προς παράδοση....:)

http://img231.imageshack.us/img231/3443/dsc01753vj1tc4.jpg

 

Οχι ρε να παρει μου ειχαν πει θα ερθει την επομενη εβδομαδα,αυτην την εβδομαδα ειμαι πνιγμενος και δε θα μπορεσω να την παρω,μπορει καποιος να παει και να μου τη φερει????

Περα απ την πλακα sv2 απο Σαλονικα ειναι ο τυπος ου την πηρε???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...