Jump to content

Ράδιο Αρβύλα (Ant1)


hostolis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Α, για αυτό λες; Πάσο τότε. Εγώ μιλούσα για το γεγονός οτι έφυγε απο την παλιά παρέα εδώ και πολύ καιρό.

Αυτό με την συνεργασία με το μέγκα είναι πολύ πρόσφατο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν ειναι καμια πρωτοποριακη σατυρικη εκπομπη, τους κανω γουστο, ειδικα τον Σερβετα. Πολυ φατσα!

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι ψιλοαρπαχτη μου φαινεται και ματαιοδοξια..οπως και το νυχτερινο μαγαζι του τυπου με το καπελο που τα ξερει ολα και δεν αφηνει κανεναν αλλο να μιλησει..Αν και ειμαι φαν του σκυλου δυσκολευομαι να παρακολουθησω την εν λογω εκπομπη μιας και τη βρισκω στημενη, αμηχανη και καθολου πρωτοτυπη. Το ΑΜΑΝ στηριζοταν στο Σωτηρη, ο οποιος επειδη ετυχε να τον ξερω προσωπικα ειναι τεραστια μορφη και απιθανος χαβαλες, σε αντιθεση με τον Κανακη ο οποιος διακατευεται απο εντονη επαρση και μεγαλομανια. Αν δεν αλλαξει κατι δραστικα δεν της δινω πολυ μελλον, αν και ο αντεννα κατ εμε ειναι απο τα χειροτερα καναλια στην Ελλαδα, οποτε τα κριτηρια μας διαφερουν.
Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ κι όλας για το εκτός θέματος, αλλά από πού κι ως πού "σκύλος" ο Παναγιωτόπουλος???

Από την εποχή του Jammin τον θυμάμαι ως Στάθη-easy-Παναγιωτόπουλο.

 

Τι είναι και αλλάζει middle names??? Μαφιόζος??? Πήξαμε στις αμερικανιές... :wacko:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι ο χαβαλες του imagine στο 3-5 δεν μπορει να μεταφερθει στην τηλεοραση...υπαρχουν βεβαια καποιοες ατακες του Σερβετα αλλα ειναι λιγο για μια ωρα εκπομπη. Ο σκυλος αν και εχει ωραιο χιουμορ, στην τηλεοραση σαν ξυλαγκουρο στεκεται...και ειναι ψιλομουγκας! Αν ομως σκεφτει κανεις τι σαβουρα μας προσφερει η τηλεοραση , το ραδιο αρβυλα ξεχωριζει αναμεσα απο πολλα αλλα
:up:
Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ κι όλας για το εκτός θέματος, αλλά από πού κι ως πού "σκύλος" ο Παναγιωτόπουλος???

Από την εποχή του Jammin τον θυμάμαι ως Στάθη-easy-Παναγιωτόπουλο.

 

Τι είναι και αλλάζει middle names??? Μαφιόζος??? Πήξαμε στις αμερικανιές... :wacko:

...το σκυλος βγηκε απο καποιον που πρωτα καλοσωριζε το σκυλι του Σταθη και μετα τον Σταθη και ετσι του εμεινε...

:up:
Link to comment
Share on other sites

και επίσης μετά απο αυτό ο αθεόφοβος... πήρε σαν χορηγό στην ραδιοφωνική του εκπομπή καθαριστήριο σκύλων!!! Ε πώς να μην του κολλήσει μετά το middle name?? xaxaxaxa

 

Ρε παδιά γιατί δεν βάζουν τον παναγιωτόπουλο να μαγιρεύει?? Εκεί αφού τα καταφέρνει!!! Πλάκα κάνω...Κακιούλα!! :)

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Με κάθε επιφύλαξη, έχω να πω πως επικρατέστερο είναι το οτι είχε μπλέξει με ναρκωτικά και για αυτό μάλωσαν οι άλλοι μαζί του.

Ενώ οι άλλοι δεν ξέρουν από αυτά...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι είναι στα δικαστήρια οι δύο τους...τραβάει η ιστορία πάνω από χρόνο κ πολύ κ περισσότερο...κρίμα ήταν αχτύπητο δίδυμο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ενώ οι άλλοι δεν ξέρουν από αυτά...:rolleyes:

 

:X:X:X

 

Εγώ ξέρω ότι είναι στα δικαστήρια οι δύο τους...τραβάει η ιστορία πάνω από χρόνο κ πολύ κ περισσότερο...κρίμα ήταν αχτύπητο δίδυμο.

 

:(:( οντως κριμα... εχουμε γελασει παρα πολυ και θα ειμαστε απο τους τυχερους που εχουν δει αμαν στα καλυτερα του!:D

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε τρελα..κανεις λες και ειδαμε κανα αριστουργημα που δεν προκειται να το ξαναδουμε για 50 γενιες ακομα!
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ενώ οι άλλοι δεν ξέρουν από αυτά...:rolleyes:

Ώπα ρε Γιάννη, πες μας κιόλας οτι σνιφάρει ο Σερβετάς και ο Παναγιωτόπουλος.

 

Χθες πάντως πήρε τηλέφωνο ένα πρεζόνι στον αέρα :p

 

ελα ρε τρελα..κανεις λες και ειδαμε κανα αριστουργημα που δεν προκειται να το ξαναδουμε για 50 γενιες ακομα!

 

 

 

Βιβή, μην είσαι τόσο απαξιωτική.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το "Ραδιο αρβύλα" είναι κάτι μεταξύ δελτίου Star, Showbiz news και Λαζόπουλου με τη διαφορά ότι η κριτική είναι πιο χιουμοριστική παρά... κακεντρεχής, προσβλητική. Ίσως γι αυτό να μην έχει κάνει αίσθηση ως τώρα. :p

 

Anyway η εκπομπή βλέπεται ευχάριστα, βγάζει γέλιο. Αν Κανάκης-Σερβετάς δίνουν περισσότερο λόγο στις δύο γλάστρες, ο κήπος θα ανθίσει.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Βιβή, μην είσαι τόσο απαξιωτική.

που την ειδες την απαξιωση?

το οτι δεν τους κανω "θεους" σημαινει οτι και το οτιι δεν τους κραζω

 

δλδ θα επρεπε να αναρτησω πανο" σερβετα και κανακη ειστε θεοι,μοναδικοι,ανεπαναληπτοι" για να μην θεωρηθω αρνητικη προς αυτους?

 

εν κατακλειδι να πω απλα πως τους καναμε λιγο πολυ τζαμπα μαγκες σε αυτο το τοπικ:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ελα ρε τρελα..κανεις λες και ειδαμε κανα αριστουργημα που δεν προκειται να το ξαναδουμε για 50 γενιες ακομα!

 

εμενα μου αρεσε πολυ και θεωρω με το λιγο μυαλο που εχω οτι ηταν απο τις καλυτερες σατιρικες εκπομπες που εχω δει ποτε στη ζωη μου! τωρα αν συμφωνεις ή οχι ειναι αλλο θεμα... η δικη μου γνωμη παντως ειναι αυτη και με αυτο δεν εννοω οτι τους υψωνω καπου ψηλα, ουτε τους θεωρω τελειους και αναμαρτητους, απλως μου αρεσε παρα πολυ το χιουμορ τους. κι αν σκεφτεις οτι εδω και περιπου 5-8 χρονια θυμαμαι και γελαω με αστεια δικα τους, νομιζω οτι μαλλον εκαναν κατι πολυ επιτυχημενο... δεν θυμαμαι να γελαω με τα σφηνακια ας πουμε ή με το σεφερλη, αυτο το ειδους του χιουμορ δεν μου αρεσει. το δικο τους μου ταιριαζει!

 

που την ειδες την απαξιωση?

το οτι δεν τους κανω "θεους" σημαινει οτι και το οτιι δεν τους κραζω

 

δλδ θα επρεπε να αναρτησω πανο" σερβετα και κανακη ειστε θεοι,μοναδικοι,ανεπαναληπτοι" για να μην θεωρηθω αρνητικη προς αυτους?

 

εν κατακλειδι να πω απλα πως τους καναμε λιγο πολυ τζαμπα μαγκες σε αυτο το τοπικ:)

 

ο καθενας εχει δικαιωμα να λεει τη γνωμη του και να πιστευει οτι θελει. δεν νομιζω οτι χρειαζεται να το κουβεντιασουμε παραπανω, σε οποιον δεν αρεσει η συγκεκριμενη εκπομπη ή οι ιδιοι οι ανθρωποι ας μην απαντανε σε αυτο το θεμα... και για να προλαβω τυχον απαντησεις, ειναι δικαιωμα καποιου να διαφωνει με κατι ή καποιον, αλλα απο τη στιγμή που το λεει μια, δυο, τρεις, νομιζω κατανταει κουραστικο να σχολιαζεις σε ενα θεμα για το οποιο δεν τρελαινεσαι κιολας... εμενα μου αρεσαν, μου αρεσουν και ελπιζω οτι θα μου αρεσουν και στο μελλον... κι αυτο δεν σημαινει οτι καταπινω αμασητο ο,τι μου πλασαρουν οι συγκεκριμενοι ανθρωποι, απλως με κανουν και γελαω!!! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

καλα παιδιά σήμερα γέλασα πολύ!!!

 

Ο σκύλος εκείνο το γομάρι να κουνάει την ουρά του όλη την ώρα είχε πολύ φάση!! Α ρε στάθη... :lol:

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Το είδα και εγώ σήμερα πρώτη φορά. Συμπαθητικό είναι, γέλιο έχει. Μου άρεσε και μάλλον θα το ξαναδώ. Γενικά νομίζω ατού της είναι η χαλαρότητα της εκπομπής (χώρις φωνες, χειροκροτήματα κτλ) ότι πρέπει για απόγευματακι

 

Αν και δεν είμαι σίγουρος κατά πόσο μπορεί να αντέξει από πλευρά τηλεθέασης σε μια ώρα που κύριος τηλεθεατής είναι οι γιαγιάδες όλης της ελλάδας.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω. Θα την "θαψουν" την εκπομπη ετσι. Δεν την βαζαν καλυτερα στo prime time στη θεση του Las Vegas?

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω. Θα την "θαψουν" την εκπομπη ετσι. Δεν την βαζαν καλυτερα στo prime time στη θεση του Las Vegas?

kalo akoygete ayto,makari na toys kopsi to mialoydaki toys.....

Link to comment
Share on other sites

Ώπα ρε Γιάννη, πες μας κιόλας οτι σνιφάρει ο Σερβετάς και ο Παναγιωτόπουλος.

 

Χθες πάντως πήρε τηλέφωνο ένα πρεζόνι στον αέρα :p

 

 

Aν μπλέξεις με παρέα όπως ο Κανάκης θα σνιφάρεις.

Anyway δεν εννοούσα και αυτούς τους δύο τόσο πολύ.

 

Όσο για το humour τους εμένα ποτέ δε μου άρεσε, ίσως όταν πήγαινα γυμνάσιο να γελούσα λίγο...

Link to comment
Share on other sites

O Παναγιωτόπουλος έχει πολύ καλό και εγκεφαλικό χιούμορ αλλά δεν είναι τηλεοπτικός.

Καμία σχέση δλδ με τον μπουγατσόβλακα τον Κανάκη. Ο Σερβετάς κρατάει μόνος του την εκπομπή.

Link to comment
Share on other sites

εαν αυτο που βλεπεις σε κανει να γελας και να νοιωθεις χαρουμενος , εχει πετυχει το σκοπο του, εαν οχι δες κατι αλλο...προσωπικα εχω τα παραπανω συμπτωματα :wacko:και συνεχιζω να το βλεπω , οπως και ακουω και τον imagine897.

Απο εκει και περα ο Κανακης κραταει ενα ρυθμο στην εμπομπη ( με την πολυλογια του) , ο Σερβετας με τον τροπο του και τις ατακες σε κανει και γελας, ο σκυλος ...ειναι απλα πολυ καλος μονο στο ραδιοφωνο :lol: και ο Κιουσης εχει πολυ λεπτο χιουμορ που η αληθεια ειναι πως χανεται στην τηλεοραση... (για να μην αναφερω οτι παιζει τενις και εχει smartphone σε βελουδινη θηκη:lol::lol::lol::lol::lol:)

:up:
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως κι εμένα άρχισε να με εκνευρίζει ο τηλεοπτικός Κανάκης με την πολυλογία. Στο ραδιόφωνο όμως έχει άλλη χάρη.

Επίσης θα συμφωνήσω με τον Bayern7 για το χιούμορ του Παναγιωτόπουλου (dithenanekdota.blogspot.com :P)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

O Παναγιωτόπουλος έχει πολύ καλό και εγκεφαλικό χιούμορ αλλά δεν είναι τηλεοπτικός.

Καμία σχέση δλδ με τον μπουγατσόβλακα τον Κανάκη. Ο Σερβετάς κρατάει μόνος του την εκπομπή.

 

Παιδιά, ο Σερβετάς δεν είναι χτεσινός στην τηλεόραση. Έκανε και πιο παλιά εκπομπές, πολύ πριν και από το ΑΜΑΝ.

Εντελώς πρόχειρα θυμάμαι από τα φοιτητικά μου χρόνια μια πολύ καλή εκπομπή στο Ωμέγα TV ("όλα είναι να!" ή κάτι τέτοιο), για όσους θυμούνται. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...