Jump to content

Ράδιο Αρβύλα (Ant1)


hostolis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο Δευτέρα 14 Απριλίου στον Ant1 και κάθε μέρα στις 17.45, με την ζωντανή εκπομπή «Ράδιο Αρβύλα»! Το είπαν σήμερα στο ραδιόφωνό τους Imagine 89.7!

Η θεματολογία θα είναι κατα πάσα πιθανότητα όπως αυτή της μεσημεριανής εκπομπής!

Τους αγκαλίασαμε στο ραδιόφωνο, θα τους αγκαλιάσουμε (ξανά) και στην τηλεόραση!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με χαρα! αλλα νομιζω οτι δεν θα εχουν και την ιδια ελευθερια που εχουν στο ραδιοφωνο. ας πουμε μου φαινεται δυσκολο να μιλανε για γκεομετρο:lol: οπως κανουν στο ραδιοφωνο! τεσπα, θα το δω σιγουρα, δεν τιθεται θεμα, απλως λεω... μονο που δεν ξερω πως θα το βλεπουμε αφου ειναι καθημερινο και ειναι και σε μια ωρα που οι περισσοτεροι απο μας κατι εχουν να κανουν... ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Μμμμμανούλες! Απορώ πώς θα αντέξουν... Ειδικά ο Σερβετάς! Αυτός είναι στο ραδιόφωνο απο το πρωί 10-1, μετά 3-5 και τώρα θα έχει και την τηλεόραση!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Περιμένω να δω πώς θα είναι το όλο concept... Θα είναι το πρώτο ζωντανό τους και είμαι περίεργος να το δω. Είπαν ότι θα παίζουν και SMS και τηλέφωνα. Άντε να δουμε.. Λογικά θα πάει μέχρι το τέλος της σεζόν. Άλλωστε δεν έχει και πολύ, 2 μήνες έμειναν.
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Μπα, με τίποτα. Άπατη την κόβω να πηγαίνει κι αυτή η απόπειρά τους. :down: Καλώς ή κακώς, τίποτα δεν είναι όπως παλιά. ;)
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Μμμμμανούλες! Απορώ πώς θα αντέξουν... Ειδικά ο Σερβετάς! Αυτός είναι στο ραδιόφωνο απο το πρωί 10-1, μετά 3-5 και τώρα θα έχει και την τηλεόραση!
ψψψψψ...5 ωρες "δουλειας"??!!?!!?αν δεν μπορει ,ας πει "οχι"..αλλα ποιος λεει οχι στα € και στην προβολη ??

 

Μπα, με τίποτα. Άπατη την κόβω να πηγαίνει κι αυτή η απόπειρά τους. :down: Καλώς ή κακώς, τίποτα δεν είναι όπως παλιά. ;)

αυτο ισχυει σε ολους τους τομεις..

καπου πηρε το αυτι μου πως θα θυμιζει κομφουζιο και οχι ΑΜΑΝ.

αν παντως αρχισουν τα κρυα σκετσακια με τα ψευτικα στηθη και τις 3-4 -ποσες ηταν φιλες το βλεπω να κοβεται απο την 2η εκπομπη.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Τον Κανάκη δεν το πάω καθόλου,ο Σερβετάς στον Ιμάτζιν τα σπάει και αξίζει την καλή ακροαματικότητα που έχει.

 

 

Μένει να δούμε πόσο θα αντέξει η εν λόγω εκπομπή...

Link to comment
Share on other sites

Έχω την αίσθηση οτι θα θυμίζει Comfuzio, μιας και θα είναι live. Το βλέπω πως θα είναι σαν καθημερινό τρελοκομείο, σαν την ραδιοφωνική εκπομπή με γραμμές στον αέρα κλπ.

Απο ότι λένε οι ίδιοι στο ραδιόφωνο πάντως, δεν θα έχει καμία σχέση με ΑΜΑΝ και σκετσάκια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω, και μόνο στο άκουσμα της λέξης Κομφούζιο, κάτι σε ιεροσυλία μου κάνει.

Δεν είναι δυνατό να είναι σαν το Κομφούζιο. Από την τότε ομάδα του Κομφούζιο, υπάρχει μόνο ο Κανάκης πλέον.

Τότε ήταν άλλες εποχές, ήταν όλοι τους πιο ανυποψίαστοι, πιο "αψώνιστοι", επίσης υπήρχε και ο Βακάρος και ο αξέχαστος Παραράς, αλλά επίσης και το τότε πρωτοεμφανιζόμενο όργιο ο Καλυβάτσης. Ιδίως η έλλειψη του Καλυβάτση δεν είναι δυνατό να αναπληρωθεί. Το άτομο απλά τα σπάει. :)

 

Ο Σερβετάς είναι όντως πολύ καλός, αλλά τον Κανάκη δεν τον πάω πλέον με την καμία. :down:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω, και μόνο στο άκουσμα της λέξης Κομφούζιο, κάτι σε ιεροσυλία μου κάνει.

 

Συμφωνώ απόλυτα. Και στη θέση τους θα έμενα όσο πιο μακριά γίνεται από το στυλ του Κομφούζιο.

 

Ο Μούτας τί να κάνει; :p Ξέρουμε ποιος ήταν, τί έκανε μετά κλπ. ;

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι είπαν δεν θα είναι τόσο χιουμοριστική εκπομπή όσο το ΑΜΑΝ απλά θα είναι μια εκπομπή σχολιασμού της επικαιρότητας.
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Ο Μούτας τί να κάνει; :p Ξέρουμε ποιος ήταν, τί έκανε μετά κλπ. ;

 

Χαχαχαχαχα, πού τον θυμήθηκες αυτόν??? :lol::lol::lol:

Απολάμβανα κάθε φορά τις "τηλεοπτικές παρεμβάσεις" του "Μούτα TV"!!! :lol::lol::lol:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Μπα, με τίποτα. Άπατη την κόβω να πηγαίνει κι αυτή η απόπειρά τους. :down: Καλώς ή κακώς, τίποτα δεν είναι όπως παλιά. ;)

ακριβως,τιποτα οπως παλια

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Λείπει ο (θεός) Καλυβάτσης γι αυτό.

 

Τρελή μορφή ο τύπος.

 

Δεν είναι μόνο αυτό. Οι τελευταίες προσπάθειες που έκαναν (όταν ακόμη συμμετείχε) ήταν απογοητευτικές ( π.χ Haiwania 3-0). Το Ράδιο Αρβύλα το παρουσιάζουν σαν κάτι διαφορετικό. Τώρα πόσο διαφορετικό θα είναι και αν θα είναι και καλό δε μένει παρα να περιμένουμε μέχρι αύριο για να δούμε. Πάντως το τοποθέτησαν σε ζώνη χαμηλής τηλεθέασης και όχι prime time (όπως τα προηγούμενα) για να μην υπάρχουν υψηλές απαιτήσεις και άγχος.

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

οντως ο σωτηρακης λειπει πολυ... μου κανει εντυπωση παντως που δεν θα ειναι μαζι τους, γιατι καθε φορα που τους ρωταει καποιος στο ραδιοφωνο, λενε οτι εδω κανουμε ραδιοφωνο και ο σωτηρης ειναι στα τηλεοπτικα... και ρωτω εγω... αφου τωρα θα κανουν και τηλεοπτικα, ο σωτηρης γιατι δεν ειναι μαζι ;;; ;);)

 

παντως το διαφημιστικο που δειξαν ειναι μεσα στο στουντιο που κανουν εκπομπη στο ραδιοφωνο... θα δουμε, κοντος ψαλμος αλληλουια, σημερα αρχιζει... ποση ωρα θα ειναι; καμιά ωρα;; :worry: το ξαναλεω ομως, οτι η ωρα που το βαζουν δεν μου αρεσει, ειναι πολυ περιεργη... εχουμε δουλεια εκεινη την ωρα... τεσπα, ελπιζω να παει καλα, αν και θα μου φαινεται κενο, χωρις το σωτηρη, και ελπιζω να το μεταθεσουν για πιο αργα...:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

οντως ο σωτηρακης λειπει πολυ... μου κανει εντυπωση παντως που δεν θα ειναι μαζι τους, γιατι καθε φορα που τους ρωταει καποιος στο ραδιοφωνο, λενε οτι εδω κανουμε ραδιοφωνο και ο σωτηρης ειναι στα τηλεοπτικα... και ρωτω εγω... αφου τωρα θα κανουν και τηλεοπτικα, ο σωτηρης γιατι δεν ειναι μαζι ;;; ;);)

 

παντως το διαφημιστικο που δειξαν ειναι μεσα στο στουντιο που κανουν εκπομπη στο ραδιοφωνο... θα δουμε, κοντος ψαλμος αλληλουια, σημερα αρχιζει... ποση ωρα θα ειναι; καμιά ωρα;; :worry: το ξαναλεω ομως, οτι η ωρα που το βαζουν δεν μου αρεσει, ειναι πολυ περιεργη... εχουμε δουλεια εκεινη την ωρα... τεσπα, ελπιζω να παει καλα, αν και θα μου φαινεται κενο, χωρις το σωτηρη, και ελπιζω να το μεταθεσουν για πιο αργα...:rolleyes:

 

Για την απουσία του Καλυβάτση δεν έχουν να πουν τίποτα επί της ουσίας γιατί απλά δε θέλουν. Και τα περί τηλεοπτικού-ραδιοφωνικού είναι απλά μπούρδες. Πριν καιρό είχα ακούσει ότι ο Καλυβάτσης δεν είναι πια μαζί τους γιατί μάλωσε με τον Κανάκη. Δεν ξέρω αν αληθεύει, αλλά αν όντως ισχύει, είναι μεγάλη βλακεία. :X

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

θα κανει δικη του σατυρικη εκπομπη στο μεγκα.

 

 

(παντως ειχε χαθει για αρκετο χρονικο διαστημα καθως λεγεται πως τον ειχαν πιασει σε ενα κλαμπ με ναρκωτικα)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

θα κανει δικη του σατυρικη εκπομπη στο μεγκα.

 

Άρα όντως δεν είναι μαζί τους γιατί πιθανόν να έχουν μαλώσει.

Δεν μπορώ να φανταστώ να έκανε άλλη εκπομπή σε άλλο κανάλι αν ήταν όλα οκ.

Link to comment
Share on other sites

Παντως γενικα οι εκπομπες τους (εξαιρουμενου του Παναγιωτοπουλου) δεν βασιζονται στις μουσικες επιλογες (καθως χρησιμοποιουνται κυριως για "χαλι") αλλα στον λογο τους. Ειδικα η μεσημεριανη του Κανακη, εχει μια δοση σατυρας (εκει συνεισφερει και η πολυ-φωνικοτητα του Σερβετα) με αρκετο χιουμορ και σαρκασμο, εν μεσω των γνωστων πλεον φαρσεων που κανουν σε διαφορους.

 

Φανταζομαι οτι κατι τετοιο θα ειναι και η εκπομπη στην τηλεοραση.

 

Ελπιζω μονο να μην κουρασει τοσο γρηγορα οσο οι προηγουμενες αποπειρες τους, μετα το Α.Μ.Α.Ν.

 

Για τον Καλυβατση εχω ακουσει και εγω διαφορες παραφιλολογιες (τυπου: φυλακη, ναρκωτικα κτλ) αλλα και οι ιδιοι (Κανακης κτλ) εχουν αρνηθει να το σχολιασουν οσες αρκετες φορες εχουν ερωτηθει απο ακροατες. Αν κανει εκπομπη στην τηλεοραση, οπως ανεφερε η φιλτατη FREAK_OF_NATURE, θα ειναι κατι το θετικο νομιζω.

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

παντως ο σωτηρακης συμφωνα με εφημεριδα, ειναι πλεον μονιμος κατοικος αθηνων και πιο συγκεκριμενα μενει στη μαρινα ζεας, υποθετω σε καποιο πλοιαριο που προφανως εχει. ετσι καταλαβα απο οσα διαβασα... αρα εφυγε απο θεσσαλονικη... ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...