Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro (Raphael)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Δεν υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω ώστε να βρω μια λύση...:(

 

Den exeis na xaseis tipota na rwtiseis kai stin ACE Hellas.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Aνεβάζω μια φωτογραφία του τηλεφώνου για να δείτε το μέγεθος και το είδος της ζημιάς...:(
Link to comment
Share on other sites

gia sas paidia..........................

 

thelo na sas rotiso an tixon exi provlimata to pro gt ime sto tsak na to agoraso kai thelo to prasino fos gia na proxoriso...

an kapios exi kati ipopsin tou na grapsi..................

episis thelo na matho k ta thetika tou..............

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Όλο θετικά είναι αυτή η συσκευή με μοναδικό μελανό σημείο το ασθενές GPS του. Για περισσότερες λεπτομέρειες καλό είναι να διαβάσεις και λίγο για να πάρεις μόνος σου μια εικόνα.

 

Τέλος εάν σου δίνεται η δυνατότητα ενδείκνυται να γράφεις με ελληνικά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μήπως ξέρουμε πότε το φέρνει Ελλάδα η ACE ;

Για τέλη Σεπτέμβρη έχει ανακοινώσει...

Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια με αφορμη το θεμα του φιλου παραπανω να σας δωσω κι εγω μια στμβουλη για τη θηκη,

Αφενος να το βαζετε με την οθονη προς τα πανω και αφετερου να χρησιμοποιειτε απαραιτητα screen protector.

Εγω δεν εκανα τα δυο παραπανω και απο το βγαλε βαλε η ραφη της "ζώνης" που κραταει το κινητο στη θηκη μου εκανε μικροεκδορες στην οθόνη (φαινονται μονο οταν ειναι σβηστη αλλα ειναι λιγο ξενερωμα).

 

Επισης το προβλημα του φιλου δεν νομιζω οτι ειναι φυσιολογικο και δεν νομιζω να φταιει η θηκη...

Link to comment
Share on other sites

Όλο θετικά είναι αυτή η συσκευή με μοναδικό μελανό σημείο το ασθενές GPS του. Για περισσότερες λεπτομέρειες καλό είναι να διαβάσεις και λίγο για να πάρεις μόνος σου μια εικόνα.

 

Τέλος εάν σου δίνεται η δυνατότητα ενδείκνυται να γράφεις με ελληνικά.

 

Efxaristo file mou...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
απο το βγαλε βαλε η ραφη της "ζώνης" που κραταει το κινητο στη θηκη μου εκανε μικροεκδορες στην οθόνη

 

To screen protector δεν το θεωρώ καν αξεσουάρ. Είναι υποχρεωτικό από την πρώτη επαφή με τη συσκευή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Gia osous theloun mia pio elafrya kai pio grigori ROM, xrisimopoiw edw kai merikes meres kai eimai se thesi na proteinw anepifylakta ti ROM pou eftiakse o panosha...

[ROM][WWE][11.09.08] -=® panosha ® =- P.R.0. 0.9

 

Όταν τρέχω το customruu.exe της rom του panosha, γράφει ότι πρόκειται για την ROM 1.66.405.1 ενώ εγώ έχω νεότερη την 1.90.405.1. Φαντάζομαι ότι είναι λάθος ο αριθμός και ότι δεν έχει χρησιμοποιηθεί ως βάση εκείνη ?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Όταν τρέχω το customruu.exe της rom του panosha, γράφει ότι πρόκειται για την ROM 1.66.405.1 ενώ εγώ έχω νεότερη την 1.90.405.1. Φαντάζομαι ότι είναι λάθος ο αριθμός και ότι δεν έχει χρησιμοποιηθεί ως βάση εκείνη ?

 

Ναι... δεν έχεις πρόβλημα. Η ROM είναι όντως βασισμένη στη 1.90.405.1. Έχει να κάνει με την "κουζίνα" που χρησιμοποιήθηκε για αυτή τη ROM και τίποτα άλλο. Μη δίνεις σημασία. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι... δεν έχεις πρόβλημα. Η ROM είναι όντως βασισμένη στη 1.90.405.1. Έχει να κάνει με την "κουζίνα" που χρησιμοποιήθηκε για αυτή τη ROM και τίποτα άλλο. Μη δίνεις σημασία. ;)

 

ok!

Είναι κάποια προγράμματα που έχουν αφαιρεθεί, και δεν περιέχονται στο Extra Apps Package Download, αυτά μπορούν να γίνουν εξαχθούν από την αρχική ROM?

Συγκεκριμένα το Voice Recorder και το WorldCard θέλω να τα διατηρήσω

Btw, ξέρει κανείς αν το WorldCard παίρνει και ελληνικά, και πού τα βρίσκουμε?

Link to comment
Share on other sites

Exei vrei kanenas kamia efarmogi pou na sinergazetai me ton opera tou touch oste na anaparagei provoles java diaforon istoselidon???
Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Συγκεκριμένα το Voice Recorder και το WorldCard θέλω να τα διατηρήσω

Btw, ξέρει κανείς αν το WorldCard παίρνει και ελληνικά, και πού τα βρίσκουμε?

 

Αντί για το Voice Recorder δες και το Vito Audio Notes Touch και θα δεις εάν θα το θες μετά. ;)

 

Για το WorldCard (και το Voice Recorder εάν τα θες ακόμα) θα φροντίσω να ανέβουν με link! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ηντα γινεται μωρε κοπέλια; Ολα καλα ; :p Βγηκε και η πρωτη ψημενη ρομ και σε κανα μηνα δεν θα ξερουμε παλι ποια να πρωτοβαλουμε ε; Κακο τρυπακι. Παιδια καποιος ειχε φτιαξει μια εφαρμογη για τις επαφες η οποια εκανε και αναζητηση στα ελληνικα αν δεν κανω λαθος αλλα δεν μπορω να την βρω. Εχει κανεις καποια υποψιν του;

 

EDIT:Κατι βρηκα στο navimania απο παλιο ποστ του athanaso77 http://www.navimania.gr/showthread.php?t=4756&highlight=contacts&page=3

και θα ηθελα να τον ρωτησω αν δουλευει με την νεοτερη εκδοση του pocketcm το ολο κολπο...

Link to comment
Share on other sites

Ego pantos den antimetopizo provlima me tin anazitisi epafon.Mono stin deksia mpara otan eisai se portrait mode, an afto ennoeis.
Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια καποιος ειχε φτιαξει μια εφαρμογη για τις επαφες η οποια εκανε και αναζητηση στα ελληνικα αν δεν κανω λαθος αλλα δεν μπορω να την βρω. Εχει κανεις καποια υποψιν του;

 

Νομίζω ότι δεν χρειάζεται να βάλεις τίποτα στη συσκευή. Εάν είσαι στις επαφές και πατήσεις με το keyboard ένα πλήκτρο σε πηγαίνει κατευθείαν στις επαφές που αρχίζουν με αυτά τα γράμματα. Επίσης στο Dialpad εάν αρχίζεις να πληκτρολογείς ένα όνομα... θα αρχίσει να εμφανίζεται με τη λειτουργία του smartdialing. Εμένα προσωπικά αυτά μου αρκούν, σε συνδυασμό επίσης με το tab των επαφών στο TF3D.

 

EDIT:Κατι βρηκα στο navimania απο παλιο ποστ του athanaso77 http://www.navimania.gr/showthread.php?t=4756&highlight=contacts&page=3

και θα ηθελα να τον ρωτησω αν δουλευει με την νεοτερη εκδοση του pocketcm το ολο κολπο...

 

Τώρα εάν θέλεις άλλο πρόγραμμα όπως το Pocket CM, εδώ θα βρεις την τελευταία έκδοση που μάλλον λειτουργεί με τα ελληνικά που έχω δώσει στο thread του Navimania. Εντούτοις δεν το έχω δοκιμάσει στο Pro μιας και δεν πιστεύω ότι υπάρχει λόγος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Mono stin deksia mpara otan eisai se portrait mode, an afto ennoeis.

 

Εκεί δεν έχουμε βρει τρόπο να κάνουμε ελληνική τη μπάρα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδιά βρήκα μια εφαρμογή η οποία καλυτερεύει λίγο την μπαταρία. κάποια παιδιά είπαν ότι ο χρόνος τους ανέβηκε κατα 3 ώρες. και εγώ όση ώρα το χρησιμοποιώ έχω δει κάποια μικρή διαφορά.

 

ονομάζεται SaveBattery HTC Juno

Link to comment
Share on other sites

Αντί για το Voice Recorder δες και το Vito Audio Notes Touch και θα δεις εάν θα το θες μετά. ;)

 

Για το WorldCard (και το Voice Recorder εάν τα θες ακόμα) θα φροντίσω να ανέβουν με link! ;)

 

Καλό το Vito.

 

Btw, βλέπω ότι παρόλο που πιάνει όλη την οθόνη, έχει δυνατότητα για minimise. Στο Destinator, πώς γίνεται το minimise?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
@athanasso:

 

Για το Opera, υπάρχει κάποιος λόγος που δεν έχει μπει η έκδοση 1938 αντί της 1522 ?

 

Ναι... είχε κάποια προβλήματα.

 

Έβαλα όμως από πάνω το Opera_9_50_1938_WWE_bElite.CAB και δεν έχει καταλάβει καθόλου επιπλέον χώρο (βάλτο στη Main Memory). ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...