Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro (Raphael)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γενικώς είναι πολύ καλή συσκευή αλλά όπως λέω και παραπάνω έχω παράπονο από τη λειτουργία του GPS του. Όσον αφορά την αναπαραγωγή του video δεν έχει να κάνει με την οθόνη η απόδοση. Για μένα η συσκευή τα πηγαίνει απλά καλά εδώ. Εάν όμως έχεις ιδιαίτερες απαιτήσεις σε αυτό τον τομέα πρέπει να κοιτάξεις εκτός HTC.

 

Άλλη μάρκα όπως? Βασικά ίσως το σάββατο αν το βρω θα το χτυπήσω απλά ψάχνομαι ακόμα λίγο.

 

Αν το πάρω από εξωτερικό θα μπορώ να γράψω Ελληνικά? όχι μενού, απλά επαφές, μηνύματα και emails. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Αν το πάρω από εξωτερικό θα μπορώ να γράψω Ελληνικά? όχι μενού, απλά επαφές, μηνύματα και emails. Ευχαριστώ!

 

Fysiika... afta ta themata exoun lythei kairo twra!

 

(http://www.navimania.gr/showthread.php?t=9234)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κανένα site που μπορώ να πουλήσω το htc touch pro μου ? 2 μηνών ? δεν τα καταφέρνω και πολύ τελικα με το μενού ...
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
υπάρχει κανένα site που μπορώ να πουλήσω το htc touch pro μου ? 2 μηνών ? δεν τα καταφέρνω και πολύ τελικα με το μενού ...
http://www.emarket.gr/index.php θα μπορουσε και εδω να το βαλεις στις αγγελιες αλλα θελει πανω απο 75 ποστ επισης εδω http://www.htc.com.gr/forum/index.php καθως και στο http://www.navimania.gr αν δεν κανω λαθος
Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια είναι πως ούτε εμένα με ευχαριστεί το τηλέφωνο τόσο όσο με είχε ενθουσιάσει το Kaiser.

το touch pro εγώ το θεωρώ μια απλή συσκευή με πολύ προσπάθεια της htc για να μπορείς να λες "γουάου" για μερικά δευτερόλεπτα.

 

καλα το HD παίζει χάλια τα βίντεο? πάμε καλά? αυτή η HTC προσπαθεί να πουλήσει ποσότητα αντί για ποιότητα τώρα πια?

Link to comment
Share on other sites

καλα το HD παίζει χάλια τα βίντεο? πάμε καλά? αυτή η HTC προσπαθεί να πουλήσει ποσότητα αντί για ποιότητα τώρα πια?

 

αφου λανσαρει καθε τρεις και λιγο καινουρια συσκευη...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το touch pro εγώ το θεωρώ μια απλή συσκευή με πολύ προσπάθεια της htc για να μπορείς να λες "γουάου" για μερικά δευτερόλεπτα.

 

Kapws etsi kata ti gnwmi mou symbainei kai me to HD. Sigoura entypwsiazesai me tin megali othoni alla to synithizeis pio grigora apoti perimena. Me alla logia? Ena Diamond me megala grammata! :p

 

Bebaia, gia kapoion pou kanei poly browsing sto Internet kai asxoleitai me arxeia Word kai Excel... ekei sigoura pleonektei. Ofeilw na prosthesw kai tin poly kali apodosi tou GPS se sxesi me Diamond kai Pro alla mexri ekei. To apodosi tou video se mia syskevi me tetoio prosanatolismo pantws... einai apogoiteftiki.

 

Telos thelw na tonisw (gia na min yparxoun antidraseis apo tous fan tis syskevis) oti ekfrazw kathara proswpikes apopseis stis opoies endexomenws polloi mporei na diafwnoun. :)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Kapws etsi kata ti gnwmi mou symbainei kai me to HD. Sigoura entypwsiazesai me tin megali othoni alla to synithizeis pio grigora apoti perimena. Me alla logia? Ena Diamond me megala grammata! :p

 

Bebaia, gia kapoion pou kanei poly browsing sto Internet kai asxoleitai me arxeia Word kai Excel... ekei sigoura pleonektei. Ofeilw na prosthesw kai tin poly kali apodosi tou GPS se sxesi me Diamond kai Pro alla mexri ekei. To apodosi tou video se mia syskevi me tetoio prosanatolismo pantws... einai apogoiteftiki.

 

Telos thelw na tonisw (gia na min yparxoun antidraseis apo tous fan tis syskevis) oti ekfrazw kathara proswpikes apopseis stis opoies endexomenws polloi mporei na diafwnoun. :)

Θα ηθελα να μου ελεγες εστω και με π.μ για ποια συσκευη ενδιαφερεσαι γιατι δεν μπορεσα να δω στο link που δεινεις...:)

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να σφιξω το πορτακι που ειναι χαλαρο;Υπαρχει αντιπροσωπεια της htc στη θεσσαλονικη που μπορουν να το αναλαβουν;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να σφιξω το πορτακι που ειναι χαλαρο;Υπαρχει αντιπροσωπεια της htc στη θεσσαλονικη που μπορουν να το αναλαβουν;

 

Μάλλον δεν υπάρχει στην Θεσσαλονίκη πλέον, μόνο Αθήνα και Ηράκλειο: ACE Hellas - Εξυπηρέτηση Πελατών

 

Όταν λες πορτάκι, εννοείς το καπάκι της μπαταρίας?

 

Πριν το στείλεις θα έλεγα να πάρεις τηλέφωνο την ACE (Τηλ: 2106068674, Ώρες λετουργίας: 09:00-15:00 καθημερινές) για να σιγουρευτείς ότι το φτιάχνουν. Ή ρώτα στο σχετικό φόρουμ της ACE να σου απαντήσει κάποιος από αυτούς).

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχουν μεγαλώσει οι απαιτήσεις μου! Diamond, Pro και HD μετά από μερικές μέρες χρήσεις... μου φαίνονται τα ίδια. Να είμαι ειλικρινής και από το Pro αλλά και από το HD έχω παράπονο. Στο πρώτο για το GPS του και στο δεύτερο για την αναπαραγωγή στα video, ειδικά από μία συσκευή που το όνομά της είναι τα αρχικά του High Definition. :wacko:

 

Να υποθέσουμε ότι πήρες αυτό που είναι στο αβαταρ?

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις πως μπορω να κατεβασω μεσω του touch pro links απο το rapidshare γιατι δεν μπορω να κατεβασω κατ' ευθειαν μεσω του opera.
Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε παιδια τετοια τηλεφωνα και απο αναπαραγωγη ταινιων δεν λενε?

Αντε καλα το hd λογο μεγεθους οθονης αλλα και αυτο?

Ειναι γενικο σε ολα τα htc τελικα ή προκειται γιαυτα τα δυο μοντελα?

Με ενδιαφερει αυτος ο τομεας ιδιαιτερα γιατι περναω αρκετη ωρα μονος(λογο αντικειμενου δουλειας)και θα ηθελα να εχω καλη ποιοτητα......και σαν βασικη επιλογη ειχα αυτο...κριμα :(

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Να υποθέσουμε ότι πήρες αυτό που είναι στο αβαταρ?

 

Έχω παίξει και με αυτό λίγο... δεν θα το συνιστούσα για αγορά από κάποιον μέσο χρήστη. Ωραίο το Android και πολλά υποσχόμενο αλλά θέλει πολύ δουλειά ακόμα!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια .....το θεμα ειναι οτι ειμαι αρκετα μπερδεμενος και δεν μπορω να ξεμπερδευτω μονος πλεον.......ειμαι μεταξυ αυτου του τηλεφωνου και του omnia.......

Θα ηθελα να μου πειτε ποια ειναι τα δυνατοτερα σημεια υπερ του αλλου τηλεφωνου ...να μπορεσω και εγω να διαλεξω......εκτος απο εξωτερικη εμφανιση δεν εχω αλλη εμπειρια πανω στις συσκευες.....με ενδιαφερει να παιζει καλα ταινιες....θα ηθελα λιγο τη γνωμη σας για φωτο και για σερφαρισμα στο ιντερνετ.....

Ευχαριστω....:)

Το χειροτερο απο ολα ξερετε ποιο ειναι?

Ειμαι 2 μηνυματα για να ανοιξει το post των αγγελιων και δεν μπορω να δω ακομα τιποτα......:cry:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος σε ποιο φάκελο στο κινητό ρίχνω links από favorites του explorer.

Μου έχει δημιουργήσει ένα φάκελο στον explorer του υπολογιστή με όνομα "αγαπημένα κινητής συσκευής" αλλά δεν μπορώ να τα δω στο κινητό. Τι βλακεία κάνω;

 

Καμιά πρόταση για κάτι καλύτερο από τον opera της "μαμάς";

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση που μπορεί να έχει απαντηθεί, αλλά δεν την βρίσκω.... το touch pro με ποιά rom και radio βγαίνει στην ελλάδα (από την ACE);
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μία ερώτηση που μπορεί να έχει απαντηθεί, αλλά δεν την βρίσκω.... το touch pro με ποιά rom και radio βγαίνει στην ελλάδα (από την ACE);

 

ROM: 1.90.405.1

Radio: 1.02.25.19

 

kai fysika i ACE pernaei ta ellinika tis panw se afti.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση που μπορεί να έχει απαντηθεί, αλλά δεν την βρίσκω.... το touch pro με ποιά rom και radio βγαίνει στην ελλάδα (από την ACE);

 

Το πήρα απο την ACE και έχω

 

Έκδοση ROM: 1.90.401.1 WWE

Ημερομηνία ROM: 08/01/08

Εκδοση Ραδιοεπικοινωνίας: 1.02.25.19

Εκδοση πρωτοκόλλου: 52.33.25.17U

ExtPkg version: 1.90.401.103

 

Πήρα να δοκιμάσω και το ΟΜΝΙΑ...

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Sou fainetai kalytero apo to Pro?

 

Αυριο θα το έχω στα χέρια μου και θα το δω μέχρι τις γιορτές...

 

Αλλά αυτό το PRO τρώει κάτι κολλήματα ώρες ώρες... και χωρίς να έχω "μαγειρέψει" τίποτα...

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αλλά αυτό το PRO τρώει κάτι κολλήματα ώρες ώρες... και χωρίς να έχω "μαγειρέψει" τίποτα...

 

Afto einai pou me enoxlei perissotero me tin HTC. Otan bgalei mia nea syskevi... "ksexnaei" akoma kai tin amesws proigoumeni tis!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Pantos ego me ton RomOs exo vrei igia mou!!

 

O monx exei kanei kali douleia se afti ti seira me cooked ROMs pou exei bgalei gia to Pro. Afto omws den simainei oti prepei na epanapavomaste.

 

To kalo einai bebaia oti mallon apo neo xrono tha kykloforisei kainourgia ROM! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...