Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro (Raphael)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

Ο μεταλλικός ήχος που ακούγεται όταν ανοιγοκλείνεις το πληκτρολόγιο είναι φυσιολογικός. Ακούς κάτι διαφορετικό από αυτό; Κανονικά δεν θα έπρεπε να ακούγεται τίποτα όταν απλά το κουνάς.

 

(Αν μπορείς... γράφε με ελληνικά)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι ακούγεται σαν να εχει ξελασκάρει λιγο αυτό το σιδεράκι και όταν το κουνάς για κάποιον λόγο ακούς ένα τικ-τακ . Αν και έχω ψάξει και σε άλλα Forum δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιος τρόπος να το σφίξομε.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Νομίζω ότι εάν προσεγγίσεις το θέμα σωστά, αυτό θα μπορούσαν να το δουν και τα παιδιά της ACE Hellas χωρίς κόστος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

χάθηκα πάλι :)

 

λοιπόν επειδή το Omnia το έχω παίξει, έχω να πω ότι είναι τα χάλια του τα μαύρα απο θέμα στησήματος software και λειτουργίας. κατασκευαστικά είναι οκ, αλλά σαν χρήστης δεν θέλω να βρεθώ ποτέ ξανά στην θέση αυτή.

 

είδα σήμερα το Touch HD στο πλαίσιο, δεν με ενθουσίασε καθόλου. ειδικά το μέγεθός του! το touch pro φαίνεται μια σταλιά μπροστά του (στο χέρι)

 

το touch pro, έχει πρόβλημα όσο αναφορά ότι δεν είναι ΤΕΛΕΙΟ στο gps του. δοκιμάστε να μπείτε σε μικρά στενά και πείτε μου αν θα σας δείχνει που είστε.

 

απο θέμα software έχει κάποια αρκετά λάθη τα οποία τα βλέπεις μετά απο πολύ χρήση. πρέπει να γίνει πιο άμεσο και πιο user-friendly στο χρήστη. ωραία τα φρου φρου και αρώματα αλλά δεν είναι βολικά. ούτε καν το τηλέφωνο του.

 

οι μόνες μου ελπίδες είναι ότι η HTC θα βγάλει το Touch XD ως ένα σωστό τηλέφωνο κάτι που αποκλείεται γιατί η HTC θέλει να σπάσει το ρεκορ σε συσκευές φέτος και όχι σε ποιότητα.

 

γεια σου Θοδωρη :)

 

χρονια πολλα παιδια σε ολους!

 

δεν με ακουσες τοτε και το πηρες το προ.....

 

το καιζερ ακομη ειναι μπροστα σε πολλα πραγματα....

 

οσο για το ομνια που λες,

εχω το ομνια κανα μηνα τωρα και κατι...σε πληροφορω πως οτι ελληνικο εχει κυκλοφορησει ειναι απλα απαραδεκτο ...και για αυτο και τα πουλανε οσοι ασχετοι τα παιρνουν....

με ενα καλο ραδιο και μια καλη ρομ το τηλ ειναι τρομερο !πιστεψε με;)

αφου εχει καταφερει να αφησω το καιζερ μου στην ακρη για καιρο τωρα...σκεψου για τι μιλαω :)

 

δεν εχει πληκτρολογιο ενταξει αλλα παλευεται ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά σε όλους, και καλή χρονιά,

 

Έχω κάποιες μικρο-απορίες για το PRO.

 

1ον. Πως μπορώ να το "αποκλείσω" και να μην χρησημοποιεί ΠΟΤΕ την σύνδεση GPRS εκτός και αν του το επιλέξω εγώ; γιατι κάθε φορά που είμαι με wifi στο windows live (msn messenger) και περάσει λίγη ώρα και σβύσει η οθόνη, τότε για οικονομία μπαταρίας απενεργοποιείτε το wifi, και μπαίνει μόνο του με 3G και με χρεώνει.

 

2ον. όταν είναι συνδεδεμένο με το καλώδιο του υπολογιστή, δεν έχω σήμα :confused::confused: τι γίνεται; το έχει παρατηρήσει ποτέ κανείς αυτό; μήπως φταίει η RADIO ROM που έχω;

 

RADIO Version: 1.02.25.28

ROM Version: ROMeos v.1.50.4 WWE

 

Έχετε υπ'όψην σας κάποια καλύτερη Radio ή κάποια άλλη ρομ;

 

 

3ον. Ο ήχος του όταν χτυπάει σε εισερχόμενη κλήση, είναι απογοητευτικά πολύ χαμηλή η ένταση... υπάρχει λύση?

 

ΣΑ΅Ευχαριστώ πολύ.

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1ον. Πως μπορώ να το "αποκλείσω" και να μην χρησημοποιεί ΠΟΤΕ την σύνδεση GPRS εκτός και αν του το επιλέξω εγώ;

 

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=2806

 

2ον. όταν είναι συνδεδεμένο με το καλώδιο του υπολογιστή, δεν έχω σήμα :confused::confused: τι γίνεται; το έχει παρατηρήσει ποτέ κανείς αυτό; μήπως φταίει η RADIO ROM που έχω;

 

Δεν επηρεάζει το radio το πρόβλημα που έχεις, το οποίο δεν είναι φυσιολογικό. Όταν απλά αποσυνδέσεις τη συσκευή επανέρχεται κανονικά το σήμα; Το συγκεκριμένο radio που φοράς πάντως δεν δημιουργεί τέτοια προβλήματα. Το είχες πάντα αυτό το πρόβλημα ή εμφανίστηκε τελευταία;

 

3ον. Ο ήχος του όταν χτυπάει σε εισερχόμενη κλήση, είναι απογοητευτικά πολύ χαμηλή η ένταση... υπάρχει λύση?

 

Μήπως έχεις βάλει κάποιο Ringtone της επιλογής σου που έχεις αυτό το πρόβλημα ή συμβαίνει σε όλους τους ήχους; Είσαι σίγουρος ότι έχεις την ένταση στην υψηλότερη θέση;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν σε ευχαριστώ πολύ φίλε που είσαι τόσο κατατοπιστικός,

 

το πρόβλημα δεν το είχα παρατηρήσει παλαιότερα, αλλά απο εχτές το απόγευμα,

κατευάζω τώρα την ROMeos 1.60 και ελπίζω να μην υπάρχει πια αυτό το πρόβλημα.

 

Το μόνο σίγουρο είναι οτι κάτι δεν πάει καλά με την ROM μου...

 

έχεις να μου προτείνεις κάποια cooked ρομ πριν βάλω αυτή που κατεβάζω τώρα;

επίσης... πρέπει να προσέξω κάτι πριν να ξεκινήσω την εγκατάσταση της ΡΟΜ;

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δεν με ακουσες τοτε και το πηρες το προ.....

 

το καιζερ ακομη ειναι μπροστα σε πολλα πραγματα....

 

Εγώ πάντως Δημήτρη δεν συμφωνώ και τόσο σε αυτό! Το Pro αντιμετωπίζει κάποια προβλήματα που έχουν να κάνουν με τη ROM του και όχι με τις δυνατότητές της σαν συσκευή. Πιστεύω ότι με τη νέα ROM που έχει ανακοινωθεί θα λυθούν τα όποια θεματάκια. Για μένα ο μοναδικός λόγος για να μείνει κάποιος στο Kaiser είναι εάν δεν μπορεί χωρίς τη δυνατότητα tilt για την ανάκληση της οθόνης. Μέχρι εκεί όμως.

 

Καταρχήν σε ευχαριστώ πολύ φίλε που είσαι τόσο κατατοπιστικός,

 

το πρόβλημα δεν το είχα παρατηρήσει παλαιότερα, αλλά απο εχτές το απόγευμα,

κατευάζω τώρα την ROMeos 1.60 και ελπίζω να μην υπάρχει πια αυτό το πρόβλημα.

 

Το μόνο σίγουρο είναι οτι κάτι δεν πάει καλά με την ROM μου...

 

έχεις να μου προτείνεις κάποια cooked ρομ πριν βάλω αυτή που κατεβάζω τώρα;

επίσης... πρέπει να προσέξω κάτι πριν να ξεκινήσω την εγκατάσταση της ΡΟΜ;

 

Όσον αφορά το θέμα cooked ROMs, νομίζω ότι ο monx έχει κάνει τις καλύτερες ROMs για το Pro. Πιστεύω ότι καλό θα είναι να δοκιμάσεις την καινούργια του 1.60.1

 

Δεν έχω να προτείνω κάτι το ξεχωριστό που πρέπει να προσέξεις πριν την εγκατάσταση, αλλά έχω να προτείνω για μετά. Πάντα μετά τη νέα ROM... το πρώτο πράγμα που πρέπει να κάνεις είναι hard reset τη συσκευή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το θέμα cooked ROMs, νομίζω ότι ο monx έχει κάνει τις καλύτερες ROMs για το Pro. Πιστεύω ότι καλό θα είναι να δοκιμάσεις την καινούργια του 1.60.1

 

Δεν έχω να προτείνω κάτι το ξεχωριστό που πρέπει να προσέξεις πριν την εγκατάσταση, αλλά έχω να προτείνω για μετά. Πάντα μετά τη νέα ROM... το πρώτο πράγμα που πρέπει να κάνεις είναι hard reset τη συσκευή.

 

Σε ευχαριστώ πολύ!!! να εισαι καλά, και καλές γιορτές

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Χρόνια πολλά και σε σένα! Εάν θέλεις να ανανεώσεις το look της συσκευής σου... ρίξε και μια ματιά και εδώ! Σε official ROM δουλεύει σίγουρα άψογα! Στην ROMeOS δεν ξέρω όμως. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως Δημήτρη δεν συμφωνώ και τόσο σε αυτό! Το Pro αντιμετωπίζει κάποια προβλήματα που έχουν να κάνουν με τη ROM του και όχι με τις δυνατότητές της σαν συσκευή. Πιστεύω ότι με τη νέα ROM που έχει ανακοινωθεί θα λυθούν τα όποια θεματάκια. Για μένα ο μοναδικός λόγος για να μείνει κάποιος στο Kaiser είναι εάν δεν μπορεί χωρίς τη δυνατότητα tilt για την ανάκληση της οθόνης. Μέχρι εκεί όμως.

 

Γιαννη δεν λεω οτι ειναι καλυτερο απο το προ αλλα δεν δεχομαι με ενα τηλ της HTC,τοσο πολλα υποσχομενο,να μην δουλευει ακομη σωστα το Gps του....

 

ειδικα με τοση υποστηριξη απο τους xda!!

 

εδω στο ομνια που ειχε σοβαρα προβληματα στην αρχη,με καθολου υποστηριξη ....μεσα σε λιγοτερο απο μηνα λυθηκαν τα περισσοτερα,να μην πω ολα :blink:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γιαννη δεν λεω οτι ειναι καλυτερο απο το προ αλλα δεν δεχομαι με ενα τηλ της HTC,τοσο πολλα υποσχομενο,να μην δουλευει ακομη σωστα το Gps του...

 

Αυτό δεν είναι πρόβλημα της συσκευής αλλά αδιαφορίας της HTC. Δεν είναι τυχαίο ότι είναι η μοναδική συσκευή που από την πρώτη ημέρα κυκλοφορίας της η HTC δεν έχει βγάλει ούτε μία καινούργια ROM.

 

Επίσης... όσον αφορά την υποστήριξη από το XDA-devs που αναφέρθηκες, έχουν αλλάξει πολύ τα πράγματα από τα θαύματα που έκαναν στις παλαιότερες συσκευές. Πλέον δεν γίνονται τέτοια πράγματα.

 

Συνεπώς οι κάτοχοι στηρίζονται μόνο στην ανακοίνωση της HTC για καινούργια έκδοση (v2.00.XX) από νέο χρόνο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
και εγω νομιζω oτι τον τελευταιο χρονο οι ρομ απο την htc ειναι σε μεγαλο βαθμο καλες οποτε "στενευουν"τα περιθωρια για κατι εντυπωσιακο απο τους xda;)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
και εγω νομιζω oτι τον τελευταιο χρονο οι ρομ απο την htc ειναι σε μεγαλο βαθμο καλες οποτε "στενευουν"τα περιθωρια για κατι εντυπωσιακο απο τους xda;)

 

Αυτό είναι αλήθεια. Εξάλλου δεν είναι τυχαίο που κάποιοι από τους παλιούς καλούς cookers/moderators του xda-dev ξαφνικά εξαφανίστηκαν από το forum και οι φήμες τους έχουν να δουλεύουν για HTC/Microsoft. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους...

 

Επανέρχομαι με ένα πρόβλημα και μια ερώτηση.

 

1) Sprite Back Up

 

Εγκατέστησα το sprite back up (που συνόδευε τη συσκευή μου). Ενώ το πρόγραμμα τρέχει κανονικά από τη συσκευή και κάνει κανονικά back up, το πρόγραμμα του PC (ώστε να αποθηκεύω το back up στον υπολογιστή) αρνείται... Κάνει ΚΑΙ restart και όταν ξεκινάει να μεταφέρει τα δεδομένα από το κινητό, ξαφνικά εμφανίζει ένα μήνυμα ότι δεν ήταν δυνατή η επικοινωνία με τον client. Θα μου πείτε ότι η έκδοση του κινητού δουλεύει μια χαρά, άρα τι θέλεις του PC. Το θέμα είναι ότι θέλω αν γίνει κάτι στην SD να έχω αντίγραφα του back up στο PC.

 

2) Registry Cleaner

 

Έχετε να προτείνετε κανένα καλό Registry Cleaner για Windows Mobile 6.1 γιατί υποψιάζομαι ότι με τα βάλε-βγάλε τα παίζει η Registry?

 

Thanks in advance mates... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Καλησπέρα σε όλους...

 

Επανέρχομαι με ένα πρόβλημα και μια ερώτηση.

 

1) Sprite Back Up

 

Εγκατέστησα το sprite back up (που συνόδευε τη συσκευή μου). Ενώ το πρόγραμμα τρέχει κανονικά από τη συσκευή και κάνει κανονικά back up, το πρόγραμμα του PC (ώστε να αποθηκεύω το back up στον υπολογιστή) αρνείται... Κάνει ΚΑΙ restart και όταν ξεκινάει να μεταφέρει τα δεδομένα από το κινητό, ξαφνικά εμφανίζει ένα μήνυμα ότι δεν ήταν δυνατή η επικοινωνία με τον client. Θα μου πείτε ότι η έκδοση του κινητού δουλεύει μια χαρά, άρα τι θέλεις του PC. Το θέμα είναι ότι θέλω αν γίνει κάτι στην SD να έχω αντίγραφα του back up στο PC.

 

2) Registry Cleaner

 

Έχετε να προτείνετε κανένα καλό Registry Cleaner για Windows Mobile 6.1 γιατί υποψιάζομαι ότι με τα βάλε-βγάλε τα παίζει η Registry?

 

Thanks in advance mates... :shifty:

εχω την εντυπωση οτι η εκδοση που δινουν ειναι παλια,δοκιμασε με την τελευταια;6.5.4 αν θυμαμε καλα,γιατι δεν κρατας τα αρχεια σου που εχεις στην καρτα με ενα copy-paste στο pc σου με ενα card reader;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1) Sprite Back Up

 

Εγκατέστησα το sprite back up (που συνόδευε τη συσκευή μου). Ενώ το πρόγραμμα τρέχει κανονικά από τη συσκευή και κάνει κανονικά back up, το πρόγραμμα του PC (ώστε να αποθηκεύω το back up στον υπολογιστή) αρνείται... Κάνει ΚΑΙ restart και όταν ξεκινάει να μεταφέρει τα δεδομένα από το κινητό, ξαφνικά εμφανίζει ένα μήνυμα ότι δεν ήταν δυνατή η επικοινωνία με τον client. Θα μου πείτε ότι η έκδοση του κινητού δουλεύει μια χαρά, άρα τι θέλεις του PC. Το θέμα είναι ότι θέλω αν γίνει κάτι στην SD να έχω αντίγραφα του back up στο PC.

 

Καταρχήν συμφωνώ και εγώ να χρησιμοποιήσεις την τελευταία έκδοση που προτείνει και ο Γιάννης (lagoudakis). Όπως και να έχει όμως, προσπάθησε να πάρεις backup μέσα από το πρόγραμμα της συσκευής και όχι του υπολογιστή σου έτσι ώστε να αποθηκεύσεις το backup στην Storage Card σου. Μετά... προσπάθησε να κάνεις restore αυτό.

 

Εάν θέλεις αντίγραφο στο PC, απλά κρατάς ένα αντίγραφο από αυτό που έχεις φτιάξει και υπάρχει στην storage card.

 

2) Registry Cleaner

 

Έχετε να προτείνετε κανένα καλό Registry Cleaner για Windows Mobile 6.1 γιατί υποψιάζομαι ότι με τα βάλε-βγάλε τα παίζει η Registry?

 

Κανένα από αυτά τα προγράμματα που κυκλοφορούν δεν κάνει σωστά τη δουλειά αυτή στα PDA, μόνο χειρότερα μπορεί να τα κάνει, γιαυτό και σου συνιστώ να μην πειράξεις τη registry με κάποιο από αυτά. Συνήθως πειράζουν και σβήνουν πράγματα που δεν θα έπρεπε γιαυτό και η χρήση τους ενδείκνυται μόνο για συγκεκριμένη χρήση και για αυτούς που γνωρίζουν τι θέλουν να πειράξουν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν συμφωνώ και εγώ να χρησιμοποιήσεις την τελευταία έκδοση που προτείνει και ο Γιάννης (lagoudakis). Όπως και να έχει όμως, προσπάθησε να πάρεις backup μέσα από το πρόγραμμα της συσκευής και όχι του υπολογιστή σου έτσι ώστε να αποθηκεύσεις το backup στην Storage Card σου. Μετά... προσπάθησε να κάνεις restore αυτό.

 

Εάν θέλεις αντίγραφο στο PC, απλά κρατάς ένα αντίγραφο από αυτό που έχεις φτιάξει και υπάρχει στην storage card.

 

 

 

Κανένα από αυτά τα προγράμματα που κυκλοφορούν δεν κάνει σωστά τη δουλειά αυτή στα PDA, μόνο χειρότερα μπορεί να τα κάνει, γιαυτό και σου συνιστώ να μην πειράξεις τη registry με κάποιο από αυτά. Συνήθως πειράζουν και σβήνουν πράγματα που δεν θα έπρεπε γιαυτό και η χρήση τους ενδείκνυται μόνο για συγκεκριμένη χρήση και για αυτούς που γνωρίζουν τι θέλουν να πειράξουν.

 

Έχω δοκιμάσει και την τελευταία έκδοση αλλά πάλι τζίφος. Υποπτεύομαι ότι μπορεί να φταίει το καινούργιο theme (Sprint) που του έβαλα... θα δοκιμάσω και χωρίς αυτό. Αν κάνω αυτό που προτείνετε, τι γίνεται με τα προγράμματα που έχω εγκαταστήσει στην κάρτα. Τρέχουν μετά κανονικά?

 

Με την Registry τι να κάνω? Μετά από μερικά προγράμματα γίνεται βαρύ το "μανιφέστο" και δεν τρέχει αρκετά γρήγορα (όχι τρελά πράγματα, αλλά να μην σέρνεται).

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν κάνω αυτό που προτείνετε, τι γίνεται με τα προγράμματα που έχω εγκαταστήσει στην κάρτα. Τρέχουν μετά κανονικά?

 

Μετά από το restore τα προγράμματα τρέχουν όλα κανονικά.

 

Με την Registry τι να κάνω? Μετά από μερικά προγράμματα γίνεται βαρύ το "μανιφέστο" και δεν τρέχει αρκετά γρήγορα (όχι τρελά πράγματα, αλλά να μην σέρνεται).

 

Δε νομίζω ότι μπορείς να κάνεις κάτι το σημαντικό εδώ. Υποθέτω ότι τώρα που έχεις κάνει τις δοκιμές σου με διάφορα προγράμματα, η συσκευή σου θέλει ένα hard reset και μετά να περάσεις μόνο αυτά που θεωρείς εσύ απαραίτητα και να έχεις μια συσκευή χωρίς σκουπίδια.

 

Ένα καλό προγραμματάκι για να καθαρίζεις τη RAM είναι και το FreeUp RAM που περιλαμβάνεται στο SKTools.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Τι πλεονεκτήματα/μειονεκτήματα έχει η αγορά του HTC Touch Pro από το εξωτερικό (Αγγλία, Αμερική) σε σχέση με την Ελλάδα, εκτός από την προφανή διαφορά γλώσσας;

Για παράδειγμα σε θέματα τιμής (είναι σημαντική η διαφορά νομίζω), εγγύησης, διαφορες σε hardware, εκδόσεις software κλπ.

Προορίζεται για χρήση στην Ελλάδα.

Ευχαριστώ!

The best is yet to come.... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Hard Reset? Πως γίνετε ρε παιδιά?

 

http://member.america.htc.com/download/web_materials/Manual/HTC_Touch_Pro/080908_Raphael_HTC_English_UM.pdf

 

σελιδα 288,289 :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα!

Τι πλεονεκτήματα/μειονεκτήματα έχει η αγορά του HTC Touch Pro από το εξωτερικό (Αγγλία, Αμερική) σε σχέση με την Ελλάδα, εκτός από την προφανή διαφορά γλώσσας;

Για παράδειγμα σε θέματα τιμής (είναι σημαντική η διαφορά νομίζω), εγγύησης, διαφορες σε hardware, εκδόσεις software κλπ.

Προορίζεται για χρήση στην Ελλάδα.

Ευχαριστώ!

 

To ελληνικό έχει πλήρως ελληνικό μενού, σου παρέχει τη δυνατότητα να γράφεις sms με 160 ελληνικούς χαρακτήρες με τα πληκτρολόγια της HTC (για το αγγλικό χρειάζεσαι extra πρόγραμμα/πληκτρολόγιο για αυτό), έχει καλύτερη μεταπώληση εδώ στην Ελλάδα και η ACE Hellas σου παρέχει υποστήριξη και για το software (ενώ το αγγλικό έχει μόνο για hardware - που είναι και το σημαντικότερο φυσικά). Αυτά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...