Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro (Raphael)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Oi siskeves apo eksoteriko exoun egguisi mono gia to hardware,opote logika den tha exeis provlima

 

Ean peraseis paranomi ROM omws sti syskevi sou (kai den eisai se thesi na tin epanafereis stin ergostasiaki tis katastasi)... xaneis pantelws tin eggyisi kai gia to hardware omws.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε συ athanaso77, κάνε και καμιά διαφήμηση στη δουλειά σου. Κοτζάμ project μαγειρικής ([ROM][WWE][16.09.08][CE OS 20748] -=® panosha ® =- P.R.0. 1.0) έπεσε.

Δεν είδα να το αναφέρεις πουθενά.

Εγώ προσωπικά σε ευχαριστώ κι εσένα και το panosha για την εξαιρετική δουλειά και το μεράκι σας. Ακόμα δεν την πέρασα λόγω άλλων δοκιμών αλλά οσονούπω... :-)

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ρε συ athanaso77, κάνε και καμιά διαφήμηση στη δουλειά σου. Κοτζάμ project μαγειρικής ([ROM][WWE][16.09.08][CE OS 20748] -=® panosha ® =- P.R.0. 1.0) έπεσε.

Δεν είδα να το αναφέρεις πουθενά.

Εγώ προσωπικά σε ευχαριστώ κι εσένα και το panosha για την εξαιρετική δουλειά και το μεράκι σας. Ακόμα δεν την πέρασα λόγω άλλων δοκιμών αλλά οσονούπω... :-)

 

H sygkekrimeni ROM einai apallagmeni apo ta peritta pragmata pou mporei na exei mia syskevi etsi wste na ti stisei o kathenas analoga me tis anagkes tou. Einai grigori kai dokimasmeni. Aksizei! :D

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Απορία: Πώς μπορώ να δω απο το site της Brando για το πότε η παραγγελία φτάνει Ελλάδα?Το μόνο που μου εμφανίζει στο order tracking είναι η ημερομηνία που το προϊόν έγινε shipped.(Εδώ και 8 μέρες...)

 

Εγώ έχω παραγγείλει από την προηγούμενη Τρίτη ζελατίνες για την οθόνη. Οπότε αν έχεις παραγγείλει μετά από εμένα θα σε ενημερώσω πότε θα την πάρω. Έχω παραγγείλει 3 κομμάτια γιατί γενικά δυσκολεύομαι με την τοποθέτηση πάντα. Οπότε μπορεί να περισσέψει τπτ. Θα σας ενημερώσω για όσους μένουν Αθήνα και θέλουν προστασία από την συγκεκριμένη εταιρία.

Ευτυχισμένος κάτοχος ενός Oneplus One 64GB, με θήκη diztronic μαύρη ματ και προστασία οθόνης γυαλί orzly.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω παραγγείλει από την προηγούμενη Τρίτη ζελατίνες για την οθόνη. Οπότε αν έχεις παραγγείλει μετά από εμένα θα σε ενημερώσω πότε θα την πάρω. Έχω παραγγείλει 3 κομμάτια γιατί γενικά δυσκολεύομαι με την τοποθέτηση πάντα. Οπότε μπορεί να περισσέψει τπτ. Θα σας ενημερώσω για όσους μένουν Αθήνα και θέλουν προστασία από την συγκεκριμένη εταιρία.

Kai ego tin proigoumeni triti ta parigila...

Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

 

Μολις διαπυστωσα μια μικρη πτωση στη τιμη πωλησης του TYTN ΙΙ απο ολα τα e-καταστηματα...

 

Ειμαι σιγουρος οτι αυτο εγινε σημερα, μιας και το ελεγχω καθημερινα, και το συνδιαζω με την οσονουπου αφιξη του TYTN III...

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Η επίσημη ημερομηνία που βλέπω είναι η 26/9 όπως ενημέρωσαν από την ACE Hellas (http://www.htc.com.gr/forum/showthread.php?p=82358#post82358)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Yπάρχει κανα Navigator που να υποστιρίζει χάρτες της Κύπρου

 

Δεν χρειάζεται να ρωτάς παντού. Σου έχω απαντήσει στο άλλο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Ειμαι σιγουρος οτι αυτο εγινε σημερα, μιας και το ελεγχω καθημερινα, και το συνδιαζω με την οσονουπου αφιξη του TYTN III...

 

Λογικό δεν είναι;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια κοιταξτε λιγο αυτο σας ενδιαφερει!Δεν ξερω αν εχει ξαναμπει το θεμα.

 

Ενημερωτικά να πω ότι οι συσκευές που παίζουν στο CDMA δίκτυο... δεν παίζουν στο δικό μας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

H sygkekrimeni ROM einai apallagmeni apo ta peritta pragmata pou mporei na exei mia syskevi etsi wste na ti stisei o kathenas analoga me tis anagkes tou. Einai grigori kai dokimasmeni. Aksizei! :D

 

Βλέπω ότι το radio έχει αλλαχθεί από την έκδοση 0.9, από 1.02.25.19 σε σε 1.02.25.31. Έχεις παρατηρήσει κάποια βελτίωση?

 

Απ' ότι βλέπω στη λίστα με τις ROM, το radio 1.02.25.31 είναι από τηλέφωνο της Cingular (=AT&T ?). Αν δεν κάνω λάθος, η ΑΤ&Τ, αν και χρησιμοποιεί GSM, χρησιμοποιεί άλλες συχνότητες, και γιαυτό δεν μπορούσαν να χρησιμοποιήσουν ευρωπαϊκό τηλέφωνο στην Αμερική. Πώς τελικά και δουλεύει?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω παραγγείλει από την προηγούμενη Τρίτη ζελατίνες για την οθόνη. Οπότε αν έχεις παραγγείλει μετά από εμένα θα σε ενημερώσω πότε θα την πάρω. Έχω παραγγείλει 3 κομμάτια γιατί γενικά δυσκολεύομαι με την τοποθέτηση πάντα. ...

 

Δεν είναι "Removable, Reusable, Washable" όπως γράφουν στο σάιτ τους?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Βλέπω ότι το radio έχει αλλαχθεί από την έκδοση 0.9, από 1.02.25.19 σε σε 1.02.25.31. Έχεις παρατηρήσει κάποια βελτίωση?

 

Για είμαι ειλικρινής δεν έχω παρατηρήσει κάτι το αξιοσημείωτο. Για αυτό το λόγο εξάλλου δεν έχω αναφερθεί καθόλου σε αυτό εδώ μέσα. Ήθελα απλά να παρατηρήσω τη συμπεριφορά του GPS χωρίς τελικά ιδιαίτερα αποτελέσματα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις τροπο να γινεται customize το today screen του touchflo;

Θελω να βγάλω τη λιστα κλήσεων (υπαρχει σε tab) και αν γινεται να προσθεσω να φαινονται εκτος απο το ημερολογιο και τα tasks...

 

Για να αφαιρέσεις τη λίστα κλήσεων μπορείς να το κάνεις προσθέτωντας το πρόγραμμα TF3D config και απενεργοποιώντας το από εκεί μέσα. Τα tasks δε γίνεται να εμφανιστούς σε tab (τουλάχιστον όχι ακόμα).

 

Μάλλον ο funkosgr εννοεί να το βγάλει από το home screen και να αφήσει το tab.

 

@funkosgr:

Από μια γρήγορη ματιά στο μάνιουαλ, δεν βλέπω να λέει πώς να βγάλεις κάτι ή να προσθέσεις κάτι στα Call History + Calendar. Ίσως να μην έχει προβλεφθεί. Οπότε βγάλε το calendar από το tab αφού περισσεύει. Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο hack που να επιτρέπει την προσθήκη

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Από μια γρήγορη ματιά στο μάνιουαλ, δεν βλέπω να λέει πώς να βγάλεις κάτι ή να προσθέσεις κάτι στα Call History + Calendar. Ίσως να μην έχει προβλεφθεί. Οπότε βγάλε το calendar από το tab αφού περισσεύει. Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο hack που να επιτρέπει την προσθήκη

 

Δεν έχει βρεθεί κάτι (μέχρι τώρα τουλάχιστον) για αυτά που ενδιαφέρουν τον φίλο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Είναι καλύτερο (πιο βολικο στο γράψιμο) οριζόντιο ή οχι?

 

Gia to grapsimo prepei outws i allws na to exeis sta xeria mias kai einai arketa mikro gia na to douleveis san laptop. Ekei den xreiazesai ti klisi.

 

 

Η κλίση βολεύει για να το αφήνεις με ανοικτό πληκτρολόγιο πάνω στο γραφείο. Το TP λόγω του ότι δεν έχει κλίση, πέφτει. Αν αυτό είναι σημαντικό για σένα, δες το tytn II ή το Xperia X1. Το σπαστικό με το TP είναι ότι και με το πληκτρολόγιο κλειστό, δεν κάθεται καλά πάνω στο γραφείο όταν πατάς κάτι, γιατί είναι ανώμαλο το πίσω καπάκι. Ελπίζω να βγει ένα σωστό καπάκι.

 

Ένας άλλος τρόπος να το έχεις όρθιο να το βλέπεις, αν δεν σε ενδιαφέρει να είναι ανοικτό και το πληκτρολόγιο, είναι να πάρεις μια βάση σαν κι αυτές:

 

http://www.htcdirect.co.uk/images/DiamCradle.jpg http://i.expansys.com/i/l/l169529.jpg

 

 

 

Btw, ξέρει κανείς τι υποτίθεται ότι είναι αυτό?

 

http://i.expansys.com/i/l/l166210.jpg

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=166210

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Btw, ξέρει κανείς τι υποτίθεται ότι είναι αυτό?

 

Το συγκεκριμένο είναι το πίσω καπάκι του Touch Cruise.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

η ρομ του DCS 1.4 είναι πολύ ωραία παιδιά. του πάνου δεν την έχω δοκιμάσει, αλλά πραγματικά η DCS την δοκιμάζω ώρα τώρα και πηγαίνει πολύ ωραία. μόλις τελειώσω και το συμμάζεμα με το Start Menu, θα είμαι μια χαρά ικανοποιημένος. ειδικά και με το πρόγραμματακι για την μπαταρία που έχω βάλει, έστρωσε το τηλέφωνο. με βγάζει με άνεση μια μέρα με ανοιχτό bluetooth και το συζητάει και για wifi!

 

α ρε HTC!

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα πάντως που δεν έχει tilt....

 

το αγόραζα άμεσα αν είχε..... μέχρι τότε θα μείνω με το tytn II μου

Νίκος,

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή με ενδιαφέρει η αγορά του και η χρήση Destinator, πως είναι σε αυτή την εφαρμογή; Κάποιος σε προηγούμενη σελίδα λέει ότι έχει ασθενές gps. Έχει παρατηρήσει κανένας αυτό το πρόβλημα;

Αν έχει καλή απόδοση στο gps το πηρα!!!

 

:lol:

:D

RX8 rules!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...