Jump to content

BlackBerry Bold 9000


panagiog
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όλη την ώρα το έχεις συνδεμένο με το PC;

<Θ>έλω <Α>πόψε <Ν>α <Α>γκίξω <Τ>ην <Ο>υράνια <Σ>ιωπή .[br]

http://badge.facebook.com/badge/828557091.710.780284406.png

 

PIN: 251B37D8

Link to comment
Share on other sites

Δν νομίζω να προκαλέσει πρόβλημα αυτό στην μπαταρία τώρα για 2 λεπτάκια...

<Θ>έλω <Α>πόψε <Ν>α <Α>γκίξω <Τ>ην <Ο>υράνια <Σ>ιωπή .[br]

http://badge.facebook.com/badge/828557091.710.780284406.png

 

PIN: 251B37D8

Link to comment
Share on other sites

Το βαλε κι η voda στο site της:

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/detailsWithRates-14500,2468.action?menuId=629

 

509€ κι αυτή...

Αντώνης

 

:: www.moschatoweather.eu ::

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε επιτέλους και στην Vodafone σήμερα με άμεση διαθεσιμότητα.

Τιμή γύρω στα 468 Ευρώ με ΦΠΑ΄- τιμή για εταιρείες.

 

468+19% = 557€

 

ΧΕΧΕΧΕΧΕ

Αντώνης

 

:: www.moschatoweather.eu ::

Link to comment
Share on other sites

468+19% = 557€

 

ΧΕΧΕΧΕΧΕ

Πιστεύω ότι ίσως η τιμή αυτή είναι για ιδιώτες...δεν ξέρω τι να πώ...πάντος εμεις το αγοραζουμε με 467 ή 487 ευρω με το φπα μαζί. Ολα αυτά σύμφωνα με την ενημέρωση που ίχα σαν εταιρεία απο την Vodafone και από τον πωλητή μου...Ευχαριστώ πάνοτς για την ενημέρωση, θα επιμένω και αύριο μήπως κατο άλλαξε με την τιμή μέσα σε μία νύχτα....

Πάντος εάν είναι τόσο ακριβό όσο αναφέρεις, μάλλον δεν θα τα αγοράσουμε.....μας βλεπω προς Ε71 με 366 ευρώ. Για να δούμε τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι ίσως η τιμή αυτή είναι για ιδιώτες...δεν ξέρω τι να πώ...πάντος εμεις το αγοραζουμε με 467 ή 487 ευρω με το φπα μαζί. Ολα αυτά σύμφωνα με την ενημέρωση που ίχα σαν εταιρεία απο την Vodafone και από τον πωλητή μου...Ευχαριστώ πάνοτς για την ενημέρωση, θα επιμένω και αύριο μήπως κατο άλλαξε με την τιμή μέσα σε μία νύχτα....

Πάντος εάν είναι τόσο ακριβό όσο αναφέρεις, μάλλον δεν θα τα αγοράσουμε.....μας βλεπω προς Ε71 με 366 ευρώ. Για να δούμε τελικά.

 

Μπα, ίδια τιμή είχαν πάντα, είτε είναι εταιρίες, είτε ιδιώτες...

 

Περιμένω κι εγώ προσφορά από τον πωλητή, οπότε θα επιβεβαιώσω όταν με το καλό την πάρω, την τιμή για το bold...

 

ΑΝ και η αλήθεια είναι ότι με το 8800 είμαι υπερ-ευχαριστημένος. Του έκανα κι ένα φλασάρισμα χθες, του άλλαξα και το trackball και μπαταρία, και το κανα καινούργιο! Δεν είμαι 100% σίγουρος αν αξίζει το upgrade....

Αντώνης

 

:: www.moschatoweather.eu ::

Link to comment
Share on other sites

προφανώς οι εταιρείες γλυτώνουν τον Φ.Π.Α.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Μπα, ίδια τιμή είχαν πάντα, είτε είναι εταιρίες, είτε ιδιώτες...

 

Περιμένω κι εγώ προσφορά από τον πωλητή, οπότε θα επιβεβαιώσω όταν με το καλό την πάρω, την τιμή για το bold...

 

ΑΝ και η αλήθεια είναι ότι με το 8800 είμαι υπερ-ευχαριστημένος. Του έκανα κι ένα φλασάρισμα χθες, του άλλαξα και το trackball και μπαταρία, και το κανα καινούργιο! Δεν είμαι 100% σίγουρος αν αξίζει το upgrade....

Και εγώ πιστεύω ότι το 8800 είναι ένα από τα καλύτερα μοντέλα και όντως η αγορά του 9000 θέλει σκέψη. Βέβαια αυτό πάντα με τις ανάγκες του κάθε χρήστη που θα θέλει οποσδήποτε και την κάμερα για κάποιες φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πιστεύω ότι μόνο θέμα οθόνης, ταχύτητας επεξεργαστή (και αυτό αναλόγως τι εφαρμογές χρησιμοποιεί ο καθένας) και ποιότητας κατασκευής υπερτερει το Bold.. Τα WiFi & 3G που έχει εμένα δεν μου χρησιμεύουν προσωπικά σε τίποτα.. Ειδικά στην Ελλάδα που το 3G είναι περιορισμένης εμβέλειας + ταχύτητας... Όμως το πήρα :) και χθες έκανα και το 1ο μου firmware update stin v4.6.0.190... Απλή η διαδικασία..
Link to comment
Share on other sites

Εσυ εννοείς upgrade συσκευής!? Εγώ έκανα firmware.. :lol Και παραδόξως ενώ η free memory το πρωι ήταν κάπου 20-22, τώρα έιναι στα 42.3 Mbytes!!!
Link to comment
Share on other sites

Εννοούσε ότι πρέπει να κάνει upgrade την συσκευή του... φαντάζομαι...

<Θ>έλω <Α>πόψε <Ν>α <Α>γκίξω <Τ>ην <Ο>υράνια <Σ>ιωπή .[br]

http://badge.facebook.com/badge/828557091.710.780284406.png

 

PIN: 251B37D8

Link to comment
Share on other sites

Για upgrade του firmware που πάμε;

Βρήκα μια σελίδα που έχει διαφορετικά upgrade

για κάθε πάροχο της Ελλάδας.

Να χρησιμοποιήσω συτό της WIND;

το BlackBerry Handheld Software v4.6.0.268 (Multilanguage);

Link to comment
Share on other sites

Καλήτερα να βάζεις fully tested version oxi beta.

<Θ>έλω <Α>πόψε <Ν>α <Α>γκίξω <Τ>ην <Ο>υράνια <Σ>ιωπή .[br]

http://badge.facebook.com/badge/828557091.710.780284406.png

 

PIN: 251B37D8

Link to comment
Share on other sites

Για upgrade του firmware που πάμε;

Βρήκα μια σελίδα που έχει διαφορετικά upgrade

για κάθε πάροχο της Ελλάδας.

Να χρησιμοποιήσω συτό της WIND;

το BlackBerry Handheld Software v4.6.0.268 (Multilanguage);

 

Που την βρήκες αυτή? Υπάρχει λινκ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα , απο εχθες ειμαι και εγω ενας χαρουμενος κατοχος ενος bold το πηρα απο Ιταλια vodafone σκετη συσκευη , αλλα το θεμα ειναι οτι δεν εχω ιδεα απο blackberries , και θα ηθελα την βοηθεια σας ή καποιο λινκ αν ξερετε που μπορει να με ξεστραβωσει :cool:.

Πρωτα απο ολα ρωτησα την κοπελα εκει να ειναι κλειδωμενο και τετοια αν και δεν εχω ιδεα αpoκλειδωματα σε blackberry , η τυπισσα μου απαντησε οτι δεν πιστευει να εχω προβλημα , εχω κοσμοτε εβαλα κανονικα την καρτα και παιζει ολα οκ ,

απο αυριο θα παω να ενεργοποιησω και πακετο blackberry BIS απο οτι φανταζομαι μιας και το θελω για ενα gmail account που εχω και εχω μεγαλη αναγκη να εχω αμεσο μαιλ . Τωρα απο εκει και μετα τα εχω χαμενα , ξερει κανεις να βοηθησει :) ?

παιζει να εχω καποιο προβλημα αφου ειναι απο Βοδα Ιταλιας και η συσκευη ειναι branded? απο κλησεις και τετοια μια χαρα τα παει μεχρι τωρα , παω κοτε και λεω να βαλω το πακετο blackbeery πρεπει να εχω το νου μου κατι γιατι απο οτι ξερω και εχω καταλαβει οι πωλητες δεν ειναι και αστερια στο θεμα και δεν βλεπω να βρισκω ακρη με αυτους .

Μου δινουν τιποτα κωδικους και τετοια ?? απο οτι διαβασα περνει καποιο χρονο να ενεργοποιηθει κτλ το πακετο μολις ενεργοποιηθει τι κανω? email setup εικονιδιο που λεει στο σιτε τις rim δεν βλεπω , βρηκα κατι μεσα στο μενου για μαιλ setup αλλα εχει μονο επιλογη για bes και οχι bis..

 

Ευχαριστω οποιον απαντηση και σορρυ για το μεγαλο ποστ και τις χαζες ερωτησεις μου!!Καθε βοηθεια ευπροσδεκτη

Link to comment
Share on other sites

kalosirthes file..

 

den yparxei kanena problem pou einai apo Italia

oles oi syskeves idies einai..

kai ta blackberry ola branded einai etsi kai allios..

 

apo ti stigmi pou evales ti SIM tis Cosmote kai sou paizei kanonika tilefona

einai ksekleidoto opote eisai mia xara..

 

perimene na energopiithei to BIS

kai tote tha emfanistoun ta synafi eikonidia.. dont worry..

Link to comment
Share on other sites

kalosirthes file..

 

den yparxei kanena problem pou einai apo Italia

oles oi syskeves idies einai..

kai ta blackberry ola branded einai etsi kai allios..

 

apo ti stigmi pou evales ti SIM tis Cosmote kai sou paizei kanonika tilefona

einai ksekleidoto opote eisai mia xara..

 

perimene na energopiithei to BIS

kai tote tha emfanistoun ta synafi eikonidia.. dont worry..

 

Thanks MaxGraves γιατι ειχα ανυσηχησει , σε λιγο παω για να ενεργοποιησει bis και μετα απο εκει προβλεπω να σας ζαλιζω :):)

 

Αντε για να δουμε !!

Link to comment
Share on other sites

τελικα ολα οκ με το bold και την κοσμοτε , σημερα φτιαχθηκαν ολα και παιζουν τζαμι, το μονο προβλημα που εχω ή εγω μπορει να κανω και λαθος ειναι στο balckberry messenger παω να κανω μια φιλη add αλλα αυτη εχει BES και ενω βαζω το μαιλ τις δεν τις παει τιποτα , τις ειπα να κανει εμενα μου ηρθε το μυνημα εκαναν οκ accept αλλα μου εβγαλε οτι ειναι λαθος το password και τετοια , και μετα βαζει τον ευτο μου στο contact list και στελνω μυνηματα στο ευατο μου.τι στο καλο συμβαινει παλι δεν ξερω ....παντως εχω παθει πλακα με το τηλ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...