Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οπότε, πιστεύετε ότι μπορεί να έφταιγε το activesync για την μείωση της διάρκειας της μπαταρίας;

 

Σίγουρα σου "έτρωγε" μπαταρία.Δες τι αυτονομία έχεις τωρα και πες μας.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και κάτι ακόμη (σας κούρασα, το ξέρω).

Χρησιμοποιώντας το phone keypad, συμβαίνει το εξής: πατάω γράμμα αλλά μου εμφανίζει αριθμό. Στα qwerty δουλεύει κανονικά.

Έχει συμβεί σε κανέναν άλλον;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις εγκαταστήσει το Pocket CM Keyaboard; Εάν ναι βγάλτο και ξαναδοκίμασε.

 

Όχι, δεν έχω τίποτα εγκατεστημένο που να σχετίζεται με πληκτρολόγιο.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει diamond 2 keybord στα ελληνικα;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάτι εφάμιλλο με το Dr. Yar Bluetooth για WM 6.1, γιατί δε λειτουργεί με το TouchFlo;

 

Θα με ενδιεφερε και εμενα

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν βάζεις το FingerKeyboard 2; Είναι το καλύτερο κατά τη γνώμη μου αυτή τη στιγμή.

 

Πως γυρνάμε το fingerkeyboard για να γραφουμε σε landscape?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν βάζεις το FingerKeyboard 2; Είναι το καλύτερο κατά τη γνώμη μου αυτή τη στιγμή.

 

το πιο βολικο για μενα ειναι το νεο spb keyboard!

Link to comment
Share on other sites

Πως γυρνάμε το fingerkeyboard για να γραφουμε σε landscape?

 

 

 

Κάνεις περιστροφή οθόνης και γυρνάει και αυτό αυτόματα .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

το εχετε δει αυτο FingerKeyboard 2.0 WVGA-VGA-WQVGA-QVGA

 

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=14924

Αγγελίες στο Buy & Sell μόνο !
Link to comment
Share on other sites

Κάνεις περιστροφή οθόνης και γυρνάει και αυτό αυτόματα .

 

Δεν μου το κάνει ταυτόχρονα.Μόνο αν εχω ενεργοποιημένο το gyrator.Καμμία ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

 

Προσπαθώ να αντιγράψω το HTCVolume...με τον Resco...αλλα δε το βλέπει ο Resco το αρχέιο...γιατι???

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια λυστε μου μια απορια

παρολο που εχουν περασει απο τα χερια μου

τα 3300 3600 και τωρα το εχω το diamond

δεν μπορω ακομη να καταλαβω τι ρολο παιζουν τα spl και hard spl

 

και το ρωταω γιατι μπηκα καπου και ειδα οτι πριν βγαλω την μαμα ρομ την οποια εχω ακομα πρεπει να σημειωσω ποια εκδοση spl εχει το δικο μου diamond για να το επαναφερω σε περιπτωση που χρειαστει ! τι ακριβως παιζει ?στο 3600 δεν ειχα κατι τετοιο .απλα περασα την μαμα ρομ και το πηγα στο σερβις (για αλλαγη στα καπακια )

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά τι σχέση έχει το HTCVolume με το παραπάνω link; :worry:

 

Χιλια συγνωμη...το μπερδεψα εγω...Διαβαζα για το Colored_Top_Bar και νομιζα οτι αυτο ηταν το link...Ξερεισ για ποιο λογο δεν μου το εμφανιζει το αρχείο???

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να αντιγράψω το HTCVolume...με τον Resco...αλλα δε το βλέπει ο Resco το αρχέιο...γιατι???

 

στον Resco menu/options/general/browser και ξετικαρε τα κουτακια αναλογα τι θες

Ανδρεας

χ500- htc cruise - htc diamond-htc hd-htc hd2-Htc one

destinator 7 & 8 - iGO PrimoAndroid

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια λυστε μου μια απορια

παρολο που εχουν περασει απο τα χερια μου

τα 3300 3600 και τωρα το εχω το diamond

δεν μπορω ακομη να καταλαβω τι ρολο παιζουν τα spl και hard spl

 

και το ρωταω γιατι μπηκα καπου και ειδα οτι πριν βγαλω την μαμα ρομ την οποια εχω ακομα πρεπει να σημειωσω ποια εκδοση spl εχει το δικο μου diamond για να το επαναφερω σε περιπτωση που χρειαστει ! τι ακριβως παιζει ?στο 3600 δεν ειχα κατι τετοιο .απλα περασα την μαμα ρομ και το πηγα στο σερβις (για αλλαγη στα καπακια )

 

Αν δεν περνας Rom απο χρηστες αλλα Χρησιμοποιείς official Rom...δεν σου Χρησιμεύουν σε κάτι...

 

στον Resco menu/options/general/browser και ξετικαρε τα κουτακια αναλογα τι θες

 

Σε ευχαριστώ αυτο ήταν!!! Τωρα το θέμα ειναι οτι οταν πάω να το αντιγράψω μου λέει "Cannot copy file 'HTCVolumeControl.dll'". The file already exists" τι κάνω λάθος???

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ αυτο ήταν!!! Τωρα το θέμα ειναι οτι οταν πάω να το αντιγράψω μου λέει "Cannot copy file 'HTCVolumeControl.dll'". The file already exists" τι κάνω λάθος???

 

και εγω ειχα το ιδιο προβλημα και τελικα περασα το αρχειο με το total cammander που ειναι και free

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το αρχείο και οι οδηγίες για το fingerkeyboard στο Diamond, σωστά;

 

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=14534

 

Αυτο ειναι για την εκδοση 1,4. Για την εκδοση 2,0 κατεβασε την εκδοση για vga απο εδώ : http://www.navimania.gr/showthread.php?t=14924

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...