Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια ανοιγει ολα τα αρχεια ecxel το τηλεφωνο?(μακροεντολες κτλ)

 

Είναι θέμα office και όχι μηχανήματος εγώ που δουλεύω κάποιες μακροεντολές σε exel που φτιάχνω απο access και μετά τα περνάω στο htc δουλεύουν

Καλύτερη η πορεία απο τον προορισμό
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Εβαλα το spb weather και δεν δουλευει χωρις second today;

 

Όχι... μόνο με second today δουλεύει και γενικώς όλα αυτά δεν μπορούν να λειτουργήσουν παράλληλα με το TF3D.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Για να λέμε πάντως αλήθειες εδώ μέσα η μπαταρία του Diamond είναι με μία λέξη:ΤΡΑΓΙΚΗ.Εμένα προσωπικά δεν μου κρατάει ούτε 1 ημέρα με μετριότατη χρήση.

 

Μην είσαι απόλυτος... δώστου λίγους κύκλους φόρτισης και θα δεις αξιοπρεπή βελτίωση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους παιδιά :)

 

Σε περασμένες σελίδες είχε αναφερθεί ένα κολπάκι ούτως ώστε όταν είμαστε στο tab του καιρού να εναλλάσονται όλες οι επιλογές των γραφικών του (προς χάριν θεάματος και εφέ).

 

Δυστυχώς όσο και να έψαξα δεν μπόρεσα να βρω αυτό το ποστ για το πώς γίνεται.

 

Μήπως το έχει κάποιος υπ'όψιν?

 

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους παιδιά :)

 

Σε περασμένες σελίδες είχε αναφερθεί ένα κολπάκι ούτως ώστε όταν είμαστε στο tab του καιρού να εναλλάσονται όλες οι επιλογές των γραφικών του (προς χάριν θεάματος και εφέ).

 

Δυστυχώς όσο και να έψαξα δεν μπόρεσα να βρω αυτό το ποστ για το πώς γίνεται.

 

Μήπως το έχει κάποιος υπ'όψιν?

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

Καλησπερα .:)

Πατας στη μπάρα που γράφει ΚΑΙΡΟΣ ,

μια φορα τερμα αριστερα και αμεσως μετα μια φορα τερμα δεξια

για να ενεργοποιηθει το demo

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Όχι... μόνο με second today δουλεύει και γενικώς όλα αυτά δεν μπορούν να λειτουργήσουν παράλληλα με το TF3D.

 

Εχεις παρατηρησει καποιο προβλημα με την παραλληλη χρηση tf3d και αλλων εφαρμογων στο today?

Εχω στο today, ημερομηνια, ημερολογιο, sbp weather, eortologio και ptravel alarm, οταν ανοιγω το tf3d με το toggle manila, τρεχει κανονικα χωρις να παρατηρω καποια καθυστερηση.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα .:)

Εφοσων εισαι στο μενου του καιρου ,πατας πανω αριστερα και μετα δεξια

και ενεργοποιειται το demo.

 

Είχα φάει τον κόσμο να το βρω, σε ευχαριστώ πολύ. :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Μιχάλη,

 

Απλά, επειδή ούτε γνωρίζω, ούτε και θέλω να ασχοληθώ με cooked rom και όλα τα σχετικά, γι' αυτό και ψάχνω να πάρω κάτι "έτοιμο".

 

φιλε μου εγω το πηρα με επιδοτηση απο wind. αν μενεις Αθηνα κι εχεις ορεξη σου λεω απο που το πηρα εγω.αλλα το ζητησα.μου το ειπε κι ο ιδιος αν δεν του το ζητουσα θα μου εδινε το αλλο..

φυσικα η εγγυηση ειναι της ACE τωρα κι οχι οτι διαφημιζει η Wind

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ασχετο αλλα σχετικο

βαζω το cd για να κανω εγκατασταη το active sync και μου ζηταει εκδοση του flash πανω απο 8.εχω ,παρολα αυτα την κανω απεγκατασταση και εγκατασταση και παλι τα ιδια.και επανεκκινηση,και,και

αποτελεσμα δεν μπορω να δουλεψω το active sync

καμια ιδεα?

 

τα καταφερα εστω και για τωρα μετα θε δειξει

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποιησα το gps logging και το pda εγινε πολυ πιο γρηγορο.

 

Μερικες φορες το ρολοι στο tf3d γινεται πολυ μικρο (ισως πατιεται κατι ενω ειναι στη θηκη), μηπως γνωριζει κανεις πως μπορω να το μεγαλωσω ξανα;

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποιησα το gps logging και το pda εγινε πολυ πιο γρηγορο.

 

Μερικες φορες το ρολοι στο tf3d γινεται πολυ μικρο (ισως πατιεται κατι ενω ειναι στη θηκη), μηπως γνωριζει κανεις πως μπορω να το μεγαλωσω ξανα;

 

νομιζω οτι απλα πρεπει να κανεις προς τα κατω την οθονη με το δακτυλο.αν καταλαβα καλα

Link to comment
Share on other sites

sos οποτε κανει update τον καιρο ενω το εχω συνδεσει ασυρματα με το ρουτερ δοκιμαζει πρωτα μεσω GPRS και ευτυχως που εχω λαθος ρυθμισεις. μου βγαζει ενα σφαλμα και μετα συνδεετε μεσω Wifi.πως μπορω να το κανω να συνδεετε κατευθειαν με Wifi? Για τον ιδιο λογω δεν μου ανοιφει και ιντερνετ.
Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι απλα πρεπει να κανεις προς τα κατω την οθονη με το δακτυλο.αν καταλαβα καλα

 

Ευχαριστω, αν ξανασυμβει θα το δοκιμασω.Μεχρι τωρα φροντιζα να εχω ενα προσφατο backup και οταν το ρολοι γινοταν μικρο εκανα restore γιατι δεν μπορουσα να βρω πουθενα τη ρυθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω, αν ξανασυμβει θα το δοκιμασω.Μεχρι τωρα φροντιζα να εχω ενα προσφατο backup και οταν το ρολοι γινοταν μικρο εκανα restore γιατι δεν μπορουσα να βρω πουθενα τη ρυθμιση.

 

και γιατί να περιμένεις και δεν δοκιμάζεις τώρα να κάνεις την αντίθετη κίνηση;

δάχτυλο επάνω για να το μικρίνεις, δάχτυλο κάτω για να το μεγαλώσεις

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

ειδα οτι αρκετοι προτεινουν 2 προγραμματα gps.κανουν εγκατασταση και στα 2 η απλα επιλεγουμε ενα απο τα 2?

μπορει καποιος να μου πει με απλα βηματα πως κανουμε εγκατασταση ενα προγραμμα για να ξεκινησω?

πχ copy απο τον υπλογιστη paste στο χχ σημειο του τηλεφωνου ή να μου δωσει λινκ απο παλιοτερη απαντηση

να δω πως γινεται για να κανω τα υπολοιπα σωστα

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασα και τελικα ηταν αυτο.

Κρίμα το restore που έκανες για κάτι τόσο απλό. :)

ειδα οτι αρκετοι προτεινουν 2 προγραμματα gps.κανουν εγκατασταση και στα 2 η απλα επιλεγουμε ενα απο τα 2?

μπορει καποιος να μου πει με απλα βηματα πως κανουμε εγκατασταση ενα προγραμμα για να ξεκινησω?

πχ copy απο τον υπλογιστη paste στο χχ σημειο του τηλεφωνου ή να μου δωσει λινκ απο παλιοτερη απαντηση

να δω πως γινεται για να κανω τα υπολοιπα σωστα

ευχαριστω

Αν ψάξεις στα sites που έχουμε αναφέρει πολλές φορές για κατέβασμα λογισμικού θα βρεις τις απαντήσεις εκεί που εξηγούν πώς μπαίνουν τα προγράμματα. Συγκεκριμένα τα igo και destinator7 μπαίνουν απλά με copy paste στην internal storage. Μπορείς να έχεις όσα προγράμματα πλοήγησης θες.

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποιησα το gps logging και το pda εγινε πολυ πιο γρηγορο.

 

Μερικες φορες το ρολοι στο tf3d γινεται πολυ μικρο (ισως πατιεται κατι ενω ειναι στη θηκη), μηπως γνωριζει κανεις πως μπορω να το μεγαλωσω ξανα;

 

Απο που το απενεργοποιησες; Για εφαρμογη μιλας;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα να ρωτησω αν το τηλ εχει gps αν εχει βγει σε ελληνικη εκδοση κ αν εχει θηκη;;;κ κατι ακομα ειμαι αναμεσα σε αυτο κ στο Samsung i900 Omnia τι προτεινεται;;
Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα να ρωτησω αν το τηλ εχει gps αν εχει βγει σε ελληνικη εκδοση κ αν εχει θηκη;;;κ κατι ακομα ειμαι αναμεσα σε αυτο κ στο Samsung i900 Omnia τι προτεινεται;;

 

GPS έχει και είναι καλούτσικο, για πλοήγηση σε στενούς δρόμους βέβαια τα βρίσκει σκούρα.

Στο πλαίσιο θα το βρεις με Ελληνική rom της ACE.

Θήκη στο πακέτο δυστυχώς δεν έχει.

Το τελευταίο ερώτημα είναι δύσκολο ν' απαντηθεί...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

GPS έχει και είναι καλούτσικο, για πλοήγηση σε στενούς δρόμους βέβαια τα βρίσκει σκούρα.

Στο πλαίσιο θα το βρεις με Ελληνική rom της ACE.

Θήκη στο πακέτο δυστυχώς δεν έχει.

Το τελευταίο ερώτημα είναι δύσκολο ν' απαντηθεί...

 

σε ευχαριστω παρα πολυ για την γρηγορη απαντηση να σαι καλα!!!!!!!!!!μου αρεσει πολυ το τηλ αλλα μου θυμιζει πολυ κ το lg ..βοηθησε με λιγο...αυτο η το Samsung;; αν δεν βαριεσαι γραψε μου τα θετικα κ τα αρνητικα του Diamond!!δεν εχει φλασ το τηλ;;

Link to comment
Share on other sites

Απο που το απενεργοποιησες; Για εφαρμογη μιλας;

 

Οχι δεν ειναι εφαρμογη.Το απενεργοποιησα με το Advanced Configuration Tool v3.2

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν έχει φλας. Εδώ είναι θέμα για το κινητό αυτό ΜΌΝΟ. Για συγκρίσεις συσκευών στους διαξιφισμούς
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...