Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην Internal Storage δημιουργείς ένα φάκελο με την ονομασία DestinatorApps και βάζεις τον χάρτη μέσα. Έτσι το πρόγραμμα εντοπίζει αυτόματα τον χάρτη.

Το εχω κανει αυτο.

Αγγελίες στο Buy & Sell μόνο !
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Είναι αυτό που σου έστειλα ?? Κάτσε να ανεβάσω κάτι στο Rapid και να στο δώσω...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Είναι αυτό που σου έστειλα ?? Κάτσε να ανεβάσω κάτι στο Rapid και να στο δώσω...

Ναι.

Ευχαριστω πολυ .Το περιμενω.

Αγγελίες στο Buy & Sell μόνο !
Link to comment
Share on other sites

Πριν το ανεβάσω κάνε με add στο Msn , για να μιλάμε πιο γρήγορα
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Όταν σε πιάνουν τηλέφωνο και το γυρίσεις ανάποδα κάνει σίγαση.

 

Εμένα δεν μου το κάνει απο τοτε που εβαλα την καινουρια ρομ.Υπάρχει τρόπος να το ρυθμίσω?

Link to comment
Share on other sites

Εννοιτε υπάρχει. Με ένα Registry editor (PHM Registry Editor που είναι δωρεάν, ή Resco Explorer) πήγαινε εδώ και κάνε τις αλλαγές

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\HTC\PHONE: FaceDownMuteRing

 

Αλλάζουμε την τιμή από 1 (enable) σε 0 (disable)

Εσύ θα το κάνεις 1 !! Μετά soft reset και δοκίμασε το

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω οτι η μπαταρία τα έφτησε.:blink: Όση ώρα και να το φορτίσω αν το αφήσω το βράδυ αφόρτιστο το πρωί έχει κλείσει.:confused: Μου έχει σπάσει τα νεύρα. Εσείς τι λέτε; Μπαταρία ή bug της νέας ρομ;;; Η ρομ που φοράω είναι η 2.03.401.2 WWE
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Εννοιτε υπάρχει. Με ένα Registry editor (PHM Registry Editor που είναι δωρεάν, ή Resco Explorer) πήγαινε εδώ και κάνε τις αλλαγές

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\HTC\PHONE: FaceDownMuteRing

 

Αλλάζουμε την τιμή από 1 (enable) σε 0 (disable)

Εσύ θα το κάνεις 1 !! Μετά soft reset και δοκίμασε το

 

FaceDownMuteRing 0x1(1)

Αυτο δεν σημαινει οτι είναι ήδη ενεργοποιημένο?

Link to comment
Share on other sites

Λειτουργεί μια χαρά τώρα ?? Όλα οκ?

 

Oλα οκ, δουλευει τελεια, αλλα νομιζω οτι το garmin που ειχα στο n82 ηταν

πολυ καλυτερο.

 

 

Μετρητης για το ογκο που διακινει υπαρχει?

Αγγελίες στο Buy & Sell μόνο !
Link to comment
Share on other sites

προγραμμα που να κλειδωνει πληκτρολογιο και οθονη ποιο εξελιγμενο απο το ηδη υπαρχον της συσκευης υπαρχει;

free ή ραγισμενο;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία ή bug της νέας ρομ;;;

Bug της νέας rom αποκλείεται.Οι περισσότεροι διαπιστώσαμε με χαρά οτι με τη νέα rom η μπαταρία κρατάει περισσότερο.Οπότε μάλλον η μπαταρία σου τα έφτυσε.

Για καλό και για κακό όμως δεν τσεκάρεις και με άλλο φορτιστή;

Link to comment
Share on other sites

προγραμμα που να κλειδωνει πληκτρολογιο και οθονη ποιο εξελιγμενο απο το ηδη υπαρχον της συσκευης υπαρχει;

free ή ραγισμενο;

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=444215

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα.έχω το χ600 της ΕΤΕΝ.έσπασε όμως η οθόνη του και σκέφτομαι αντι να δώσω 160 ευρω για να το φτιάξω να πάρω άλλο.σκέφτομαι το diamond της htc.εσείς που το έχετε είστε ευχαριστημένοι?μέσω του expansys αν αγοραστεί ισχύει η εγγύηση?και κάτι τελευταίο,ελληνική ή αγγλική rom?συγγνώμη αν σας ζάλισα:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

προγραμμα που να κλειδωνει πληκτρολογιο και οθονη ποιο εξελιγμενο απο το ηδη υπαρχον της συσκευης υπαρχει;

free ή ραγισμενο;

 

Με το ToudnLock Pro τι έγινε;

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε και πες μου. Πάντως μόνο αυτό μπορείς να κάνεις.
=ευχαριστώ πολύ. κανονικά δουλεύει τελικά....
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει να μου στειλει καποιος λινκ για destinator7 ? εκει στο xda γινεται πανικος και με το search den katafera tpt

 

Ευχαριστω εκ των προτερων...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει να μου στειλει καποιος λινκ για destinator7 ? εκει στο xda γινεται πανικος και με το search den katafera tpt

 

Ευχαριστω εκ των προτερων...:shifty:

 

Έχεις p.m.;)

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Τελειος!! σε χρονο dt...

 

:lol::lol::lol::lol:

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Στις οδηγιες δεν λεει τπτ αλλα ισχυει αυτο που καναμε πιο παλια δηλαδη μεταφορα ολος ο φακελος του d7 απο την μνημη του κιν στην καρτα? δουλευει ετσι?
Link to comment
Share on other sites

Στις οδηγιες δεν λεει τπτ αλλα ισχυει αυτο που καναμε πιο παλια δηλαδη μεταφορα ολος ο φακελος του d7 απο την μνημη του κιν στην καρτα? δουλευει ετσι?

 

Έχει οδηγίες μέσα. Δεν κάνεις κάτι τέτοιο.

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Με το ToudnLock Pro τι έγινε;

 

δεν κταφερα να βρω πως δουλευει και να το ενεργοποιησω

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

FaceDownMuteRing 0x1(1)

Αυτο δεν σημαινει οτι είναι ήδη ενεργοποιημένο?

Φίλε μου μόλις βρεις το FaceDownMuteRing πατάς πάνω του και σε παίρνει σε άλλο παράθυρο σωστά ?? Εκεί είτε γράφει 1 είτε 0. Εσύ θα το βάλεις 1...

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...