Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Den thelw na pistevw oti isxyei kati tetoio. H astoxia tou ylikou se tetoies periptwseis exei kapoia apodekta oria sfalmatos. Aftyos o kanonas isxyei gia kathe etairia kai kathe proion.

υπάρχει και περίπτωση κάποιοι να μην διαβάζουν τα forum και να μην ξέρουν ότι υπάρχει πρόβλημα..αρα :ninja:..δεν είναι και πολύ εμφανές το πρόβλημα λογω του μαύρου φόντου..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

οντως, αν μπορεις, βαλε μια φωτο.

 

Πηρες και αλλο καπακι προφανως?

 

To diamond paxhne peripou allo ena mama kapaki..na to skefthte san na exei to plhktrologio tou PRO....

 

to link einai:

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&item=270268449552

 

Twra to kalo einai oti krataei 5-6 meres,den exei to gualaki sthn kamera pou exei to mama kapaki..opote den xriazete na to bgaleis..kai ontws einai ligo pio mat...den kanei daxtulies kai den fenontai kai h gratsounies...

 

Tha anebasw kai foto...

Link to comment
Share on other sites

Egw sti thesi sou tha epidiwka antikatastasi kai mono. Ypoxreountai na tin kanoun.

 

Ναι αλλά δεν θέλω να εχω Ελληνικό μενού

Link to comment
Share on other sites

Με χαλαει λιγο που δεν παιζει καλα μουσικη και δεν εχει φλας.

 

 

Όταν λες οτι δεν ακούγεται καλά η μουσική τι εννοείς? Γιατί άλλο το δεν ακούγεται τέλεια και άλλο το ακούγεται απαίσια.Τώρα για το φλας δεν πολυ καίγομαι κιόλας

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Όταν λες οτι δεν ακούγεται καλά η μουσική τι εννοείς? Γιατί άλλο το δεν ακούγεται τέλεια και άλλο το ακούγεται απαίσια.

 

Apla den exei entasi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ενα λινκ να κατεβασω το Answer keys disabler ? Γιατι απο softmedia το Mirror που εχει δεν δουλευει.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=425650

Link to comment
Share on other sites

ενα προβλημα που εχω με το htc touch diamond ειναι οταν πηγα μετεφερα τις επαφες μου μεσο καρτας sim με αποτελεσμα να μην φενονται καλα τα ονοματα.. μπορω να το φτοιαξω αυτο? με βασανιζει 1 μηνα αυτο..

Τα ονοματα μερικα βγαινουν ετσι:

 

2;Mana

και μερικα εχουν και κατι κουτακια μπροστα ασπρα κουτακια :confused:

 

συσκευη ειναι της ACE αν χριαστει το Info αυτο..

 

thnx

Link to comment
Share on other sites

Απο το Outlook φτιάχτες για να το κάνεις γρήγορα.
Link to comment
Share on other sites

να κανω μια μια τις επαφες edit? δεν υπαρχει αλλος τροπος?:(

Όχι κάτι πιο γρήγορο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

 

3) Με μια μέτρια χρήση τελικά πόσες ώρες σας κράταει η μπαταρία σε stand by mode?

 

5) Όσοι έχουν το ελληνικό diamond μπορούν και γράφουν ελληνικούς χαρακτήρες με το πενάκι (όχι με το qwerty αλλά με το Hand recognition)?

 

7) Έχω εγκαταστήσει στο κινητό το iGo8 και το χρησιμοποίησα μια φορά (δεν χρησιμοποιούσα στα παλιά μου κινητά GPS). Παρατήρησα ότι είχε μια απόκλιση μέτρων όταν μου έλεγε να στρίψω ( μου έλεγε να στρίψω τώρα για παράδειγμα και έπρεπε να στρίψω 10 μέτρα παρακάτω)και μετά έκανε επανακαθορισμό διαδρομής. Το αντιμετωπίζει κάποιος άλλος αυτό το πρόβλημα ή φταίει η θέση που είχα το κινητό μέσα στο αυτοκίνητο (όχι δεν το είχα στο πορτμπαγκαζ)?

 

3) Με μετρια χρηση κραταει 1,5-2 μέρες

5) Δυστυχως δεν αναγνωριζει Ελληνικους χαρακτηρες.

7)Πρωτη επιλογη Destinator και για εκτος δρομου η ναυτικους χαρτες, garmin.

 

 

Ho fatto le mie scelte tanto tempo fa, ...anche senza di te :)

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου προτινει καποιο bluetooth Μεχρι 30 ευρω περιπου και να ειναι καλο? (να ακους καλα,να ποιανει καλο σημα και να ειναι ωραιο εμφανισιακα)
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου προτινει καποιο bluetooth Μεχρι 30 ευρω περιπου και να ειναι καλο? (να ακους καλα,να ποιανει καλο σημα και να ειναι ωραιο εμφανισιακα)

Ρώτα εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=75258

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν αναγνωριζει Ελληνικους χαρακτηρες.

 

Τι εννοείς με το δεν αναγνωρίζει ελληνικούς χαρακτίρες?

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς με το δεν αναγνωρίζει ελληνικούς χαρακτίρες?

 

εννοεί ότι δεν καταλαβαίνει χειρόγραφα Ελληνικά (καθαρά το λέει ο άνθρωπος)

 

βέβαια αυτό είναι μισή αλήθεια γιατί υπάρχει λύση (εμπορική) για Ελληνική αναγνώριση γραφής

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

να κανω μια μια τις επαφες edit? δεν υπαρχει αλλος τροπος?:(

 

Ναι αλλα μεσω outlook, ενα μισαωρακι ειναι.

Συγρονισμο diamond με pc και μετα επεξεργασια στο pc και θα περνιουντε αυτοματα και στο diamond.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

εννοεί ότι δεν καταλαβαίνει χειρόγραφα Ελληνικά (καθαρά το λέει ο άνθρωπος)

 

Δηλαδή αν θέλω να γράψω ένα μύνημα δεν μπορώ να το γράψω στα ελληνικά?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αυτό το σταυρουδάκι , μήπως ξέρετε πως βγαίνει ; Έκανα διαγραφή μνήμης , βγήκα στην οθόνη του align screen και αυτό το διαβολεμένο σταυρουδάκι δεν λέει να σταματήσει να μετακινείται με τίποτα .
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...