Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Το pTravelAlarm δεν έχει να κάνει καμία σχέση με το default πληκτρολόγιο των Windows. Όσον αφορά το fix που αναφέρεσαι... δεν μου έρχεται κάτι στο μυαλό αυτή τη στιγμή μιας και είχα πάψει να το χρησιμοποιώ αρκετά χρόνια τώρα. Με το pTravelAlarm πάντως σε καμία συσκευή δεν είχα πρόβλημα. Κάτι άλλο σου φταίει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kala κανω ενα hard reset παλι κ βλεπω.... εσυ το ptravel χρησιμοποιεις ??

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

Με τη συνδεση προσπαθεις? κανε edit τις συνδεσεις και δες μηπως εχουν περαστει τιποτα proxy.

 

Τα έχω κοιτάξει όλα αυτά αλλά τίποτα...Το έκλεισα, το άνοιξα...τα ίδια...περίεργο...

Nokia 8210 -> Nokia 7210 -> Nokia 7610 -> Nokia N73 -> HTC Touch Diamond -> Apple iPhone 3GS + Nokia 5310 Xpress Music -> Apple iPhone 4 + Nokia E71 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S2 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S3 -> Apple iPhone 4 + LG Nexus 5 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S8 --> Samsung Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια σε εσας που δεν δουλευει το QuickGPS το gps δουλευει σε αλλα προγραμματα?Εκανα hard reset εχθες το βραδυ και ενω το quickgps δουλευε εχθες σημερα δεν κανει update και οταν πηγα να ρυθμισω τα προγραμματα με το gps οπως πχ Destinator δεν το βρισκει καν στην θυρα.σαν αν μην υπαρχει gps.αλλαξα θυρα, εκανα soft reset,εβγαλα την μπαταρια,δοκιμασα τα παντα.Αρνείται πεισματικά....
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια σε εσας που δεν δουλευει το QuickGPS το gps δουλευει σε αλλα προγραμματα?Εκανα hard reset εχθες το βραδυ και ενω το quickgps δουλευε εχθες σημερα δεν κανει update και οταν πηγα να ρυθμισω τα προγραμματα με το gps οπως πχ Destinator δεν το βρισκει καν στην θυρα.σαν αν μην υπαρχει gps.αλλαξα θυρα, εκανα soft reset,εβγαλα την μπαταρια,δοκιμασα τα παντα.Αρνείται πεισματικά....

 

Παιδια βρηκα την λυση......Αν εχεται κατι απο τα WM6voip ή SIP Config Tool βγαλτε τα και ολα θα δουλεψουν ρολοι.....:D

Link to comment
Share on other sites

Εχω το εξης προβλημα.

 

Το S2U2 οταν ξεκλιδωνω κανει resart to Manila.

καποια ιδεα και εχω την ROM2.03

 

Αφού έχεις την 2.03 πρέπει να έχεις λογικά και built-in το Slide to Answer της HTC.

Γιατί χρησιμοποιείς το S2U2 ?

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχει εγκαταστησει κανείς το Garmin Mobile XT σε διαμάντι?

Εντυπώσεις από λειτουργικότητα, χάρτες και σύγκριση με άλλα προγράμματα?

Χρειάζεται κάτι ιδιαίτερο για εγκατάσταση?

Ευχαριστώ

Nokia 8210 -> Nokia 7210 -> Nokia 7610 -> Nokia N73 -> HTC Touch Diamond -> Apple iPhone 3GS + Nokia 5310 Xpress Music -> Apple iPhone 4 + Nokia E71 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S2 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S3 -> Apple iPhone 4 + LG Nexus 5 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S8 --> Samsung Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχει εγκαταστησει κανείς το Garmin Mobile XT σε διαμάντι?

Εντυπώσεις από λειτουργικότητα, χάρτες και σύγκριση με άλλα προγράμματα?

Χρειάζεται κάτι ιδιαίτερο για εγκατάσταση?

Ευχαριστώ

 

Ειναι το καλυτερο.

οταν μπορεσω θα σου στειλω pm τι να κανεις

Αγγελίες στο Buy & Sell μόνο !
Link to comment
Share on other sites

Ειναι το καλυτερο.

οταν μπορεσω θα σου στειλω pm τι να κανεις

 

Είσαι τεράστιος!

Σε ευχαριστώ πολύ!

Nokia 8210 -> Nokia 7210 -> Nokia 7610 -> Nokia N73 -> HTC Touch Diamond -> Apple iPhone 3GS + Nokia 5310 Xpress Music -> Apple iPhone 4 + Nokia E71 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S2 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S3 -> Apple iPhone 4 + LG Nexus 5 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S8 --> Samsung Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχει εγκαταστησει κανείς το Garmin Mobile XT σε διαμάντι?

Εντυπώσεις από λειτουργικότητα, χάρτες και σύγκριση με άλλα προγράμματα?

Χρειάζεται κάτι ιδιαίτερο για εγκατάσταση?

Ευχαριστώ

Ειναι αρκετα καλο αλλα για τι το θελεις?Εγω το είχα αλλα χρειαζομουνα ενα προγραμμα για να βλεπω τα θαλασσια βαθη,που δεν προσφερεται.Αν το θελεις για κατι τετοιο υπαρχει πολυ καλυτερη λυση.Παντως αν θες pm me για οδηγιες και για το προγραμμα αν δεν το εχεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια μπορειτε να μου δωσετε σελιδες που μπορω να κατεβασω προγραμματα και παιχνιδια για το κινητο?

 

Έχουν αναφερθεί κατά κόρον εδώ και παντού σε αυτό το forum. Όπου και να κοιτάξεις θα την πάρεις την πληροφορία που ζητάς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια μπορειτε να μου δωσετε σελιδες που μπορω να κατεβασω προγραμματα και παιχνιδια για το κινητο?
αναζητηση στο google ;)
Link to comment
Share on other sites

Σε φίλο μου με το mio p560 ( windows mobile 6,0 ) έχει στην αρχική οθόνη ¨κουμπί " για να κλειδώνει και όπως στο diamond ¨κουμπί " και επιβεβαίωση για ξεκλείδωμα . Υπάρχει τρόπος να το έχουμε κι εμείς αυτό στην αρχική οθόνη ;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βρηκα την λυση......Αν εχεται κατι απο τα WM6voip ή SIP Config Tool βγαλτε τα και ολα θα δουλεψουν ρολοι.....:D

 

εχω το advanced confiquration tool πρεπει να το βγαλω.

το προβλημα μου ειναι οτι δεν ενημερωνεται ο καιρος απο τη vodafone γιατι απο wifi ενημερωνεται κανονικα.

 

αν βγαλω το advanced confiquration tool αλλαζουν οι ρυθμισεις που εχω κανει στη συσκευη;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου κάτι:

Τα προγραμματα για τα οποία συζητάμε και εγκαθιστούμε στα διαμάντια μας, μπορούν να δουλέψουν και στο Omnia;

Εγκαθίστανται με τον ίδιο τρόπο;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου κάτι:

Τα προγραμματα για τα οποία συζητάμε και εγκαθιστούμε στα διαμάντια μας, μπορούν να δουλέψουν και στο Omnia;

Εγκαθίστανται με τον ίδιο τρόπο;

 

Ευχαριστώ.

 

Φυσικά... η ίδια πλατφόρμα είναι.

 

Αρκεί να μην πρόκειτε για εκδόσεις αποκλειστικά για vga οθόνες, επίσης στο Omnia σε κάποια πρόγραμματα (destinator) θα πρέπει να βρεις το ανάλογο skin.

 

Αλλά είσαι off topic...

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Ειναι το καλυτερο.

οταν μπορεσω θα σου στειλω pm τι να κανεις

 

δεν στελνεις και σε μενα ενα πμ

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Σε φίλο μου με το mio p560 ( windows mobile 6,0 ) έχει στην αρχική οθόνη ¨κουμπί " για να κλειδώνει και όπως στο diamond ¨κουμπί " και επιβεβαίωση για ξεκλείδωμα . Υπάρχει τρόπος να το έχουμε κι εμείς αυτό στην αρχική οθόνη ;

 

Μην ξεχνατε πως αν κρατησεις πατημενω το κουμπι που τερματιζεις μια κληση(κατω δεξια hard key) τοτε το διαμαντι κλειδωνει.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...