Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Δεν το πουλάνε επειδή έχει πρόβλημα. Το πουλάνε γιατί ήθελαν απλά ένα desingάντο κινητό και πήραν PDA-κινητό με ότι αυτό συνεπάγεται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Απο μπαταρια τι λεει? Μηπως ειναι εκει το προβλημα η ολη πανε για τη ναυαρχιδα ΧΡΕΡΙΑ?

 

Απο μπαταρία δεν λέει!:lol: Αν δεν το ακουμπάς κρατάει 2 μέρες. Αν έχεις συνέχεια wi-fi, gps και τα συναφή δεν σου βγάζει μέρα με τίποτα.

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Να κανω μια ερωτηση? Γιατι το πουλανε το DIAMOND οι περισοτερη κατοχοι του? Υπαρχει καποιο προβλημα με το κινητο? Ενδιαφερομαι να το αγορασω. Ευχαριστω.

Συνοπτικά: το τηλέφωνο δεν έχει κανένα ελάττωμα πλην της μπαταρίας του (που μπορεί να αντικατασταθεί από μεγαλύτερη και να λύσεις το πρόβλημα, αυξάνοντας όμως το πάχος). Ο λόγος που το πουλάνε πολλοί είναι είτε γιατί, πλέον, υπάρχουν πιο εξελιγμένα μοντέλα (Pro, HD) με περισσότερα χαρακτηριστικά και θέλουν να πάνε σε αυτά ή γιατί κάποιοι θεώρησαν ότι πρόκειται για έναν iPhone κλώνο που η δουλειά του είναι να παίζεις παιχνίδια με το g-sensor και να χαίρεσαι που έχεις multitouch. Όμως πρόκειται για ένα PDA-phone το οποίο συνεπάγεται κάποιες υποχωρήσεις στην ευχρηστία αλλά (σχεδόν) απεριόριστες δυνατότητες.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ! Εχουμε καει απο μπαταρια. Δεν λεει να μπλεξουμε παλι. Ειναι κριμα. Θα προτιμησω SE που εχει μπαταρια τουλαχιστον 3ων ημερων στι χειροτερη περιπτωση.
:D
Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλό παιδί θα μου πει καμιά ιδέα για το ότι ο Opera mini δεν μου ανοίγει βιντεάκια;

 

Ευχαριστώ.

 

Δεν πρόκειται να δεις video με τον mini Opera, ίσως κάτι γίνεται με τον κανονικό Opera αλλά χρειάζεται να εγκαταστήσεις το flash lite 3.1. Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά λένε ότι δουλεύει, δες στο xda για λεπτομέρειες.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόκειται να δεις video με τον mini Opera, ίσως κάτι γίνεται με τον κανονικό Opera αλλά χρειάζεται να εγκαταστήσεις το flash lite 3.1. Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά λένε ότι δουλεύει, δες στο xda για λεπτομέρειες.

 

Από μια γρήγορη ματιά που έριξα, μάλλον δεν δουλεύει στον opera mini.

Ευχαριστώ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Που μπορώ να βρω screen protector σε καλή τιμή? Δε με ενδιαφέρουν περιπτώσεις universal που πρέπει να κόψεις το πλαστικό στις διαστάσεις της οθόνης.

Σας ευχαριστώ

Nokia 8210 -> Nokia 7210 -> Nokia 7610 -> Nokia N73 -> HTC Touch Diamond -> Apple iPhone 3GS + Nokia 5310 Xpress Music -> Apple iPhone 4 + Nokia E71 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S2 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S3 -> Apple iPhone 4 + LG Nexus 5 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S8 --> Samsung Note 10+
Link to comment
Share on other sites

aντιμετωπηζει κανεις με το δικτιο της wind κανενα προβλημα αποψε??

2 ωρες δεν εχω τηλεφωνο

εχω 2 νουμερα ενα συμβολαιου και ενα καρτας free to go και μου βγαζει εκτος δυκτιου.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, μια χαρά όλα!
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω μπερδευτεί, εν τέλει με ποιον browser βλέπουμε video;

Σας κούρασα, το ξέρω...:O

 

Έχω την εντύπωση πως παίζει Video από κάποια sites αλλά όχι από όλα.Νομίζω υποστηρίζει μέχρι flash player 7 o opera.Από mini opora 4.2 δεν θα δεις video.δεν υποστηρίζει flash καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά και με Wind... δύσκολο! :rolleyes:

 

Γιατί το λες αυτό; Εγώ ήμουν πανω απο 5 χρόνια στην βονταφον και πέρυσι το γύρισα σε γουιντ. Είμαι πολύ ευχαριστημένος μπορώ να πω με το σήμα της! Και ποτέ δεν είχα πρόβλημα. Η βονταφον κατά καιρούς μου έβγαζε την ψυχή.

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί το λες αυτό; Εγώ ήμουν πανω απο 5 χρόνια στην βονταφον και πέρυσι το γύρισα σε γουιντ. Είμαι πολύ ευχαριστημένος μπορώ να πω με το σήμα της! Και ποτέ δεν είχα πρόβλημα. Η βονταφον κατά καιρούς μου έβγαζε την ψυχή.

 

εμενα αποψε να δεις τι εχω περασει με την wind.

απο τις 19.30 δεν εχω σημα

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γιατί το λες αυτό; Εγώ ήμουν πανω απο 5 χρόνια στην βονταφον και πέρυσι το γύρισα σε γουιντ. Είμαι πολύ ευχαριστημένος μπορώ να πω με το σήμα της! Και ποτέ δεν είχα πρόβλημα. Η βονταφον κατά καιρούς μου έβγαζε την ψυχή.

 

Παίζει ρόλο σε ποια περιοχή βρίσκεσαι, και δεν μιλάω για απομονωμένα μέρη. Πρέπει να είσαι απλά τυχερός και ο provider σου να προσφέρει δυνατό σήμα εκεί που βρίσκεσαι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!Μετά την τελευταία αναβάθμιση που έκανα το ξυπνητήρι όταν χτυπάει δεν βγάζει το γνωστό dismiss από κάτω για να το κλέισεις αλλά πρέπει να μπεις μέσα στο ρολόϊ για να το κλείσεις.Τι βλακεία και αυτή?Παίζει κανά ξυπνητήρι λοιπόν που να πατάς απλά ένα κουμπί και να κλείνει ή πρέπει να κάνω όλη αυτη τη διαδικασία πρωϊ πρωΐ..Εκτός και αν διορθώνεται κάπως...Ευχαριστώ
Η ζώη χωρίς κινητό είναι ταινία χωρίς ήχο και εικόνα!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!Μετά την τελευταία αναβάθμιση που έκανα το ξυπνητήρι όταν χτυπάει δεν βγάζει το γνωστό dismiss από κάτω για να το κλέισεις αλλά πρέπει να μπεις μέσα στο ρολόϊ για να το κλείσεις.Τι βλακεία και αυτή?Παίζει κανά ξυπνητήρι λοιπόν που να πατάς απλά ένα κουμπί και να κλείνει ή πρέπει να κάνω όλη αυτη τη διαδικασία πρωϊ πρωΐ..Εκτός και αν διορθώνεται κάπως...Ευχαριστώ

 

Ψάξε στο xda για το Galarm.

 

Έχει ένα ωραίο feature όπου το κάνεις shake για να σταματήσει να χτυπάει.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει δυνατοτητα να βαλω στο comm manager το διακοπτακι για το 3G χωρις να εχω βαλει κανενα απο τα προγραμματα επεξεργασιας του Manilla? Μηπως υπαρχει καποιο αυτονομο cab?
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ φίλε..

 

Α και κάτι ακόμα τώρα που το θυμήθηκα "παίζουν" οι nDrive χάρτες για το κιν μας?

Η ζώη χωρίς κινητό είναι ταινία χωρίς ήχο και εικόνα!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ψάξε στο xda για το Galarm.

 

Έχει ένα ωραίο feature όπου το κάνεις shake για να σταματήσει να χτυπάει.

 

Και είναι και συμβατό με το manila με αποτέλεσμα να φαίνεται το ξυπνητήρι στο Home screen.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει δυνατοτητα να βαλω στο comm manager το διακοπτακι για το 3G χωρις να εχω βαλει κανενα απο τα προγραμματα επεξεργασιας του Manilla? Μηπως υπαρχει καποιο αυτονομο cab?

 

καμια προταση? η μηπως δεν υπαρχει αυτο που ζηταω?

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...