Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γιατί όταν πατάω "σήμερα" στο μενού "έναρξη", δεν μου βγάζει τίποτα;

 

τι εννοεις "δεν βγαζει τιποτα??"

Link to comment
Share on other sites

απο την παρασκευη εχω το diamond και οι πρωτες εντυπωσεις ειναι μοιρασμενες.

 

αυτα που δεν μου αρεσουν εχουν να κανουν με την μπαταρια,πραγματικα μικρη η διαρκεια της,ο ηχος κλησης δεν ακουγετε δυνατα ποσο μαλλον που εγω το εχω και σε θηκη,σε σχεση με το 3600 και με την rom του kampas που του ειχα μου φενετε λιγο πιο αργο αλλα μαλλον εχει να κανει με το οτι το βαρενει λιγο το touch flo 3d,και οτι ο ηχος κατα την διαρκεια της κλησης δεν ειναι και πολυ δυνατος,με αποτελεσμα πολλες φορες να μην ακουω τον αλλο τι μου λεει(αυτο το ειχα και με το 3600).

 

στα θετικα ειναι η οθονη του,εχει πιο γρηγορη και καλυτερη συνδεση μεσω wi-fi,το μοιρασμα αρχειων μεσω bluetooth ειναι πιο γργορο σε σχεση με το 3600,καλυτερο σημα στο 3G καλυτερη καμερα.και φυσικα ειναι πιο μαζεμενο σε διαστασεις ωστε να το χρησιμοποιεις καθε μερα

Link to comment
Share on other sites

http://cache.gawker.com/assets/images/gizmodo/2008/10/htc7colors.jpg

χμ... Μ'αρέσει το άσπρο!:D

από που μπορεί κάποιος να τα αγοράσει ?

Link to comment
Share on other sites

ταν ειμαι στο internet και βλεπω μια σελιδα αν αλλαξω την θεση του κινητου απο καθετη σε οριζοντια δεν πρεπει να αλλαξει και η σελιδα??

να γινει και αυτη στην φορα της οθονης??

οπως με τις φωτο??

 

εμενα γιατι δεν γινετε??μενει στην αρχικη θεση?μηπως δεν κανω κατι καλα??

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατεβασα μια εκδοση destinator αλλα χωρις να με ρωτησει το κανει εγκατασταση στη μνημη της συσκευης. πως μπορω να το εγκαταστησω στην internal storage?

 

 

ΑΚΥΡΟ. Βρηκα λυση...

Link to comment
Share on other sites

Το διαμαντι μου εσταλει την προηγουμενη Δευτερα απο το oteshop στην Αντιπροσωπεια για αντικατασταση λογω κιτρινιλας στην οθονη και ακομη κανενα νεο. Ηδη 10 ημερες και προχωραμε.........

 

Που ειναι οι 3 εργασιμες που υποσχεται εγγραφως η εταιρεια ???

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Το διαμαντι μου εσταλει την προηγουμενη Δευτερα απο το oteshop στην Αντιπροσωπεια για αντικατασταση λογω κιτρινιλας στην οθονη και ακομη κανενα νεο. Ηδη 10 ημερες και προχωραμε.........

 

Που ειναι οι 3 εργασιμες που υποσχεται εγγραφως η εταιρεια ???

προφανως το oteshop θα το εστειλε οποτε του εκανε κεφι,γιατι δεν το εστειλες με κουριερ εσυ στην ace; πηρες τηλ την ace να σου πουν ποτε το πηραν;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση ακομα. Μπαινω στο QuickGps και μου λεει Διαρκεια Ισχυος: Εληξε. Συνδεομαι στο Ιντερνετ παταω ληψη και ξεκιναει. Οταν φτασει στο ληψη 100% δεν κανει τπτ και η μονη επιλογη που μου δινει ειναι να πατησω ακυρο. Περιμενα καμποση ωρα με το "ληψη 100%" αλλα τπτ. Τι συμβαινει?
Link to comment
Share on other sites

από που μπορεί κάποιος να τα αγοράσει ?

 

Aπ' ότι διαβάζω στα άρθρα που έχουν κυκλοφορίσει αυτές οι θήκες κυκλοφορούν μόνο στην Γαλλία. Αυτό στο λέω με επιφύλαξη γιατί έχω φάει τον τόπο να βρώ κάποιο γαλλικό e-shop που να τις πουλάει και δεν έχω βρει κανένα! Όπως πάντα θα περιμένουμε να σημειώσουν επιτυχία στο εξωτερικό και κατα το Πάσχα θα τις έχουμε και στην Ελλάδα.

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Το διαμαντι μου εσταλει την προηγουμενη Δευτερα απο το oteshop στην Αντιπροσωπεια για αντικατασταση λογω κιτρινιλας στην οθονη και ακομη κανενα νεο. Ηδη 10 ημερες και προχωραμε.........

 

Που ειναι οι 3 εργασιμες που υποσχεται εγγραφως η εταιρεια ???

 

 

εγώ το έστειλα απ'ευθείας στην Ace και με courier. αυριο το παραλαμβανω..εγινε και καποιο λάθος με την διεύθυνση 5 μέρες..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια μια ερωτηση ακομα. Μπαινω στο QuickGps και μου λεει Διαρκεια Ισχυος: Εληξε. Συνδεομαι στο Ιντερνετ παταω ληψη και ξεκιναει. Οταν φτασει στο ληψη 100% δεν κανει τπτ και η μονη επιλογη που μου δινει ειναι να πατησω ακυρο. Περιμενα καμποση ωρα με το "ληψη 100%" αλλα τπτ. Τι συμβαινει?

 

Έχεις δοκιμάσει και μέσω ActiveSync με το Internet του υπολογιστή σου;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αργει πολυ να γυρισει απο καθετη σε οριζοντια.

 

Συνήθως δεν αργεί (...στις διάφορες cooked ROM που έχω δοκιμάσει με τον τελευταίο Opera).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Aπ' ότι διαβάζω στα άρθρα που έχουν κυκλοφορίσει αυτές οι θήκες κυκλοφορούν μόνο στην Γαλλία.

 

Δεν είναι ακόμα διαθέσιμες πουθενά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον να το πάω ανάποδα: τι θα έπρεπε να μου βγάζει όταν πατάω το Today?

 

Ευχαριστώ.

 

Το today σε πηγαίνει στο today,ηθελες να πας εκει που ησουν.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει να αγοράσω το παρακάτω ΒΤ stereo hands free

http://www.netimes.com/shop/x2n88-dog-tag-design-a2dp-bluetooth-stereo-headset-p-1383.html?cPath=80_421

 

Το παλιό μου ΒΤ μου το έκλεψαν ........οι αστυνομικοί στο αεροδρόμειο του καΐρου ενόσω πέρναγα από έλεγχο!!!!

 

Ξέρετε αν στο diamond υπάρχει δυνατότητα μετάδωσης της μουσικής μέσω ΒΤ στερεοφωνικά?

Η φωνιτική πλοήγηση πως μεταφέρεται στο ΒΤ?

 

Ευχαριστώ

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν στο diamond υπάρχει δυνατότητα μετάδωσης της μουσικής μέσω ΒΤ στερεοφωνικά?

Η φωνιτική πλοήγηση πως μεταφέρεται στο ΒΤ?

Ευχαριστώ

 

Νομίζω ότι το Diamond υποστηρίζει A2DDP. Οπότε θέλεις κάτι τέτοιο:

 

A2DPToggle 1.0.RC-2 (free)

 

http://www.teksoftco.com/index.php?section=freeware

 

Bluetooth Audio Router V1.05

http://chartcross.co.uk/products/WM00004_details.asp

 

BlueTooth Audio (Windows Mobile 6 Professional) - 1.0

http://www.trianglepowers.com/

 

Ευχαριστώ, αλλά δεν κατάλαβα...

 

Αυτή η επιλογή σε φέρνει στην Today Screen όταν είσαι κάπου αλλού πχ Προγράμματα, Explorer κλπ.

Όταν είσαι ήδη στην Today Screen λογικό είναι να μην κάνει τίποτα.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...