Jump to content

Πιστωτικές κάρτες/Τράπεζες


CptBill
 Κοινοποίηση

Έχεις Πιστωτική Κάρτα;  

1.713 members have voted

  1. 1. Έχεις Πιστωτική Κάρτα;

    • Έχω Visa
      926
    • Έχω MasterCard
      446
    • Έχω Amex [aka American Express]
      143
    • Έχω Cash Card [Maestro κλπ.]
      276
    • Έχω Άλλη [Euroline κλπ.]
      59
    • Τις Έχω Όλες [Είμαι Credit Card Addicted!!!]
      87
    • Έχω Diners
      78
    • Δεν Έχω
      452


Recommended Posts

Πάντως φαντάσου. Άλλες φορές σε πρήζουν για κάρτα και άλλες τους παρακαλάς και δεν θέλουνε.

 

:lol::p.. Αυτό ξαναπές το!!

 

Ελπίζω αύριο που ξεκινάει μια νέα εβδομάδα (κτλ κτλ) να έχω μια καλύτερη απάντηση, πιο εξυπηρετική να το πω!

 

Αχ..Φαν τον bershka, zara, κτλ είμαι.. αλλά εδώ στο νησί, δεν υπάρχουν τέτοιες "πολυτέλειες" .. Μόνο αν πάω Αθήνα, Θεσ/νίκη. Από την άλλη ΑΒ έχουμε - δεν λέω- αλλά σιγά τα ψώνια που κάνω .. για να τα πληρώσω κ με πιστωτική..

Δεν είμαστε δα και σε καμιά χώρα που σε συμφέρει - πλέον- να ψωνίζεις με πλαστικό χρήμα, στον Καναδά τα κάναμε αυτά..

 

Πάντως πολύ μπέρδεμα και ταλαιπωρία για το τπτ.. Ελπίζω να γίνεται μόνο εδώ όμως μόνο σε μένα αυτό το πράγμα κ όχι και σε άλλους.. Μέρες που είναι...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

H Visa Electron της Πειραιώς (όχι πιστωτική, απλά χρεωστική) το αναγράφει.

 

Alpha Bank Enter Visa επίσης :)

 

Εκτός από αυτές που προαναφέρθηκαν, CVV αναγράφει και η ATE-Net Debit card της ΑΤΕ Bank.

 

Ευχαριστώ, θα κάνω αίτηση για 1 ώστε γίνεται δεκτή από τα περισσότερα σαιτ (και κυρίως της aegean αφού αυτό ήταν η αφορμή). Έχω κάποια πρόταση που να υπερτερεί των άλλων;

Link to comment
Share on other sites

Χρειάστηκε σήμερα να κάνω κατάθεση σε λογαριασμό τρίτου στην AlphaBank και πλήρωσα προμήθεια €1,20.

 

Ξέρει κανένας αν έκανα τη μεταφορά του ποσού μέσω Web-banking από την Πειραιώς (που έχω λογαριασμό) στο λογαριασμό της AlphaBank πόσο θα χρεωνόμουν?

 

Είδα ότι υπάρχει ένα πάγιο €0,30 αλλά υπήρχαν και κάποιες άλλες χρεώσεις παρακάτω που δεν κατάλαβα...το έχει δοκιμάσει κανένας να μου πει με σιγουριά??

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Χρειάστηκε σήμερα να κάνω κατάθεση σε λογαριασμό τρίτου στην AlphaBank και πλήρωσα προμήθεια €1,20.

να μου πει με σιγουριά??

 

Είχα ακούσει μέσα από τράπεζα πως έχει βγει ένας κανονισμός που καταργεί την προμήθεια .. Ακόμα να τον εφαρμόσουν??

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

τελικά τα κατάφερα..!

Την έκανα την αίτηση για την Cosmote Eurobank Visa σήμερα το πρωί, στον ΟΤΕ. Πάλι καλά να λέμε!

Τώρα σε πόσο καιρό να περιμένω την κάρτα? Ξέρετε αν θα έρθει μαζί με το Pin? Η αυτό το παραλαμβάνω από την τράπεζα?

Α .. και μια που άρχισα τις ερωτήσεις.. Κάτι για επιβεβαίωση αν ξέρετε :

Εγώ έχω ήδη μια Πειραιώς Visa University όπου έχω βάλει να πληρώνετε ο λογαριασμός Cosmote καθώς και κάνω και διάφορες αγορές μέσω αυτής. Με το που εκδοθεί η νέα κάρτα της eUrobank θα μεταφερθεί η πληρωμή του λογαριασμού εκεί αυτόματα? η θα χρειαστεί κάποια δική μου ενέργεια? Και τέλος, με την έκδοση της νέας κάρτας, θέλω να ακυρώσω την Πειραιώς. Η οποία όμως μέσα έχει κάποιες οφειλές. Σε αυτή την περίπτωση τι κάνω? Την ξεπληρώνω τελείως και την κόβω? Μεταφέρω τα οφειλόμενα στην νέα κάρτα? Τι με συμφέρει ?

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Το pin και η καρτα θα ερθουν ταχυδρομικα σε διαφορετικους χρονους. Συνηθως πρωτα ερχεται το pin. Σε καμια 20αρια μερες συνολο θα τα εχεις και τα 2.
Link to comment
Share on other sites

ΑΚΟΥΣΤΕ ΜΕ ΠΟΣΟ ΩΡΑΙΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΟ ΤΡΟΠΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ.

ΚΑΡΤΑ DYNAMIC VISA.

Αυτές τις γιορτές κερδίστε ακόμα περισσότερα ... Από 15/12 μέχρι 31/1/2008 στα καταστήματα carrefour, Champion Μαρινόπουλος και 5 Μαρινόπουλος κερδίστε επιστροφή 5%.

Επιπλέον από την 1η Ιανουαρίου 2008 για τις αγορές σας στα καταστήματα BEAUTY SHOP, SEPHORA, MARKS &SPENCER θα εξακολουθείτε να κερδίζετε επιστροφή 6%. Για τις αγορές που θα πραγματοποιείτε στις υπόλοιπες επιλεγμένες επιχειρήσεις του προγράμματος θα κερδίζετε επιστροφή ίση με 1% της αξίας τους.

 

 

Διάβαζα και ξαναδιάβαζα τα ανωτέρω για να καταλάβω τι λέει , τελικά πήρα την εξυπηρέτηση πελατών και έμαθα τα εξής . Στις επιλεγμένες π.Χ. HOL 11% VARDAS 11%Μινωικές γραμμές 6% κ.τ.λ τώρα γίνετε 1% . ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΗ ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΤΟ 1% ΓΊΝΕΤΕ 0% ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΛΗΡΩΣ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΤΙΚΟ .

 

ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΚΑΡΤΑ CITIBANK ΑΡΧΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ .

Αφου αναφέρετε σε αλλαγές επιτοκίων συνεχίζει ως εξής .... Το πρόγραμμα ταξιδιωτικής ασφάλισης συνεχίζει να ισχύει μέχρι 31/12/2007 .

 

Προφανής ερμηνεία ....... Από 1/1/2008 καταργήτε.

 

Χρόνια πολλά για το 2008 με ακόμα λιγώτερα προνόμια.....

Link to comment
Share on other sites

Η dynamic visa να υποθέσω ότι σταμάτησε την συνεργασία με την alpha bank ; :confused:http://www.alpha.gr/page/default.asp?la=1&id=341
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Όχι αντιθέτως. Η επιστολή είνα από την ALPHA BANK

Τα Carrefour σταμάτησαν την συνεργασία με την ALPHABANK τώρα πρωοθούν την simply της Εμπορικής . Προφανώς η DYNAMIC ανήκει πλέον μόνο στην ALPHA η οποία την κρατάει για να μην χάσει τους πελάτες.

Link to comment
Share on other sites

ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΚΑΡΤΑ CITIBANK ΑΡΧΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ .

Αφου αναφέρετε σε αλλαγές επιτοκίων συνεχίζει ως εξής .... Το πρόγραμμα ταξιδιωτικής ασφάλισης συνεχίζει να ισχύει μέχρι 31/12/2007 .

 

Προφανής ερμηνεία ....... Από 1/1/2008 καταργήτε.

 

Χρόνια πολλά για το 2008 με ακόμα λιγότερα προνόμια.....

 

Να υποθέσώ ότι έχεις και εσυ Visa της Citibank (μήπως και Vodafone?). Από επικοινωνία μαζί τους μου είπαν ότι δεν ισχύει πλέον η ασφάλεια ταξιδίου που ίσχυε εαν αγόραζες το εισητήρια με την Visa. Μου είπαν ότι τον όρο τον αλλάζει γενικά η Visa Int. και ότι θα ακολουθήσουν και άλλες τράπεζες. Στις χρυσές κάρτες όμως δεν αλλάζει κάτι.:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Όχι αντιθέτως. Η επιστολή είνα από την ALPHA BANK

Τα Carrefour σταμάτησαν την συνεργασία με την ALPHABANK τώρα πρωοθούν την simply της Εμπορικής . Προφανώς η DYNAMIC ανήκει πλέον μόνο στην ALPHA η οποία την κρατάει για να μην χάσει τους πελάτες.

Αμπά ; Δεν το ήξερα αυτό .Θα το ψάξω για λεπτομέρειες.

Να υποθέσώ ότι έχεις και εσυ Visa της Citibank (μήπως και Vodafone?). Από επικοινωνία μαζί τους μου είπαν ότι δεν ισχύει πλέον η ασφάλεια ταξιδίου που ίσχυε εαν αγόραζες το εισητήρια με την Visa. Μου είπαν ότι τον όρο τον αλλάζει γενικά η Visa Int. και ότι θα ακολουθήσουν και άλλες τράπεζες. Στις χρυσές κάρτες όμως δεν αλλάζει κάτι.:shifty:

Στην χρυσή σίγουρα δεν αλλάζει;

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Το Εντυπωσιακό είναι ότι η είδηση σερβίρετε με τέτιο τρόπο στον λογαριασμό, που ο μέσος πελάτης να μην αντιληφθεί την κατάργηση.

Ναι, Citibank Vodafone έχω.

Link to comment
Share on other sites

Όχι αντιθέτως. Η επιστολή είνα από την ALPHA BANK

Τα Carrefour σταμάτησαν την συνεργασία με την ALPHABANK τώρα πρωοθούν την simply της Εμπορικής . Προφανώς η DYNAMIC ανήκει πλέον μόνο στην ALPHA η οποία την κρατάει για να μην χάσει τους πελάτες.

 

O όμιλος carrefour σταμάτισε την συνεργασία με την alphabank ακόμα και στις μισθοδοσίες . Η συνεργασία πλέον είναι καθαρά Γαλλική.

Η simply (σε αντίθεση με την dynamic) έχει έξτρα προνόμια για τους

εργαζόμενους του ομίλου.

Σε λίγο καιρό κάθε κατάστημα carrefour θα έχει και μια "γωνιά" Εμπορικής.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Χρόνια Πολλά και καλή Χρόνια σε όλους.

 

Έχω κάποιες απορίες σχετικά με τις πιστωτή Κάρτα

Έχω την MASTERCART ATE με πιστωτικό όριο 2.000 για αγορές

Και με όριο ανάληψης μετρητών 3.000 τον μήνα .

 

Α) Το πιστωτικό όριο το αυξάνουν χωρίς να σε ρωτήσουν; Και μέχρι ποσό μπορούν να το φτάσουν? Έχω την SILVERMAST δεν θέλω μεγάλο όριο μπορώ?

 

Β) Εγώ θέλω να χρησιμοποιώ την κάρτα για αγορές χωρίς να πληρώνω τόκο για αυτό αλώστε την δέχτηκα Μπορώ;

 

Γ) Για τη έχω 2.000 όριο αγορών και 3.000 για ανάληψη μετρητών;

Δηλαδή; Μπορώ να αγοράζω μέχρι 2.000 + 3.000 να κάνω ανάληψη τον μήνα

Έχω συνολικό όριο 5.000; αν κάποιος μπορη να με φώτιση πριν τα Φώτα….

Ας το κάνη θα του είμαι υπόχρεος και τι θα πρέπει να προσέχω ευχαριστώ

 

:O

:blink:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Χρόνια Πολλά και καλή Χρόνια σε όλους.

 

Έχω κάποιες απορίες σχετικά με τις πιστωτή Κάρτα

Έχω την MASTERCART ATE με πιστωτικό όριο 2.000 για αγορές

Και με όριο ανάληψης μετρητών 3.000 τον μήνα .

 

Α) Το πιστωτικό όριο το αυξάνουν χωρίς να σε ρωτήσουν; Και μέχρι ποσό μπορούν να το φτάσουν? Έχω την SILVERMAST δεν θέλω μεγάλο όριο μπορώ?

 

Β) Εγώ θέλω να χρησιμοποιώ την κάρτα για αγορές χωρίς να πληρώνω τόκο για αυτό αλώστε την δέχτηκα Μπορώ;

 

Γ) Για τη έχω 2.000 όριο αγορών και 3.000 για ανάληψη μετρητών;

Δηλαδή; Μπορώ να αγοράζω μέχρι 2.000 + 3.000 να κάνω ανάληψη τον μήνα

Έχω συνολικό όριο 5.000; αν κάποιος μπορη να με φώτιση πριν τα Φώτα….

Ας το κάνη θα του είμαι υπόχρεος και τι θα πρέπει να προσέχω ευχαριστώ

 

:O

A) Nαι το αυξανουν και αν θες τους ζητας να το επαναφερουν στο προηγουμενο οριο,συνηθως η αυξηση γινεται μετα απο ενα χρονο κατοχης της καρτας.

β) Αν πληρωνεις ολο το ποσο μεχρι την ημερομηνια που ληγει το εκκαθαριστικο δεν σου βαζουν τοκους.Αν κανεις αναληψη χρημματων πληρωνεις απο την πρωτη μερα τοκους αλλα και εξοδα αναληψης μετρητων.

γ)Μεσα σε ενα μηνα μπορεις να κανεις αναληψη 2000€ που ειναι το πιστωτικο σου οριο ,μετα να επιστρεψεις τα 1500€ αλλα επειδη το οριο αναληψεων ειναι 3000€ θα μπορεσεις να ξανακανεις αναληψη 1000€ μονο ,παντα στον ιδιο μηνα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχουμε και λεμε:

 

Θελω:

 

1. Προπληρωμενη καρτα για αγορες μεσω ιντερνετ που ΔΕΝ θα παει κατω απο τα 0 € για να μην εχω μπελαδες μετα. Να βαλω δλδ 200€ και αυτο να ειναι! τιποτα παραπάνω ή παρακατω για να μην εχω προβλημα αν χασω τον pass κλπ!

 

2. Να είναι συνδεμεση μεσω paypal (που ζητουν οι περισσοτερες σελιδες). Γινεται αυτο; και βασικα ειναι αναγκαιο; επειδη πολλες φορες βλεπω ζητουν απλα τον serial της καρτας και δεν λεει τπτ για paypal. Εξηγηστε λιγο για να βγω απο τον λαβυρυνθο

 

3. Να μπορει ο καθενας να κανει καταθεση σε αυτη την καρτα. Δλδ αν ειναι δυνατον να εχει τον αριθμο της στην τραπεζα και ελευθερα να γινονται καταθεσεις.

 

και παμε στα επομενα σκελη:

 

4. Πως μπορω να λειτουργησω το paypal; πως καταθετω money εκει μεσα δλδ;

 

5. Ποια τραπεζα να διαλεξω για prepaid;

 

6. μπορω να την χρησιμοποιησω σαν πιστωτικη σε εμπορικα κεντρα την prepaid; και να βγαζει μονο μεχρι οσα εχω μεσα δλδ.

 

Αντε αυτα προς το παρον!

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχουμε και λεμε:

 

Θελω:

 

1. Προπληρωμενη καρτα για αγορες μεσω ιντερνετ που ΔΕΝ θα παει κατω απο τα 0 € για να μην εχω μπελαδες μετα. Να βαλω δλδ 200€ και αυτο να ειναι! τιποτα παραπάνω ή παρακατω για να μην εχω προβλημα αν χασω τον pass κλπ!

 

2. Να είναι συνδεμεση μεσω paypal (που ζητουν οι περισσοτερες σελιδες). Γινεται αυτο; και βασικα ειναι αναγκαιο; επειδη πολλες φορες βλεπω ζητουν απλα τον serial της καρτας και δεν λεει τπτ για paypal. Εξηγηστε λιγο για να βγω απο τον λαβυρυνθο

 

3. Να μπορει ο καθενας να κανει καταθεση σε αυτη την καρτα. Δλδ αν ειναι δυνατον να εχει τον αριθμο της στην τραπεζα και ελευθερα να γινονται καταθεσεις.

 

και παμε στα επομενα σκελη:

 

4. Πως μπορω να λειτουργησω το paypal; πως καταθετω money εκει μεσα δλδ;

 

5. Ποια τραπεζα να διαλεξω για prepaid;

 

6. μπορω να την χρησιμοποιησω σαν πιστωτικη σε εμπορικα κεντρα την prepaid; και να βγαζει μονο μεχρι οσα εχω μεσα δλδ.

 

Αντε αυτα προς το παρον!

 

:D

 

Σε ότι έχει να κάνει με paypal δε μπορώ να σε βοηθήσω.Prepaid έχει η κύπρου(5ευρώ έκδοση και 1 ευρώ στη κατάθεση που κάνεις.Πλέον έχει η πειραιώς τη webuy και υπάρχει και η attica gift card Της αττικής.Για της κύπρου ξέρω ότι μπορείς να τη χρησιμοποιήσεις σαν πιστωτική.Μπορεί επίσης και κάποιος άλλος να καταθέση money σε σένα γνωρίζοντας τον αριθμό της κάρτας σου...Ελπίζω να βοήθησα λίγο

:cry:
Link to comment
Share on other sites

Σε ότι έχει να κάνει με paypal δε μπορώ να σε βοηθήσω.Prepaid έχει η κύπρου(5ευρώ έκδοση και 1 ευρώ στη κατάθεση που κάνεις.Πλέον έχει η πειραιώς τη webuy και υπάρχει και η attica gift card Της αττικής.Για της κύπρου ξέρω ότι μπορείς να τη χρησιμοποιήσεις σαν πιστωτική.Μπορεί επίσης και κάποιος άλλος να καταθέση money σε σένα γνωρίζοντας τον αριθμό της κάρτας σου...Ελπίζω να βοήθησα λίγο

 

κατι ολιγα ναι! ευχαριστω! :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχουμε και λεμε:

 

4. Πως μπορω να λειτουργησω το paypal; πως καταθετω money εκει μεσα δλδ;

 

5. Ποια τραπεζα να διαλεξω για prepaid;

 

6. μπορω να την χρησιμοποιησω σαν πιστωτικη σε εμπορικα κεντρα την prepaid; και να βγαζει μονο μεχρι οσα εχω μεσα δλδ.

 

Αντε αυτα προς το παρον!

 

:D

 

4. Αφού πρώτα εκδόσεις την κάρτα, γράφεσαι στη σελίδα του Paypal και βάζεις τα στοιχεία σου καθώς και αυτά της κάρτας σου. Στη συνέχεια κάθε φορά που θα χρειαστεί να πληρώσεις μέσω Paypal, θα αφαιρούνται χρήματα από την κάρτα σου.

 

6. Απ' όσο ξέρω, οι prepaid χρησιμοποιούνται κανονικά για αγορές σε καταστήματα, όπως οι πιστωτικές και οι χρεωστικές, χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Αν διαβάσεις τα προηγούμενα μηνύματα του θέματος (είναι πολλά, το ξέρω...) θα βρεις πολύ χρήσιμες πληροφορίες!

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά, παιδιά.. κι από μένα!

 

ήθελα να σας πω, σχετικά με τη δική μου την Cosmote Eurobank Visa ότι σήμερα πέρασα από το κατάστημα ΟΤΕ που είχα κάνει την αίτηση και μου είπανε ότι έγινε δεκτή και προχωράει κανονικά η διαδικασία έκδοσης, οπότε προσεχώς θα έχω τη νέα μου κάρτα..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

4. Αφού πρώτα εκδόσεις την κάρτα, γράφεσαι στη σελίδα του Paypal και βάζεις τα στοιχεία σου καθώς και αυτά της κάρτας σου. Στη συνέχεια κάθε φορά που θα χρειαστεί να πληρώσεις μέσω Paypal, θα αφαιρούνται χρήματα από την κάρτα σου.

 

6. Απ' όσο ξέρω, οι prepaid χρησιμοποιούνται κανονικά για αγορές σε καταστήματα, όπως οι πιστωτικές και οι χρεωστικές, χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Αν διαβάσεις τα προηγούμενα μηνύματα του θέματος (είναι πολλά, το ξέρω...) θα βρεις πολύ χρήσιμες πληροφορίες!

 

Ευχαριστω για την απαντηση.

 

Οκ, λεω να κανω τον κοπο λοιπον :lol::p ;);)

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα η dinamic visa σταματαει το 1% απο ολεσ τις επιχειρησεις;

η go εχει καμια εκπτωση τωρα;

 

δε νομίζω.... Απλώς η νέα κάρτα έχει στο carrefour 2% ενω η dynamic απ ότι φάνηκε έχει 1% σταθερά στο carefour

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...