Jump to content

Sony Ericsson W980


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτο με το ραδιο ειναι οτι καλυτερο εχω ακουσει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αυτο με το ραδιο ειναι οτι καλυτερο εχω ακουσει.

 

και τι θα εχει για κεραια??:blink:

 

εννοω πως θα πιανει??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και τι θα εχει για κεραια??:blink:

 

εννοω πως θα πιανει??

 

Φαντάζομαι ότι θα είναι εσωτερική η κεραία :). πχ. όπως παλιά με τα πρώτα κινητά που είχαν την κεραία εξωτερικά και μετέπειτα την έκαναν εσωτερική ;).

Link to comment
Share on other sites

Ναι η κεραια για το ραδιο ειναι εσωτερικη. Το αναφερει και στο βιντεο... "built-in".

Αρκετα ολοκληρωμενο φαινεται, το μοναδικο σημειο που ισως προβληματισει μερικους, ειναι το σημειο οπου τοποθετηθηκε η καμερα! Θα πρεπει να κραταει κανεις αρκετα καθετα την συσκευη (ισως), και να προσεχει να μην κρυψει με τα δαχτυλα του τον φακο.

Βεβαια ολα αυτα ειναι σχετικα... Δεν ειναι και κανενα σοβαρο αρνητικο στοιχειο! :)

Quadra 660av
Link to comment
Share on other sites

σιγουρα δεν ειναι κατι το τοσο αρνητικο,συνηθειο ειναι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ότι θα είναι εσωτερική η κεραία :). πχ. όπως παλιά με τα πρώτα κινητά που είχαν την κεραία εξωτερικά και μετέπειτα την έκαναν εσωτερική ;).

 

χμ..τοτε αυτο ειναι καλο!!ισως βεβαια να μην εχει την ποιοτητα σηματος οπως με την χρηση ακουστικων αλλα θα ειναι πιο βολικο!!:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

poli wraio kinhto,oloklhromeno aplws h apousia tou flas me xalaei!mono auto!

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

poli wraio kinhto,oloklhromeno aplws h apousia tou flas me xalaei!mono auto!

 

και πρωτοτυπο,αν εχει λογικη τιμη θα σαρωσει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

και πρωτοτυπο,αν εχει λογικη τιμη θα σαρωσει.

 

Από οτι διαβασα στο mobile-review θα κυκλοφορήσει τον Μαιο με τιμη γυρω στα 400-420 ευρώ.Οποτε πιστευω θα σαρωσει:yahoo:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αν έρθει σε αυτή την τιμή,με 40 ευρώ παραπάνω παίρνεις το W960,οπότε αδιάφορο μου φαίνεται...Μόνη ουσιαστική καινοτομία του είναι το FM που δεν χρειάζεται ακουστικά...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως προτιμω το 980 παρα το 960

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καιρός ήταν να βγεί και κανένα κινητό clamshell, δεν μου αρέσουν τα slider. Τελευταία είναι είδος προς εξαφάνιση καθότι τα λίγα clamshell που κυκλοφορούν είναι χαμηλών τεχνικών χαρακτηριστικών. Μόνο η Nokia συνεχίζει να βγάζει κάποια clamshell αλλά είναι χοντρά και άσχημα! Τα μόνα clamshell με καλές προδιαγραφές είναι τα RAZR2 της Motorola, μπράβο Motorola, ήξερα οτι δεν θα με απογοητεύσεις!:D
Link to comment
Share on other sites

η Nokia στα clamshell ηταν ανεκαθεν αδιαφορη,η Motorola οτι εκανε.

το 980 παντως τα σπαει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

φανταστικο τηλεφωνο! επιτελους ενα καλο clamshell. το μονο που με χαλαει, οχι μονο σε αυτο, αλλα στα περισσοτερα καινουρια τηλεφωνα, ειναι οι δαχτυλιες. βλεπω καμια φορα το τηλεφωνο μου στο φως και φαινεται αηδια, λες και το εχω 500 χρονια.:lol:
S. E. A.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Τιμη εχουμε μαθει? Κοντα στα 400 το κοβω....:X

και ποτε ερχεται στα ραφια μας?

 

 

ενδιαφερομαι γιαυτο.

ευχαριστω:)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Τιμη εχουμε μαθει? Κοντα στα 400 το κοβω....:X

και ποτε ερχεται στα ραφια μας?

 

 

ενδιαφερομαι γιαυτο.

ευχαριστω:)

εγω το κοβω χαλαρα στο 500αρικο.400 ευρο ειναι λιγα για αυτο το κινητο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολλα λες, η SE δεν ειναι τοσο κλεφτρα οσο η Motorola (κρινοντας απο το z10 που προοικονομειται στα 520€)

Απλα επειδη η SE δεν ειναι και η πρωτη στην ποιοτητα!!:confused:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Πολλα λες, η SE δεν ειναι τοσο κλεφτρα οσο η Motorola (κρινοντας απο το z10 που προοικονομειται στα 520€)

Απλα επειδη η SE δεν ειναι και η πρωτη στην ποιοτητα!!:confused:

Αυτα τα χαρακτηριστικα θα τα πληρωσεις.μακαρι να ειναι στα 400 ευρο..αλλα με τετοια χαρακτηριστικα παρομοια κινητα της εταιριας εχουν κοστολογιο πανω απο 450 ευρο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σωστά!:)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Οχ μολις το δει η γυναικα μου θα με ζαλισει να της το παρω. Θα εχει και δικιο γιατι εγω θα παρω το Χ1 :!:

Υπαρχει κανα link με live φωτογραφιες?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λιγο σιωπη εχει πεσει με το κινητο αυτο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W980

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...