Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε ****το, εχω μπερδευτει... :blink:

Μια λεω αντε να βαλω κι εγω μια ROM να δω πως θα αλλαξει το κινητο,την αλλη λεω ασε μωρε που να μπλεκω...

Δεν ξερω τι να κανω.... :confused:

Βαζοντας μια custom ROM τι διαφορες θα δω στο τηλεφωνο?? Εκτος απο το interface?? Δηλαδη, θα βαλω μια και το μονο που θα εχω παραπανω θα ειναι το TF3D?? Ή το μενου των 6.5?? :worry:

Επισης αν βαλω μια custom ROM, μετα μπορω να ξαναβαλω την επισημη της SE??

Αυτη τη στιγμη χρησιμοποιω το SPB mobile shell 3.0.1 με ενα σκιν απο τα WM6.5 και μπορω να πω οτι μου αρεσει πολυ... :happy:

Οποτε ο μονος λογος που θα ηθελα να αλλαξω ROM ειναι να δω διαφορα στις επιδοσεις (μπαταρια, ταχυτητα, κτλ)... :ninja:

Τι λετε να κανω???

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε ****το, εχω μπερδευτει... :blink:

Μια λεω αντε να βαλω κι εγω μια ROM να δω πως θα αλλαξει το κινητο,την αλλη λεω ασε μωρε που να μπλεκω...

Δεν ξερω τι να κανω.... :confused:

Βαζοντας μια custom ROM τι διαφορες θα δω στο τηλεφωνο?? Εκτος απο το interface?? Δηλαδη, θα βαλω μια και το μονο που θα εχω παραπανω θα ειναι το TF3D?? Ή το μενου των 6.5?? :worry:

Επισης αν βαλω μια custom ROM, μετα μπορω να ξαναβαλω την επισημη της SE??

Αυτη τη στιγμη χρησιμοποιω το SPB mobile shell 3.0.1 με ενα σκιν απο τα WM6.5 και μπορω να πω οτι μου αρεσει πολυ... :happy:

Οποτε ο μονος λογος που θα ηθελα να αλλαξω ROM ειναι να δω διαφορα στις επιδοσεις (μπαταρια, ταχυτητα, κτλ)... :ninja:

Τι λετε να κανω???

 

απο ταχυτητα ναι κερδιζεις αρκετα.

απο μπαταρια πανω κατω τα ιδια θα ειναι.

 

μετα την αλλαγη σε custom ρομ, μπορεις να ξανα βαλεις οποια official θελεις και να ξανα επαναφερεις το τηλ οπως ηταν πριν.

αυτο που θα κερδισεις πραγματικα ειναι η ευχρηστια που σου δινει το tf3d που για μενα δε σου δινει κανενα αλλο προγραμα.

και η ταχυτητα.

 

εκτος αυτου κερδιζεις ακομα γυρω στα 100mb ελευθερης μνημης rom.

 

αυτα.. :happy:

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει...!! Με επεισες...:happy: Χεχεχε:p

 

Το φορτιζω τωρα, και μολις τελεωσει θα ξεκινησω τη διαδικασια οπως ακριβως την περιεγραψε ο soom στο ποστ του ( soom εισαι Θεος!! ευχαριστουμε πολυ!!:D:D)

 

Για να δουμε...

 

Τελειαααααα!!!! happy:

 

Τα καταφερα τελικα κι εγω... Ολα πηγαν καλα...

 

Εβαλα την Valkyrie_v1.9 FireStorm... Για να δουμε τι λεει...:p

 

Πως αλλαζω απο 6.5 σε TF3D??:worry:

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Τελειαααααα!!!! :p:D:happy:

 

Τα καταφερα τελικα κι εγω... Ολα πηγαν καλα...

 

Εβαλα την Valkyrie_v1.9 FireStorm... Για να δουμε τι λεει...:p

 

Πως αλλαζω απο 6.5 σε TF3D??:worry:

 

settings/ personal/ today/ items/ τσεκαρεις το μανιλα και αφαιρεις το titanium.

 

μεγια... :lol::):D

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=524043

 

Αντιστοιχη της Valkyrie σωστα??

 

Γκρινιαρη, μιας και εχεις εμπειρια και απο τις δυο, ποια θα ελεγες γρηγοροτερη? Με λιγοτερα κολληματα?

 

CleanRam χρησιμοποιειτε??? :confused:

προς το παρον η Valkyrie...η energy rom αργει σε landscape οταν γραφω μηνυμα.επισης οταν γραφω μηνυμα με software πληκτρολογιο κ θελω να βαλω οποιο πληκτρολογιο θελω το βελακι στην κατω μπαρα δεν υπαρχει κ δε μπορω να αλλαξω με αποτελεσμα να στελνω αρκετα κενα μηνυματα αφου πιατοταν η αποστολη.α κ οταν ψαχνω ενα τηλ στον τηλεφωνικο καταλογο η οταν μπαινω στον file explorer κ χρησιμοποιω το πληκτρο των 4ρων κατευθυνσεων για να κατεβω κ να ψαξω το τρεχει κ μου παει σχεδον στο τελος του καταλογου,τελος ο οπερα με πεταει εξω συνεχεια....μπαινω σε μια σελιδα κ μετα εξαφανιζεται ο οπερα.κλεινει μονος του....αυτα....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

προς το παρον η Valkyrie...η energy rom αργει σε landscape οταν γραφω μηνυμα.επισης οταν γραφω μηνυμα με software πληκτρολογιο κ θελω να βαλω οποιο πληκτρολογιο θελω το βελακι στην κατω μπαρα δεν υπαρχει κ δε μπορω να αλλαξω με αποτελεσμα να στελνω αρκετα κενα μηνυματα αφου πιατοταν η αποστολη.α κ οταν ψαχνω ενα τηλ στον τηλεφωνικο καταλογο η οταν μπαινω στον file explorer κ χρησιμοποιω το πληκτρο των 4ρων κατευθυνσεων για να κατεβω κ να ψαξω το τρεχει κ μου παει σχεδον στο τελος του καταλογου,τελος ο οπερα με πεταει εξω συνεχεια....μπαινω σε μια σελιδα κ μετα εξαφανιζεται ο οπερα.κλεινει μονος του....αυτα....

 

Ολα αυτα στην Energy?!:blink: Και νομιζα οτι ηταν καλη. Παντως η Valkyrie, κατ'εμε παντα, ειναι πολυ καλη! Τα εχει ολα πανω της! Εχει και 6.5, Manilla, Titanium.. Αν βγαλω τα παντα και εχω μια απλη today δεν κολλαει τιποτα(ενω στην TouchΧ 7 κολλουσε πολυ και εφτιαχνε μονο με soft reset)... Μεχρι να βγει μια αλλη ετσι καλη δεν αλλαζω με τιποτα. Και μου αρεσουν τα προγραμματακια που εχει πανω της! Το μονο που μου λειπει ειναι εικονιδια στην πανω μπαρα. Ισως και να αλλαξω και τα εικονιδια του μανιλα! Αναλογως! Γενικα, δηλαδη, μονο αισθητικες επεμβασεις! :D

 

Και μιας και το θυμηθηκα, εσυ δεν ειχες ανεβασει προ καιρου ενα screenshot? Εχεις κατι πολυ ωραια εικονιδια στην πανω μπαρα... Ετσι δεν ειναι η κανω λαθος?:X

Link to comment
Share on other sites

Ολα αυτα στην Energy?!:blink: Και νομιζα οτι ηταν καλη. Παντως η Valkyrie, κατ'εμε παντα, ειναι πολυ καλη! Τα εχει ολα πανω της! Εχει και 6.5, Manilla, Titanium.. Αν βγαλω τα παντα και εχω μια απλη today δεν κολλαει τιποτα(ενω στην TouchΧ 7 κολλουσε πολυ και εφτιαχνε μονο με soft reset)... Μεχρι να βγει μια αλλη ετσι καλη δεν αλλαζω με τιποτα. Και μου αρεσουν τα προγραμματακια που εχει πανω της! Το μονο που μου λειπει ειναι εικονιδια στην πανω μπαρα. Ισως και να αλλαξω και τα εικονιδια του μανιλα! Αναλογως! Γενικα, δηλαδη, μονο αισθητικες επεμβασεις! :D

 

Και μιας και το θυμηθηκα, εσυ δεν ειχες ανεβασει προ καιρου ενα screenshot? Εχεις κατι πολυ ωραια εικονιδια στην πανω μπαρα... Ετσι δεν ειναι η κανω λαθος?:X

για 6.1 απο τα καλυτερα ειναι αυτα....http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=524051

και για 6.5 αυτα http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=520547

και για 6.1 κ 6.5 που χρησιμοποιω αυτο τον καιρο ειναι τα παρακατω...http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=520132

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά... Χθες πηρα το Χperia!!! Είναι φοβερό κινητό!!!!!! Απίστευτο.... Να σας ρωτήσω κάτι όμως??? Πως μπορώ να κανω το ξυπνητήρι να χτυπάει με ΜΡ3 ??? Σας ευχαριστώ πολύ...
Link to comment
Share on other sites

προς το παρον η Valkyrie...η energy rom αργει σε landscape οταν γραφω μηνυμα.επισης οταν γραφω μηνυμα με software πληκτρολογιο κ θελω να βαλω οποιο πληκτρολογιο θελω το βελακι στην κατω μπαρα δεν υπαρχει κ δε μπορω να αλλαξω με αποτελεσμα να στελνω αρκετα κενα μηνυματα αφου πιατοταν η αποστολη.α κ οταν ψαχνω ενα τηλ στον τηλεφωνικο καταλογο η οταν μπαινω στον file explorer κ χρησιμοποιω το πληκτρο των 4ρων κατευθυνσεων για να κατεβω κ να ψαξω το τρεχει κ μου παει σχεδον στο τελος του καταλογου,τελος ο οπερα με πεταει εξω συνεχεια....μπαινω σε μια σελιδα κ μετα εξαφανιζεται ο οπερα.κλεινει μονος του....αυτα....

 

Ολα αυτα στην Energy?!:blink: Και νομιζα οτι ηταν καλη. Παντως η Valkyrie, κατ'εμε παντα, ειναι πολυ καλη! Τα εχει ολα πανω της! Εχει και 6.5, Manilla, Titanium.. Αν βγαλω τα παντα και εχω μια απλη today δεν κολλαει τιποτα(ενω στην TouchΧ 7 κολλουσε πολυ και εφτιαχνε μονο με soft reset)... Μεχρι να βγει μια αλλη ετσι καλη δεν αλλαζω με τιποτα. Και μου αρεσουν τα προγραμματακια που εχει πανω της! Το μονο που μου λειπει ειναι εικονιδια στην πανω μπαρα. Ισως και να αλλαξω και τα εικονιδια του μανιλα! Αναλογως! Γενικα, δηλαδη, μονο αισθητικες επεμβασεις! :D

 

Και μιας και το θυμηθηκα, εσυ δεν ειχες ανεβασει προ καιρου ενα screenshot? Εχεις κατι πολυ ωραια εικονιδια στην πανω μπαρα... Ετσι δεν ειναι η κανω λαθος?:X

 

Κι εγω εβαλα την ενερτζυ χτες αλλά αν ειχα διαβασει ολα αυτα δε θα την εβαζα! Μου φαινεται σουπερ! Δηλαδη να βαλω καλυτερα τη Valkyrie?

 

Γεια σας παιδιά... Χθες πηρα το Χperia!!! Είναι φοβερό κινητό!!!!!! Απίστευτο.... Να σας ρωτήσω κάτι όμως??? Πως μπορώ να κανω το ξυπνητήρι να χτυπάει με ΜΡ3 ??? Σας ευχαριστώ πολύ...

 

PocketClockPro στο γνωστο μαγαζακι. Υπαρχουν και άλλα ενα σωρο, οπως το G-Alarm κλπ. αλλά το πρωτο που σου ειπα ειναι καλυτερο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω εβαλα την ενερτζυ χτες αλλά αν ειχα διαβασει ολα αυτα δε θα την εβαζα! Μου φαινεται σουπερ! Δηλαδη να βαλω καλυτερα τη Valkyrie?

εσενα δε σου παρουσιαζει τα παραπανω??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

προς το παρον η Valkyrie...η energy rom αργει σε landscape οταν γραφω μηνυμα.επισης οταν γραφω μηνυμα με software πληκτρολογιο κ θελω να βαλω οποιο πληκτρολογιο θελω το βελακι στην κατω μπαρα δεν υπαρχει κ δε μπορω να αλλαξω με αποτελεσμα να στελνω αρκετα κενα μηνυματα αφου πιατοταν η αποστολη.α κ οταν ψαχνω ενα τηλ στον τηλεφωνικο καταλογο η οταν μπαινω στον file explorer κ χρησιμοποιω το πληκτρο των 4ρων κατευθυνσεων για να κατεβω κ να ψαξω το τρεχει κ μου παει σχεδον στο τελος του καταλογου,τελος ο οπερα με πεταει εξω συνεχεια....μπαινω σε μια σελιδα κ μετα εξαφανιζεται ο οπερα.κλεινει μονος του....αυτα....

 

Εμένα δεν μου κάνει τίποτα απο αυτά....

Ισως μόνο μια φορα αυτό που λες για το πληκτρολόγιο με το βελάκι.

Ο οπερα λειτουργεί μια χαρά και δεν με εχει πετάξει εξω προς το παρόν...

Το μόνο που με ενοχλει ειναι οτι δεν μπορείς στον οπερα να κάνεις scroll με το optical joystick....

 

EDIT: ααα και κατι που θυμήθηκα τωρα είναι οτι έχω βάλει το δεξι πλήκτρο να περιστρέφει την οθόνη, το οποίο μετά απο κάθε restart χάνεται και πρέπει να το ξαναβάλω...

Link to comment
Share on other sites

για 6.1 απο τα καλυτερα ειναι αυτα....http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=524051

και για 6.5 αυτα http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=520547

και για 6.1 κ 6.5 που χρησιμοποιω αυτο τον καιρο ειναι τα παρακατω...http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=520132

 

Εχω δει και μου αρεσουν ΠΑΡΑ πολυ τα τελευταια. Αλλα εχουν ανα 1% την μπαταρια η οχι?

 

Και επειδη επιτελους τα καταφερα:yahoo:περασα την τελευταια εκδοση του iGo8...

 

Αν την θελετε σας δινω οδηγιες για να την κατεβασετε! Μου εβγαλε την ψυχη για να το φτιαξω, αλλα το καταφερα!!!!

 

http://img10.imageshack.us/img10/8219/screen03y.jpg

 

Με τους παρακατω χαρτη(προς το παρον ενεργοποιημενο)

 

http://img30.imageshack.us/img30/8962/screen04jnp.jpg

 

και καποιους χαρτες ακομα μεσα που θελει μια μικρουλα αλλαγη απλα για να αλλαξα αυτον που ειναι ενεργοποιημενος.... Παιδια το προγραμμα ειναι το οτι καλυτερο, χωρις πλακα....

 

http://img34.imageshack.us/img34/4434/screen05i.jpg

 

 

Επισης βγηκε και το νεο Destinator 8 Pro αλλα δεν εχουμε skin για το xperia και τα 480x800 ή 800x480.. Αν εχει ακουσει/δει καποιος κατι...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά... Χθες πηρα το Χperia!!! Είναι φοβερό κινητό!!!!!! Απίστευτο.... Να σας ρωτήσω κάτι όμως??? Πως μπορώ να κανω το ξυπνητήρι να χτυπάει με ΜΡ3 ??? Σας ευχαριστώ πολύ...

 

το default ξυπνητηρι των windows mobile παιζει μονο κομματια σε μορφη wav.

 

αν μετατρεψεις ενα κομματι σε αυτη τη μορφη και το ριξεις στο φακελο των windows, θα μπορεις να το βρεις απο τις ρυθμισεις και να ορησεις τον ηχο.;)

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

soom στείλε οδηγίες για το igo....πρέπει να διαγράψουμε το προηγούμενο igo που έχουμε??????α και κάτι άλλο τα εικονίδια σε rom όπως την valkyrie πως τα αλλάζουμε??αυτά που είναι κάτω στη μπάρα για καιρό προγράμματα μηνύματα κλπ....ευχαριστώ φίλε!!!!!!!!!!!!

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Εχω δει και μου αρεσουν ΠΑΡΑ πολυ τα τελευταια. Αλλα εχουν ανα 1% την μπαταρια η οχι?

 

Και επειδη επιτελους τα καταφερα:yahoo:περασα την τελευταια εκδοση του iGo8...

 

Αν την θελετε σας δινω οδηγιες για να την κατεβασετε! Μου εβγαλε την ψυχη για να το φτιαξω, αλλα το καταφερα!!!!

 

http://img10.imageshack.us/img10/8219/screen03y.jpg

 

Με τους παρακατω χαρτη(προς το παρον ενεργοποιημενο)

 

http://img30.imageshack.us/img30/8962/screen04jnp.jpg

 

και καποιους χαρτες ακομα μεσα που θελει μια μικρουλα αλλαγη απλα για να αλλαξα αυτον που ειναι ενεργοποιημενος.... Παιδια το προγραμμα ειναι το οτι καλυτερο, χωρις πλακα....

 

http://img34.imageshack.us/img34/4434/screen05i.jpg

 

 

Επισης βγηκε και το νεο Destinator 8 Pro αλλα δεν εχουμε skin για το xperia και τα 480x800 ή 800x480.. Αν εχει ακουσει/δει καποιος κατι...

καποια το εχουν κ καποια οχι..δε θυμαμαι ομως.αλλα υπαρχει cab αρχειο που το κανει αυτο...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εσενα δε σου παρουσιαζει τα παραπανω??

 

Εμένα δεν μου κάνει τίποτα απο αυτά....

Ισως μόνο μια φορα αυτό που λες για το πληκτρολόγιο με το βελάκι.

Ο οπερα λειτουργεί μια χαρά και δεν με εχει πετάξει εξω προς το παρόν...

Το μόνο που με ενοχλει ειναι οτι δεν μπορείς στον οπερα να κάνεις scroll με το optical joystick....

 

EDIT: ααα και κατι που θυμήθηκα τωρα είναι οτι έχω βάλει το δεξι πλήκτρο να περιστρέφει την οθόνη, το οποίο μετά απο κάθε restart χάνεται και πρέπει να το ξαναβάλω...

 

Ομοιως, ουτε εμενα μου κανει κατι απο αυτα...γκρινιαρη ειδικα αυτο που λες με το βελακι στα μηνυματα δεν το επιασα...

 

@XavierGr...το ελληνικο software πληκτρολογιο htc παλι δε λειτουργει...στην Energy ROM δηλαδη, οπως δε λειτουργουσε και στην Touch X 6.2...:( Μονο στην Touch X 10.1 λειτουργησε...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ομοιως, ουτε εμενα μου κανει κατι απο αυτα...γκρινιαρη ειδικα αυτο που λες με το βελακι στα μηνυματα δεν το επιασα...

 

@XavierGr...το ελληνικο software πληκτρολογιο htc παλι δε λειτουργει...στην Energy ROM δηλαδη, οπως δε λειτουργουσε και στην Touch X 6.2...:( Μονο στην Touch X 10.1 λειτουργησε...

Τελος σου αναγνωριζει τη καρτα μνημης σα σκληρο δισκο???εμενα οχι....θα παρει ποδι...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελος σου αναγνωριζει τη καρτα μνημης σα σκληρο δισκο???εμενα οχι....θα παρει ποδι...

 

Ναι βεβαια! Δε σου την αναγνωριζει? Διωξ' την...

Εμενα αρχισε να κολλαει τις τελευταιες ωρες...μου τη ματιασατε!!! :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι βεβαια! Δε σου την αναγνωριζει? Διωξ' την...

Εμενα αρχισε να κολλαει τις τελευταιες ωρες...μου τη ματιασατε!!! :p

αυτος που την εκανε δεν εχει xperia και προσπαθει να την διορθωσει με οσα του λενε οποτε οταν την τελειοποιησει βλεπουμε...εβαλα την valkyrie

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια παντως με την Valkyrie ειμαι μια χαρα...!

 

Και εχω προγραμματισει καθε 3 ωρες ενα CleanRam ετσι δεν κολλαει.

 

Και αν κατσω και παιξω, για να ειμαι σιγουρος οτι δεν θα εχω κανα υπολλειμα να με ταλαιπωρει του πεταω ενα CleanRam Level2! Ολο και καποια ΜΒ σωζω καθε φορα!:lol::p

 

Εβαλα και τα εικονιδια που προτεινε ο Griniaris και δουλευουν αψογα! Εχουν και ανα 1% την μπαταρια. Ειναι πολυ ωραια! Εγχρωμα.. Ομορφα!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

@soom:

Βλέπεις καμιά διαφορά με το iGO που είχαμε ως τώρα; (79297; )

 

Εχει παρα πολλες διαφορες.. Τοσες που απορεις ποιο προγραμμα ειανι!:lol::lol:

Πλακιτσα!:p

 

Περα απο την πλακα, νομιζω, χωρις βεβαια να ειμαι και σιγουρος αν ειναι αυτο ή γενικα η ρομ που εχω, οτι ειναι ενα κλικ πιο γρηγορη απο πριν. Δηλαδη αμεσως τα κανει ολα! Κατα τα αλλα δεν εχω εντοπισει κατι... Ειμαι και στο σπιτι τωρα οποτε δεν ξερω στον δρομο πως θα ειναι.

 

Αλλα δεν εχεις να χασεις τιποτα. Κατεβαζεις τα αρχεια του Update μονο, σβηνεις το παλιο licence και βαζεις τα αρχεια του update στο φακελο του iGo που υπηρχε απο πριν! Ουτε να σβηνεις και να ξαναπερνας ουτε τιποτα!:happy:;)

Και κανεις και μια προσθηκη στο sys...

 

[interface]

resolution_dir="240_400" ή ( για landscape 400_240)

wvga = 1

 

[rawdisplay]

highres=1

 

http://www.greekgalaxy.net/forum/showthread.php?t=34598

 

Και επειδη δεν μπορουσα με τιποτα να το κανω να δουλεψει εκανα και ποστ και ρωτησα για να μαθω γιατι κατι ελειπε και δεν δουλευε, αλλα τωρα δουλευει αψογα...

http://www.greekgalaxy.net/forum/showthread.php?t=34598&page=29

Link to comment
Share on other sites

παλι με χρονια και καιρους, παλι στην touch x θα γυρισετε...

:yahoo::clap::dance::tease:

 

Ασε ασε, το σκεφτομαι κι αυτο συνεχεια!

 

αυτος που την εκανε δεν εχει xperia και προσπαθει να την διορθωσει με οσα του λενε οποτε οταν την τελειοποιησει βλεπουμε...εβαλα την valkyrie

 

:blink: Πολυ καλη προσπαθεια για καποιον που ΔΕΝ εχει Xperia! Μπραβο του!

 

Παιδια παντως με την Valkyrie ειμαι μια χαρα...!

 

Και εχω προγραμματισει καθε 3 ωρες ενα CleanRam ετσι δεν κολλαει.

 

Και αν κατσω και παιξω, για να ειμαι σιγουρος οτι δεν θα εχω κανα υπολλειμα να με ταλαιπωρει του πεταω ενα CleanRam Level2! Ολο και καποια ΜΒ σωζω καθε φορα!:p

 

Εβαλα και τα εικονιδια που προτεινε ο Griniaris και δουλευουν αψογα! Εχουν και ανα 1% την μπαταρια. Ειναι πολυ ωραια! Εγχρωμα.. Ομορφα!:rolleyes:

 

Σοβαρα; Ειναι ωραια; Γιατι εμενα δε μου αρεσαν καθολου οπως τα ειδα...

Δωσε λινκ! Ποια εβαλες απο τα 2-3 που ειπε ο γκρινιαρης?

 

Δειτε και εδω κατι...http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=513024

Επιτελους αλλαξα το αθλιο λευκο ρολοι! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...