Jump to content

RYE Traveler 3503 (PNA)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Hdh sto 3503 exo destinator 7 meso sd kartas kai einai eksairetiko.

 

Molis simera ebala to I-GO 8 kai ellinikous xartes kai bazo ta ktiria gia United Kingdom. Mexris stigmis doulevei...simera tha to testaro kata poso kalo einai.

 

Mio Map 3.3 akoma den exo balei...

 

Brika kapou aki to navigom alla den nomizo na adeksei to mixanaki...eleos...prosfora apo ton kotsovolo to pira....mou aposvese ta xrimata...me ta 3 systimata plogisis pou tou ebala...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hdh sto 3503 exo destinator 7 meso sd kartas kai einai eksairetiko.

 

Molis simera ebala to I-GO 8 kai ellinikous xartes kai bazo ta ktiria gia United Kingdom. Mexris stigmis doulevei...simera tha to testaro kata poso kalo einai.

 

Mio Map 3.3 akoma den exo balei...

 

Brika kapou aki to navigom alla den nomizo na adeksei to mixanaki...eleos...prosfora apo ton kotsovolo to pira....mou aposvese ta xrimata...me ta 3 systimata plogisis pou tou ebala...

Που θα μπορουσαμε να βρουμε το I-GO για rye3503 και αν εχει διαφορα στην επαρχια με το destinator 7?

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τι εγινε με εκεινα τα λινκς για τους ναυτικους χαρτες?

 

Να φανταστω τα βγαλανε λογο ασφαλειας?

 

Βρηκες τιποτε τελικα?

ta ebgalan.

to paketo htan apo ta kalytera de xero giati yphrxe to problhma. mporei na htan parembash... ti na po

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Που θα μπορουσαμε να βρουμε το I-GO για rye3503 και αν εχει διαφορα στην επαρχια με το destinator 7?

arxonta thelis igo??

afoy de exeis rythmisei to dest thelis na pas sta bathia? ok

dose email na soy doso igo....de xalo xathri sta filarakia

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Που θα μπορουσαμε να βρουμε το I-GO για rye3503 και αν εχει διαφορα στην επαρχια με το destinator 7?

me to neo xarth ths greative image de exei problhma einai poly kalos

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

arxonta thelis igo??

afoy de exeis rythmisei to dest thelis na pas sta bathia? ok

dose email na soy doso igo....de xalo xathri sta filarakia

Δεν θελω να μπω στα βαθια, νομιζα οτι ειναι απλο,

το Destinator 7 με βοηθησαν εδω και το εβαλα, ειναι κατι

που πρεπει να κανω ακομα λεγοντας μου οτι δεν το ρυθμισα ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να μπω στα βαθια, νομιζα οτι ειναι απλο,

το Destinator 7 με βοηθησαν εδω και το εβαλα, ειναι κατι

που πρεπει να κανω ακομα λεγοντας μου οτι δεν το ρυθμισα ?

xilia syggnomh de eida to post oti telika to egkatesthses epityxos.

sorry

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει, απλα θα ηθελα να μαθω αν αξιζει να βαλω το IGO στο rye3503.

prosexe.

gia na kaNeis th plaka soy na to baleis.de einai asxhmo emena me prodose kapioa stigmh.

gia polemikh apostolh dhladh kana tour dssthn eyroph dest kai ..astoys na lene.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia sas eyxaristw olous gia tis apanthseis sas . Telika to agorasa to mhxanaki , elpizw na mhn to metaniosw giati shmera eida diafhmhsh gia ena gps fortuna pou exei tous idious xartes me auto kai o8onh 4,3 sta idia lefta .
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πήρα και γω το εν λόγω σύστημα μόλις 129ε από Κωτσόβολο και μπορώ να πω ότι έκανα εξυπνη αγορά...

Είχα σχεδόν αμέσως το πρόβλημα με το Fatal Exception Error που αναφέρθηκε πιο πριν κ πήγα κ πήρα μια κάρτα SD 1gb (σχεδον τσάμπα τις έχουν πλέον..).

Δεν είμαι ενθουσιασμένον με την ακρίβεια του GPS. Με 5 μέτρα μέγιστη ακρίβεια δεν το λες και "στίγμα", αλλά για τη δουλειά που το θέλουμε καλό είναι..

Μην έχετε κ τρελή εμπιστοσύνη στο υψόμετρο που δείχνει γιατι εκεί είναι που πάσχουν ολα τα GPS αυτής της τεχνολογίας. Έχω παρατηρήσει διαφορές +-20μ ...

Γενικά best value for money αν κ κρίνεται απαραίτητη η αγορά SD.

Όσο για το καλώδιο usb πρίν αγοράσετε, σκεφτείτε πόσα τέτοια ίδια καλωδια έχετε ήδη...

Προσωπικά χρησιμοποίησα αυτο του Card Reader!

 

α! και παρεπιπτόντως.. 1gb είναι βρε παιδιά η κάρτα. Με τι να τη γεμίσω... με τι να τη γεμίσω... ;-)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πήρα και γω το εν λόγω σύστημα μόλις 129ε από Κωτσόβολο και μπορώ να πω ότι έκανα εξυπνη αγορά...

Είχα σχεδόν αμέσως το πρόβλημα με το Fatal Exception Error που αναφέρθηκε πιο πριν κ πήγα κ πήρα μια κάρτα SD 1gb (σχεδον τσάμπα τις έχουν πλέον..).

Δεν είμαι ενθουσιασμένον με την ακρίβεια του GPS. Με 5 μέτρα μέγιστη ακρίβεια δεν το λες και "στίγμα", αλλά για τη δουλειά που το θέλουμε καλό είναι..

Μην έχετε κ τρελή εμπιστοσύνη στο υψόμετρο που δείχνει γιατι εκεί είναι που πάσχουν ολα τα GPS αυτής της τεχνολογίας. Έχω παρατηρήσει διαφορές +-20μ ...

Γενικά best value for money αν κ κρίνεται απαραίτητη η αγορά SD.

Όσο για το καλώδιο usb πρίν αγοράσετε, σκεφτείτε πόσα τέτοια ίδια καλωδια έχετε ήδη...

Προσωπικά χρησιμοποίησα αυτο του Card Reader!

 

α! και παρεπιπτόντως.. 1gb είναι βρε παιδιά η κάρτα. Με τι να τη γεμίσω... με τι να τη γεμίσω... ;-)

an soy einai aparaithtes oi plhrofories poy tha apothikeyseis ...na se bohthisoume

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

Θα ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις ως άσχετος ,

το Sygic που έχει η συσκευή (RYE traveler 3503) ποιας εταιρίας χάρτες

χρησιμοποιεί.Στο Destinator οι μονόδρομοι ενημερώνονται κάνοντας update ή

αντικαθιστάμε τον παλιό χάρτη με καινούργιο .Που θα μπορούσαμε να βρούμε το user manual του Destinator 7?

Link to comment
Share on other sites

Έχω αναφέρει αρκετές φορές νομίζω ήδη, αυτό που αναφέρουν και οι όροι χρήσης:

 

Απαγορεύεται η ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση περιεχομένου από άτομο που δεν έχει δικαίωμα να διαθέσει το συγκεκριμένο περιεχόμενο βάσει νόμου ή βάσει εμπιστευτικής σχέσης. Απαγορεύεται η ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση λογισμικού ή περιεχομένου κάθε μορφής (κειμένου, εικόνας, ήχου, video, animation) που παραβιάζει οποιαδήποτε δικαιώματα πνευματικής ιδιοκτησίας οποιουδήποτε φορέα (συμπεριλαμβανομένων των εμπορικών μυστικών).

 

Όπως είχα γράψει και σε άλλο μου μήνυμα, links και requests με/για παράνομο περιεχόμενο αφαιρούνται χωρίς προειδοποίηση, ενώ το ίδιο συμβαίνει και με ανούσια μηνύματα με περιεχόμενο έχεις PM, στείλε PM, στείλτε μου κάτι στο email τάδε.

 

Αν θέλετε να επικοινωνήσετε με κάποιον, δεν είναι ανάγκη να αναφέρετε δημόσια ότι του στείλατε προσωπικό μήνυμα (PM). Ο ίδιος το γνωρίζει. Και ο ίδιος πάλι δεν χρειάζεται να σας ευχαριστήσει δημόσια... επειδή έλαβε το PM σας. Μπορεί να το κάνει επίσης με PM προς εσάς και μόνο. Τέλος, ΜΗΝ δίνετε διευθύνσεις email δημόσια. Είναι πολύ εύκολο να συλλεχθούν από online bots και πριν το καταλάβετε να γεμίσει το mailbox σας με εκατοντάδες spam μηνύματα.

 

Θα σας παρακαλέσω λοιπόν, να σεβαστείτε τους απλούς κανονισμούς του forum.

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για την κατανόηση.

 

υ.γ. καθώς διαπίστωσα ότι τα PMs δεν είναι τόσο γνωστά, όσο θα έπρεπε, μπροείτε να διαβάσετε το σχετικό FAQ για να λυθούν όλες σας οι απορίες για αυτά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kalispera kai pali , exw mia erwthsoula , exei o adelfos mou ena gps me destinator pn kai exei mia epilogh wste sthn perioxh pou vreiskete na vlepei diafora shmeia endoiaferontos , p.x. ekklhsies , nosokomia k.t.l. , egw sto dest7 pou eggatesthsa sto 3503 oso kai an to epsaksa den vrhka kati tetoio . Mhpws gnwrizei kaneis ti paizei? :( mhpws ekana egw kati la8os sthn egatastash ?
Link to comment
Share on other sites

den yparxei periptosh afoy etrexe to dest epityxos de exeis problhma.

phgeneis sto fakelo dieythinsh opoy exei epilogh opou otan thn anoigeis sou bgazei ta shmia endiaferontos tabernes hotel, bar banks klp

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι αλλά ακόμα και μετά την αγορά SD το sygic Drive crasharei...

 

Και εγώ συνεχίζω να αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα, τους έστειλα και δεύτερο email και με παρέπεμψαν να τηλεφωνήσω στο τμήμα τεχνικής εξυπηρέτησης της εταιρείας τους. Το θέμα είναι οτι το τηλέφωνό τους είναι 090..... με τις γνωστές χρεώσεις...

Destinator και πάλι Destinator!!

Link to comment
Share on other sites

Για οσουν ρωτανε ακομα το igo δεν το εχω "καταφερει"

Οταν μπορεσω κατι θα επικοινωνησω...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΑΥΤΟ ΤΟ RYE 3503 ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ!ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΟΙ ΧΑΡΤΕΣ ΤΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΙ!ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΜΙΑ SD ΚΑΡΤΑ 2GIGA KAI ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ DEST ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΡΩ ΚΑΝΑ ΔΡΟΜΟ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ....!!!!
Link to comment
Share on other sites

paidia shmera to agorasa kai egw, kai thelw na balw destinator 7 plz!!! help kai emana gia na ta kataferw!!!!

pantos apsogo gia ta xrhmata tou!!!

 

edit

exw parei kai SD 1GB, eimai etoimos!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...