Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τα εχεις ενεργοποιησει;
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

νεα ρομ DXHK2 lite http://rapidshare.com/files/168888219/i900DXHK2_lite.rar αφου τη κανετε εγκαταστασταση στην συνεχεια κατεβαζετε το πακετο οπερα εδω http://rapidshare.com/files/168891286/opera-flash_lite_3.1-fp7_ppc.rar με τρια cab τα οποια κανετε εγκατασταση στην my storage στον ιδιο φακελο. δουλευουν ολα αψογα.INTERNET-γρηγορο GPS-γρηγορο κλειδωμα δορυφορων :D νεο ανεβασμα για να μην τα ξαμνασβησουν

http://rapidshare.com/files/166270783/OMNIA__i900DXHK1_PV01.rar και εδω η official DXHK1 σε lite εκδοση.

http://rapidshare.com/files/168262446/OMNIA__i900DXHK2_PV04.rar και εδω ξανα η official DXHK2 σε lite εκδοση.για να μην μαs τιs ξανασβησουνε.για την DXHK2 κωδικοs PhamQuang

σε λιγο ανεβαινουν και δυο εκδοσειs DXHK1 με manila 2D δειτε εδω

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 10 ημερες συνεχων φορτισεων/εκφορτισεων (εως το 20% για να μην χαθει ο αρχικος λογος αποθηκευτικης δυνατοτητας μπαταριας) του ΟΜΝΙΑ ηρθε η στιγμη να το τεσταρω στο δρομο..

Με τη νεοτερη ρομ (Αγγλικη) καναμε ενα ταξιδακι απο Πειραια μεχρι τη Λιμνη Πλαστηρα Εγω, Η Συζηγος και τα 'μικρα' :p

Ν78, N95, ΕΤΕΝ Χ650, ΟΜΝΙΑ

 

Σημα Δορυφορου

Απλα Απαιχτο το Ομνια με ενθουσιασε απροσμενα μπορω να πω και ας μη φορα Sirf Star

Σταθεροτατο σε ΟΛΗ τη διαδρομη και τσιμπησε αρκετους δορυφορους τους οποιους και κρατουσε

Γρηγορα recalculations Διαδρομης

Σε μεγαλο υψομετρο στον Ανω Μπραλο το ΟΜΝΙΑ με εδειχνε στο δρομο οπως και το ΕΤΕΝ

Το N78, N95 ναι μεν στο κεντρο εδειχνε δρομο αλλα το track μου ηταν στα 'χωραφια' παραδιπλα με αποτελεσμα καθυστερησεις κολληματα και αμετρητα recalculations...

Σημα και Καθοδηγηση: καλυτερο 1-4 χειροτερο

1. ΟΜΝΙΑ

2. ΕΤΕΝ (λιιιγο πιο αργο σε recalculations απο το ομνια)

3. Νοκια Ν78

4. Νοκια Ν95

 

Χρονος Αποκτησης στιγματος

ΟΛΑ τα κινητα ειχαν (αυτα που μπορουσαν) κατεβασμενο το τελευταιο Almanac απο ιντερνετ λιγο πριν ξεκινησει η διαδρομη απο Πειραια

ΟΛΑ τα κινητα δεν ειχαν ενεργοποιημενο το GPS και ηταν απο φρεσκο hard reset

Τα κινητα ενεργοποιηθηκαν ταυτοχρονα χρονος αποκτησης σηματος: καλυτερο 1-4 χειροτερο

1. ΕΤΕΝ Σχεδον αμεσως (15-35 δευτ max)

2. ΟΜΝΙΑ 45 Δευτερολεπτα

(έγινε και δοκιμή μετά το τέλος του test με 2φορές hardreset την 1η έκανε 45sec ενώ την δεύτερη κοντά στα 2λεπτά)

3. Νοκια Ν78 2 λεπτα

4. Νοκια Ν95 σχεδον 3+ λεπτα

 

Μπαταρια

Ολα τα κινητα με αφησαν ΠΟΛΥ Ικανοποιημενο!

ΟΛΑ τα κινητα εκαναν απο μια κληση 5λεπτων, ελαβαν απο ενα μυνημα και εστειλαν απο ενα μυνημα με ενεργοποιημενο τον Δορ. Δεκτη Στιγματος καθως και το προγραμμα καθοδηγησης στο παρασκηνιο

Διαρκεια Ζωης Μπαταριας: καλυτερο 1-4 χειροτερο

1. Νοκια Ν78 7,5 Ωρες Navigation

2. ΕΤΕΝ 7,4 Ωρες Navigation

3. ΟΜΝΙΑ 7,3 Ωρες Navigation

4. Νοκια Ν95 6,5 Ωρες Navigation

 

Σημα GSM

ΟΛΑ τα κινητα ηταν σε λειτουργια 900 GSM (3G off)

Η δοκιμη εγινε στο δικτυο της Voda

Ολα τα κινητα κινηθηκαν σε λογικα επιπεδα ληψης, δεδομενου και των δυσχερειων σε δυσβατες περιοχες, βουνα, Πυκνοφυτες εκτασεις σε υψομετρο..

Βαση στατιστικης μετρησης γραμων ληψης εγινε η μετρηση μιας και ολες οι συσκευες ειχαν αριστη αποκριση, αποκτηση, χρονο επαναποκτησης σηματος και εδω καλυτερο 1-4 χειροτερο

1. Νοκια Ν78

2. Νοκια Ν95

3. ΕΤΕΝ

4. ΟΜΝΙΑ

 

Τα NOKIA ετρεχαν Garmin XT

Ta PDA Destinator 7

ETEN X650 ROM: PDAVIET_ETEN_X650_WM6.1_V04_S410_B20757

OMNIA: i900DXHK1/DXHK1

 

That's all for now....

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου αν βαλει ανεπισημη ROM ναι χανεις την εγγυηση αλλα αν δεν βγηκε θα βγει νεα επισημη ελληνικη ROM. Ριξε μια ματια και στο site της Samsung.

Εισαι σιγουρος οτι χρισημοποιεις σωστα το τηλεφωνο? Μου κανει εντυπωση οτι η μπαταρια σου χωρις χρηση σου κραταει 8 ωρες. Εμενα το δικο μου με μια στοιχειωδης χρηση και σχεδον συνεχεια bluetooth ακουστικο συνδεδεμενο (το βραδυ κλεινω το ακουστικο αλλα οχι το bluetooth στο τηλεφωνο) κραταει 2 μερες περιπου.

Λοιπον φορτισε το μερικες μερες με τον φορτιστη του ρευματος και οχι με το pc, να κλεινεις με το task manager ολες τις εφαρμογες που μενουν ανοιχτες καθε φορα που κανεις κατι και επισης μπορεις οταν τελειωνεις με την χρηση να πατας το κουμπακι on\off ετσι ωστε να σβηνεις την οθονη εσυ και να μην χρειαζεται να περασει καποιος χρονος και να κλεισει μονη της. Επισης δοκιμασε να βαλεις τον φωτισμο στο μη αυτοματο να δεις αν θα υπαρχει διαφορα και τα ξαναλεμε

 

Φυσικά και δεν είναι ούτε ανίδεος ούτε κακός χρήστης του OMNIA ο φίλος, απλώς θα πρέπει να καταλάβουμε ΟΛΟΙ ότι το τηλέφωνό μας ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΟΥΤΕ 10-12 ώρες max! Εκτός και αν δεν το χρησιμοποιείτε σαν τηλέφωνο αλλά σαν pda μόνο... Σε εμένα και με καινούριο ελληνικό firmware - έβγαλα το vodafone - δεν αντέχει η μπαταρία περισσότερο από 8 ώρες χρήσης. Όχι ότι με το iphone 3g που έχω επίσης τα πράγματα είναι και πολύ καλύτερα - 12 ώρες max - αλλά το OMNIA είναι ενεργειακός τρομοκράτης...

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 10 ημερες συνεχων φορτισεων/εκφορτισεων (εως το 20% για να μην χαθει ο αρχικος λογος αποθηκευτικης δυνατοτητας μπαταριας) του ΟΜΝΙΑ ηρθε η στιγμη να το τεσταρω στο δρομο..

Με τη νεοτερη ρομ (Αγγλικη) καναμε ενα ταξιδακι απο Πειραια μεχρι τη Λιμνη Πλαστηρα Εγω, Η Συζηγος και τα 'μικρα' :p

Ν78, N95, ΕΤΕΝ Χ650, ΟΜΝΙΑ

 

Σημα Δορυφορου

Απλα Απαιχτο το Ομνια με ενθουσιασε απροσμενα μπορω να πω και ας μη φορα Sirf Star

Σταθεροτατο σε ΟΛΗ τη διαδρομη και τσιμπησε αρκετους δορυφορους τους οποιους και κρατουσε

Γρηγορα recalculations Διαδρομης

Σε μεγαλο υψομετρο στον Ανω Μπραλο το ΟΜΝΙΑ με εδειχνε στο δρομο οπως και το ΕΤΕΝ

Το N78, N95 ναι μεν στο κεντρο εδειχνε δρομο αλλα το track μου ηταν στα 'χωραφια' παραδιπλα με αποτελεσμα καθυστερησεις κολληματα και αμετρητα recalculations...

Σημα και Καθοδηγηση: καλυτερο 1-4 χειροτερο

1. ΟΜΝΙΑ

2. ΕΤΕΝ (λιιιγο πιο αργο σε recalculations απο το ομνια)

3. Νοκια Ν78

4. Νοκια Ν95

 

Χρονος Αποκτησης στιγματος

ΟΛΑ τα κινητα ειχαν (αυτα που μπορουσαν) κατεβασμενο το τελευταιο Almanac απο ιντερνετ λιγο πριν ξεκινησει η διαδρομη απο Πειραια

ΟΛΑ τα κινητα δεν ειχαν ενεργοποιημενο το GPS και ηταν απο φρεσκο hard reset

Τα κινητα ενεργοποιηθηκαν ταυτοχρονα χρονος αποκτησης σηματος: καλυτερο 1-4 χειροτερο

1. ΕΤΕΝ Σχεδον αμεσως (15-35 δευτ max)

2. ΟΜΝΙΑ 45 Δευτερολεπτα

(έγινε και δοκιμή μετά το τέλος του test με 2φορές hardreset την 1η έκανε 45sec ενώ την δεύτερη κοντά στα 2λεπτά)

3. Νοκια Ν78 2 λεπτα

4. Νοκια Ν95 σχεδον 3+ λεπτα

 

Μπαταρια

Ολα τα κινητα με αφησαν ΠΟΛΥ Ικανοποιημενο!

ΟΛΑ τα κινητα εκαναν απο μια κληση 5λεπτων, ελαβαν απο ενα μυνημα και εστειλαν απο ενα μυνημα με ενεργοποιημενο τον Δορ. Δεκτη Στιγματος καθως και το προγραμμα καθοδηγησης στο παρασκηνιο

Διαρκεια Ζωης Μπαταριας: καλυτερο 1-4 χειροτερο

1. Νοκια Ν78 7,5 Ωρες Navigation

2. ΕΤΕΝ 7,4 Ωρες Navigation

3. ΟΜΝΙΑ 7,3 Ωρες Navigation

4. Νοκια Ν95 6,5 Ωρες Navigation

 

Σημα GSM

ΟΛΑ τα κινητα ηταν σε λειτουργια 900 GSM (3G off)

Η δοκιμη εγινε στο δικτυο της Voda

Ολα τα κινητα κινηθηκαν σε λογικα επιπεδα ληψης, δεδομενου και των δυσχερειων σε δυσβατες περιοχες, βουνα, Πυκνοφυτες εκτασεις σε υψομετρο..

Βαση στατιστικης μετρησης γραμων ληψης εγινε η μετρηση μιας και ολες οι συσκευες ειχαν αριστη αποκριση, αποκτηση, χρονο επαναποκτησης σηματος και εδω καλυτερο 1-4 χειροτερο

1. Νοκια Ν78

2. Νοκια Ν95

3. ΕΤΕΝ

4. ΟΜΝΙΑ

 

Τα NOKIA ετρεχαν Garmin XT

Ta PDA Destinator 7

ETEN X650 ROM: PDAVIET_ETEN_X650_WM6.1_V04_S410_B20757

OMNIA: i900DXHK1/DXHK1

 

That's all for now....

 

Συμφωνω σε ολα με εξαιρεση το οτι εδω και καιρο τρεχω Igo8 το οποιο μου κλειδωνει πιο γρηγορα δορυφορους εαν κρατας ενημερο το xtra gps (εκτος απο την 1η ενεργοποιηση που αργει καπως)..συμφωνω επισης για το gsm κομματι της συσκευης ..εγω προσωπικα το βρισκω απλα αποδεκτο αλλα ειναι συσκευη με πολλαπλο χαρακτηρα αρα δεν μπορω να εχω αξιωσεις σε αυτο τον τομεα...ασχετως ρομ η ραδιο το σημα ψ@@@@νιζει γενικως..:p...εαν προσθεσω και την γενικη δυσχρηστια (οχι οτι αλλα ppc τα καταφερνουν καλυτερα σε αυτο)..συντομα τον τηλεφωνικο ρολο θα τον αναλαβει αλλο μοντελο...:p

Sony Vaio P VGN-P31ZK/Q(still rocks ;) )

Nokia 700 Symbian belle FP2

Link to comment
Share on other sites

@sugardad

μπραβο για το χρονο που διεθεσες για το τεστ και σε ευχαριστουμε που τα μοιραστηκες μαζι μας ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ηταν τίποτα.... :)

Ίσα - ίσα που μου έφυγε και η απορία για το τι "κουμάσι" είναι αυτή η συσκευή..

 

Το GPS και ο "τριγωνισμός"/3D positioning είναι ό,τι καλύτερο έχω δει μετά τις Sirf-Star υλοποιήσεις, ενώ η υπολογιστική του ισχύς του ειναι σημείο αναφοράς...

 

H φωτογραφική του μηχανή αποδίδιδει πολύ καλα σε φωτεινά μέρη και μέρη με επαρκέστατο φωτισμό, οι κοντινες δε λήψεις με λεπτομερεια έχουν απίστευτα αποτελέσματα!

Κάπως απογοητευτικές είναι οι μακρινές λήψεις με μέτριο φωτισμό, το δε φλάς απλά ΔΕΝ επαρκεί σε καμία περίπτωση για φωτογραφίες σε αποσταση μεγαλύτερη του ενός μέτρου...

Αυτό βέβαια είναι κανόνας για τα περισσότερα ppc...

 

Τα Bluetooth Profiles λειτουργούν ΑΨΟΓΑ με πλειάδα συσκευών και συμβατών κινητών (Sound, HID, FileTransfer, BT FTP etc etc)

 

To WiFi Chip κάνει άριστα τη δουλειά του και είναι αρκετά ευαίσθητο

Μέσα στις επόμενες ημέρες θα το λιώσω, να δώ αν ρουφά με μπουρί ή με καλαμάκι τη μπαταρία..... :D

(πρωταθλητής στο WiFi για εμένα μέχρι στιγμής είναι το Ν78

το οποίο δέν καταναλώνει σχεδόν τίποτα 4ώρες+ και ΔΕΝ έχασα ούτε μια γραμμή από τη μπάρα της μπαταρίας....)

 

Πάντως το ΟΜΝΙΑ με έβγαλε με 7+ ώρες Πλοήγηση πράγμα που δέν το πολυπερίμενα...

 

Σήμερα το έβγαλα από τη πρίζα 9πμ, πήγα πάλι βολτα 3+ ώρες Πλοήγηση 11μμ-02μμ, 10 λεπτά τηλέφωνα, 2 μυνήματα, 2φωτό+2τις οποίες έσβησα και ειμαι 80% τώρα-τώρα που γράφω...

 

Είναι ένα αρκετά καλό πολυμεσικό μηχανακι που καλύπτει ένα ευρύ φάσμα δυνατοτήτων

και κάνει κάποια πραγματα ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ για την κατηγορία του!

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

@sugardad

 

Οπως τα λες παει καλα και στην αυτονομια!:)

Εχεις Ελληνικη ROM?

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...εκτος απο την χωρητικοτητα υπαρχει καμια αλλη διαφορα μεταξυ του omnia 8gb & omnia 16gb???

επισης θα μπορουσε να γραψει καποιος κατοχος τα υπερ και τα κατα της συσκευης διοτι με ενδιαφερει η αμεση αγορα της??

και κατι τελευταιο.οταν θες να γραψεις μην.βγαινει εικονικο πληκτρολογιο και χρειαζεσαι γραφιδα η μπορεις να το κανεις οπως στα νορμαλ κινητα αλλα σε touch screen mode????δλδ βγαινει εικονικο πληκτρολογιο με τους 9 αριθμους οπου μπορεις πχ πατωντας το 2 τρεις φορες να γραψεις το γραμμα 'Γ'??

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Νέο πρόβλημα. Όταν έκανα συγχρονισμό και άνοιξα το τηλ. στο ημερολόγιο κάποιες σημειώσεις που είχα περασμένες (στο ημερολόγιο πάντα)μου τις βγάζει αλαμπουρνέζικα. Καμιά ιδέα??? Σίγουρο είναι ότι είναι θέμα των γραμματοσειρών αλλά μήπως έχει να προτείνει κάποιος κάτι συγκεκριμένο από αντίστοιχη εμπειρία του.

Με εκτίμηση

Krisos

Link to comment
Share on other sites

παιδια έχω μια ερώτηση !Αν το έχει πάρει κανέις απο hardshop...τι έκδοση rom φορανε τα ομνια τους?Επειδή είναι λιίγο χαμηλή η τιμή τους με παραξενέυει!

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Κανένα νέο για το πότε θα βγεί η Ελληνική ROM έχουμε? Θυμάμαι πρίν από καμιά δεκαριά μέρες λέγαμε ότι είναι έτοιμη και όπου να ναι βγαίνει...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150
Link to comment
Share on other sites

Bάζοντας τη νέα Ελληνική ΡΟΜ (Unofficial) το 1ο από τα 2 προβλήματά μου λύθηκε:

H μπαταρία τώρα μου κρατάει 1-2 μέρες... :)

 

Το 2ο πρόβλημά μου είναι με το GPS.

Θέλει περίπου 15" σε ανοιχτό ουρανό για να αρχίσει να βρίσκει δορυφόρους :mad:

Κανείς καμία ιδέα?

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

15" δεν ειναι πολύ! βασικά είναι πάρα πολύ λίγο..

Συγνώμη λάθος!!!

Εννοούσα 15' (λεπτά!!)

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Bάζοντας τη νέα Ελληνική ΡΟΜ (Unofficial) το 1ο από τα 2 προβλήματά μου λύθηκε:

H μπαταρία τώρα μου κρατάει 1-2 μέρες... :)

 

Το 2ο πρόβλημά μου είναι με το GPS.

Θέλει περίπου 15" σε ανοιχτό ουρανό για να αρχίσει να βρίσκει δορυφόρους :mad:

Κανείς καμία ιδέα?

 

αλλαξε το phone bin.βαλε αυτο : http://rapidshare.com/files/169252403/PHONE_DXHK1.rar με το grand prix,εδω: http://rapidshare.com/files/167262980/i900_1.6.4.rar την βερσιον για xp φυσικα. παντα οτι κανειs εγκατεστημενοι στο pc σου οι samsung-drivers :)

Link to comment
Share on other sites

Ιδιοκτήτης Omnia.

 

To 16άρι διαφέρει μόνο ως προς την χωρητικότητα.

Την αναπαραγωγή μουσικής θα την χαρακτήριζα ικανοποιητική σε ένταση, πολύ καλή σε ποιότητα.

Αφού πάρεις τηλέφωνο φεύγουν τα πλήκτρα, αλλά έχεις την επιλογή να τα φέρεις (αν σου ζητηθεί "πατήστε το τάδε πλήκτρο").

Έχει διάφορα πληκτρολόγια μέσα. Αλλάζεις εύκολα τον τύπο πληκτρολογίου που θέλεις. Δεν χρειάζεται την γραφίδα εκτός αν χρησιμοποιείς το πλήρες, όπου τα γράμματα είναι ψείρες.

Έχει και πληκτρολόγιο σε στυλ κινητού, έχει και ένα άλλο που λέγεται keypad και το θεωρώ πολύ βολικό. Πρόβλημα αποτελεί ότι μόνο το πλήρες πληκτρολόγιο έχει τόνους...αλλά θα διορθωθεί αυτό όπου να ναι.

 

Λίγα λόγια.

 

Όταν το πρωτοπήρα, ήθελα να του βάλω φωτιά, να το ποδοπατίσω και να ανεβάσω βιντεάκι στο youtube.

Θέλει υπομονή μέχρι να το συνηθίσεις. Και θα χρειαστείς και κάποιον που να ξέρει απο windows mobile. Αν για σένα το κινητό δεν είναι απλά ένα εργαλείο που παίρνεις τηλέφωνο, αυτό είναι το καλύτερο.

MSN, Skype, GPS, Καιρός, Wifi, 5MP φωτογραφική με πολύ δυνατό flash, translators, παιχνίδια...

 

Ομολογώ ότι με βολεύει πάρα πολύ, ότι με την αγορά του δεν σου δίνουν απλά ακουστικά, αλλά υποδοχή για ακουστικά, το λεγόμενο Jack, με βολεύει γιατί έχω ειδικά ακουστικά για την μηχανή όταν οδηγάω.

Link to comment
Share on other sites

αλλαξε το phone bin.βαλε αυτο : http://rapidshare.com/files/169252403/PHONE_DXHK1.rar με το grand prix,εδω: http://rapidshare.com/files/167262980/i900_1.6.4.rar την βερσιον για xp φυσικα. παντα οτι κανειs εγκατεστημενοι στο pc σου οι samsung-drivers :)

 

Τώρα έχω το XXHI4.

Λες να δω διαφορά? :worry:

(Εχω ήδη εγκατεστημένους τους drivers από το προηγούμενο flashing. Kαι... φυσικά ΧΡ)

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Ιδιοκτήτης Omnia.

 

To 16άρι διαφέρει μόνο ως προς την χωρητικότητα.

Την αναπαραγωγή μουσικής θα την χαρακτήριζα ικανοποιητική σε ένταση, πολύ καλή σε ποιότητα.

Αφού πάρεις τηλέφωνο φεύγουν τα πλήκτρα, αλλά έχεις την επιλογή να τα φέρεις (αν σου ζητηθεί "πατήστε το τάδε πλήκτρο").

Έχει διάφορα πληκτρολόγια μέσα. Αλλάζεις εύκολα τον τύπο πληκτρολογίου που θέλεις. Δεν χρειάζεται την γραφίδα εκτός αν χρησιμοποιείς το πλήρες, όπου τα γράμματα είναι ψείρες.

Έχει και πληκτρολόγιο σε στυλ κινητού, έχει και ένα άλλο που λέγεται keypad και το θεωρώ πολύ βολικό. Πρόβλημα αποτελεί ότι μόνο το πλήρες πληκτρολόγιο έχει τόνους...αλλά θα διορθωθεί αυτό όπου να ναι.

 

Λίγα λόγια.

 

Όταν το πρωτοπήρα, ήθελα να του βάλω φωτιά, να το ποδοπατίσω και να ανεβάσω βιντεάκι στο youtube.

Θέλει υπομονή μέχρι να το συνηθίσεις. Και θα χρειαστείς και κάποιον που να ξέρει απο windows mobile. Αν για σένα το κινητό δεν είναι απλά ένα εργαλείο που παίρνεις τηλέφωνο, αυτό είναι το καλύτερο.

MSN, Skype, GPS, Καιρός, Wifi, 5MP φωτογραφική με πολύ δυνατό flash, translators, παιχνίδια...

 

Ομολογώ ότι με βολεύει πάρα πολύ, ότι με την αγορά του δεν σου δίνουν απλά ακουστικά, αλλά υποδοχή για ακουστικά, το λεγόμενο Jack, με βολεύει γιατί έχω ειδικά ακουστικά για την μηχανή όταν οδηγάω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...