Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

SPB BACKUP

SPRITE BACKUP

 

THANKS φιλαρακο(παντα γρηγορος στις απαντησεις σου).

 

Ποιο απο τα 2 που δινεις ειναι το καλύτερο?

http://www.danasoft.com/sig-gre.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πολύ καλά και κατατοπιστικά όλα αυτά που γράφετε για τα προγράμματα, ειλικρινά μας βοηθούν όλους!!!

Μήπως θα μπορούσε να μας πει κάποιος τι γίνεται και με τον τομέα Φώτο και Video? Για εμάς τους ‘καλομαθημένους’ από N95!:lol:

Link to comment
Share on other sites

ME το spbmobile shell τα μενου γινονται ολα μα ολα τα μενου ελληνικα?
Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

ME το spbmobile shell τα μενου γινονται ολα μα ολα τα μενου ελληνικα?

 

μετα το sbpmobile shell βαλε αυτο

http://www.imarche.net/omnia/download/SpbMobileShell2.1.2-WQVGA-Skins_Release2.6.zip

 

έχει οδηγίες τι ακριβώς θα κάνεις,κατά την εγκατάσταση να επιλέξεις ελληνικά και θα τα εχεις όλα ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Kane ayto alla min perimenis na doylepsi..

 

http://www.savefile.com/files/1695358

 

γιατί το λες αυτό?

γιατί να μην δουλέψει τι πρόβλημα αντιμετώπισες εσύ ?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά και κατατοπιστικά όλα αυτά που γράφετε για τα προγράμματα, ειλικρινά μας βοηθούν όλους!!!

Μήπως θα μπορούσε να μας πει κάποιος τι γίνεται και με τον τομέα Φώτο και Video? Για εμάς τους ‘καλομαθημένους’ από N95!:lol:

 

η φωτογραφική μηχανή του ομνια είναι ίσως ότι καλύτερο υπάρχει σε windows mobile συσκευή,υποθέτω λοιπόν ότι δεν θα σε αφήσει παραπονεμένο σε σχέση με το νοκια που εχεις.

Link to comment
Share on other sites

THANKS φιλαρακο(παντα γρηγορος στις απαντησεις σου).

 

Ποιο απο τα 2 που δινεις ειναι το καλύτερο?

 

και τα 2 είναι εξίσου καλά και κάνουν αξιόπιστη δουλειά,ασχέτως αν εγώ ας πούμε δουλεύω το sprite backup,αυτό δεν λέει κάτι όμως.

Link to comment
Share on other sites

ωραία,πες μου που μένεις να έρθω να πάρω την μπαταρία σου......

γιαυτό σου λέω μην βιαζεσε να κανείς αλλαγή,περίμενε!!!!!!

 

:lol:

 

Λοιπόν ... 11 ώρες μετά την φόρτιση και με 2 ώρες mp3 και περίπου 20 λετπά τηλέφωνα και 2 soft reset το κινητό είναι στο 90% ... Όσοι έχετε πρόβλημα με την μπαταρία το πιο πιθανό είναι να φταίνε οι φορτιστές ρεύματος ... δοκιμάστε φόρτιση από USB ... Αύριο θα μιλήσω και με την Τεχνική Υποστήρικη Samsung για το θέμα ..

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

μετα το sbpmobile shell βαλε αυτο

http://www.imarche.net/omnia/download/SpbMobileShell2.1.2-WQVGA-Skins_Release2.6.zip

 

έχει οδηγίες τι ακριβώς θα κάνεις,κατά την εγκατάσταση να επιλέξεις ελληνικά και θα τα εχεις όλα ελληνικά.

 

στην αποθηκευση μου η στνη συσκευη μου το περναω.

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

στην αποθηκευση μου η στνη συσκευη μου το περναω.

 

στην 8gb η 16gb μνήμη που εχεις.

Link to comment
Share on other sites

κάνεις δεν κάνεις φάκελο δεν έχει σημασία,απλός πας εκεί που είναι το cab και το κλικαρεις για να εγκατασταθεί.

 

Μεγάλε ευχαριστώ πολύ.Κάτι άλλο που ήθελα να σε ρωτήσω.Τα skins για το spb mobile που ακριβώς τα βάζω?

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλε ευχαριστώ πολύ.Κάτι άλλο που ήθελα να σε ρωτήσω.Τα skins για το spb mobile που ακριβώς τα βάζω?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2535951#post2535951

Link to comment
Share on other sites

στην 8gb η 16gb μνήμη που εχεις.

 

σε ευχαριστω για αλλη μια φορα συμπολιτη.

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

SAXOVTS η σελίδα που έχεις δώσει στον yiannisv2000 για τα skins δεν ξέρω για ποιον λόγο αλλά δεν λειτουργεί.

Όλα εντάξει.

Link to comment
Share on other sites

SAXOVTS η σελίδα που έχεις δώσει στον yiannisv2000 για τα skins δεν ξέρω για ποιον λόγο αλλά δεν λειτουργεί.

 

δουλευει κανονικά αλλά τεσπα.

 

εδω

 

http://www.imarche.net/omnia/

 

και πας στα downloads και παίρνεις το σκιν¨ Release 2.6 WQVGA (240x400-Omnia) version

Link to comment
Share on other sites

δουλευει κανονικά αλλά τεσπα.

 

εδω

 

http://www.imarche.net/omnia/

 

και πας στα downloads και παίρνεις το σκιν¨ Release 2.6 WQVGA (240x400-Omnia) version

 

Μεγάλε ευχαριστώ.Μετά την εγκατάστασει του spb mobile κάνω soft reset?Α και κάτι άλλο.Hard reset γίνεται με τον ίδιο τρόπο είτε είναι κλειστό το κινητό είτε ανοιχτό?

Link to comment
Share on other sites

γιατί το λες αυτό?

γιατί να μην δουλέψει τι πρόβλημα αντιμετώπισες εσύ ?

 

Το δοκίμασα και ενώ αρχικά δούλεψε στη συνέχεια δεν ανταποκρινόταν καθόλου ή ανταποκρινόταν με μεγάλη καθυστέρηση. Τι πρέπει να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα και ενώ αρχικά δούλεψε στη συνέχεια δεν ανταποκρινόταν καθόλου ή ανταποκρινόταν με μεγάλη καθυστέρηση. Τι πρέπει να κάνω;

 

να σιγουρευτείς ότι κλείνεις τα προγράμματα που τρέχουν στο backround και να μην κάνεις εγκατάσταση τα προγράμματα στην μνήμη του τηλεφώνου, το ifonz πάει σφαίρα στο ομνια.

Link to comment
Share on other sites

να σιγουρευτείς ότι κλείνεις τα προγράμματα που τρέχουν στο backround και να μην κάνεις εγκατάσταση τα προγράμματα στην μνήμη του τηλεφώνου, το ifonz πάει σφαίρα στο ομνια.

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ για την άμεση ανταπόκριση. Να 'σαι καλά!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
pws mporw na valw enan hxo ws ring tone xwris omws na prepei prwta na antigrafei sti mnimi tou kinitou

 

Βάζοντας τους ήχους σου στο φάκελο My Documents της Internal Storage σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Hard reset γίνεται με τον ίδιο τρόπο είτε είναι κλειστό το κινητό είτε ανοιχτό?

 

Πρέπει να είναι ανοιχτή η συσκευή σου. To hard reset έχει εντελώς διαφορετικά αποτελέσματα από το soft reset.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζομαι βοήθεια με τις επαφές!

 

Παλιότερα είχα 354 επαφές σε ένα SE S700 αποθηκευμένες στην μνήμη του κινητού!Καλώδιο δεν έχω αλλά λόγω bluetooth έκανα την δουλειά μου!Έκανα αποστολή όλων των επαφών στο ΟΜΝΙΑ αλλά δεν μου βγάζει τίποτα σωστά!Μετά τα έστειλα στο λαπτοπ.....και πήγαν σε μορφή vcf σε ένα αρχείο!Ανοίγοντας το αρείο με το outlook δεν εμφανίζονται σωστά οι επαφές!!!

 

Μετά χρησιμοποίησα το Myphone explorer για να ανοίξω το αρχείο και εκεί ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΟΛΑ ΚΟΜΠΛΕ!Πώς στο καλό θα καταφέρω να περάσω τις επαφές στο ΟΜΝΙΑ γιατί είναι πολύ δύσκολο να περάσω 354 επαφές με το χέρι!!!!!!!!!!!!!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζομαι βοήθεια με τις επαφές!

 

Παλιότερα είχα 354 επαφές σε ένα SE S700 αποθηκευμένες στην μνήμη του κινητού!Καλώδιο δεν έχω αλλά λόγω bluetooth έκανα την δουλειά μου!Έκανα αποστολή όλων των επαφών στο ΟΜΝΙΑ αλλά δεν μου βγάζει τίποτα σωστά!Μετά τα έστειλα στο λαπτοπ.....και πήγαν σε μορφή vcf σε ένα αρχείο!Ανοίγοντας το αρείο με το outlook δεν εμφανίζονται σωστά οι επαφές!!!

 

Μετά χρησιμοποίησα το Myphone explorer για να ανοίξω το αρχείο και εκεί ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΟΛΑ ΚΟΜΠΛΕ!Πώς στο καλό θα καταφέρω να περάσω τις επαφές στο ΟΜΝΙΑ γιατί είναι πολύ δύσκολο να περάσω 354 επαφές με το χέρι!!!!!!!!!!!!!

 

συγχρονισμό του s700 με το office μπορείς να κάνεις ?

Link to comment
Share on other sites

Βάζοντας τους ήχους σου στο φάκελο My Documents της Internal Storage σου.

 

ligh perisoteri voithia h Internal Storage einai afti pou exei 8 gb h 100 mb kai kati allo otan vazw enan hxo gia hxo klisis prwta to antigrafei sto fakelo windows rings o

opoios einai stin mnimi twn 100mb

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...