Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάνοντάς το χάνεις όμως την εγγύηση της συσκευής, σωστό?

Επίσης, μπορείς να έχεις εγκατεστημένα όσα σκιν θέλεις spb, ifontz, κλπ και να επιλέγεις όποιο θέλεις αναλόγως γούστου? ή το ένα απαιτεί την μη παρουσία του άλλου?

 

ναι μένεις εκτός εγγύησης.

βαζεις οτι θέματα θες δεν έχει σημασία τι και πόσα,εσύ μετά επιλέγεις ποιο θα είναι ενεργό.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μόλις έκανα soft reset ... η μπαταρία είναι ακόμα 100% ... σκέψου φίλε μου ότι χτες όταν το είχα φορτίσει από το ρεύμα στο τέταρτο που άκουσα mp3 η μπαταρία είχε πέσει από 60% στο 30%

 

ωραία,πες μου που μένεις να έρθω να πάρω την μπαταρία σου......

γιαυτό σου λέω μην βιαζεσε να κανείς αλλαγή,περίμενε!!!!!!

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

ωραία,πες μου που μένεις να έρθω να πάρω την μπαταρία σου......

γιαυτό σου λέω μην βιαζεσε να κανείς αλλαγή,περίμενε!!!!!!

 

:lol:

 

:) Δεν βιάζομαι απλά μέχρι την τετάρτη ισχύουν οι 7 μέρες που μπορώ να το αλλάξω. Αύριο θα πάω όπως ανέφερα πιο πάνω στην OMNITECH μήπως μπορούν να μου αλλάξουν τον φορτιστή ...

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

παιδια προβλημα.εβαλα το SPB MOBILE SHELL οχι ομως σε σωστη θεση κ εβγαζε error.το διεγραψα κ πηγα κ εβαλα το htc κανονικα αυτο.αλλα οταν παω για να το ενεργοποιησω μου βγαζει το εξης μηνημα:΄΄παρουσιαστηκε προβλημα με το shell32.exe''παω να το βρω με αναζυτηση για να το σουταρω κ δεν υπαρχει.θελω την βοηθεια σας παρακαλω.ευχαριστω.
Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια προβλημα.εβαλα το SPB MOBILE SHELL οχι ομως σε σωστη θεση κ εβγαζε error.το διεγραψα κ πηγα κ εβαλα το htc κανονικα αυτο.αλλα οταν παω για να το ενεργοποιησω μου βγαζει το εξης μηνημα:΄΄παρουσιαστηκε προβλημα με το shell32.exe''παω να το βρω με αναζυτηση για να το σουταρω κ δεν υπαρχει.θελω την βοηθεια σας παρακαλω.ευχαριστω.

 

σε λάθος θέση ?

το spb mobile shell δεν σε ρωτάει που θα το βάλεις,πάει κατευθείαν στην μνήμη του τηλεφώνου.

μετά λες για το Htc ότι έβαλες κανονικά,ποιο htc?

όσο για το τι πρέπει να κάνεις είναι απλό.HARD RESET,το κάνανε και άλλοι σαν εσένα με το ίδιο λάθος!!!

 

Application error shell32.exe? Help,please

You need to do a hard reset and reload all your programs.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.... ποιος θα με πει πως τρεχουμε προγραμμα exe? το ειχε πει ο saxo πριν λιγες μερες αλλα δεν βρισκω την σελιδα
Link to comment
Share on other sites

το cab αν το βάλεις μέσα στο ομνια και το τρέξεις από εκεί και το exe αν το τρεξεις από το pc σου ενώ είναι συνδεδεμένο το ομνια.

 

Δηλαδή κάνω έναν φάκελο μέσα στο omnia όπου εκεί βάζω όλα τα cab βάζω εκεί μέσα και το cab του spb mobile και το τρέχω απο το omnia.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.... ποιος θα με πει πως τρεχουμε προγραμμα exe? το ειχε πει ο saxo πριν λιγες μερες αλλα δεν βρισκω την σελιδα

 

το είπα και μια σελίδα πριν!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή κάνω έναν φάκελο μέσα στο omnia όπου εκεί βάζω όλα τα cab βάζω εκεί μέσα και το cab του spb mobile και το τρέχω απο το omnia.

 

κάνεις δεν κάνεις φάκελο δεν έχει σημασία,απλός πας εκεί που είναι το cab και το κλικαρεις για να εγκατασταθεί.

Link to comment
Share on other sites

σε λάθος θέση ?

το spb mobile shell δεν σε ρωτάει που θα το βάλεις,πάει κατευθείαν στην μνήμη του τηλεφώνου.

μετά λες για το Htc ότι έβαλες κανονικά,ποιο htc?

όσο για το τι πρέπει να κάνεις είναι απλό.HARD RESET,το κάνανε και άλλοι σαν εσένα με το ίδιο λάθος!!!

 

Application error shell32.exe? Help,please

You need to do a hard reset and reload all your programs.

 

htc diamond.το spb mobile shell το κατεβασα κ το εβαλα στο συσκευη μου.μπορεις να με καθοδηγησεις μετα το hard reset τι κανω κ πως τοποθετω το spb mobile shell σε παρακαλω γιατι την βλεπω να τρωει τοιχο με εχει κουρασει κ ολα αυτα επειδη δεν γνωριζω.

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

htc diamond.το spb mobile shell το κατεβασα κ το εβαλα στο συσκευη μου.μπορεις να με καθοδηγησεις μετα το hard reset τι κανω κ πως τοποθετω το spb mobile shell σε παρακαλω γιατι την βλεπω να τρωει τοιχο με εχει κουρασει κ ολα αυτα επειδη δεν γνωριζω.

 

όταν κάνεις hard reset και είσαι στην αναμονή,θα κάνεις ξανά και 2ο hard reset.

μετά το hard reset θα εγκαταστησεις το spbmobile shell στην μνήμη του ομνια που όπως και να χει εκεί θα πάει,όταν το κάνεις συνεχίζουμε.

Link to comment
Share on other sites

όταν κάνεις hard reset και είσαι στην αναμονή,θα κάνεις ξανά και 2ο hard reset.

μετά το hard reset θα εγκαταστησεις το spbmobile shell στην μνήμη του ομνια που όπως και να χει εκεί θα πάει,όταν το κάνεις συνεχίζουμε.

το spbmobile shell μπορεις να μου δωσεις,δεν βαριεμαι να ψαχνω αλλα επειδη εχω κανει το πρωτο hard reset κ ειμαι στην αναμονη γι αυτο.σε ευχαριστω αν κ ξερω οτι σε κουραζω.

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

το spbmobile shell μπορεις να μου δωσεις,δεν βαριεμαι να ψαχνω αλλα επειδη εχω κανει το πρωτο hard reset κ ειμαι στην αναμονη γι αυτο.σε ευχαριστω αν κ ξερω οτι σε κουραζω.

οκ σε ευχαριστωσε ενηνημερωνω αμεσως

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

οκ σε ευχαριστωσε ενηνημερωνω αμεσως

 

το εκανα τωρα?

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

όταν κάνεις hard reset και είσαι στην αναμονή,θα κάνεις ξανά και 2ο hard reset.

μετά το hard reset θα εγκαταστησεις το spbmobile shell στην μνήμη του ομνια που όπως και να χει εκεί θα πάει,όταν το κάνεις συνεχίζουμε.

 

τωρα τι κανω αδερφε?

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

τωρα τι κανω αδερφε?

 

Οτι λεει αυτο που εβαλες σε παραθεση. Δεν εχει καποια δυσκολια στην κατανοηση. Βαλτο στο κινητο και εγκατεστησε το!

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ...Οσοι εχετε προβληματα με τους φορτιστες των OMNIA η τις μπαταριες ..βγαλτε την μπαταρια απο το τηλ και κοιταξτε καλα τις επαφες της ...εμενα στην αρχη δεν φορτιζε καν...μεχρι που βρηκα την μεσαια επαφη της μπαταριας "βρωμικη" απο καποια ουσια σαν κερι...καθαριστε την και ειστε οκ...

Sony Vaio P VGN-P31ZK/Q(still rocks ;) )

Nokia 700 Symbian belle FP2

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ...Οσοι εχετε προβληματα με τους φορτιστες των OMNIA η τις μπαταριες ..βγαλτε την μπαταρια απο το τηλ και κοιταξτε καλα τις επαφες της ...εμενα στην αρχη δεν φορτιζε καν...μεχρι που βρηκα την μεσαια επαφη της μπαταριας "βρωμικη" απο καποια ουσια σαν κερι...καθαριστε την και ειστε οκ...

 

Λες.......?

Link to comment
Share on other sites

Λες.......?

 

σε μενα παντως δουλεψε και ειναι αλλο τηλεφωνο....

Sony Vaio P VGN-P31ZK/Q(still rocks ;) )

Nokia 700 Symbian belle FP2

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα να εγκαταστήσω το iFonz και μου βγάζει μήνυμα ότι απαιτείται νεότερη εκδοση του Microsoft.NET Compact Framework.

Τι πρέπει να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

όταν κάνεις hard reset και είσαι στην αναμονή,θα κάνεις ξανά και 2ο hard reset.

μετά το hard reset θα εγκαταστησεις το spbmobile shell στην μνήμη του ομνια που όπως και να χει εκεί θα πάει,όταν το κάνεις συνεχίζουμε.

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΣΥΜΠΟΛΙΤΗ!!:D

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, είμαι ανάμεσα στο Iphone και το Omnia. Τι μου προτείνετε?

 

Ευχαριστώ

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα να εγκαταστήσω το iFonz και μου βγάζει μήνυμα ότι απαιτείται νεότερη εκδοση του Microsoft.NET Compact Framework.

Τι πρέπει να κάνω;

 

Kane ayto alla min perimenis na doylepsi..

 

http://www.savefile.com/files/1695358

GIVE ME YOUR MIND AND I'M A OPEN IT,NAME A LAW AND I'VE ALREADY BROKEN IT,CAUSE I DON'T GIVE A FUCK ABOUT THE SYSTEM-----By_Fidel
Link to comment
Share on other sites

fagito2000 καλυτερα να κανεις ενα θεμα στους διαξιφισμους

 

 

και κατι αλλο: γιατι υπαρχουν 2 θεματα για το omnia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...