Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χθες πηγα να μαθω τι επιδοτηση εχω και ρωτησα στο MALL για το ομνια. ρωτησα στο πλαισιο που μου καθετα αυτος εκει οτι θα ερθει στο πλαισιο 10/10. ρωτησα και στην cosmote γιατι εκει εχω επιδωτηση και μου πε αυτος οτι προς το τελος του μηνα θα ερθει σε αυτους.:(
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators

αλλα αν περιμενω τοσο θα πεσει καθολου η τιμη??

αξιζει να περιμενω η οχι??

 

Ean einai na perimeneis toso, mazi me tin timi... tha pesei kai i aksia tou.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μόλις ρώτησα στο πλαίσιο αργυρούπολης και μου είπε κάθετα 11/10.

 

Ερημην απαντηση ηταν. 11/10 ειναι Σαββατο. Τα Σαββατα δεν εχουν παραλαβη τα καταστηματα Πλαισιο

Link to comment
Share on other sites

Ερημην απαντηση ηταν. 11/10 ειναι Σαββατο. Τα Σαββατα δεν εχουν παραλαβη τα καταστηματα Πλαισιο

 

Κι εγώ το σκέφτηκα. Μάλλον δεν ξέρουν τι τους γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια λιγο ακυρη ερωτηση...:

τωρα εχω αρκετα λεφτα να παρω το Omnia μολις ακριβως βγει

αλλα δεν θα με πειραζε να περιμενα και κανα μηνα ισως κοντα χριστουγεννα, να το παρω τοτε,

δηλαδη δεν καιγομαι και πολυ!

αλλα αν περιμενω τοσο θα πεσει καθολου η τιμη??

αξιζει να περιμενω η οχι??

ευχαριστω!

 

Δεν θελω να σε παρω στον λαιμο μου αλλα εχω παρατηρησει οτι οι τιμες στις windows mobile συσκευες δεν πολυπεφτουνε η πεφτουνε οταν η συσκευη ειναι για αποσυρση...

Την ιδια πολιτικη πρεπει να εχει και η samsung αν κρινω απο το i780 που οταν βγηκε εκανε 485 ευρω και τωρα κανει 475 στο eshop...

Αν το εχουνε λιγο πιο ακριβα στην αρχη για να εκμεταλευθουν τους πορωμενους μετα θα πεσει κανα 20ευρω και θα μεινει σταθερη για μηνες...

Με λιγα λογια θα σε συμβουλευα να το παρεις...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον η κατασταση με την διαθεσιμοτητα της συσκευης εχει ως εξης:

Η Vοdafone πραγματι το εχει παραλαβει στις αποθηκες τις. Εχει γινει ομως συμφωνια με την Samsung (μετα απο απαιτηση της δευτερης) η συσκευη να κυκλοφορησει συγχρονως σε ολα τα δικτυα. Οποτε απο εβδομαδα λογικα θα ειναι διαθεσιμο σε ολους. Φανταζομαι στην αρχη σε περιορισμενα κομματια αλλα στην συνεχεια κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να σε παρω στον λαιμο μου αλλα εχω παρατηρησει οτι οι τιμες στις windows mobile συσκευες δεν πολυπεφτουνε η πεφτουνε οταν η συσκευη ειναι για αποσυρση...

Την ιδια πολιτικη πρεπει να εχει και η samsung αν κρινω απο το i780 που οταν βγηκε εκανε 485 ευρω και τωρα κανει 475 στο eshop...

Αν το εχουνε λιγο πιο ακριβα στην αρχη για να εκμεταλευθουν τους πορωμενους μετα θα πεσει κανα 20ευρω και θα μεινει σταθερη για μηνες...

Με λιγα λογια θα σε συμβουλευα να το παρεις...

 

1 χρονο που παρακολουθουσα για να δω τη θα αγοραζα... επιβεβαιωνω οτι αυτη ειναι η μαυρη αληθεια. :protest:

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον η κατασταση με την διαθεσιμοτητα της συσκευης εχει ως εξης:

Η Vοdafone πραγματι το εχει παραλαβει στις αποθηκες τις. Εχει γινει ομως συμφωνια με την Samsung (μετα απο απαιτηση της δευτερης) η συσκευη να κυκλοφορησει συγχρονως σε ολα τα δικτυα. Οποτε απο εβδομαδα λογικα θα ειναι διαθεσιμο σε ολους. Φανταζομαι στην αρχη σε περιορισμενα κομματια αλλα στην συνεχεια κανονικα.

 

εδω και 3 εβδομαδες εχω βαρεθει την ραδιο αρβυλα .. :tease:

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

εδω και 3 εβδομαδες εχω βαρεθει την ραδιο αρβυλα .. :tease:

Οποιος βιαζεται παει και το παιρνει παραεισαγωγη και κανει την δουλεια του. Απλα αμα κατσει καμια στραβη μπορει και να μην το καλυψει η επισημη αντριπροσωπεια εδω.

Παντως οπως και να εχει, καποιος που εχει επιδοτηση (οπως εγω) ειναι χαζο να παει να το αγορασει σκετη συσκευη 550 ευρω....;)

Link to comment
Share on other sites

1 χρονο που παρακολουθουσα για να δω τη θα αγοραζα... επιβεβαιωνω οτι αυτη ειναι η μαυρη αληθεια. :protest:

 

Μάλλον έχεις δίκιο τότε γιατί δεν είχα παρακολουθήσει τις Windows συσκευές της Samsung. Οι άλλες πάντως (συμβατικές συσκευές της ίδιας εταιρίας) πέφτουν πολύ γρήγορα και με μεγάλες διαφορές.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

εδω και 3 εβδομαδες εχω βαρεθει την ραδιο αρβυλα .. :tease:

 

εμενα παλι η samsung μου είπε πως κανονικα το εχει παραδώσει σε vodafone και πως θα επρεπε ΗΔΗ να κυκλοφορει. καμια αναφορα για συμφωνια με αλλα δυκτια.

Link to comment
Share on other sites

Απο wind

Και στη vodafone μου ειπαν οτι το εχουν ετοιμοπαραδοτο:worry: αλλα δεν μου αρεσει η εταιρεια!

 

σε ποιο καταστημα στο ειπαν?????

Link to comment
Share on other sites

Απο wind

Και στη vodafone μου ειπαν οτι το εχουν ετοιμοπαραδοτο:worry: αλλα δεν μου αρεσει η εταιρεια!

 

Που στο είπαν αυτό? Μήπως μας δουλεύεις και παίζεις με τον πόνο μας?

Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι η samsung μου είπε πως κανονικα το εχει παραδώσει σε vodafone και πως θα επρεπε ΗΔΗ να κυκλοφορει. καμια αναφορα για συμφωνια με αλλα δυκτια.

 

Σωστος... ρε παιδια το κινητο το εχουν ειδη στις κεντρικες αποθηκες τους, vodafone-germanos-wind.

Τωρα γιατι δεν θελουν να παρουν τα ωραια λεφτουδακια μας ειναι μια αλλη ιστορια.

(germanos-wind χθες το πηραν στις κεντρικες αποθηκες). η vodafone αστο καλυτερα..θα το καταλαβετε απο την σκονη.

η vodafone αφου ξερει οτι θα εχει την καλυτερη τιμη και προσφορα με δωρα... δεν την νοιαζει να το πουλησει την ιδια μερα με τους αλλους.

ας πουλησει κανενα iphone εως τοτε...

Link to comment
Share on other sites

Που στο είπαν αυτό? Μήπως μας δουλεύεις και παίζεις με τον πόνο μας?

 

παιζει με τον πονο μας :mad:

 

:mad:

 

:mad:

Link to comment
Share on other sites

δεν αφηνεται το κυνήγι του κρυμένου θησαυρού να δουμε πως θα βαλουμε τα java apps / games να τρεχουνε απο mystorage και οχι απο το device ?

αμα εχετε δοκιμασει κατι δωστε url thks.

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

δεν αφηνεται το κυνήγι του κρυμένου θησαυρού να δουμε πως θα βαλουμε τα java apps / games να τρεχουνε απο mystorage και οχι απο το device ?

αμα εχετε δοκιμασει κατι δωστε url thks.

 

δώσε μου μια μια τέτοια εφαρμογή η ένα game να δω και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Που στο είπαν αυτό? Μήπως μας δουλεύεις και παίζεις με τον πόνο μας?

 

Οχι ρε παιδια μιλαω σοβαρα!

στα wind stores λεω θελω νεα συνδεση με wind ενα απο τα εξης κινητα nokia n82, omnia, diamond.

Και μου λεει οτι το samsung omnia θα το παραλαβω την τριτη το πολυ τεταρτη και λεω οκ θα το σκεφτω (αναποφασιστος αγοραστης)

Παω στα vodafone stores και λεω ενα απο τα ιδια συν και για το iphone και μου λεει οτι το iphone και το omnia τα εχει εκει στο μαγαζι στην αποθηκη του, Τωρα γιατι το omnia δεν το ειχε στην βιτρινα δεν το ξερω αυτο (μαλλον για να προωθησουν το iphone).

Link to comment
Share on other sites

δώσε μου μια μια τέτοια εφαρμογή η ένα game να δω και εγώ.

 

http://www.mgmaps.com/

λογικα αμα κατεβαζει τους χαρτες απο google kai yahoo θα ειναι πολυ προσφατοι ...

θα σου ανεβασω και τους google χαρτες level 0-16.. μενουνε οι 17 δεν τους προλαβα χτες βραδυ... και εχω κατεβασει αθηνα για να κανουμε μια πρωτη δοκιμη.,

σε λιγο θα σου κανω update με το λινκ..

http://www.4shared.com/file/65357711/7d5d7660/MGMapsCache.html

 

αλλα μαλλον ειναι ακυροι οι χαρτες... πρεπει να κατεβασουμε yahoo.. :(

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε παιδια μιλαω σοβαρα!

στα wind stores λεω θελω νεα συνδεση με wind ενα απο τα εξης κινητα nokia n82, omnia, diamond.

Και μου λεει οτι το samsung omnia θα το παραλαβω την τριτη το πολυ τεταρτη και λεω οκ θα το σκεφτω (αναποφασιστος αγοραστης)

Παω στα vodafone stores και λεω ενα απο τα ιδια συν και για το iphone και μου λεει οτι το iphone και το omnia τα εχει εκει στο μαγαζι στην αποθηκη του, Τωρα γιατι το omnia δεν το ειχε στην βιτρινα δεν το ξερω αυτο (μαλλον για να προωθησουν το iphone).

 

ρε φιλε.....σε ποιο κατάστημα??? περιοχή...........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...