Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κοιτα οταν κλεινω απο το power button και ξανανοιγω βγαζει το ilock του s2u2 (το εχω βαλει να κανει wake up με οποιοδηποτε πληκτρο αφου θα πρεπει να ξεκλειδωσω και το ilock).Επισης οταν μετα απο τα δευτερολεπτα που εχω ορισει μπαινει το ilock μετα απο 2-3 δευτερολεπτα παει σε black screen

 

Αν καταλαβα λαθος την ερωτηση μη δωσεις σημασια, αλλιως πες μου να σου γραψω ρυθμισεις... :ninja::ninja:

 

σας ενεργοποιειται το su2u αμα βαλεται να κλειδωσει σε 17 δευτερολεπτα ?

εμενα οχι..

το μονο που καταφερα ειναι να εχω το s2u2 με το που σκοτινιαζει λιγο η οθονη να κλειδωνει κατι ΤΡΟΜΕΡΑ σπαστικο.

 

οποτε το εχω απενεργοποιεισει το s2u2 να κλεινει με blacklight off,

αλλα me timer kai me black screen pou 8elo den kleidonei

gia stile settings..

παντος περιεργο.. να μην παιζουνε.. μιας και ειναι τα βασικα σεττινγσ του :confused:

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

για δευτερο φορτιστη τι πρεπει να παρω;δηλαδη απο ποια αλλα μοντελα της SAMSUNG πρεπει να κοιταξω το βυσμα;
Link to comment
Share on other sites

απο ebay που βρηκα κατι καλες τιμες εχουν αυτα εγγυηση η οχι? ξερει κανεις παιδια?

ευχαριστω

:)

 

Βρε αδερφε ρωτας εμας αν εχουν εγγυηση τα τηλεφωνα που εσυ βρηκες στο ebay ?

Το ebay εχει χιλιαδες πωλητες, πως ειναι δυνατο να ξερουμε την πολιτικη του καθενος ?

Κανε κλικ δεξια στη σελιδα του προιοντος "email the seller" και ρωτα οτι θες

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζω να ρυθμίσω το τηλέφωνο, ώστε οι ήχοι του ξυπνητηριού να είναι ήχοι mp3. Ακολούθησα τη διαδικασία ...Go to HKEY_CURRENT_USERControlPanelSoundCategoriesRingDirectory registry key

Edit the default value of "WindowsRings" to "MyStorage\My Documents\My Ringtones"

Place those ringtones into MyStorage\My Documents\My Ringtones

Τίποτα όμως. Όταν πάω να ρυθμίσω τον ήχο για ξυπνητήρι μου δίνει τις επιλογές που είχα προηγουμένως. Βοήθειααααα!!!

 

Υ.Γ Χρησιμοποίησα το πρόγραμμα CeRegEditor το οποίο τώρα που δοκίμασα να το ανοίξω ξανά έβγαλε μήνυμα Error message:Failed to set data for"

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανενας που μπορω να βρω screen protector σε μαγαζι της θεσσαλονικης...? μηπως εχει η αντιπροσωπεια της samsung..? ξερει κανενας..? ρωτησα σημερα στο πλαισιο και ειχε μονο του

mio....τις εχει δοκιμασει κανενας..? κοστιζουν και 18 ευρω και δεν ξερω κατα ποσο εφαρμοζουν στο κινητο μας...?? δεν εχω χρεωστικη η πιστωτικη οποτε δεν μπορω να ψωνισω απο το e-bay η αλλο καταστημα του internet..

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανενας που μπορω να βρω screen protector σε μαγαζι της θεσσαλονικης...? μηπως εχει η αντιπροσωπεια της samsung..? ξερει κανενας..? ρωτησα σημερα στο πλαισιο και ειχε μονο του

mio....τις εχει δοκιμασει κανενας..? κοστιζουν και 18 ευρω και δεν ξερω κατα ποσο εφαρμοζουν στο κινητο μας...?? δεν εχω χρεωστικη η πιστωτικη οποτε δεν μπορω να ψωνισω απο το e-bay η αλλο καταστημα του internet..

 

Πήγαινε σε Multirama ... εγώ πήρα ένα πακετάκι με 5 μέσα και σφουγγαράκι καθαρισμού ... είναι 3,5 ίντσες αλλά το κόβεις και είναι Jet πάνω στην οθόνη μας. ..

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζω να ρυθμίσω το τηλέφωνο, ώστε οι ήχοι του ξυπνητηριού να είναι ήχοι mp3. Ακολούθησα τη διαδικασία ...Go to HKEY_CURRENT_USERControlPanelSoundCategoriesRingDirectory registry key

Edit the default value of "WindowsRings" to "MyStorage\My Documents\My Ringtones"

Place those ringtones into MyStorage\My Documents\My Ringtones

Τίποτα όμως. Όταν πάω να ρυθμίσω τον ήχο για ξυπνητήρι μου δίνει τις επιλογές που είχα προηγουμένως. Βοήθειααααα!!!

 

Υ.Γ Χρησιμοποίησα το πρόγραμμα CeRegEditor το οποίο τώρα που δοκίμασα να το ανοίξω ξανά έβγαλε μήνυμα Error message:Failed to set data for"

φιλε μου κ οι υπολοιποι που εχουν προβλημα με το ξυπνητηρι για να βαλουν οτι ηχο γουσταρουν.καντε το εξης οποιο κομματι εχετε καντετο μετατροπη σε wav.κ μετα βαλτετο χημα στα windows.ΑΚΗ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

εδώ όμως δεν κοίταξες!!!!!

 

http://omniacs.net/showthread.php?t=11

 

Παιδιά ζητώ συγνωμη γιατί δεν είχα καταλάβει την απάντηση στο omniacs παρόλο πυ απευθηνόταν στο δικό μου ερώτημα.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου κ οι υπολοιποι που εχουν προβλημα με το ξυπνητηρι για να βαλουν οτι ηχο γουσταρουν.καντε το εξης οποιο κομματι εχετε καντετο μετατροπη σε wav.κ μετα βαλτετο χημα στα windows.ΑΚΗ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.

 

Το πρόβλημα είναι το μέγεθος του αρχείου που αποθηκεύεται στα Windows. Θα γεμίσει ολόκληρη η μνήμη.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι το μέγεθος του αρχείου που αποθηκεύεται στα Windows. Θα γεμίσει ολόκληρη η μνήμη.

 

κατσε για να καταλαβω.δεν θες να βαζεις ενα συγκεκριμενο κομματι για να σου παιζει στο ξυπνιτηρι σου?

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

κατσε για να καταλαβω.δεν θες να βαζεις ενα συγκεκριμενο κομματι για να σου παιζει στο ξυπνιτηρι σου?

 

ναι αυτό θέλω. Το μετέτραψα σε wav και έχει μέγεθος 39,8Μb

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζω να ρυθμίσω το τηλέφωνο, ώστε οι ήχοι του ξυπνητηριού να είναι ήχοι mp3. Ακολούθησα τη διαδικασία ...Go to HKEY_CURRENT_USERControlPanelSoundCategoriesRingDirectory registry key

Edit the default value of "WindowsRings" to "MyStorage\My Documents\My Ringtones"

Place those ringtones into MyStorage\My Documents\My Ringtones

Τίποτα όμως. Όταν πάω να ρυθμίσω τον ήχο για ξυπνητήρι μου δίνει τις επιλογές που είχα προηγουμένως. Βοήθειααααα!!!

 

Υ.Γ Χρησιμοποίησα το πρόγραμμα CeRegEditor το οποίο τώρα που δοκίμασα να το ανοίξω ξανά έβγαλε μήνυμα Error message:Failed to set data for"

 

http://3286.servehttp.com/omnia/ ΤΣΕΚΑΡΕ ΤΟ FAQ !!!!!

 

ελπιζω να καταφερεις να 3εχωρισεις το samsung alarm απο το wm alarm.

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

ναι αυτό θέλω. Το μετέτραψα σε wav και έχει μέγεθος 39,8Μb

 

εμενα ειναι 4,80 mb....το εχω κοψει το τραγουδακι κ το εχω κανει 30 δευτερολεπτα

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

ναι αυτό θέλω. Το μετέτραψα σε wav και έχει μέγεθος 39,8Μb

 

ανέβασε το στο rapid και δώσε το μου

Link to comment
Share on other sites

ανέβασε το στο rapid και δώσε το μου

 

ελα ρε ακη κ λεω ακομα να φανεις.:lol:

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

:ninja::ninja::ninja:

 

εεε ναιιιιι:lol:

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

δοκίμασα και τα 2 προγράμματα για να επιλέγεις που θα αποθηκεύονται τα αρχεία που λαμβάνεις με bluetooth (obex me to certs.cab και DrYAR). αποτυχία και με τα 2. καμιά βοήθεια ή φταίει η ελληνική ρομ?
Link to comment
Share on other sites

δοκίμασα και τα 2 προγράμματα για να επιλέγεις που θα αποθηκεύονται τα αρχεία που λαμβάνεις με bluetooth (obex me to certs.cab και DrYAR). αποτυχία και με τα 2. καμιά βοήθεια ή φταίει η ελληνική ρομ?

 

τι today screen εχεις ?

Link to comment
Share on other sites

τι today screen εχεις ?[/

 

HomeScreen PlusPlus kai Spb Mobile Shell

 

το πρόβλημα σου είναι οτι δεν το βλέπεις στην today screen to πρόγραμμα h στα connections,τι πρόβλημα εχεις ακριβώς ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...