Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Patise to dyo fores synexomena.

οχι στο samsung keyboard. στο resco keyboard. το παταω αλλα αλλζει απ ομικρα σε κεφαλαια καθε φορα που το παταω.:(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ege to ekana me mazikh apostolh mesw bluetooth apo ena N95 pou eixa kai ta phre teleia.

 

pou iparxei h maziki apostoli sto omnia

My SmartPhones history

Nokia: Nokia 6600 / Nokia N70 / Nokia N73 / Nokia N95 / Nokia N95 Black / Nokia N97

Win Mobile: HTC P3300 / HTC P3350 / Omnia / Omnia II

Apple: iPhone 3G / iPhone 3GS / iPhone 4G / iPhone 4S / iPhone 5 16GB / iPhone 5s 16GB / iPhone 6 64GB

Link to comment
Share on other sites

αρα βαζωντας ελληνικο πληκτρολογιο και μενου ,δουλευει μια χαρα το τηλεφωνο.

που βρισκουμε το πληκτρολογιο και το μενου ? και απλα το περναμε μεσα ετσι?

τα πάντα για προγράμματα στο impart-forum.com

Link to comment
Share on other sites

οχι στο samsung keyboard. στο resco keyboard. το παταω αλλα αλλζει απ ομικρα σε κεφαλαια καθε φορα που το παταω.:(

 

αλλαζει και στο resco, πιστεψε με

Link to comment
Share on other sites

οχι στο samsung keyboard. στο resco keyboard. το παταω αλλα αλλζει απ ομικρα σε κεφαλαια καθε φορα που το παταω.:(

 

Πατα το shift μια φορα παρατεταμενα και οταν το αφησεις θα ειναι μονιμα κεφαλαια.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις τη διαδικασια για να περασω το Garmin sto OMNIA? και αν οι χαρτες που χρησιμοποιει εχουν το ιδιο φορματ με τη symbian εκδοση?

Νομίζω οι χάρτες είναι οι ίδιοι.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

oxi sto omnia, epilegeis apostolh epafwn mesw bluetooth apo to nokia pou exeis. sto omnia apla exeis anoixto to bluetooth.

 

a! ok file mou tha to prospathiso

My SmartPhones history

Nokia: Nokia 6600 / Nokia N70 / Nokia N73 / Nokia N95 / Nokia N95 Black / Nokia N97

Win Mobile: HTC P3300 / HTC P3350 / Omnia / Omnia II

Apple: iPhone 3G / iPhone 3GS / iPhone 4G / iPhone 4S / iPhone 5 16GB / iPhone 5s 16GB / iPhone 6 64GB

Link to comment
Share on other sites

Πατα το shift μια φορα παρατεταμενα και οταν το αφησεις θα ειναι μονιμα κεφαλαια.

 

το εκανα και αυτο. τιποτα απλα μολις το αφηνω παει σε μικρα η αν ειναι μικρα παει σε κεφαλαια.

μηπως εκανα καμια αλλη ******* και θελει διορθωση ???:(

Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κανείς την επίσημη θήκη του στην Ελλάδα;;

Όσο και να την ψάχνω δεν την βρίσκω πουθενά...

Επίσης ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω screen protectors από Ελλάδα;

 

Επίσημη θήκη και screen protectors ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για το ΟΜΝΙΑ δεν βρήκα!Όμως......από τον Γερμανό πήρα μία θήκη Route 66 η οποία μπαίνει στην ζώνη και εφαρμόζει ΤΕΛΕΙΑ στο κινητό!Και μάλιστα έχει και ένα "πιαστράκι" που εκεί έχω κρεμάσει την γραφίδα!!!Για να ξέρεις έκανε 15€.

 

Για screen protectors μια μέρα που πέρασα από το Saturn (δίπλα μου είναι!) είχε Universal Screen Protectors τα οποία με ένα κοπίδι (εγώ έχω ένα κοπίδι στο οποίο τοποθετείς φωτογραφίες και κόβει άψογα και με μία κίνηση!!!το έχουν και οι φωτογράφοι κάτι παρόμοιο) θα κόψεις αριστερά και δεξιά (έχει και κουτάκια σαν μιλιμετρέ χαρτί!) και έρχεται ακριβώς!!!!!Είχε 5 μέσα και έκανε 10€.

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

εχω 3000 mp3 μεσα στο omnia και οταν παιζει

κολαει αρκετες φορες...

υπαρχει winamp για ppc;οποιος παθαινει το ιδιο ας το γραψει εδω

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το εχω περασμενο το gpsgate οι ρυθμιση που κανω ειναι η εξης:

καταρχην δεν εχω ανοιξει destinator7(ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΠΟ ΠΡΙΝ?)

παω κ κλικαρω στο wizard μονο το ''wired or built in gps και παταω το βελακι,γραφει please wait k meta no found .

GIATIIII?ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΩ ,ΒΗΜΑ ΒΗΜΑ ?

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

το εκανα και αυτο. τιποτα απλα μολις το αφηνω παει σε μικρα η αν ειναι μικρα παει σε κεφαλαια.

μηπως εκανα καμια αλλη ******* και θελει διορθωση ???:(

 

Οταν θα εχεις το resco ενεργο, και ειναι μικρα τα γραμματα, πατα το shift μια φορα συνεχομενα για 4-5 δευτερολεπτα, και οταν το αφησεις θα ειναι μονιμα κεφαλαια τα γραμματα.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

καταρχην δεν εχω ανοιξει destinator7(ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΠΟ ΠΡΙΝ?)

 

Γιατι δεν το δοκιμαζεις μονος σου να το ανοιξεις πρωτα και να δεις αν θα λειτουργησει;

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

αρα βαζωντας ελληνικο πληκτρολογιο και μενου ,δουλευει μια χαρα το τηλεφωνο.

που βρισκουμε το πληκτρολογιο και το μενου ? και απλα το περναμε μεσα ετσι?

 

δεν υπάρχει περίπτωση να κάνεις το μενού από αγγλικό σε ελληνικό,μόνο να αποκτήσεις ελληνικό πληκτρολόγιο μπορείς.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν το δοκιμαζεις μονος σου να το ανοιξεις πρωτα και να δεις αν θα λειτουργησει;

 

το εχω κανει κ αυτο αλλα τζιφος πιστευω οτι ειναι οι ρυθμισεις αλλα δεν τα καταφερνω ...εσυ πως το εγκατεστησες?

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

το εχω κανει κ αυτο αλλα τζιφος πιστευω οτι ειναι οι ρυθμισεις αλλα δεν τα καταφερνω ...εσυ πως το εγκατεστησες?

 

Εγω δεν το εχω βαλει το gspgate. Δεν ξερω καν τι κανει.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

pos bgazoume to 3g

My SmartPhones history

Nokia: Nokia 6600 / Nokia N70 / Nokia N73 / Nokia N95 / Nokia N95 Black / Nokia N97

Win Mobile: HTC P3300 / HTC P3350 / Omnia / Omnia II

Apple: iPhone 3G / iPhone 3GS / iPhone 4G / iPhone 4S / iPhone 5 16GB / iPhone 5s 16GB / iPhone 6 64GB

Link to comment
Share on other sites

pos bgazoume to 3g

 

Δες 5-6 σελιδες πιο πισω. Εχει απαντηθει πολλακις!

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

στην device memory μπαινουν ολα τα προγραμματα, που εμφανίζονται, στην οθονη του σημερα...τα αλλα μπορουν να μπουν και στην storage

 

ολα μα ολα ειναι στο mystorage και τα today plugins και παιζουνε οκ....

 

εκτος απο s2u2, spbmodileshell

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

λοιπον το εχω περασμενο το gpsgate οι ρυθμιση που κανω ειναι η εξης:

καταρχην δεν εχω ανοιξει destinator7(ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΠΟ ΠΡΙΝ?)

παω κ κλικαρω στο wizard μονο το ''wired or built in gps και παταω το βελακι,γραφει please wait k meta no found .

GIATIIII?ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΩ ,ΒΗΜΑ ΒΗΜΑ ?

 

καλα δεν την παλευεις καθολου.. σου απαντησα πιο πριν...

 

κανε manual setup

COM3

speed 4800/9600 οτι και να βαλω παιζει..

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

Τελικά εμένα δεν μου βγάζει το μενού subtitles το TCMP που κατέβασα απο το Omnia all you need. Υπάρχει κανένα πρόγραμμα που να κάνει γρήγορη ενσωμάτωση υπότιτλων χωρις επανακωδικοποίηση του avi.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...